Autor Tema: Stargate Universe - SGU  (Posjeta: 161177 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tony M.D.

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #930 : 04.05.2011. 19:18:59 »
Mozda zato sto je 80% gledalaca sralo kako je serija bezveze a sada kada je konacno dostigla "Stargate Status" i kada je prekinuta i ukopana u zemlju, svi je vole.
Do sada su je pljuvali i zvali "Battlegate Universe" a sada kada se 2. sezona pokazala fantasticno, odjednom svi tuguju.
Ljudi ja sam zaludjenik za SGU jos od premijere "Air", i sve epizode su mi bile super, pa cak i "Pain" iz 1. sezone.

Sada je slucaj "too little, too late", ova serija je lagano mogla da nadmasi SG1 i SGA, 3. sezona bi bila jos bolja od 2., problem je bio u tome sto niko nije imao
strpljenja, i svi su kukali za Atlantisom cije su 4. i 5. sezona bila KANTASTROFA (cast izuzecima kao sto je "The Last Man" i "First Contact").
Meni licno je SG1 postao dobar tek oko 3.,4. sezone, treba biti strpljiv.
Bravo za komentar!  clapp Slazem se u potpunosti smileyNO1

Hvala za prevode, btw! Smajlicvece

Offline Nesius

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #931 : 10.05.2011. 10:42:05 »
Gotovo je... kraj...  :'(
"Tko izgubi dobitak, dobije gubitak!!!"
                 Grunf

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #932 : 10.05.2011. 10:49:20 »
Meni je serija odlična i jako mi je žao što su tako završili.  cry1

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #933 : 10.05.2011. 11:18:23 »
Je, puno je bolja ova druga sezona... Šteta, bilo je tu dosta prostora za stvaranje jedne dobre serije.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #934 : 10.05.2011. 13:37:40 »

Ali je trebalo preživjeti prve dvije sezone kao sa SG-1 no danas je svijet nestrpljivi u potrazi za zaradom i to
se više nikada neće ponoviti.
May the Plasma be with you!

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #935 : 10.05.2011. 13:45:44 »
Kad Dancing with stars gleda 10ak milijuna onda je njima 2 milijuna gledatelja za serije malo.
Sve me strah za Game of Thrones da i njega ne otkažu neka je to HBO s pretplatom, a tek su na početku

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #936 : 10.05.2011. 13:51:01 »
Ali je trebalo preživjeti prve dvije sezone kao sa SG-1 no danas je svijet nestrpljivi u potrazi za zaradom i to
se više nikada neće ponoviti.

Da, ali je SG-1 prokrčio put franšizi i stvorio svoju publiku tako da su ljudi s pravom bili razočarani kada se počelo odskakati od toga. Tek ovih zadnjih par epizoda je počelo sličiti na to.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #937 : 10.05.2011. 23:16:11 »

Mislim da nisu u finacijskom gubitku pa bih ja, ako je stvarno tako, pustio još jednu sezonu i što bude-bude.

May the Plasma be with you!

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #938 : 10.05.2011. 23:25:25 »
Krbo, ti razmišljaš racionalno. Racionalnosti odavno nema na SyFy-ju.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #939 : 11.05.2011. 00:10:30 »
Neznam ja, meni je SGU veoma prirasao srcu, stvarno je bolji nego što je bio, prva sezona je mnogima bila bezveze ali vi ljudi morate da shvatite jednu važnu lekciju:

Gledajte seriju zarad sopstvenog uživanja, bilo da je to X-Files ili Smallville. Kada počnete svaku epizodu da secirate i tražite razlog za pljuvanje, gotovo je...
...više nećete uživate i to će biti dokaz da su vas Ameri sa njihovim review-ima odbili od serije.
Moj slučaj: Dok nisam imao internet, prijatelj mi je skidao Smallville...ja sam to GUTAO KAO NOJ, gledao sam cele sezone u 2-3 dana. Nisam razmišljao o tome šta drugi misle o seriji, jednostavno sam uživao u svakom momentu.
Sada se u mnogo slučajeva javlja ono "E, na sajtu ________ kažu za seriju da je ______."  Šta mene to briga, daj seriju pa da vidimo!

Offline Pokojni Toza

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #940 : 11.05.2011. 09:31:03 »
Mislim da ce ipak sa vremenom da nastave da snimaju seriju i ja sam veliki fan SG i koliko se secam i SGA je imao slicnih problema i govorilo se o prekidu snimanja,zato iskreno mislim da ce se ova serija nastaviti

Offline asgard

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #941 : 11.05.2011. 10:41:47 »
Pozdrav narode, s obzirom da vec neko vreme skidam prevode sa ovog sajta, red je i da napravim nalog kako bih mogao da se zahvalim prevodiocima na maestralnom ucinjenom radu sto se tice Stargate serijala! Alal vera :-)! Pokidali ste :-)! Cekao sam da odgledam i zadnju epizodu i onda da na samom kraju eto koliko god vam to znacilo, da vam se zahvalim :-)! Inace tokom skidanja zadnje epizode, primetio sam komentar jednog lika na jednom sajtu koji ne bi da navodim zbog pravila odredjenih, nebitno, koji me je prosto odusevio! Voleo bih da cujem i vase misljenje oko toga! Poenta je njegovo vidjenje, sta su trebali producenti da preduzmu da bi izbegli "slab odziv serije kod publike"

"Here‘s my take on wat could‘ve been done so it wouldn‘t be this lame..
1st, if the producers wanted to resurrect some1 from past, it could‘ve been any1 BUT the alliance. Personally i would pick the Asgard. Although their colony died in the Milky way, there true origin was never revealed. Some rebel Asgard also broke off to settle other worlds.
2nd the crew spent way much time scrambling for survival..that part should‘ve been taken care of in the 1st season.
3rd there wasn‘t enuf gating..period!
4th surviving members of the Ercini shuld‘ve lived n assimilated as crew.
5th Chloe should‘ve become a hybrid, part human part alien, kinda sexy siren!
SGU had much potential..great production, effects, photography, acting, direction..wat it seriously lacked was story.
Being SG fan, breaks my heart to say..SGU will not be missed"

Toliko od mene :-)! Pozdrav svima! <3 SG <3

P.S. Ne zelim nista da otkrivam ali za sve one koji jos nisu odgledali zadnju epizodu, nemojte da brinete, producenti su se maestralno dosetili kako kroz pricu da doskoce "stopiranju serije", znaci fenomenalna stvar :-)! Ideja je fantasticna! Mozda i zaista budemo cekali 3 godine :-)
« Zadnja izmjena: 11.05.2011. 11:46:27 asgard »

Offline Nesius

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #942 : 11.05.2011. 10:44:12 »
Je, je, je nastavit će je snimat
Spoiler for Hiden:
za 3 godine kad se ovi probude, šta?

Velika šteta za potencijal i samu franšizu, al u mom selu kažu: ko je jeba, jeba je... ko nije i neće.
Odo sad tražit cili SGU u WEB_DL verziji. Kako li sam samo nadrkan na taj syfy...  bejzbol1 ShotGun5
"Tko izgubi dobitak, dobije gubitak!!!"
                 Grunf

Offline Pogrebnik

  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #943 : 12.05.2011. 20:17:36 »
ha citam malo komentare. sa nekima se naravno slazem sa nekima i ne.
gledao sam sve epizode stalno u nadi da ce biti bolje. u dvije sezone mozda su mi 3 4 epizode iskakale. ostalo ziva dosada. naravno da mi je zao sto je prekinuto jer sve sto se zove sg cu ja pratiti pa koliko got dosadno bilo.

ono sto mi je nevjerojatno je zasto su toliko odskocili od prvotne dvije SG-1 i atlantis, pa cak ako su htjeli i praviti ozbiljnije zasto nisu nastavili razvijati more prica koje tamo su bile spomenute, zapocete, nedovrsene i tko zna sta sve ne. od mora zanimljivih rasa koje su samo djelomicno spomenute do nekih koje su i dosta koristene, ali i dalje ne ispeglane.

a onda na dalje. pa od ovih aliena koji su bili tu pa nista nismo vidjeli, nista nismo saznali sve u svemu nista. glupi roboti koji bez razloga idu okolo i sve ubijaju. od cijelog svemira i hrpe mogucih rasa oni naprave robote za glavne protivnike!!! uzas.

sve u svemu jako mi je zao sto su otkazali seriju pogotovo sto nema bas trenutni ni jedna takva slicna serija (fringe, supernatural i takve serije ipak su puno drukcije od ovoga), ali bas zato su trebali se puno vise potruditi i uloziti da ovo opstane jer su imali veliku prazninu u takvim sf serijama.

nadam se da ce obnoviti serijal, ovaj ili neki drugi, ali bilo bi mi tesko cekati i novu sezonu, a kamoli cekat sve ovo sto ce se morati. steta.

i kao sto kazem nije mi se svidjela serija nesto posebno, ali sam svaku gledao cim je izasla. da sam u americi sjedio bi pred televizorom makar mi nije nazalost bila savrsena.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #944 : 12.05.2011. 20:48:49 »
ha citam malo komentare. sa nekima se naravno slazem sa nekima i ne.
gledao sam sve epizode stalno u nadi da ce biti bolje. u dvije sezone mozda su mi 3 4 epizode iskakale. ostalo ziva dosada. naravno da mi je zao sto je prekinuto jer sve sto se zove sg cu ja pratiti pa koliko got dosadno bilo.

ono sto mi je nevjerojatno je zasto su toliko odskocili od prvotne dvije SG-1 i atlantis, pa cak ako su htjeli i praviti ozbiljnije zasto nisu nastavili razvijati more prica koje tamo su bile spomenute, zapocete, nedovrsene i tko zna sta sve ne. od mora zanimljivih rasa koje su samo djelomicno spomenute do nekih koje su i dosta koristene, ali i dalje ne ispeglane.

a onda na dalje. pa od ovih aliena koji su bili tu pa nista nismo vidjeli, nista nismo saznali sve u svemu nista. glupi roboti koji bez razloga idu okolo i sve ubijaju. od cijelog svemira i hrpe mogucih rasa oni naprave robote za glavne protivnike!!! uzas.

sve u svemu jako mi je zao sto su otkazali seriju pogotovo sto nema bas trenutni ni jedna takva slicna serija (fringe, supernatural i takve serije ipak su puno drukcije od ovoga), ali bas zato su trebali se puno vise potruditi i uloziti da ovo opstane jer su imali veliku prazninu u takvim sf serijama.

nadam se da ce obnoviti serijal, ovaj ili neki drugi, ali bilo bi mi tesko cekati i novu sezonu, a kamoli cekat sve ovo sto ce se morati. steta.

i kao sto kazem nije mi se svidjela serija nesto posebno, ali sam svaku gledao cim je izasla. da sam u americi sjedio bi pred televizorom makar mi nije nazalost bila savrsena.
Pa vidi, sto se tice "slicnih serija"...treba da pocnu The Falling Skies, Echoes, Blood & Chrome, mozda jos nesto se nadje....
Ovakve serije su vrlo skupe, ako se neisplati, naravno da ih ukidaju. Njima nije serija dosadila, nego su izgubili gledanost i zato nece vise da je prikazuju, more harm than good.
I meni je veoma zao sto je prekinuta serija, SGU mi je omiljena serija sto se tice scifi zanra...tamo gore je sa BSG ali tamo me nerviralo sto su mnogo srali oni sajlonci....te o bogu, te o sudbini, bla bla bla, aj' opet sve u krug.

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #945 : 13.05.2011. 00:59:13 »

I meni je veoma zao sto je prekinuta serija, SGU mi je omiljena serija sto se tice scifi zanra...tamo gore je sa BSG ali tamo me nerviralo sto su mnogo srali oni sajlonci....te o bogu, te o sudbini, bla bla bla, aj' opet sve u krug.

Bez brige, svi s nestrpljenjem čekamo Battlestar Galactica: Blood & Chrome.... wcwaiting

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #946 : 13.05.2011. 16:57:41 »
Ja sam zadovoljna zadnjom epizodom, završena je jedna "faza" putovanja, kraj je ostao otvoren, ali ne na način da bismo izgubili živce pitajući se što je poslije bilo.
Žao mi je što je serija završila, ali nam sad nema puno smisla žaliti, kako je, tako je, idemo u nove pobjede s novim serijama ;D
Ivanu hvala na prijevodima.  :)

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #947 : 23.06.2011. 16:57:13 »
Završio sam gledanje zadnjih 10 epizoda i u principu su mi se svidjele (osim dva izuzetka). I sam sam iznenađen, ali tako je. I pridružujem se mišljenjima nekoliko članova foruma da su sa ovakvim epizodama trebali krenuti od početka. Upravo suprotno, oni su najbolje epizode dali kad se već znalo da je serija ukinuta i da od nastavaka nema ništa.  :(

Ipak, ima i par loših stvari. Koliko mi je prva sezona ličila na bljutavu kopiju BSG-a i Vojadžera, toliko mi ovo liči na Enterprajz. Ukrali su više ideja odatle, a neke epizode su, bar po mom mišljenju i bile sasvim nepotrebne. Recimo, ona epizoda sa dva broda (kad se Raš vraća iz budućnosti); em što je kopija Enterprajzove epizode E2, em što joj je jedina svrha bila da Sudbina dobije sanduk rezervnih dijelova. A da ne spominjem onu sa 15 ličnosti u Kloinoj glavi... Samo sam čekao kad će i Ned Stark iskočiti odnekud.  rofl

Uglavnom, može proći, ali ni blizu SG-1-u i Atlantisu.

Hvala svima koji su prevodili.
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline djelle

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 54
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #948 : 06.07.2011. 15:09:08 »
Na uploadu Stargate.Universe.S02.DVDRip.XviD-CLUE

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #949 : 19.10.2011. 20:23:42 »
Je, je, je nastavit će je snimat
Spoiler for Hiden:
za 3 godine kad se ovi probude, šta?

...
Iako je to malo verovatno, u stvari manje nego malo verovatno, nije nemoguće. U ostalom, pogledajte situacijom sa najstarijom (trash) SF serijom koja se i dalje emituje...
Spoiler for Hiden:
Naravno, u pitanju je Doctor Who
... Kod njih je upravo bila takva situacija, serija je prekinuta i nekoliko godina je nije bilo, pa je opet nastavljena (iako se sezona od 2005 vodi kao prva, oni se u nekoliko epizoda pozivaju na prethodne nastavke).
Dakle, nadajte se ljudi ali znajte
Spoiler for Hiden:
Nada je kurva
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline wersadix

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #950 : 28.10.2011. 14:57:31 »

I meni je veoma zao sto je prekinuta serija, SGU mi je omiljena serija sto se tice scifi zanra...tamo gore je sa BSG ali tamo me nerviralo sto su mnogo srali oni sajlonci....te o bogu, te o sudbini, bla bla bla, aj' opet sve u krug.

Bez brige, svi s nestrpljenjem čekamo Battlestar Galactica: Blood & Chrome.... wcwaiting

Da, uz malo sreće serija kreće od sledeće godine... na ovom sajtu http://www.bsg.cz/ je sat koji odbrojava do početka emitovanja serije
Spoiler for Hiden:
za nešto više od 150 dana.
"In the dry heat, nothing rots. It's preserved in a slightly parched form forever, like George Hamilton, or Keith Richards." –Tony Bourdain

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #951 : 04.12.2011. 03:25:23 »


Svaki put kada se setim ove scene, zapitam se kako je serija mogla da bude prekinuta.  cry1
Uz rizik da se pola foruma okomi na mene, mogu slobodno da kažem da mnogi od vas NISTE gledali SG-1 i SG-A ovako kao Universe, jednu epizodu nedeljno sa pauzama od 3-4 meseca svakih 10 epizoda, i to mnoge tera na komentare tipa
"jao ovo je sporo, jao nema O'Neil-a, jao ovo, jao ono". Činjenica je da su prve 2-3 SEZONE SG-1 bile slabe, ali pri maratonskom gledanju sa svih 10 sezona na HDD, to nije problem, jer hej, preskoči se koja epka tu i tamo i rešen problem, super serija!  Sa SG-U, odmah su svi krenuli sa pljuvanjem jer se gledala jedna epizoda nedeljno i očekivala se "crysis of the week" serija što se na žalost fanova prošlih serija nije desilo.
Naravno da je prva sezona bila klimava, ali u drugoj je bilo tek par slabih epizoda, naime: Pathogen, Visitation, Alliances.

Predpostavljam da su vremenom hteli da se vrate na poznato igralište, serija je polako postajala moderni Star Trek: TNG, i nakon 3 godine u hibernaciji, moglo je doći do mnogih naglih promena iz 220 u 301, što bi zadovoljilo širi spektar gledalaca. Ova serija je trebalo da završi kompletnu priču o kapijama započetu još prvim filmom i pruži zaokruženu sliku Stargate univerzuma. Optimalna dužina serije je trebalo da bude 5 sezona sa opcijom produžetka na 6, s tim što u slučaju da postane gusto postoji plan za završetak priče u jednoj (3.) sezoni.

Najbolje čemu fanovi poput mene mogu da se nadaju je nešto nalik kraju koji je Farscape dobio, mada i to je vrlo malo verovatno, što je priznaćete, posle 3 nezavršene (neračunam SG-1 filmove) serije i 17 sezona prilično bezveze.  :-\  :)
« Zadnja izmjena: 04.12.2011. 03:43:45 rale626 »

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1195
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #952 : 04.12.2011. 09:20:32 »
Da, samo ja nisam zaspao ni na jednoj epizodi SG1 i SGA, a ovde sam se bogami pošteno odmorio na svakoj.  :) Serija je nažalost totalni promašaj, što su i oni sami uvideli i prekinuli ovo mučenje obožavaoca ovog serijala.

Veliki brat u svemiru, šta drugo da se kaže za ovakav promašaj.  :facepalm

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #953 : 04.12.2011. 15:55:17 »
Glavni dramski pokretač - sukob vojnog i znanstvenog dijela "ekspedicije" - u potpunosti je ukraden iz Galactice.
Izmišljen nekakav kamen di se zamijene tijela na bilo kojoj udaljenosti. OMG, koji savršeni deus ex machina, kad god se scenaristi nađu u problemu, samo ubace kamen koji sve riješi.
Neki klinjo rješava najkompliciranije matematičke probleme   rofl Nije nerealistično da riješi, nego to da 10000 znanstvenika iz svih vladinih agencija i s univerziteta nije uspjelo prije njega to riješit.
Antipatični glavni likovi s kojima se ne može saživiti. Dapače, ja sam "navijao" za "negativca" doktora protiv "pozitivca" pukovnika.
Generalno mučno za gledati, mučna atmosfera šta je OK ako je urađeno namjerno - a ovdje nije. I mogu podnijeti u, recimo, nordijskom umjetničkom filmu jednokratno, ali ne baš 20x u sezoni. Ako hoću nešto mučno, pogledat ću kroz prozor ili upalit vijesti na TV.

Ima i pozitivnih strana, ali one su uglavnom na strani zanatske izvedbe. A umjetnički dojam je loš, jadno je, pogotovo u usporedbi s prijašnjim Stargate-ima.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #954 : 04.12.2011. 16:36:20 »
Imate vas dvojica sreće što se ova serija ne sviđa zkarlovu inače se ne biste ovako pobednički šepurili nad mrtvom serijom.   thumb-down

A ako mislite da je SGU sahranio franšizu - razmislite ponovo. Čoveku se smučilo da više od deset godina igra Džeka O Nila.  8)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #955 : 04.12.2011. 16:49:31 »
Khev, nemoj, pusti me, južina je...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #956 : 04.12.2011. 17:33:29 »
Khev, nemoj, pusti me, južina je...
;D
Ceo dan nešto crtam i smorio sam se. Hajd' rekoh, da zezam malo zkarlova - meni najdražeg, najmilijeg, ali zato i najbržeg na akciju i najpravednijeg među adminima na stotinu sajtova!
clapp
« Zadnja izmjena: 15.12.2012. 07:24:22 Khevenhiler »
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #957 : 04.12.2011. 17:42:20 »
Ne da mi se razmišljat prcaš li me uz ovu južinu...  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #958 : 04.12.2011. 17:45:24 »
Ne da mi se razmišljat prcaš li me uz ovu južinu...  ;D
Nije mi jasno da li si to seo da užinaš ili slušaš Južni vetar - Šemsu, Sinana i Kemala ili možda kod tebe duva južni vetar??!  ???
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Stargate Universe - SGU
« Odgovor #959 : 04.12.2011. 17:47:51 »
To zadnje... Gadan vjetar.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim