Autor Tema: Sons of Anarchy  (Posjeta: 192688 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline STAFFORDDOG

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #810 : 04.10.2012. 17:28:48 »
Da, svako na svoj način vidi nečiju glumu. Ali možda se od nje traži baš ovo što ona pokazuje.
Znam neke ljude kojima Opi nije bio dobar, njegova uloga i gluma. Šta kažeš na to?

Bravo, evo recimo Opi je igrao nezaboravnu ulogu u "Spasavanju redova Rajana" koja je trajala 2min.

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: Re: Sons of Anarchy
« Odgovor #811 : 04.10.2012. 17:49:28 »

vidiš meni je Tara sve bolja i bolja kako serija odmiće, od one jadnice koja nije ni bila svjesna u što se upušta do opake ženske, još malo i ko Gemma je ;)

mene je Tara na pocetku jako zivcirala...bila je nekako tunjava(nemam bolji izraz :) ), a sto serija odmice, to je i meni bolja...i likom, a bogme i delom sve vise i vise lici na Dzemu!

Spoiler for Hiden:
ja i dalje ne mogu da prezalim Opija...i verujem da vec od sledece epizode krece nevidjeno sranje...pocevsi sa onim cuvarom...

i jos jedna stvar...jel ima jos neko osecaj, kao ja, da Nero nije tako "bezazlen" kao sto se cini...ne znam sto, ali nekako mi jakoooo smrdi...mozda se varam
> dum spiro spero <

Offline STAFFORDDOG

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #812 : 04.10.2012. 20:37:42 »
Spoiler for Hiden:
Nero(BurnStudio)  :) ima sigurno neke veze sa klanom koji je protiv Romea Parade,tako da ....  bbq

Offline STAFFORDDOG

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #813 : 04.10.2012. 22:02:10 »
Spoiler for Hiden:

Kuva se,krcka se ... al` jos nije prokljucalo.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #814 : 04.10.2012. 22:43:32 »
Odličan promo  :)

Već sam se pitao gdje je
Spoiler for Hiden:
Trejo. Mislim, bio je prikazan, ali malo. Valjda će sada dobiti veću ulogu. On i plan B  ;D

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #815 : 05.10.2012. 01:38:29 »
Pa upravo se o tome i radi,ne mozemo imati dve Gemme u seriji ili dva Tiga.
Gemma,bode jaja,razvali po faci (da bi zastitila porodicu) a to isto radi i Tara samo na drugaciji nacin (tiha voda breg roni) sto ne znaci da je los lik u seriji.

Ne poredim ja likove, vec poredim glumice...
Katey Sagal kao Gemma je razbila, prosto je ne gledam kao Katey Sagal, vec kao Gemmu... A Maggie Siff gledam kao glumicu koja glumi Taru... nije mi prirodna nimalo. Jbg, ne znam da li me kontas, ali ne znam kako drugacije da objasnim.

jednostavno nema taj kapacitet da prenese sve to sto se od nje trazi...

A kako ti znas koliki kapacitet treba i sta se trazi ?


Pa ne znam, ali pokusao sam tu gore da ti objasnim kako meni sve to izgleda... uostalom, to je moje misljenje, ne mora niko da se slozi sa njim.  :)

I isto tako i Claya i Jaxa mogu da zamislim kao da su stvarni, jer su ih glumci sjajno preneli... sa Tarom to prosto ne mogu.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #816 : 05.10.2012. 09:04:36 »
Uhhh ova zadnja epizoda mi je bila lagano dosadnjikava... :ne-zna

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #817 : 05.10.2012. 10:40:34 »
Vi ne shvaćate da je Tara jednostavno takav lik, vi ga ne volite, njen lik vam je sigurno mnogo dosadniji nego Džemin, ne zato što ova bolje glumi, nego zato što su dva potpuno različita lika, kao što se i u stvarnom životu ljudi mnogo razlikuju. Džemina uloga je toliko bogata da ona ima na čemu da se pokaže. Tarina uloga je sićušna, na čemu će ona pokazati neku glumu? U raspravi sa Ejblovom majkom? Sve ostalo što radi je šetkanje po kući i u MK-u, i Džaksu kaže da se slaže sa nečim, kaže mu da ga voli i poljubi ga, i to je to što se od nje traži.

Offline STAFFORDDOG

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #818 : 05.10.2012. 12:55:45 »
Vi ne shvaćate da je Tara jednostavno takav lik, vi ga ne volite, njen lik vam je sigurno mnogo dosadniji nego Džemin, ne zato što ova bolje glumi, nego zato što su dva potpuno različita lika, kao što se i u stvarnom životu ljudi mnogo razlikuju. Džemina uloga je toliko bogata da ona ima na čemu da se pokaže. Tarina uloga je sićušna, na čemu će ona pokazati neku glumu? U raspravi sa Ejblovom majkom? Sve ostalo što radi je šetkanje po kući i u MK-u, i Džaksu kaže da se slaže sa nečim, kaže mu da ga voli i poljubi ga, i to je to što se od nje traži.

Bas tako,vec sam gore pisao Gemma ima toliko scena (pobije se,coveku zabode noz u jaja,pretnje,dijalozi ...) gde htela ne htela mora da se pokaze.
Evo sada polako Tara dolazi malo do izrazaja,pretila je Gemmi,unakazila Carlu ... nemoj te mi samo reci da je u tim scenam bila ne uverljiva.
Ja sa ovim postom zavrsavam pricu o Tari i kakva je gluma,svako ima pravo na svoje misljenje tako da to postujem i necu se buniti.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #819 : 05.10.2012. 13:46:29 »
Vi ne shvaćate da je Tara jednostavno takav lik, vi ga ne volite, njen lik vam je sigurno mnogo dosadniji nego Džemin, ne zato što ova bolje glumi, nego zato što su dva potpuno različita lika, kao što se i u stvarnom životu ljudi mnogo razlikuju. Džemina uloga je toliko bogata da ona ima na čemu da se pokaže. Tarina uloga je sićušna, na čemu će ona pokazati neku glumu? U raspravi sa Ejblovom majkom? Sve ostalo što radi je šetkanje po kući i u MK-u, i Džaksu kaže da se slaže sa nečim, kaže mu da ga voli i poljubi ga, i to je to što se od nje traži.
A vi ne shvaćate da nam je Tara loš lik, da loše glumi. Zaboli me jel ima manju ulogu ili ne. Za mene ona loše glumi. Mislim, mi tako vama možemo govoriti da ga vi volite i zato vam je dobar. Imala je teških situacija u kojim se trebala dokazati kao glumica, ma imala ih je jako puno i nije se dokazala. Pokazala se kao loša glumica koja ne može prenijeti nikakve emocije na ekran.

Gemma, zaboli me jel ima najveću ulogu. Pokazal je da može.

@STAFFORDDOG

Ne vjerujem da poštuješ tuđe mišljenje jer od samog početka te očito boli što netko drugačije misli. Reci mi samo što točno osjećaš kada netko kaže da je Tara loša? Ozbiljno pitam. Zar te toliko boli da netko drugačije misli. Stvarno bezveze.

I da, neuvjerljiva je i ponavljat ću to svaki put dok je vidim kako glumi. Haleluja  kokicekola

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #820 : 05.10.2012. 13:54:28 »
Nemoj ovu raspravu pogrešno da shvaćaš.  ;)  Iznosimo mišljenja, argumente. Za to valjda služi forum. Ili bismo trebali samo da se zahvaljujemo na prevodima i ništa više.
Ja ti ovo ništa nisam pisao da bih te natjerao da promjeniš svoje mišljenje nego samo potkrepljujem svoje mišljenje, ništa više.  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #821 : 05.10.2012. 14:04:14 »
Ma nisam mislio na tebe  smileyNO1

Već ono, samo spomenem kako mi je Tara loš lik, a STAFFORDDOG iz posta u post mr pokušava uvjeriti da nije loša i daje mi nekakve bezvezne primjere.

Stvar je u tome volio ja nju ili ne, ona je za mene loša. Dao sam sličan primjer već. Ne volim Skyler iz BrBa, ali mi odlično glumi. Može prenijeti sve osjećaje u tom trenutku.

Offline STAFFORDDOG

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #822 : 05.10.2012. 15:53:34 »
Mulder, sacekaj malo...
Zaista nemam problem sa time sto recimo ti ne volis lik tj. kako glumica igra lik Tare. Sta osecam kada ti mislis kontra od mene u vezi toga zaista nije nista lose,ne znam kako da te
uverim u to.Pa samo razmenjujemo misljenja "na glas" sto nije nista lose a nemam nameru da govorim kako sam Ja,Ja i samo Ja u pravu.
Naravno ja necu moci promeniti tvoje misljenje kao ni ti moje prema tome sve je OK.
Medjutim: Ja tebe nisam vredjao ... itd. a ti napises da su moji postovi glupi  ??? da li je to zato sto mislimo drugacije ili provociras? 

PS.
Zato i postoji trziste glumaca,fudbalera... u nekom filmu ili klubu nekome valjaju a u nekom ne valjaju.

Nadam se da sve ovo sto sam napisao nije bilo kako ti kazes bezveza aka. glupo,ako jeste nemam problem ni sa tim sta sam glup.
Bitno je da je serija super i da je gledamo.
« Zadnja izmjena: 05.10.2012. 15:59:53 STAFFORDDOG »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #823 : 05.10.2012. 15:59:24 »
Gdje sam rekao da su glupi?

Gdje sam rekao da je serija super?

Meni serija nije super da to odmah riješimo. Prošla sezona mi je bila loša, a ova je trenutno dobra. Općenito gledajući cijelu seriju, dobra mi je. Ništa više od toga.

Dalje, rekao sam da je Tara loš lik i da, raspravljali smo do određenog trenutka. Ti si rekao zašto misliš da ti je dobar lik i zašto dobro glumi, ja sam rekao svoje razloge zašto mi je loša i mislio sam da smo to riješili kad evo opet tebe iz posta u posta. Pa-pa  :juhu:

Offline STAFFORDDOG

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #824 : 05.10.2012. 16:11:25 »
Dobro Mulder, ubedio si me i u pravu si. Stvarno je Tara bljak lik u seriji a i glumica je-nista posebno.
Ja ti se zahvaljujem sto si me tako prosvetlio i otvorio oci, Boze, sada ce mi zivot biti mnogo laksi i a i lepse cu moci da pratim seriju.

Apsolutno citas selektivno moje postove,samo cu ponoviti recenice iz poslednjeg:
1. Zaista nemam problem sa time sto recimo ti ne volis lik tj. kako glumica igra lik Tare. Sta osecam kada ti mislis kontra od mene u vezi toga zaista nije nista lose,ne znam kako da te
uverim u to.
2. Naravno ja necu moci promeniti tvoje misljenje kao ni ti moje prema tome sve je OK.
3. Zato i postoji trziste glumaca,fudbalera... u nekom filmu ili klubu nekome valjaju a u nekom ne valjaju.


I sada je teram po svome,ne kapiram te?
Rekao si papa,pozdravljam i ja tebe.


 

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #825 : 06.10.2012. 01:02:34 »
Tarin lik jeste takav kakva je i glumica, samo što je ona ionako drvenu glumu u ovoj zadnjoj sezoni dovela do maksimuma pa je postala karikaktura same sebe. Što u stvari nije vezano samo za nju, mnogo tu likova luta i prilično je slabo ovo sve dosad.

Pogotovo zadnja epizoda sa bdenjem, loše i neuverljivo.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #826 : 06.10.2012. 01:08:04 »
Tko je Tara?!  :ne-zna

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #827 : 06.10.2012. 17:25:15 »
Tko je Tara?!  :ne-zna
Rijeka u CG  ;D

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #828 : 06.10.2012. 20:43:14 »
Meni je Tara skroz ok,jeste malo drvena-ali ima nesto sto me privlaci.

I Skajler je extra,zavoleo sam je do kraja.  :neverovatno:

Hvala za prevode  clapp

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #829 : 07.10.2012. 00:50:10 »
Meni je Tara skroz ok,jeste malo drvena-ali ima nesto sto me privlaci.

I Skajler je extra,zavoleo sam je do kraja.  :neverovatno:

Hvala za prevode  clapp

Mislim da si pobrkao lončiće, Breaking Bad tema je treća vrata desno.  ;D

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #830 : 07.10.2012. 11:46:09 »
Nisam,samo sam usput dodao,kad je vec neko pomenuo...  :andjelak

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #831 : 07.10.2012. 17:39:43 »
Tko je Tara?!  :ne-zna
Rijeka u CG  ;D

He he, znao sam da sam u pravu  :aha:

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #832 : 10.10.2012. 12:58:25 »
Walton Goggins aka Detective Shane iz "The Shield"-a se pojavljuje u odličnoj ulozi. Tig briljira.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #833 : 10.10.2012. 20:26:00 »
Prevođenje u toku, titl stiže kasnije večeras  :samcro:

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #834 : 10.10.2012. 22:47:22 »
 :u-lala I prevod je na uploadu  drinks

Offline bojanc

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 57
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #835 : 10.10.2012. 22:52:50 »
Hvala puno!!!   :naklon:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #836 : 11.10.2012. 04:56:04 »
Goggins i Tig  rofl rofl rofl rofl rofl crko sam.

Spoiler for Hiden:
Pa onda kad ovi pričaju onom klincu da su svi prošli taj dio  rofl rofl rofl rofl rofl

Spoiler for Hiden:
Lijepo je sredio motore

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #837 : 11.10.2012. 22:54:54 »
nije losa epizoda...

Spoiler for Hiden:
al su Goginsu napizdili sise...znaci pola sata sam se smejao...jos kad je Tig uskocio....znaci ona blentavo-munjeno-napaljena faca  rofl

elem, ja ne mogu da iscekam kad ce da doVate onog cuvara zatvora...

Heller, hvala na prevodu... clapp
> dum spiro spero <

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #838 : 11.10.2012. 22:57:28 »
Spoiler for Hiden:
Gemma maznila neku picu na početku epizode?! Hmmmm, zanimljivo. Mogli su nam malo i pokazati  angeldemon angeldemon

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #839 : 12.10.2012. 17:07:37 »
Spoiler for Hiden:
Gemma maznila neku picu na početku epizode?! Hmmmm, zanimljivo. Mogli su nam malo i pokazati  angeldemon angeldemon

Spoiler for Hiden:
ja sam zabrijo da je to ona kaj su je stukle u prošloje epizodi


dobra epka, hvala za prijevod!!!!

Tags: