Serije > Općenito o serijama

Dodele Emmy nagrada

<< < (2/11) > >>

Šćepo:
Ja bi volio da Tony Shaloub osvoji Emija za najbolju ulogu u humor. seriji, ali nagradu ce vjerovatno osvojiti Alec Baldwin.

delrey:
Jeli bilo ovo? Ko je dobio za najbolje spec. efekte?

mijau:

--- Citat: delrey - 19.07.2009. 10:07:47 ---Jeli bilo ovo? Ko je dobio za najbolje spec. efekte?

--- Kraj citata ---
Nije bilo, objavljene su nominacije, svečana se dodjela održava 20.09.2009. (pazi datuma).

delrey:
OK, Hvala.

Šćepo:
Evo jedna vijest:

Tina Fej, Kifer Saderland i Sajmon Bejker biće među poznatim ličnostima koje će uručivati nagrade Emi, na svečanoj dodjeli televizijskih priznanja 20. septembra.

Svo troje nominovani su za neku od nagrada - Bejker je u konkurenciji za najboljeg glumca u dramskoj seriji, za "The Mentalist", Saderland se nadmeće za ulogu u televizijskom filmu "24 časa", a Tina Fej za najbolju glumicu u komičnoj seriji ("30 Rock"), za koju je nagrađena prošle godine. Kifer Saderland prošle godine je dobio nagradu Emi za najboljeg glumca u dramskoj seriji "24 časa".


Nagrade će, takođe, uručivati Džon Ham iz serije "Ljudi sa Menhetna" i junaci serije "G o s s i p Girl" Blejk Lajvli i Lejton Mister, saopštila je američka akademija za televiziju. Dobitnici će Emije dobiti i iz ruku Alison Hanigan i Džejsona Sigela iz serije "Kako sam upoznao vašu mamu", Stivena Mojera iz "True Blood", voditelja Džimi Falona, Dejne Dilejni iz "Očajnih domaćica" i Čandre Vilson iz "Uvoda u anatomiju".

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju