Autor Tema: Sons of Anarchy  (Posjeta: 192466 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1170 : 10.12.2014. 14:45:19 »
Slažem se sa tobom, izuzev..

Spoiler for Hiden:
jako sam subjektivan kad je ova serija u pitanju jer je previše volim pa slabo uočavam neke nedostatke. Ali, ako nešto mogu da kažem da mi se nije dopalo, zapravo jeftino je urađeno, onda je to ubistvo Marksa a onda i ta poslednja scena. Mislim da je moglo da se odradi upečatljivije. Juri ga kolona policije a voze 20 na sat, mile po putu. Onda, snimljen otpozadi kada prilazi na metar od kamiona, iz aviona se vidi da je igračka. Moglo je to malo kvalitetnije... Ne kažem da je finale kao finale loše ali moglo je i malo bolje.
Meni su dve scene najupečatljivije iz samog finala. Prvo, razgovor sa Nerom i nakon toga rastanak sa decom. Drugo, kada skida predsedničku nalepnicu i oprašta se od kluba. Tu sam zaplakao kao kiša. Sve u svemu, odlično.

Sve je na svom mestu. Onako kako je moralo da bude.

Offline lebowski

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1171 : 10.12.2014. 15:01:41 »
Kakav kraj jedne od najboljih serija ti_si_Bog

Savršenstvo, od prve do zadnje minute. Pjesme u ovoj epizodi su čudo, mislim da nisu mogli naći bolje, savršeno se uklapaju i diraju u dušu.

Spektakl, hvala Kurt Sutter  :samcro:

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1172 : 10.12.2014. 17:03:34 »
Završi se jedna od mojih omiljenijih serija, kapa dole Kurt Sutteru za čitavu seriju. Ne znam šta je bilo bolje: priča, likovi, glumci, fotografija, rad kamere, muzika... jednostavno fantastično. Finale serije sjajno. Ovo je bila priča u Džeksu pa tek onda o klubu, tako se i završilo. Zanimljivo je pratiti karakterizaciju Džeksovog lika od početka serije do samog kraja, Charlie Hunnam fantastičan.

Malo o finalu
Spoiler for Hiden:
Svi su dobili šta su zalužili. Džeks je otišao kako je i živeo - onako kako je on to hteo. Gine isto kao i njegov otac... Veoma emotivna epizoda. Džeks završava ono što je njegov stari započeo, svoje sinove ostavlja Wendy i sklanja ih što dalje od kluba i Čarminga. Džema je završila kako je i zaslužila nakon svega što je uradila. Na kraju nismo saznali ko je devojka koja se pojavljuje u seriji u svim bitnim momentima. Jako simboličan momenat sa hlebom i vinom (kako se meni učinilo) koji stoji ispred nje kad je Džeks pita ko je ona.
Poslednje scene nešto najbolje što sam video u svim serijama koje sam gledao. Genijalno.
:samcro:
Spoiler for Hiden:
saznali smo odavno ko je djevojkadjevojka je stradala na isti dan kad i J.T, znaš onu epizodu kad je ona ženska bila ljuta na jaxa? pa je jax otišao da njenog straog i na zidu je bila slika od te ženske, e sad na kojim su oni drogama u Charmingu pa vide mrtve ljude, to je pitanje za  kurta. :D
« Zadnja izmjena: 10.12.2014. 17:23:18 lazavr »

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1173 : 10.12.2014. 17:10:40 »
Ne znam zašto te razočarao? Sve je na svom mestu. Potpuno očekivano.

Zbogom za meni najdražu seriju svih vremena.
Spoiler for Hiden:
Zašto? pa zato jer je Jax digao ruku na sebe, tko diže ruku na sebe? kukavice, napravio je isto ko njegov stari, a vidli smo da njegovom starom nije uspjelo i onda jax napravi isto, plus zaleti se u kamion a vozać je isti lik koji je vozio dzemu, i koji je također na teškim drogama jer vidi mrtve ljude. :D

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1174 : 10.12.2014. 17:24:22 »
Završi se jedna od mojih omiljenijih serija, kapa dole Kurt Sutteru za čitavu seriju. Ne znam šta je bilo bolje: priča, likovi, glumci, fotografija, rad kamere, muzika... jednostavno fantastično. Finale serije sjajno. Ovo je bila priča u Džeksu pa tek onda o klubu, tako se i završilo. Zanimljivo je pratiti karakterizaciju Džeksovog lika od početka serije do samog kraja, Charlie Hunnam fantastičan.

Malo o finalu
Spoiler for Hiden:
Svi su dobili šta su zalužili. Džeks je otišao kako je i živeo - onako kako je on to hteo. Gine isto kao i njegov otac... Veoma emotivna epizoda. Džeks završava ono što je njegov stari započeo, svoje sinove ostavlja Wendy i sklanja ih što dalje od kluba i Čarminga. Džema je završila kako je i zaslužila nakon svega što je uradila. Na kraju nismo saznali ko je devojka koja se pojavljuje u seriji u svim bitnim momentima. Jako simboličan momenat sa hlebom i vinom (kako se meni učinilo) koji stoji ispred nje kad je Džeks pita ko je ona.
Poslednje scene nešto najbolje što sam video u svim serijama koje sam gledao. Genijalno.
:samcro:
Spoiler for Hiden:
saznali smo odavno ko je djevojkadjevojka je stradala na isti dan kad i J.T, znaš onu epizodu kad je ona ženska bila ljuta na jaxa? pa je jax otišao da njenog straog i na zidu je bila slika od te ženske, e sad na kojim su oni drogama u Charmingu pa vide mrtve ljude, to je pitanje za  kurta. :D

Promaklo mi je to nekako...

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1175 : 10.12.2014. 19:01:09 »
Nisam očekivao ovakav brutalan kraj, mislio sam da će biti nešto poput Telme i Luiz, ali kad sam video "Vic-a", sve mi je bilo jasno.
Šta reći, odlična serija sa odličnim završetkom. Sad čekamo prequel: The First 9. clapp
« Zadnja izmjena: 10.12.2014. 19:03:02 den78 »

Offline markonegative

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1176 : 10.12.2014. 20:05:39 »
Pratio seriju od početka i sada odlučio da uđem u diskusiju na njenom kraju :D

Da odgovorim Tomiju
Nije niko drogiran nego
Spoiler for Hiden:
ta devojka predstavlja nešto od ovog
1.Smrt(pojavljuje se i na kraju kada Jax gine).
2.Boga,tj. Isusa (Hleb i vino).
3.Duha njegovog oca(Hamlet).

Ja mislim da je nešto od ta tri.Logičnije nego da su svi drogirani :P

A što se tiče toga da je Džeks na kraju ispao kukavica i da je pogrešio kao njegov otac,nije.Preuzeo je na sebe odgovornost za ubistvo onih iraca,tako da klub ne ispašta od strane IRA,sredio je Markusa,i ostavio je klub u dobrim rukama,za razliku od njegovog oca koji je klub ostavio Kleju i Džeksa Džemi,Džeks je ostavio decu dobrim ljudima i poslao ih van Čarminga.Moglo je to i malo bolje sve,ali na kraju Džeks je uradio ispravnu stvar,žrtvovao sebe zarad bolje budućnosti svoje dece i kluba.Deca mu bar neće rasti u sredini u kojoj je on rastao i neće postati ono što je on postao.A Čibs će dobro voditi klub.Ali ipak,to je samo moje mišljenje i shvatanje kraja serije. :D

Odlična serija.Fantastična na početku,malo oko 3. sezone kreće nizbrdo ali sa ovakvim krajem,na kraju odlična serija.Hvala svim prevodiocima na prevodima  :samcro:
« Zadnja izmjena: 10.12.2014. 20:07:11 markonegative »

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1177 : 10.12.2014. 22:54:51 »
Bila je ovo jedna lijepa serija..  smileyNO1


Još da pogledamo zadnju, pa da ovo kompletiramo...

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1178 : 11.12.2014. 04:34:06 »
Pratio seriju od početka i sada odlučio da uđem u diskusiju na njenom kraju :D

Da odgovorim Tomiju
Nije niko drogiran nego
Spoiler for Hiden:
ta devojka predstavlja nešto od ovog
1.Smrt(pojavljuje se i na kraju kada Jax gine).
2.Boga,tj. Isusa (Hleb i vino).
3.Duha njegovog oca(Hamlet).

Ja mislim da je nešto od ta tri.Logičnije nego da su svi drogirani :P

A što se tiče toga da je Džeks na kraju ispao kukavica i da je pogrešio kao njegov otac,nije.Preuzeo je na sebe odgovornost za ubistvo onih iraca,tako da klub ne ispašta od strane IRA,sredio je Markusa,i ostavio je klub u dobrim rukama,za razliku od njegovog oca koji je klub ostavio Kleju i Džeksa Džemi,Džeks je ostavio decu dobrim ljudima i poslao ih van Čarminga.Moglo je to i malo bolje sve,ali na kraju Džeks je uradio ispravnu stvar,žrtvovao sebe zarad bolje budućnosti svoje dece i kluba.Deca mu bar neće rasti u sredini u kojoj je on rastao i neće postati ono što je on postao.A Čibs će dobro voditi klub.Ali ipak,to je samo moje mišljenje i shvatanje kraja serije. :D

Odlična serija.Fantastična na početku,malo oko 3. sezone kreće nizbrdo ali sa ovakvim krajem,na kraju odlična serija.Hvala svim prevodiocima na prevodima  :samcro:
Spoiler for Hiden:
znaći Jax, Gemma i onaj kamiondzija su imali susret sa smrti? bogom ili duhom od J.T-a? i nitko nije na drogama? :D zanimljivo. a onda mora da su samo ludi.

Offline markonegative

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1179 : 11.12.2014. 21:41:38 »
Pratio seriju od početka i sada odlučio da uđem u diskusiju na njenom kraju :D

Da odgovorim Tomiju
Nije niko drogiran nego
Spoiler for Hiden:
ta devojka predstavlja nešto od ovog
1.Smrt(pojavljuje se i na kraju kada Jax gine).
2.Boga,tj. Isusa (Hleb i vino).
3.Duha njegovog oca(Hamlet).

Ja mislim da je nešto od ta tri.Logičnije nego da su svi drogirani :P

A što se tiče toga da je Džeks na kraju ispao kukavica i da je pogrešio kao njegov otac,nije.Preuzeo je na sebe odgovornost za ubistvo onih iraca,tako da klub ne ispašta od strane IRA,sredio je Markusa,i ostavio je klub u dobrim rukama,za razliku od njegovog oca koji je klub ostavio Kleju i Džeksa Džemi,Džeks je ostavio decu dobrim ljudima i poslao ih van Čarminga.Moglo je to i malo bolje sve,ali na kraju Džeks je uradio ispravnu stvar,žrtvovao sebe zarad bolje budućnosti svoje dece i kluba.Deca mu bar neće rasti u sredini u kojoj je on rastao i neće postati ono što je on postao.A Čibs će dobro voditi klub.Ali ipak,to je samo moje mišljenje i shvatanje kraja serije. :D

Odlična serija.Fantastična na početku,malo oko 3. sezone kreće nizbrdo ali sa ovakvim krajem,na kraju odlična serija.Hvala svim prevodiocima na prevodima  :samcro:
Spoiler for Hiden:
znaći Jax, Gemma i onaj kamiondzija su imali susret sa smrti? bogom ili duhom od J.T-a? i nitko nije na drogama? :D zanimljivo. a onda mora da su samo ludi.

Hahaha
Spoiler for Hiden:
Kako neki ljudi ne shvataju.Nisu oni videli tačno smrt onakva kakva je,videli su devojku,a u stvari je to bila smrt,ili anđeo smrti,na kraju krajeva shvati to kako hoćes.Sam Sutter je rekao kako taj deo sa devojkom ostavlja gledaocima da zaključe sami.Ako stvarno misliš da su oni bili na drogama,onda možda ova serija nije ni bila za tebe.Ja mislim da je to bila smrt,ti misliš da su svi narkomani.Svako ima pravo na svoje mišljenje.
Btw,naiđoh danas na ovo
 

Vidiš 2 vrane na slikama,na početku serije i na kraju?Ili sam možda i ja na drogama? :D

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1180 : 11.12.2014. 23:09:14 »
Eto, nakon 7 godina dođe kraj i ovoj seriji. Nisam baš uz nju 7 godina, jer sam prve tri sezone gledao odjednom, onda, svake godine po fiks 13 epizoda. Dovoljno je reći da mi je ovo bila omiljena serija, akcenat na omiljena. To je prestala da bude nakon 4 sezone. Prve tri sezone su jednostavno nenadjebive. Život bajkera, i sve uz njega što ide. Bez nekih većih kriminalnih smicalica. Posao koji je tekao godinama, išao je svojim tokom. Onda su htjeli od bajkerske serije da ih prikažu kao neku mafiju (italijansku). Zašto kažem italijansku?! To je najbolje organizovana kriminalna institucija, sa prstima u svim mutnim, pravim i krivim poslovima. A dal' to može 10-tak bajkera? Svakako da ne. Tu su izgubili nit i smisao onih prvih tri sezona, koje su must see. Od četvrte sezone to kreće da bude druga serija sa istim glumcima. I kad sam gledao zadnju epizodu, kako se privodilo kraju, nisam osjetio neki kamen u stomaku koji osjetim kad gledam serije koje stvarno volim, a znam da je kraj. Ipak, iako su skrenuli s puta, pravog puta, serija nije bila loša. Čak i ostatak tih sezona je gledljiv, i možda nekome zanimljiv. Jax i Opie su mi jedni od najdražih likova, ikada! A to je jako teško, ako uzmem u obzir koliko sam čuda odlgedao :). 3 stvari koje nikad nisu hvalili ovoj seriji su: jebeno, ali jebeno dobar odabir muzike, dobri motori i dobre ribe. O da, riba je bilo, bilo... Finale, realno, očekivano. Today bad guys lose. Jasno ko dan! Sve da je bilo drugačije bi bilo loše. Opet, imalo je dosta simbolike kroz cijelu seriju, mada nisu pridavali veliku pažnju tome. Što i za seriju ovakvog karaktera i nije bitno, ali je bilo fino vidjeti. Al' dobro, svakako će ova serija ostati u finom sjećanju.  :samcro:
« Zadnja izmjena: 12.12.2014. 00:50:38 lazavr »

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1181 : 11.12.2014. 23:15:36 »
uopste necu pisati o seriji, dobra stvarno...malo previse nasilja za moj ukus, ali ok...

ali zato muzika!!! jebeno nenadjebivo!!!!

> dum spiro spero <

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1182 : 12.12.2014. 04:40:59 »
Pratio seriju od početka i sada odlučio da uđem u diskusiju na njenom kraju :D

Da odgovorim Tomiju
Nije niko drogiran nego
Spoiler for Hiden:
ta devojka predstavlja nešto od ovog
1.Smrt(pojavljuje se i na kraju kada Jax gine).
2.Boga,tj. Isusa (Hleb i vino).
3.Duha njegovog oca(Hamlet).

Ja mislim da je nešto od ta tri.Logičnije nego da su svi drogirani :P

A što se tiče toga da je Džeks na kraju ispao kukavica i da je pogrešio kao njegov otac,nije.Preuzeo je na sebe odgovornost za ubistvo onih iraca,tako da klub ne ispašta od strane IRA,sredio je Markusa,i ostavio je klub u dobrim rukama,za razliku od njegovog oca koji je klub ostavio Kleju i Džeksa Džemi,Džeks je ostavio decu dobrim ljudima i poslao ih van Čarminga.Moglo je to i malo bolje sve,ali na kraju Džeks je uradio ispravnu stvar,žrtvovao sebe zarad bolje budućnosti svoje dece i kluba.Deca mu bar neće rasti u sredini u kojoj je on rastao i neće postati ono što je on postao.A Čibs će dobro voditi klub.Ali ipak,to je samo moje mišljenje i shvatanje kraja serije. :D

Odlična serija.Fantastična na početku,malo oko 3. sezone kreće nizbrdo ali sa ovakvim krajem,na kraju odlična serija.Hvala svim prevodiocima na prevodima  :samcro:
Spoiler for Hiden:
znaći Jax, Gemma i onaj kamiondzija su imali susret sa smrti? bogom ili duhom od J.T-a? i nitko nije na drogama? :D zanimljivo. a onda mora da su samo ludi.

Hahaha
Spoiler for Hiden:
Kako neki ljudi ne shvataju.Nisu oni videli tačno smrt onakva kakva je,videli su devojku,a u stvari je to bila smrt,ili anđeo smrti,na kraju krajeva shvati to kako hoćes.Sam Sutter je rekao kako taj deo sa devojkom ostavlja gledaocima da zaključe sami.Ako stvarno misliš da su oni bili na drogama,onda možda ova serija nije ni bila za tebe.Ja mislim da je to bila smrt,ti misliš da su svi narkomani.Svako ima pravo na svoje mišljenje.
Btw,naiđoh danas na ovo
 

Vidiš 2 vrane na slikama,na početku serije i na kraju?Ili sam možda i ja na drogama? :D
Spoiler for Hiden:
Čovječe božji pa znam da ta beskućnica predstavlja smrt, mene zanima zašto tu beskućnicu vide samo Jax, gemma i kamiondzija? jesu na drogama, jesu ludi, jel ovo s-f seriija? ja sam prvih 6. sezona pogledao u komadu početkom godine i serija mi je bila odmah uz bok breaking bad-u ali ova zadnja sezona mi je bila od pocetka losa i ocekivao sam vise na kraju, jax je spasio sinove i izveoo klub na pravi put ali kako? samoubojstvom, a juicu je rekao da niti jedan clan nikad nije pocinio samoubojstvo. neki lkovi misle da je on prestao biti clan kad je odstupio sa pozicije predsjednika, a znamo da nije tako jer bi inace skinuo prsluk.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1183 : 12.12.2014. 12:34:27 »
Pošto pjesme nema na YT, ovdje je možete slušati, ja je slušam evo dva dana...

http://www.rollingstone.com/music/premieres/hear-sons-of-anarchy-finale-song-20141209

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1184 : 12.12.2014. 13:48:04 »
Počeo sam da sakupljam sve pesme iz sedme sezone po ovom rasporedu:
http://www.nerdcoremovement.com/soundtrack-sons-anarchy-season-7-music-show/

Da li je tačan i da li još nešto treba da se doda?

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1185 : 12.12.2014. 14:17:33 »
Izgleda da ne mogu da slušam ništa od Forest Rangersa, nedostupni u mojoj zemlji, ...! Ne znam kad sam se ovako iznervirao...

malo samokontrole
« Zadnja izmjena: 12.12.2014. 18:32:11 lazavr »

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1186 : 12.12.2014. 14:25:25 »
^Firefox > Hola > USA zastava.
Samo što ne može dl. jbg.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1148
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1187 : 13.12.2014. 10:02:56 »
Hvala Tiberiuse,na prevodima.Hvala i svim ostalim prevodiocima ove divne serije:Zkarlov,pljoska,dome-nasty,Lazavr,Heller.Ako sam nekoga izostavio izvinjavam se,hvala vam najlepše.Bez vas ne bih mogao/li da odgledamo ovu divnu seriju.Poz i svako dobro!  :naklon: :volim


Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline tiberius

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1188 : 13.12.2014. 10:18:06 »
Eto, pridružujem se wlakyju i hvala svima koji su pomogli u prevodjenju seriju: prevodiocima, svima koji su radili syncove, i svim forumašima koji su je pratili. Možda bi više priličio ovde neki nekrolog imajući u vidu koliko ih je izginulo u seriji, ali bogu hvala da smo mi ostali pretekli.
This shitty job is gonna be the death of me.

Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1189 : 13.12.2014. 10:23:45 »
Hvala svim prevodiocama  drinks  :samcro:



Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1192 : 13.12.2014. 16:31:33 »
Pogledao i ja. Sta znam, voleo sam ovu seriju ali nikakav utisak mi nije ostavio kraj. Mozda zbog par zadnjih sezona koje su bile lose, npr. kada sam zavrsio sa Shield, Wire ili 30 Rock osecao sam neku prazninu, gledao odmah po IMDB-u zanimljivosti, gde su glumci sada i sl. ali posle ove toga nema. Zasto ne znam. Sve u svemu bila je dobra serija.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1193 : 13.12.2014. 18:51:40 »
Zbogom Jax, Opie, Bobby, Piney, Clay, Chibs, Tig, Juice, Happy, Chief Unser, Chucky... :zbogom
 clapp
Bila mi je čast  :naklon:
 :samcro:
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1194 : 14.12.2014. 00:22:00 »

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1195 : 16.12.2014. 17:22:50 »
Počeo sam da sakupljam sve pesme iz sedme sezone po ovom rasporedu:
http://www.nerdcoremovement.com/soundtrack-sons-anarchy-season-7-music-show/
Kompletirano. Ko želi, može da me kontaktira na pm.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1196 : 26.12.2014. 18:09:32 »
Evo ja ponovo odgledao seriju, prvi puta sam bi očaran ali ovog puta ništa, prve 3. sezone vrh, 4,5,6 ok, ima više drame, 7. smeče, pogotovo kraj serije, koji je bio glup i predvidiv.
Spoiler for Hiden:
Ona beskučnica (za koju je Kurt izjavio da je Isus, se pojavila 11. puta, ona što čuva Abela i Thomasa je kčer od te beskučnie, (to sam tek sad skužio) znači kčer od Isusa. :D šta je pisac htio sa time reči? neznam niti me zanima, ali očito nema pojma o Krščanstvu.

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1197 : 06.02.2015. 21:07:18 »
Juce sam odgledao 1 epizodu,i prezadovoljan sam...nadam se da nece dolaziti do padova kroz sezone,bar ne drasticnih padova.

Offline SreckoS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 379
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1198 : 03.03.2015. 23:24:31 »
Zavrsio sa prvom sezonom!
Ne znam zasto ovo nisam prije gledao  :facepalm

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1199 : 07.03.2015. 03:37:33 »
Odgledao sam finalnu sezonu u jednom dahu ali bukvalno , bio sam zalepljen za ekran :)  Ocekivan kraj serije  , sta je moglo drugo da se dogodi osim
Spoiler for Hiden:
smrti
.  Na kraju su prezivela iz pilot epizode samo  ,
Spoiler for Hiden:
Tig , Chibs i Wendy :D
. Malo je finalna epizoda ubrzana ali dobro.Najbolja muzika u seriji , barem serija koje sam ja gledao ,pogotovo prve 4 sezone ujedno i sam kvalitet serije.


Ridin' through this world
All alone
God takes your soul
You're on your own

The crow flies straight
A perfect line
On the devil's path
Until you die

Gotta look this world
In the eye
Gotta live this life
Till you die


 :mafija :sef: :mjuza drinks


Cycling 4 life

Tags: