Autor Tema: Better Call Saul  (Posjeta: 91114 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #210 : 07.04.2016. 16:22:11 »
Spoiler for Hiden:
Sve ide ka tome da Jimmy napravi totalno ruglo..
Meni se svidja ovaj tempo jer bi bilo glupo da je vec Saul ispalo bi da gledamo lose epizode BB. i breaking bad je isao sporo, nekako mi se cini da je vince kopirao matricu sto se tice razvoja lika WW i SG
 

Offline Никола Гогић

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #211 : 12.04.2016. 22:21:10 »
Postavljen je prevod za devetu epizodu.

Offline xalexas

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #212 : 13.04.2016. 12:25:51 »
Hvala na brzom prevodu. 9. epizoda je bila odlična! Napokon ono što čekam već skoro dve sezone.
Spoiler for Hiden:
Pretpostavljam da je Chuck mrtav ili u komi i da će to biti prekretnica ka Saul Goodmanu.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #213 : 13.04.2016. 13:49:44 »
Baš odlična epizoda. Uživam u seriji. Hvala im na ovom spin off-u.

Offline Neozbiljni pesimista

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #214 : 13.04.2016. 15:29:17 »
Još jedna dobra epizoda.
Ovo Džimijevo snimanje reklama je urnebesno  ;D

Biće zanimljivo videti šta su smislili za finale.

Offline Никола Гогић

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #215 : 13.04.2016. 18:23:00 »
Spoiler for Hiden:
U 10 epizodu,je vjerovatno Chuck-ov kraj...

Saul Goodman bi uskoro trebao da se pojavi,nekako sve vodi ka tome.
« Zadnja izmjena: 13.04.2016. 18:30:06 lazavr »

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #216 : 13.04.2016. 20:01:52 »
Deveta epizoda je najbolja do sada u sezoni...

Spoiler for Hiden:
Konacno da vidimo i Dzimija i Majka u original izdanju. :)

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #217 : 14.04.2016. 17:18:30 »
Da deveta odlicna
Spoiler for Hiden:
Konacno Cak odlazi mislim da je umro i to ce prelomiti u Dzimiju

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #218 : 16.04.2016. 14:25:58 »
Apsolutno briljantna deveta epizoda.
Nagađam za zadnju scenu
Spoiler for Hiden:
da bi Jimmy mogao biti sam negdje (jer zbog ovoga sa Chuckom bi ga Kim mogla ostaviti) i gleda svoju reklamu te kako reklama završava, završava i ova sezona.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #219 : 19.04.2016. 17:06:29 »
Pogledana 10 ep... Razocarenje totalno najslabija ep do sad bas sam se smorio...

Offline Никола Гогић

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #220 : 19.04.2016. 20:38:35 »
Ejs,stvarno tako losa ??

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #221 : 19.04.2016. 20:41:47 »
Ejs,stvarno tako losa ??
Meni je jako losa posle odlicne 9te mislio sam da ce finale da pokida. A oni su malte ne sa ovom ep ponistili predhodnih 9 ep i opet smo na 0 stvarno ne znam sto su to uradili.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #222 : 19.04.2016. 21:54:20 »
Meni je ok epizoda bila, odlicno postavljanje za sezonu tri.

Spoiler for Hiden:
Sad ce Cak da sjebe Dzimija i ovaj ce konacno postati Saul Goodman...
Sto se tice Majka, ko mu postavi ono na prozore? Nema sanse da je Naco sve ono pretrca i zaustavio ga...  ;D Bas bi kul bilo da se Gus pojavi u trecu!



Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #223 : 19.04.2016. 22:40:27 »
Meni je ok epizoda bila, odlicno postavljanje za sezonu tri.
Sezonu 3 ili 5 ja bi pre rekao 5... Totalno nepotrebno ovo sa Cakom... A sto se tice Majka celu sezonu je bio najzanimljiviji lik i na kraju nista... thumb-down

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #224 : 20.04.2016. 00:41:08 »
Meni se iskreno ova epizoda jako sviđa.
Mislim, gledajte, ova serija nikad nije bila isključivo o fabuli, nego više o dubini likova, istraživanju likova, te postavljanju baza za Saula i Mikea kakve znamo kroz jednu veliku priču koja možda nije najzanimljivija ni najintrigantnija, ali jest emocionalno snažna.
Spoiler for Hiden:
Na Mikeov prozor poruku je stavio ili Tuco ili Gus, zašto nemam pojma. Nisam uspio uhvatiti ni što je pisalo na papiru.
Ernestovo spašavanje Jimmyja mi je toplo iznenađenje, dok je kad saznajemo da je Chuck cijelo vrijeme snimao Jimmyja mini-cliffhanger koji je dovoljan, i iako malen, dobar izbor za završetak meni bolje od prethodne sezone.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #225 : 20.04.2016. 09:10:27 »
Meni se iskreno ova epizoda jako sviđa.
Mislim, gledajte, ova serija nikad nije bila isključivo o fabuli, nego više o dubini likova, istraživanju likova, te postavljanju baza za Saula i Mikea kakve znamo kroz jednu veliku priču koja možda nije najzanimljivija ni najintrigantnija, ali jest emocionalno snažna.
Spoiler for Hiden:
Na Mikeov prozor poruku je stavio ili Tuco ili Gus, zašto nemam pojma. Nisam uspio uhvatiti ni što je pisalo na papiru.
Ernestovo spašavanje Jimmyja mi je toplo iznenađenje, dok je kad saznajemo da je Chuck cijelo vrijeme snimao Jimmyja mini-cliffhanger koji je dovoljan, i iako malen, dobar izbor za završetak meni bolje od prethodne sezone.
Meni je to bezveze spin of od BB ne moze da bude Light verzija onoga sto se u BB desavalo... Da ovo nije serija koja je povezana sa BB onda bi reko ok epizoda solidna serija.... Ali ovako je smor... Sola necemo videti ni sledece sezone nego tek na kraju serije u poslednjoj ep i to u poslednjem minutu te ep. Smor je sto je toliko predvidivo postalo da su me opasno razocarali sa ovom poslednjim ep... Sledecu sezonu gledam tek kad izadju sve ep... Ovako iz ep u ep iscekujem nesto i na kraju nista... ovako pogledam za jedan dan i odmah se smorim... Ne ocekujem nista od sledece sezone cak mislim da ce da upropaste i jos vise... a na njima je da me ubede u suprotno, mada tesko....

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #226 : 20.04.2016. 09:46:50 »
Meni i finale i cijela sezona odlični. Prikazali nam Mikeovu transformaciju, Jimmyeve borbe sa svojim alter egom... ja zadovoljan.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #227 : 20.04.2016. 09:51:13 »
Meni i finale i cijela sezona odlični. Prikazali nam Mikeovu transformaciju, Jimmyeve borbe sa svojim alter egom... ja zadovoljan.
Da ali to smo sve videli i u prvoj sezoni... rofl  rofl  rofl

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #228 : 20.04.2016. 09:54:39 »
vrlo moguc scenario ovo sto grozni predvidja. meni je dosta bolja ova druga sezona, ali ocekivao sam vise. i ne, ne ocekujem bb, cameo voltera, gasa, pinkmena i ekipe, znam sta je glavna tema serija, oko koga/cega se vrti, ali moralo je bit malo vise akcije. imao sam utisak da gledam jedno te isto: cak u foliju i dubokoumni razgovori sa dzimijem, advokatska drama, dzimi i plavusa... uh... dok je majk druga prica i svaku epizodu u kojoj se pojavio je bukvalnu raznio. bojim se da ce i trecu sezonu razvlacit, ponovo ce centar svega bit braca, i njihov sukob koji je produbljen sa desavanjima iz zadnje scene. kad smo vec kod toga,
Spoiler for Hiden:
totalno predvidljivo i ne mogu da vjerujem da su ubacili iljadu puta vidjenu foru iz serija i filmova, no dobro. plus, jedan tako ulicno obrazovan lik, kao sto je dzimi, da pane na onakvu cakovu pricu... nevjerovatno je glup ispao.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #229 : 20.04.2016. 09:59:08 »
vrlo moguc scenario ovo sto grozni predvidja. meni je dosta bolja ova druga sezona, ali ocekivao sam vise. i ne, ne ocekujem bb, cameo voltera, gasa, pinkmena i ekipe, znam sta je glavna tema serija, oko koga/cega se vrti, ali moralo je bit malo vise akcije. imao sam utisak da gledam jedno te isto: cak u foliju i dubokoumni razgovori sa dzimijem, advokatska drama, dzimi i plavusa... uh... dok je majk druga prica i svaku epizodu u kojoj se pojavio je bukvalnu raznio. bojim se da ce i trecu sezonu razvlacit, ponovo ce centar svega bit braca, i njihov sukob koji je produbljen sa desavanjima iz zadnje scene. kad smo vec kod toga,
Spoiler for Hiden:
totalno predvidljivo i ne mogu da vjerujem da su ubacili iljadu puta vidjenu foru iz serija i filmova, no dobro. plus, jedan tako ulicno obrazovan lik, kao sto je dzimi, da pane na onakvu cakovu pricu... nevjerovatno je glup ispao.
Potpisujem... O toma i pricam hocemo nesto novo a ne da nam vrte pricu kao da smo ludi... Ja bi iskreno voleo da trevca bude odlicna ali tesko opet kazem...

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #230 : 20.04.2016. 10:09:30 »
Meni i finale i cijela sezona odlični. Prikazali nam Mikeovu transformaciju, Jimmyeve borbe sa svojim alter egom... ja zadovoljan.
Da ali to smo sve videli i u prvoj sezoni... rofl  rofl  rofl

Drago mi je da se valjaš od smijeha na moje postove. I ne, nismo to sve vidjeli u prvoj sezoni. Vidjeli smo početak tih transformacija. U drugoj sezoni su njihovi prijelazi na onu stranu zakona puno ozbiljniji. No dobro, tko ne razumije...

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #231 : 20.04.2016. 14:09:46 »
Sada vam je predvidljiva a na kraju prethodne se pricali da je sada vreme za uzdizanje Saula, Chuck je mrtav definitivno i tome slicno. Kako moze biti predvidljiva kada nista od ovog nije tacno?! Ocigledno imaju bolju razradu od glupog pada i udarca glavom o tome kako ce nastati Saul i sta ce tacno dogoditi sa Chuckom.
A i ovo lupanje. Ko je ostavi poruku? Tucko!? Jbt... Pa Tucko da se pojavio zdrobio bi mu glavu. Ko je tacno, nije lako ustanoviti. To je verovatno iznanadjenje za sledecu epizodu (sezonu).

Offline Mostar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Povremeni komentator
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #232 : 20.04.2016. 15:52:53 »

Ovako su se zvale epizode u ovoj sezoni. A prva slova daju neku naznaku.

Offline Никола Гогић

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #233 : 20.04.2016. 16:03:35 »
Ubice nas sad sa neizvjesnosti do trece sezone  ;D ;D

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #234 : 20.04.2016. 16:08:26 »
Ovako su se zvale epizode u ovoj sezoni. A prva slova daju neku naznaku.
vidjoh ovo jutros po forumima... svakako zanimljivo...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #235 : 20.04.2016. 17:05:52 »
Spoiler for Hiden:
Da, lako moguce da je to Gus tj. Gusov covek koji je pratio Majka i u treceoj sezoni cemo moci da vidimo kako ce krenuti njihova saradnja. Mislio sam da ce ipak raniti Salamanku pa time zavrsiti u kolica, bice tu jos mnogo sto sta sto cemo videti.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #236 : 20.04.2016. 18:03:22 »
Aaaaaaaaaaaa.  srcesmajli

To se ceka, zato rekoh da se radujem trecoj sezoni... Mada nije ni malo nerealna ovo sto grozni postavi, e to bi stvarno bilo lose...


A oko akcije, jebes akciju, ne moze se odma Dzimi pretvorit u Sola, ali mora se priznat da nema Majka onda bi stvarno smor bilo gledat po 40min Sola i njegovu advokatsku/bratsku dramu.  ;D

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #237 : 20.04.2016. 23:05:11 »
Solidno finale. Nadam se da ce treca sezona biti bolja od prve dvije, dovoljno su vukli ovu advokatsku pricu izmedju Chucka i Jimmyja.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #238 : 21.04.2016. 02:14:31 »
Bez uvrede ali svako ko kaze da je ova serija dosadna je promasio svojih 45 minuta koliko otprilike izdvaja nedeljno za epizodu i produktivnije bi bilo kada bi to vreme izdvojio za nesto drugo.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Neozbiljni pesimista

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #239 : 21.04.2016. 13:16:06 »
Jako dobra druga sezona.
Ova serija se više fokusira na same likove, a ne prvenstveno na radnju, gde ćemo iz epizode u epizodu imati neke cliffhangere.

Autori odlično kombinuju crni humor sa određenim metaforama i mene zaista oduševljavaju svojom lucidnošću.