Autor Tema: Sons of Anarchy  (Posjeta: 192692 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1110 : 25.09.2014. 23:13:57 »
Eto, nije sapunica, i sam sam rekao, ali sve vise lici na to. Gomila jeftinih, naivnih i predvidljivih stvari koje definitivno kaljaju ugled serije koja je bila nesto sasvim drugo. A to ti kaze najveci zaljubljenik u ovu seriju koji postoji, veruj mi.
A Dzema je najogavniji lik. Mislim da je suvisno nabrajati zbog cega sve, ne bi ni stalo na celu stranu. Uostalom, 99% ljudi smatra da je Sutter preterao i ostavio je u seriji samo zato sto mu je zena, iako je zasluzila goru smrt od onog Kineza iz prve epozode ove poslednje sezone. Ogavna.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1111 : 25.09.2014. 23:17:17 »
Promo za 4. epizodu Soap  navijacica


Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1112 : 26.09.2014. 17:59:57 »
Spoiler for Hiden:
kontam da ce onaj Dzari da bude opasan po Dzeksa i ekipu (u poslednjoj epizodi nije nosio prsluk), mislim da ce Djus da prezivi seriju

hvala prevodiocima  smileyNO1

Offline tiberius

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1113 : 26.09.2014. 23:07:12 »
U ime svih dosadašnjih prevodilaca, od prve do sedme sezone, zahvaljujem ti.
This shitty job is gonna be the death of me.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1114 : 28.09.2014. 10:11:58 »
Serija bi bila puno bolja, kvalitetnija da je imala 4 sezone i bašta. Ovako su je razvodnili kak zagorski gemišt  :-\
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1115 : 06.10.2014. 02:15:02 »
Pogledana četvrta epizoda ove sage  :)

Zakuhava se, krenuo je najveći rat
Spoiler for Hiden:
Jax i ostatak će stvarno morati potegnuti jako daleko da bi ovaj rat pobijedili. Ovo više nije jedna od borbi, ovo je rat jer je zadnja sezona i dalje očekujem kako će ih Shutter većinu ubiti. I sam se nadam da se ovaj put neće izvući jer bi jednostavno bilo previše. Nikad neću zaboravit onu glupost kad su ubili ruske mafijaše i to je to. Nema više ni riječi o njima. Jebenmi ruskim mafijašima koji drže sve.

Gemma opet glavni dodatak sapunici. Jebeno je nevjerojatno kako to ide. Gemma, Jax i ostali, Gemma, nešto treće, Gemma, Jax i ostali, Gemma, nešto četvrto, Gemma Gemma Gemma. I ovaj njezin isto.

Ono što mi je najzanimljivije i najviše se radujem je Juice. Imam jednu teoriju o njemu na temelju onoga kako nam je prikazan.
Spoiler for Hiden:
Ne vjerujem da će Juice otići, a da se prije odlaska ne vidi sa Jaxom. Moraju se vidjeti. Juice se već pokušao ubiti, uvijek je bio jedan od onih ranjivijih i upravo zbog toga znao se pretjerano dokazivati i sve bi napravio za klub samo da mu oproste. Oni ga nikad neće primiti natrag, ali Jax može napraviti ovo: Kad se sretnu, a nadam se da će se sresti. Već imam u glavi kako Shutter razmišlja i Jax je u velikim problemima, može dati zadnji zadatak Juiceu da se ubije pred neprijateljem. Jebeni bombaš ubojica. Ono, uleti u restoran, a bomba na njemu. Totalno vidim takav razvoj situacije. I što je najbolje, to ide uz njegov lik, a nikako se više ne može iskupiti osim sa takvim nečime.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1116 : 15.10.2014. 23:09:13 »
Ako ste ste se ikad pitali zašto Jackson nosi bijele patike, široke hlače i duksericvu, to zato jer su mlađi bajkeri pod utjecajem hip hop kulture, Hunnann je prije snimanja serije upoznao tog lika koji se nosio baš kao on u seriji, lik je umro prije prikazivanja serije, i onu ogrlicu što nosi, nosi zbog njega.
Počelo se klupko odmotavati u 6. epizodi, bio sam pravo razočaran krajom, epizoda traje sat vremena beni je bilo ko pola sata. :D pogledao sam i najavu za 7. epizodu,
Spoiler for Hiden:
bliži se Gemmin kraj, i izgleda da se Juice vraća u klub.
« Zadnja izmjena: 17.10.2014. 18:41:41 lazavr »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1117 : 21.10.2014. 00:17:22 »
Pogledana peta i šesta  :)

Spoiler for Hiden:
Uhvatili Juicea, hihihi. Nekako sumnjam da će otići u idućoj epizodi. Još uvijek se nadam kako će im se Juice ponuditi za jedan samoubilački napad jer to njemu priliči. To je to, došao je do kraja. I to bi bilo fakat dobro.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1153
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1118 : 25.10.2014. 09:29:34 »
Hvala Tiberiuse na prevodu.Odgovara i za Sons of Anarchy S07E07 720p WEBRip x264 xRed. smileyNO1

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline malaga

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1119 : 25.10.2014. 19:31:51 »
Hvala Tiberiuse na prevodu.Odgovara i za Sons of Anarchy S07E07 720p WEBRip x264 xRed. smileyNO1
ja sam skinuo vec cetiri epizode i niti na jednoj verziji ovaj prijevod ne odgovara,kasni prijevod,pa tako i za ovaj za ovaj tvoj Anarchy S07E07 720p WEBRip x264 xRed ...izgleda da cu morat skinut ovu verziju od 2gb :facepalm

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1120 : 25.10.2014. 22:06:06 »
Dobra epizoda ali ne kontam sta je Jax uopste hteo da postigne sa Marksom uopste.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1153
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1121 : 26.10.2014. 07:52:13 »
Hvala Tiberiuse na prevodu.Odgovara i za Sons of Anarchy S07E07 720p WEBRip x264 xRed. smileyNO1
ja sam skinuo vec cetiri epizode i niti na jednoj verziji ovaj prijevod ne odgovara,kasni prijevod,pa tako i za ovaj za ovaj tvoj Anarchy S07E07 720p WEBRip x264 xRed ...izgleda da cu morat skinut ovu verziju od 2gb :facepalm

Pa sa ovog ripa sam gledao ,odgovara milion posto...;)

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline malaga

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1122 : 26.10.2014. 10:19:54 »
Hvala Tiberiuse na prevodu.Odgovara i za Sons of Anarchy S07E07 720p WEBRip x264 xRed. smileyNO1
ja sam skinuo vec cetiri epizode i niti na jednoj verziji ovaj prijevod ne odgovara,kasni prijevod,pa tako i za ovaj za ovaj tvoj Anarchy S07E07 720p WEBRip x264 xRed ...izgleda da cu morat skinut ovu verziju od 2gb :facepalm

Pa sa ovog ripa sam gledao ,odgovara milion posto...;)
jucer sam skinuo taj rip i kasni prijevod,malo ali kasni...na kraju sam skinuo ove verziju od 2.3gb i dobro je

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1153
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1123 : 26.10.2014. 10:28:09 »
Hvala Tiberiuse na prevodu.Odgovara i za Sons of Anarchy S07E07 720p WEBRip x264 xRed. smileyNO1
ja sam skinuo vec cetiri epizode i niti na jednoj verziji ovaj prijevod ne odgovara,kasni prijevod,pa tako i za ovaj za ovaj tvoj Anarchy S07E07 720p WEBRip x264 xRed ...izgleda da cu morat skinut ovu verziju od 2gb :facepalm

Pa sa ovog ripa sam gledao ,odgovara milion posto...;)
jucer sam skinuo taj rip i kasni prijevod,malo ali kasni...na kraju sam skinuo ove verziju od 2.3gb i dobro je

Ne kasni sigurno,savršeno se uklapa kod mene...

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1124 : 26.10.2014. 15:51:51 »
Hvala ti, Noiser, za odlično usklađene HDTV prevode.  drinks
I naravno veliki 10x za tiberiusa.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1125 : 27.10.2014. 01:02:29 »
Pogledana sedma  :)

Spoiler for Hiden:
Sve je išlo po planu sa Juiceom. Kako sam priželjkivao i govorio, da ga iskoriste za neki svoj plan. Tako se i dogodilo osim jednog malog dodatka. Nije imao bombu  rofl rofl a šteta, baš sam si tako zamislio da uletava među ekipu koju Jax i ostali žele riješiti, a ovaj se ubije. No, dobro je i ovako. Plan je tu, vidjet ćemo kako će to na kraju sve ispasti.

Spoiler for Hiden:
Ode Bobby, jedan od rijetkih simpatičnih likova u ovoj seriji. Zbogom, Elvise.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1126 : 27.10.2014. 23:59:36 »
Pogledana sedma  :)

Spoiler for Hiden:
Sve je išlo po planu sa Juiceom. Kako sam priželjkivao i govorio, da ga iskoriste za neki svoj plan. Tako se i dogodilo osim jednog malog dodatka. Nije imao bombu  rofl rofl a šteta, baš sam si tako zamislio da uletava među ekipu koju Jax i ostali žele riješiti, a ovaj se ubije. No, dobro je i ovako. Plan je tu, vidjet ćemo kako će to na kraju sve ispasti.

Spoiler for Hiden:
Ode Bobby, jedan od rijetkih simpatičnih likova u ovoj seriji. Zbogom, Elvise.
Spoiler for Hiden:
Elvis je ziv :D samo su mu oko izvadili (to sam zakljucio iz najave za iducu epizodu) al vjerojatno ce ga dokusuriti

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1127 : 29.10.2014. 19:15:08 »
Spoiler for Hiden:
izgleda da je mali Abel gledao Kuma, legenda, pita ga Gemma dal zna sto je nesretan slucaj a on joj odgovori znas ti?

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1128 : 31.10.2014. 22:21:36 »
Poslednjih par epizoda daje nadu da će sezona ličiti na nešto, iako je možda i najgora od početka serije.

Spoiler for Hiden:
Džeks definitivno prso, više ne zna gde udara. Čak mi je sve manje simpatičan.
Pokušaj da se kroz Abelovo ponašanje prikažu posledice svega je očajno odrađen. A ruku na srce, mogli su i da nađu boljeg glumca od ovog malog. Iako je u pitanju dete, iako se ne može od deteta očekivati ne znam šta, ovaj mali toliko loše glumi da nemam reči. Naravno, sveukupni utisak o sezoni nema veze sa time, samo sam pomenuo usput.
Elem, niko ne može da objasni zašto je klub ušao u rat sa Marksom. Niđe veze.
Najgotivniji lik Nero, bez dileme. Džema najogavniji, nadam se njenoj brutalno teškoj smrti.
I definitivno najveća rupa u sezoni - koliko jeftino urađen deo sa Kinezima i navodnoj njihovoj umešanosti u ubistvo Tare.  :facepalm Jeste, Džema videla Kineza i Džeks poverovao. Pritom, celu prvu epizodu ona nigde ne pominje da je išta videla, priča sa Džeksomn u kolima i ništa mu ne govori, čak ga pita ima li nekih novosti oko toga. Onda njega pitaju za stolom članovi kluba ima li šta novo, on kaže nema. I onda odjednom eto ga Kinez, pritom sedi sam  u_jeeeeeeeeee a kao ubio Taru. Smejurija.
Šteta. Meni jedna od najdražih serija ikada je strahovito pala u poslednjoj sezoni.

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1129 : 01.11.2014. 14:56:16 »
Poslednjih par epizoda daje nadu da će sezona ličiti na nešto, iako je možda i najgora od početka serije.

Spoiler for Hiden:
Džeks definitivno prso, više ne zna gde udara. Čak mi je sve manje simpatičan.
Pokušaj da se kroz Abelovo ponašanje prikažu posledice svega je očajno odrađen. A ruku na srce, mogli su i da nađu boljeg glumca od ovog malog. Iako je u pitanju dete, iako se ne može od deteta očekivati ne znam šta, ovaj mali toliko loše glumi da nemam reči. Naravno, sveukupni utisak o sezoni nema veze sa time, samo sam pomenuo usput.
Elem, niko ne može da objasni zašto je klub ušao u rat sa Marksom. Niđe veze.
Najgotivniji lik Nero, bez dileme. Džema najogavniji, nadam se njenoj brutalno teškoj smrti.
I definitivno najveća rupa u sezoni - koliko jeftino urađen deo sa Kinezima i navodnoj njihovoj umešanosti u ubistvo Tare.  :facepalm Jeste, Džema videla Kineza i Džeks poverovao. Pritom, celu prvu epizodu ona nigde ne pominje da je išta videla, priča sa Džeksomn u kolima i ništa mu ne govori, čak ga pita ima li nekih novosti oko toga. Onda njega pitaju za stolom članovi kluba ima li šta novo, on kaže nema. I onda odjednom eto ga Kinez, pritom sedi sam  u_jeeeeeeeeee a kao ubio Taru. Smejurija.
Šteta. Meni jedna od najdražih serija ikada je strahovito pala u poslednjoj sezoni.

 clapp clapp
KRV, SMRT, i Anser sa kancerom samo prezivi i gleda sta se to sve desilo!
Na kraju odvuce svoju prikolicu i uziva u zivotu jos 20 godina!
« Zadnja izmjena: 01.11.2014. 14:58:01 pejafor3 »
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1130 : 01.11.2014. 23:24:57 »
Pogledana osma  :)

Spoiler for Hiden:
Elvis je mrtav i stvarno je napustio zgradu. Sve osim toga da nije mrtav bi bilo sad jump the shark sad će samo slati komadiće. U slast Jax!

Još ostalo malo epizoda, pa nije vrag da će se tek u finalu posvetiti Gemmi i Jaxu. Trenutno uopće nema nikakvih hintova da bi Jax ikako mogao saznati za sve što je napravila. Kužim da mu je Gemma žena u stvarnom životu, ali ubij je idiote, molim te.

I Juice je još živ, hihihiiihi.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1131 : 03.11.2014. 00:26:16 »
i ja sam duboko razocaran kuda je otisla ova zadnja sezona, serija je izgubila svaki smisao, pa zar ovo nije bila serija u kojoj Jax pokusava maknuti klub od prodaje oruzja?

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1132 : 03.11.2014. 10:01:32 »
Stvarno ne pamtim kada sam početak neke sezone sa tolikim nestrpljenjem iščekivao, kao ovu poslednju sezonu SoA. Možda još eventualno poslednju sezonu Breaking bad-a. Mnogo volim ovu seriju i baš zbog toga mi je jako krivo što su je zajebali u ovoj poslednjoj sezoni. Sve sam se nadao da postoji odgovor na neke naivnosti i da će po starom dobrom receptu se dogoditi nešto čemu se najmanje nadaš i tako ispraviti te nelogičnosti.
Ipak, sad je višer nego jasno da je kraj trebao da se desi ranije i da je ovo samo razvlačenje i mrcvarenje. Šlepanje na lovorikama stare slave. Velika šteta.

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1133 : 04.11.2014. 10:45:40 »
Jeste provalili brata Mela u poslednjoj epizodi? Mislim na Karmela Entonija.
Poslato iz klozeta, koristeći tapatalk.

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1134 : 04.11.2014. 13:02:34 »
Jesmo, ja se bas iznenadio. Gledao sa burazerom, i reko vidi Melo jbt. Morao sam odma da stavim pauzu da pogledam na IMDB-u da budem siguran.

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1135 : 07.11.2014. 09:11:46 »
Pre svega, hvala Tiberiusu za prevode.  ti_si_Bog

A sada o poslednjoj epizodi.

Spoiler for Hiden:
Pre svega, otišao je Bobi. Hrabro, odano do kraja. Zbogom legendi.
Ako se išta iz svog haosa može uzeti kao dobra stvar je da je serija malo odmakla od jeftinih klišea i laganih pobeda kluba nad protivničkim ekipama.
Marks potvrdio status najzajebanijeg lika u seriji, bez dileme. U nekom realnom životu bi ih sve pojeo ali ovo je serija i ne sumnjam da će klub izvojevati pobedu, ali sigurno uz mnoge žrtve.
Inače, najviše mi na živce ide prejeftin pokušaj da se sa malim Abelom priča dovede na nivo da čovek uvidi neke posledice svega što se desilo. Moglo je da prođe bez toga. A i mali katastrofalno loše glumi.
Ako među vama ima zaluđenika ovom serijom, a ja jesam jedan od njih, onda ste možda čitali intervjue sa Sutterom između poslednje 2 sezone u kojima je indirektno odgovorio na pitanje kakav će biti kraj.
Rekao je, u fazonu da će svako snositi posledice za život koji je vodio a da će na kraju ostaiti živ neko sporedan, manje važan. Neko,ko će simbolično predstavljati budućnost SoA. Dakle, sasvim sigurno je da će svi poginuti, što smo uostalom verujem svi i očekivali.
I jedna zamerka na seriju, iako ona odavno nije na nekadašnjem nivou. U prvim sezonama, kada pogine neki član kluba, pa i manjre važan, okupljali su se svi članovi kluba, pravili sedeljke, pili u čast poginulog, vozili počasni krug... Kapiram da je klub u takvim problemima da je to bilo neizvodljivo ali da Džeks i Čibs ne budu tu kad se sahranjuje Bobi?  :dash
Mislim da će najzanimljivije biti u zatvoru, posebno ako se kojim slučajem Marks zatekne u istom sa Đusom ili Talijem.
Definitivno loša sezona, ostale su još 4 šanse da se nešto poravi ali ne znam da li je to izvodljivo.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1136 : 12.11.2014. 17:49:23 »
10. epizoda najbolja do sad, ali mogli su izbaciti onu scenu sa Tigom i trenđom. :D
ali je pocetak epizode najjaći :D
još samo 3. epizode.   :zbogom

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1137 : 15.11.2014. 23:10:09 »
Odlicna epizoda, na kraju izmamila osmeh konacno. Nisam mogao da docekam tu scenu.

Offline boki1

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1138 : 17.11.2014. 14:00:44 »
Kao veliki fan serije, da reknem i ja koju...

Spoiler for Hiden:
Prvo, epska rupetina u prici je svakako to sto je Dzeks, a sa njim i ceo klub, tako olako poverovao zeni koja ga je celog zivota obmanjivala. To ni pas s maslom ne moze da proguta. Ajde da oprostimo sto je on naseo, ali sto se niko iz kluba nije nasao da kaze "hej, daj jos malo da proverimo ovo". Jok, svi za njim kao copor u provaliju. I onda se cela prica u ovoj sezoni zasniva na toj epskoj gluposti. Rat sa Linom i Marksom je toliko iritantno gledati kad znas kakva je budala Dzeks ispao. Koliko je samo ljudi pobio ni zbog cega. Strasno.

Drugo, kad je Dzema pokusala da ubije Djusa, zar nije logicno da on kaze "e do kujca" i ode kod Dzeksa i isprica mu da je ona ubila Taru? To bi mu bila najbolja osveta. Istovremeno bi time sprecio dalje krvoprolice sa Linom i Marksom i bio bi mu dozvoljen povratak u klub. Jok, on i dalje stiti Dzemu i odlazi u zatvor da ubije Lina, ne bi li se tako iskupio.

Trece, hvatanje Bobija. Pa majka mu stara, ako si u ratu, onda se i ponasaj tako. Setite se druge sezone i rata sa Arijevcima, kako su se Sinovi organizovali, ziveli bukvalno u tvrdjavi, kretali se uvek u grupi od minimum 10... Sada se Bobi vozi sam kolima i peva, sve mu ravno do Kosova. I ono kad je onaj Mozes doneo Bobijevo oko, zar nisu mogli da zarobe sve te crnje? Tu su im bili i Majanci, imali su brojnu nadmoc... Neverovatno.

Cetvrto, moj omiljeni lik Tigi potpuno upropascen.

Peto, kao da se Sater trudi da u svakoj epizodi da sto vise opravdanja za evidentnu Dzeksovu smrt na kraju. Covek je postao ne samo surovi ubica (sto jos i moze da se opravda), vec je postao podmukao, lazov, djubre koje puca u ledja, ubica nevinih, neko ko naredjuje streljanje sa osmehom... I naravno, preterano glup.

Sesto, klub (dakle Dzeks) je preterano surov prema Djusu. A i Djus nije morao da pobije bas toliko ljudi. Jos jedna toliko ocigledna najava necije smrti.

Sedmo, u ovoj sezoni ima vise nasilja nego u prethodnih sest zajedno. Scena sa vadjenjem ociju nije vidjena ni u TWD.


Pozitivna stvar je sto je ipak uspeo da nadmudri Marksa, ali je kiksnuo u onom trenutku kad je prihvatio njegovu ponudu da samo njih dvojica ucestvuju u razmeni zarobljenika. Zato sto je valjda tako naglo oglupaveo.
« Zadnja izmjena: 17.11.2014. 14:05:16 boki1 »

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1139 : 19.11.2014. 11:37:15 »
Wow, kakva epizoda! Najbolja do sada!
Charlie Hunnam je vrhunski odglumio i mislim da je ovo jedina epizoda u kojoj nije krio svoj Britanski naglasak.

Savršenstvo bez ijedne mane. clapp


Tags: