Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 335016 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #1200 : 04.09.2015. 10:46:55 »
Na ovoj gore slici izgleda kao da mu je u Paintu stavljena kaciga...

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1201 : 04.09.2015. 14:13:38 »
da čitao sam dosta komentara o lošoj montaži, a vidjet ćemo ga u akciji

EDIT:


Izgleda kao nova baza u pozadini :)


EDIT2:
« Zadnja izmjena: 05.09.2015. 01:01:24 zolee »

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Arrow
« Odgovor #1202 : 05.09.2015. 10:09:44 »
Kakva serija - takva i montaza!  :P
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1203 : 07.09.2015. 08:53:30 »
pojavila se neka 0-ta epizoda cetvrte sezone, ali to mi se i bas ne gleda.

Offline BobO_hr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
  • Spol: Muški
  • root
    • Satelitski forum
Odg: Arrow
« Odgovor #1204 : 07.09.2015. 08:57:18 »
pojavila se neka 0-ta epizoda cetvrte sezone, ali to mi se i bas ne gleda.
To je vjerojatno neki recap dosadasnjih dogadjaja
The three basic principles of Windows system administration:
1) For minor problems, reboot,
2) For major problems, reinstall,
3) For no problems, replace with Linux

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1205 : 07.09.2015. 09:07:43 »
ma da verovatno, a to smara. :D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Arrow
« Odgovor #1206 : 10.09.2015. 02:04:31 »
Stao sam sa serijom kad je Raz "ubio" Arrowa, tj. mozda sam odgledao jos 2-3 epizode posle toga pa sam odustao... Moze li mi neko reci koja je to epizoda(ova sa Razom na planini)

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #1207 : 10.09.2015. 02:41:15 »
Ako se dobro sećam to je 9-ta epizoda.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1208 : 10.09.2015. 14:02:53 »

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1209 : 07.10.2015. 18:51:01 »
Večeras kreće emitovanje 4. sezone. Ja ću seriju prevoditi, ali prevod neću postavljati javno zbog podržavanja štrajka. Svaki član koji na forumu ima preko 200 poruka ili koji pripada jednoj od grupa staff-a, može da mi pošalje privatnu poruku i poslaću mu link cloud-a na kome ću postavljati prevode kako budu epizode izlazile. Oni koji ne ispunjavaju jedan od dva navedena uslova, neka ne šalju privatne poruke i spamovati bez veze.

Offline Natty

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1210 : 07.10.2015. 19:33:14 »
Večeras kreće emitovanje 4. sezone. Ja ću seriju prevoditi, ali prevod neću postavljati javno zbog podržavanja štrajka. Svaki član koji na forumu ima preko 200 poruka ili koji pripada jednoj od grupa staff-a, može da mi pošalje privatnu poruku i poslaću mu link cloud-a na kome ću postavljati prevode kako budu epizode izlazile. Oni koji ne ispunjavaju jedan od dva navedena uslova, neka ne šalju privatne poruke i spamovati bez veze.

Jooooooj.... ne odgovaram ovim tvojim kriterijima.....  :'( Kako ću bez jedne od najdražih serija????:nema: plaće mi se!   :-\

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1211 : 07.10.2015. 19:49:16 »
Žao mi je, ali takve su okolnosti. Ostali će morati da traže alternativu ili da sačekaju kraj štrajka, kako god.

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1212 : 08.10.2015. 00:11:35 »
Nazirel se neki dogovor, da bi taj strajk mogao zavrsiti? Kako cu bez Arrowa i Supernaturala?  :facepalm
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1213 : 08.10.2015. 00:14:57 »
Jedva čekam da ovaj užas počne. Baš me zanima kaj su nam pripremili u novoj sezoni. Samo da ima dosta trash scena da se može uživati  navijacica


Offline argonaut

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Arrow
« Odgovor #1214 : 08.10.2015. 11:35:02 »
Večeras kreće emitovanje 4. sezone. Ja ću seriju prevoditi, ali prevod neću postavljati javno zbog podržavanja štrajka. Svaki član koji na forumu ima preko 200 poruka ili koji pripada jednoj od grupa staff-a, može da mi pošalje privatnu poruku i poslaću mu link cloud-a na kome ću postavljati prevode kako budu epizode izlazile. Oni koji ne ispunjavaju jedan od dva navedena uslova, neka ne šalju privatne poruke i spamovati bez veze.

Jooooooj.... ne odgovaram ovim tvojim kriterijima.....  :'( Kako ću bez jedne od najdražih serija????:nema: plaće mi se!   :-\

znao sam da će me samozatajnost koštati. A ništa idem natući još 189 postova pionir

Offline mario97

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1215 : 08.10.2015. 22:21:48 »
Serije aktivno pratim vec 4 godine :bokser, no nikad se nisam upušto u komentiranje i pisanje mojih doživljaja o seriji. Forume redovno citam, i pratim vijesti i uvijek sam se zelio prijavit i napisat koju "pametnu" no nikad nisam(valjda ono danas sutra) i onda procitam da ce prijevod imat samo oni koji imaju preko 200 postova i evo nateram se da se registriram ne toliko zbog prijevoda jer kad ga nema il kasni za bilo koju seriju pogledam je bez no uvijek sam volio s prijevodm, nekako se bolje uzivim paznju predajem seriji a ne razumjevanju onoga sto kazu.. da sam se registriro onda kad sam poceo citat ove forume i kad sam 1 put nesto tjeo napisat sad bi imo znatno vise, no staje tu je.
Na neki nacin hvala na tome ;D Od sad cu bit malo aktivniji nadam se prekidu strajka uskoro  :)

Da nebude da nisam spomenio seriju-Arrow pratim od pocetka i uvijek mi je bila draga serija i rado sam je gleda. Naravno da  su me neke stvari razljutile, da serija nije savrsena, da ima dosta mana, da je kvaliteta opadala i rasla iz epizode u epizodu no uvijek sam joj ostao vjeran :) i uvijek mi dobro sjedne za malo se opustit i zabavit.Radijem se ovoj sezoni i jedva cekam da pogledam 1 epizodu.(vise toga o seriji cu se potrudit rec u sljedećim postovima jer ih trebam skupit jos 199 :( )

« Zadnja izmjena: 08.10.2015. 22:29:04 mario97 »

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #1216 : 09.10.2015. 08:11:22 »
Sad ce glavni fokus verovatno biti Oliver je zaljubljen, cuda se desavaju. -.- ne znam zasto pratim i dalje ovo, ali pratim :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1217 : 09.10.2015. 10:47:04 »
Hahahahaha, kako cheesy prva epizoda  rofl rofl

Thea i this is so cool, this is so awesome!  :facepalm  rofl rofl rofl rofl rofl

Scene borbe, režija i dalje užasne. A tek pucnjava na njih, ali ništa im ne mogu metci po običaju. Scena sa vlakom na kraju hahahahaha. Damien Darhk glavni negativac ove sezone. I krenuli su sa moćima.

Sve užasno osim kraja. Kraj je kao i u novoj epizodi Flasha, najbolji dio epizode.
Spoiler for Hiden:
Kod Flasha se pojavio Jay Garick, a u Arrowu Oliver stoji pokraj nečijeg groba. Šest mjeseci kasnije. Došao Barry, Oliver spominje Zooma. Sad, tko je umro. Samo pet osoba to mogu biti, a da izazovu takvu reakciju kod Olivera. Diggle, Felicity, Thea, Quentin ili Laurel.

Diggle - moguće je jer je sad s njim u svađi. Imaju nerazješenih odnosa pa će se Oliver možda kriviti što ga nije mogao spasiti.

Felicity - ne vjerujem da je ona

Laurel - lako moguće jer mislim da bi se scenaristima najlakše isplatilo da je ona. Neće izazvati preveliki šok kod gledatelja, neće baš nikome nedostajati.

Thea - moguće, samim time bi Oliver ostao bez obitelji.

Quentin - ne bi bio tako velik šok za Olivera kao ove četiri osobe, ali njihov odnos je tijekom zadnje tri godine narastao i osobno bi mi bilo bezveze da njega ubiju.

A najzanimljivije što su scenaristi rekli da još ne znaju koga će izabrati jer oni nemaju odmah napisane sve epizode. Vjerojatno kad bude finale polusezone i ona stanka, onda će tek morati riješiti.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1218 : 09.10.2015. 11:05:05 »
batalio sam nedje na po druge sezone i ne pada mi na pamet da nastavim. bas iz razloga koje si pomenuo. pratim teme na forumima povremeno, cisto da vidim sta lljudi pisu i vise se iznerviram nego nasmijem. ne znam ko je u pitanju, ali kad sam procitao da je neka zenska
Spoiler for Hiden:
sa par treninga iz oliverove ekipe, pospremila ligu sijenki bez muke, sve mi je bilo jasno. ja bih polomio ekran da sam to vidjeo. na nasem forumu citam kako je oliver prezivio ubadanje i pad  :o  :facepalm  ???
plus ljubavne muke, trouglovi, varanja, aoooooo, pa je li moguce da peglaju fanove sa tim nebulozama?
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline shumar4life

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1219 : 09.10.2015. 23:45:21 »
Hahahahaha, kako cheesy prva epizoda  rofl rofl

Thea i this is so cool, this is so awesome!  :facepalm  rofl rofl rofl rofl rofl

Scene borbe, režija i dalje užasne. A tek pucnjava na njih, ali ništa im ne mogu metci po običaju. Scena sa vlakom na kraju hahahahaha. Damien Darhk glavni negativac ove sezone. I krenuli su sa moćima.

Sve užasno osim kraja. Kraj je kao i u novoj epizodi Flasha, najbolji dio epizode.
Spoiler for Hiden:
Kod Flasha se pojavio Jay Garick, a u Arrowu Oliver stoji pokraj nečijeg groba. Šest mjeseci kasnije. Došao Barry, Oliver spominje Zooma. Sad, tko je umro. Samo pet osoba to mogu biti, a da izazovu takvu reakciju kod Olivera. Diggle, Felicity, Thea, Quentin ili Laurel.

Diggle - moguće je jer je sad s njim u svađi. Imaju nerazješenih odnosa pa će se Oliver možda kriviti što ga nije mogao spasiti.

Felicity - ne vjerujem da je ona

Laurel - lako moguće jer mislim da bi se scenaristima najlakše isplatilo da je ona. Neće izazvati preveliki šok kod gledatelja, neće baš nikome nedostajati.

Thea - moguće, samim time bi Oliver ostao bez obitelji.

Quentin - ne bi bio tako velik šok za Olivera kao ove četiri osobe, ali njihov odnos je tijekom zadnje tri godine narastao i osobno bi mi bilo bezveze da njega ubiju.

A najzanimljivije što su scenaristi rekli da još ne znaju koga će izabrati jer oni nemaju odmah napisane sve epizode. Vjerojatno kad bude finale polusezone i ona stanka, onda će tek morati riješiti.

Po ovoj prvoj epizodi moze se videti da ce se Arrow i Flash druziti ove sezone bas dosta...

Spoiler for Hiden:
Meni je izbor pao na dve osobe... diggle i Laurel

Felisity - Barry je bilo prilicno rezervisan tokom zadnje scene. Nije bio mnogo tuzan,a nju je najbolje poznavao od njih. Da je ona hteo bi da se osveti

Thea - S obzirom da je ozivela putem Lazarus Pita,logicno je da ne moze da umre

I jos jedna stvar

Spoiler for Hiden:
Teina nekontrola besa tokom bitke je vezana za negativnu reakciju Lazarus pita,videcemo gde ce i ta prica da nas odvede tokom ove sezone

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1220 : 09.10.2015. 23:56:17 »
Meni se prva epizoda nije svidela. Očekivao sam više, baš mi je bila mlaka. Za razliku od većine,
Spoiler for Hiden:
meni se sviđaju Oliver i Felisiti kao par, mada mi je on malo bez veze u ulozi mlakonje. Dejmijan Dark mi se uopšte ne sviđa, kao ni ubacivanje ovih supermoći i gluposti. Ciljam da je njegova moć povezana sa nečim sa Lijan Jua jer je Oliver rekao da je svašta video, a u flešbeku saznajemo da ćemo se ove sezone opet prisećati ostrva, što je kul jer su flešbekovi prošle sezone bili katastrofalno besmisleni.

Što se tiče mrtve osobe, poprilično sam siguran da je to Lorel jer ona nekako ima najviše potencijala da bude smaknuta. Nemaju sa kim da je spoje od muškaraca, Tea je rezervisana za Roja i Oliveru je jedina preostala porodica, Felisiti za Olivera. Ne verujem da bi žrtvovali Digla, a da je Lens u pitanju, Oliver bi bio staloženiji. Tako da moje mišljenje je da je to Lorel.

Najava za sledeću:
Spoiler for Hiden:

Nedeljna najava:
Spoiler for Hiden:

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1221 : 11.10.2015. 08:02:04 »
Prva ep dosta slaba, uhvatila me dremka na pola rofl Videcemo dalje...

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Arrow
« Odgovor #1222 : 11.10.2015. 22:38:18 »
Početak nove sezone...
Hm... Moglo je to biti i bolje
Spoiler for Hiden:
VELIKI minus zbog propusta:
Na kraj 3. sezone dogodila se eksplozija, sad uopće nisu ništa prikazali što je s R. Palmerom.
Baš su bezveze usmjerili lik od Felicity, u jednoj epizodi bude u vezi s Royom, a već u idućoj s Oliverom. Ne znam za vas, ali meni je bilo previše, ili bolje reći nismo se navikli gledati Felicity u ulozi domaćice. Dosadne su mi bile one scene u kojima ona i Oliver tepaju jedno drugome.
Tko je pokopan u grobu?
S obzirom da se na kraju epizode pojavio Barry kao podrška Oliveru, smtarm da je netko blizak ubijen ili umro od posljedica ranjavanja tijekom kojekakvih događanja u gradu. U prvi mah sam mislio da je Oliver posjetio grob u kojem mu je pokopana majka, no u sceni se vidi kako je u grob tek netko pokopan.
« Zadnja izmjena: 11.10.2015. 23:01:13 kraljzv1 »

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1223 : 11.10.2015. 22:50:47 »
Početak nove sezone...
Hm... Moglo je to biti i bolje
VELIKI minus zbog propusta:
Na kraj 3. sezone dogodila se eksplozija, sad uopće nisu ništa prikazali što je s R. Palmerom.
Baš su bezveze usmjerili lik od Felicity, u jednoj epizodi bude u vezi s Royom, a već u idućoj s Oliverom. Ne znam za vas, ali meni je bilo previše, ili bolje reći nismo se navikli gledati Felicity u ulozi domaćice. Dosadne su mi bile one scene u kojima ona i Oliver tepaju jedno drugome.
Tko je pokopan u grobu?
S obzirom da se na kraju epizode pojavio Barry kao podrška Oliveru, smtarm da je netko blizak ubijen ili umro od posljedica ranjavanja tijekom kojekakvih događanja u gradu. U prvi mah sam mislio da je Oliver posjetio grob u kojem mu je pokopana majka, no u sceni se vidi kako je u grob tek netko pokopan.

Pokazali su šta je sa R Palmerom.Na Bibordu kad ulaze u grad piše.
Star city u znam sećana na R Palmera 1983-2015!!!!

Poslato sa LG G3-D855


Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1224 : 12.10.2015. 01:36:04 »
Spoiler for Hiden:
Meni je to sa Rejom stvarno bilo bez veze. Imam utisak da nije mrtav i da će se pojaviti uskoro, nekako mi je čudno da su ga se tako olako rešili.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1225 : 12.10.2015. 06:41:13 »
Spoiler for Hiden:
Meni je to sa Rejom stvarno bilo bez veze. Imam utisak da nije mrtav i da će se pojaviti uskoro, nekako mi je čudno da su ga se tako olako rešili.
Stefy pa jesi li ti gledao trailer za DC Legends of Tomorrow!!!

Poslato sa LG G3-D855


Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1226 : 12.10.2015. 08:07:57 »
Ovo obećava odličnu sezonu ARROW

Spoiler for Hiden:
Vraćaju nam saru na velika vrata  clapp clapp clapp


Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Arrow
« Odgovor #1227 : 13.10.2015. 00:34:56 »
U kojem smjeru ide ova serija?
Spoiler for Hiden:
Vraćanje Sare, koliko je to dobro za kvalitetu serije? Sve je moguće u ovoj seriji. Kad su mogli vratiti Olivera nakon borbe s Ras-om, ne vidim zašto ne bi vratili ni Saru. Samo ne znam kakvo će sada opet oprvdanje naći prema kojem će Sara biti vraćena? Ono s Oliverom nakon onakve ubodne rane i pada u provaliju, bilo je sprdačina. Mogli su se bili malo više i bolje potruditi oko vraćanja Olivera
.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1228 : 13.10.2015. 07:30:41 »
Evo za @Stefy i @kraljzv1



Spoiler for Hiden:
Znalo se još na kraju sezone da nam vraćaju Saru i da R.Palmer nije poginuo nego se smanjio i konačno postao pravi ATOM

Offline Anyta Ko

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 54
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1229 : 13.10.2015. 19:32:02 »
isti problem je i kod mene.

godinama odavde preuzimam titlove, al zbog averzije prema forumima nisam se registrirala.

al postujem pravilo. Samo mi je zao. al kao sto si rekao, što je tu je!  :rose:

da sam se registriro onda kad sam poceo citat ove forume i kad sam 1 put nesto tjeo napisat sad bi imo znatno vise, no staje tu je.

I may disagree with what you have to say, but I shall defend, to the death, your  right to say it. - Voltaire