Autor Tema: Justified  (Posjeta: 78766 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Justified
« Odgovor #90 : 06.04.2012. 17:05:43 »
Odgledao sam 4 epizode za sada....ako se ovako nastavi, mala je sansa da cu nastaviti sa gledanjem.
Nakon odlicnog pilota, mislio sam da me ocekuje serija koja tece slicnim tokom kao The Shield ili Damages...ovo ispada jos jedan procedural.  :-\

Da li je kompletna serija ovakva, one-shot slucajevi, ili u nekom momentu prelazi u serijalizovanu seriju sa pravom radnjom?

Poslije je serija više serijalizovana. I - nevjerojatno, ali istinito - postaje sve bolja što dalje ide. Po meni je u poboljšanju (osim serijalizacije) ključno i  povećanje uloge lika Boyda Crowdera.
Ja sam bio u situaciji kao ti, skoro sam odustao, nastavio pratiti najviše jer mi se jako sviđala špica (ne volim country, a ne mogu reći da sam neki rap fanatik, ali spoj toga dvoje mi je sjajno legao) i bio bogato nagrađen. Iznimka je ovakav slučaj da kvaliteta ide nagore tijekom vremena.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #91 : 06.04.2012. 17:36:46 »
Odgledao sam 4 epizode za sada....ako se ovako nastavi, mala je sansa da cu nastaviti sa gledanjem.
Nakon odlicnog pilota, mislio sam da me ocekuje serija koja tece slicnim tokom kao The Shield ili Damages...ovo ispada jos jedan procedural.  :-\

Da li je kompletna serija ovakva, one-shot slucajevi, ili u nekom momentu prelazi u serijalizovanu seriju sa pravom radnjom?
I meni je najmanje legla prva sezona. Druga sezona je već nešto sasvim drugo. Nema toliko one-shot slučajeva, sve je povezano. Prva sezona dobra, a druga i treća odlična. Nemoj odustat  ;D

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #92 : 06.04.2012. 17:44:03 »
Meni je druga sezona bila bolje, ali i prva mi je bila zanimljiva.. Nisam ni pomišljao da odustajem iako je bilo epizoda-jedan slučaj (iako i to je dobro urađeno, ne kao u klasičnih CBS procedurala), ali sam znao da to mora dobiti dublju priču i kasnije sam ju i dočekao. Sjajna serija.  clapp
Timothy faca.  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #93 : 11.04.2012. 04:02:48 »
Još samo par sati i finale sezone  talasi tasmanijski_djavo

Nisam tako bio nestrpljiv od finala Breaking Bada  ;D

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #94 : 11.04.2012. 18:32:01 »
interesantno je da po forumima citam da su skoro svi bili blizu da batale seriju.i ja isto.pa bar 9-10ep. mi je trebalo da se navuchem.s1 sam razvlacio mjesec dana.e vec drugu i trecu...  kokicekola ...i sto mi je josh cudno,zar je moguce da tema ima svega 5 strana!?tako malo ljudi gleda seriju!?prevodiocima veliko hvala!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Justified
« Odgovor #95 : 11.04.2012. 23:18:27 »
interesantno je da po forumima citam da su skoro svi bili blizu da batale seriju.i ja isto.pa bar 9-10ep. mi je trebalo da se navuchem.s1 sam razvlacio mjesec dana.e vec drugu i trecu...  kokicekola ...i sto mi je josh cudno,zar je moguce da tema ima svega 5 strana!?tako malo ljudi gleda seriju!?prevodiocima veliko hvala!

Malo nas gleda, a serija spada među najbolje od onih koje se sad prikazuju... moguće je da ljude odbija tih prvih nekoliko epizoda jer stvarno nisu ništa posebno, ali posle kreće ludilo  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #96 : 11.04.2012. 23:26:48 »
Ja treće sezone nisam nimalo gledao jer sam sačekao da vidim hoće li neko odraditi prevode, vidim da su skoro gotovi, pa se zahvaljujem onome ko ih je odradio.  ;D


A inače serija je mnogo i mnogo dobra. Samo izdržite pet-šest prvih epizoda i nećete se pokajati.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #97 : 12.04.2012. 01:27:00 »
Gledam i ja, nego me mrzi da pišem. ;D

Spoiler for Hiden:
Nego, šta sad ispade ovo na kraju? Arlo je pucao u Toma zato što je mislio da je Rejlan? ???

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #98 : 12.04.2012. 03:24:17 »
Just saw a man in a hat  Raylan BADASS 8)

Kakvo epic finale, baš EPIC  ti_si_Bog ti_si_Bog čista desetka. Očekivanja su bila ogromna. Želio sam da bude barem u rangu finala druge sezone, a ispalo je još bolje. Ovo je u top 5 najboljih finala unazad 10 godina. Breaking Bad konkurencija  :)

Sad sam pun svježih dojmova  ;D

Raylan i Duffy
Spoiler for Hiden:
ne znam je li mu to bio neki trik, ali ispalo je odlično. Mislim da nije. Vidjelo mu se u očima. Jadan Duffy i to je jedina scena s njim  :(

Quarles i žena od Vica Mackeya  drinks
Spoiler for Hiden:
i njezina dva sina  ;D baš bolesno dobro.

Boyd, Limehouse, Arlo, Johnny i Ava
Spoiler for Hiden:
znali smo odmah da mu je Johnny smjestio. Arlo ni kriv ni dužan ide u zatvor. Naravno, samo što se tiče Devila. Siguran sam da će Boyd i Ava u 4. sezoni skužiti kako ih je Johnny cinkao Limehouseu. Također, onaj susret na mostu između Boyda i Limehousea nije gotov. Sve je to uvod u četvrtu sezonu. Arlo je gotov, psihički puko. Priča sa mrtvom ženom, vidi Raylana u Tomu

Limehouse, Raylan i Quarles. Najjača scena u sezoni. Evo i gifa
Spoiler for Hiden:


Kako je to jako bilo. Raylanova faca  rofl rofl i u onoj prvoj sceni između Raylana i Limehouse, kad je izvukao dva pištolja. Quarles je gotov.

Jeste vidjeli gdje Limehouse drži pare  ;D kakav lik  LOL
 
I još jedna jaka scena kada saznajemo
Spoiler for Hiden:
ko je ustvari ubio Toma. Arlo ga je zamijenio baš zbog šešira

Zato i ona subliminalna rečenica na kraju, Just saw a man in a hat  8)

Savršeno

Offline combustio

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Sljedeći koji bude dolazio, doći će mnogo brže..
Odg: Justified
« Odgovor #99 : 12.04.2012. 21:24:06 »
Vidim da ste uživali u ovoj sezoni kao i ja. Šteta samo što nema više epizoda tokom sezone ali bi vjerovatno tada izgubila na kvaliteti. Konačno nešto ovoga žanra nakon Deadwooda. clapp  Jedva čekam narednu sezonu....

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #100 : 12.04.2012. 23:14:00 »
E a tebi hvala na prevodima  :)

Offline eddyd

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 51
Odg: Justified
« Odgovor #101 : 13.04.2012. 08:35:51 »
Hvala !!!!

Offline issi108

  • Novi član
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #102 : 15.04.2012. 15:57:46 »
Završena treća sezona i što reći nego MAGNIFICENT!!!

Kakav kraj sezone! Koliko je dobar toliko ostavlja gorak okus u ustima
Spoiler for Hiden:
toliko genijalnih scena: rulet, kasica prasica ;D, i scena koju sam očekivao, ali koja me svojim krajem ugodno iznenadila, Quarlesovo potezanje Taxi Driver pištolja na Raylana i Limehouseovo precizno zasjecnje... smileyNO1,
Ipak najjači i najpotresniji dojam ostavlja spoznaja da je Arlo bio spreman ubiti Raylana, tj. kad je pucao u Toma mislio je da puca u vlastita sina, kako bi zaštitio Boyda, za kojeg se i na kraju žrtvovao! Upravo ova činjenica čini krej sezone još genijalnijim!

Serija je kvalitetom ostala na vrhunskoj razini,
štoviše za mene je trenutačno nešto najbolje na TV-u (sorry SoA i GoT)!

I naravno velika hvala svim prevoditeljima!!!

Sad se čeka 4. SEZONA!!!

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Justified
« Odgovor #103 : 15.04.2012. 16:53:32 »
Ja sam na jedvite jade zavrsio prvu sezonu, prvih 10-tak epizoda sam jedva odgledao a onda su nastupile odlicne epizode...nadam se da se serija nastavlja tempom poslednjih par epizoda u 1. sezoni, jer nisam bas za case-of-the-week epizode....

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #104 : 15.04.2012. 19:49:11 »
Završena treća sezona i što reći nego MAGNIFICENT!!!

Kakav kraj sezone! Koliko je dobar toliko ostavlja gorak okus u ustima
Spoiler for Hiden:
toliko genijalnih scena: rulet, kasica prasica ;D, i scena koju sam očekivao, ali koja me svojim krajem ugodno iznenadila, Quarlesovo potezanje Taxi Driver pištolja na Raylana i Limehouseovo precizno zasjecnje... smileyNO1,
Ipak najjači i najpotresniji dojam ostavlja spoznaja da je Arlo bio spreman ubiti Raylana, tj. kad je pucao u Toma mislio je da puca u vlastita sina, kako bi zaštitio Boyda, za kojeg se i na kraju žrtvovao! Upravo ova činjenica čini krej sezone još genijalnijim!

Serija je kvalitetom ostala na vrhunskoj razini,
štoviše za mene je trenutačno nešto najbolje na TV-u (sorry SoA i GoT)!

I naravno velika hvala svim prevoditeljima!!!
 drinks clapp
Sad se čeka 4. SEZONA!!!

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Justified
« Odgovor #105 : 19.04.2012. 15:23:26 »
Završio i ja 3. sezonu.

Maestralno   clapp clapp clapp clapp clapp


Limehouse, Raylan i Quarles. Najjača scena u sezoni. Evo i gifa
Spoiler for Hiden:


Kako je to jako bilo. Raylanova faca  rofl rofl i u onoj prvoj sceni između Raylana i Limehouse, kad je izvukao dva pištolja. Quarles je gotov.

Jeste vidjeli gdje Limehouse drži pare  ;D kakav lik  LOL
 


Sjajne scene  ti_si_Bog ti_si_Bog

Spoiler for Hiden:
Kad je Limehouse odsekao ruku Quarlesu, prvo je bilo  :o, a onda sam video Raylanovu facu i umro od smeha  rofl
Ipak
Spoiler for Hiden:
Arlo i Boyd, tačnije njihov odnos su mi najjači utisak na kraju ove sezone (Arlo bio spreman da ubije svog sina :-X)... što reče Boyd, "Oni su familija"

Sad čekamo 4. sezonu,
Spoiler for Hiden:
Boyd će se sigurno obračunati sa Johnnyem, a verujem da ćemo još viđati i Limehousa i Duffya

saw a man in a hat... prejako  notworthy clapp

HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #106 : 19.04.2012. 20:28:38 »
Serija će se emitovati od 2. 5. na Novoj TV od 02.30 h.

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Justified
« Odgovor #107 : 19.04.2012. 21:02:17 »
Serija će se emitovati od 2. 5. na Novoj TV od 02.30 h.

To je onda isti termin kao i NCIS  ;D

Nova TV  :facepalm  :facepalm  :facepalm
Ne bi prepoznali kvalitetu ni da ih ugrize za guzicu.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #108 : 19.04.2012. 21:07:17 »
Završio i ja 3. sezonu.

Maestralno   clapp clapp clapp clapp clapp


Limehouse, Raylan i Quarles. Najjača scena u sezoni. Evo i gifa
Spoiler for Hiden:


Kako je to jako bilo. Raylanova faca  rofl rofl i u onoj prvoj sceni između Raylana i Limehouse, kad je izvukao dva pištolja. Quarles je gotov.

Jeste vidjeli gdje Limehouse drži pare  ;D kakav lik  LOL
 


Sjajne scene  ti_si_Bog ti_si_Bog

Spoiler for Hiden:
Kad je Limehouse odsekao ruku Quarlesu, prvo je bilo  :o, a onda sam video Raylanovu facu i umro od smeha  rofl
Ipak
Spoiler for Hiden:
Arlo i Boyd, tačnije njihov odnos su mi najjači utisak na kraju ove sezone (Arlo bio spreman da ubije svog sina :-X)... što reče Boyd, "Oni su familija"

Sad čekamo 4. sezonu,
Spoiler for Hiden:
Boyd će se sigurno obračunati sa Johnnyem, a verujem da ćemo još viđati i Limehousa i Duffya

saw a man in a hat... prejako  notworthy clapp
Spoiler for Hiden:
Arlo i Boyd imaju odlično napravljen odnos. Jake scene između njih. Duffy će sigurno biti i u 4. sezoni. U zadnjoj epizodi bio je samo u jednoj sceni i to s Raylanom. Mislim da ima noćne more od njega  ;D

I da, saw a man in a hat  8) to ću ubuduće koristiti kad javljam dojmove o novim epizodama. Prejaka rečenica

Gorane, ništa čudno za Novu. Breaking Bad stave u 2:30, nekad su znali stavit i u 5  u_jeeeeeeeeee Seinfeld im isto ide jako kasno iako su to reprize. Odlične filmove stavljaju isto u taj termin. I sad će stavit Justified i ko će im to pratit  :ne-zna

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Justified
« Odgovor #109 : 19.04.2012. 21:57:17 »
To im je bio termin i za The Shield i Black Donnellys... meni je doduše sasvim odgovarao taj termin  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline panda bear

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 107
Odg: Justified
« Odgovor #110 : 19.04.2012. 23:16:22 »
Graham Yost zeli da Eric Stonestreet glumi jednog od glavnih negativca iduce sezone.

Eric Stonestreet je odusevljen idejom, i u nacelu je dao pristanak, ali ako schedule bude napravljen tako da se uklapa sa njegovim obavezama u Modern Family.

Za one malobrojne koji ne znaju o kome se radi:
Spoiler for Hiden:

Offline Rabat

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
Odg: Justified
« Odgovor #111 : 24.04.2012. 13:41:19 »
Hvala za prevode  clapp
Ovo je jedna fenomenalna serija, vjerujem da nije toliko popularna ali je sve bolja i bolja kako vrijeme odmice, jedna od najboljih trenutno sigurno :)
Tick-tock goes the clock
Even for the Doctor

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #112 : 24.04.2012. 16:10:45 »
Ima li neko skup muziku, cini se da nema oficijalni soundtrack?
Po epizode ih ima na FX:
http://www.fxnetworks.com/shows/originals/justified/episode.php
 
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #113 : 24.04.2012. 16:28:13 »
Iako nisam gledao s prijevodima jer nisam mogao čekati, a da ne pogledam epizode  ;D svejedno zahvaljujem combustiou koji je ekspresno preveo ovu seriju  smileyNO1  clapp

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #114 : 16.05.2012. 04:31:01 »
Počeo sam danas sa trećom sezonom. Mislio sam napraviti malo dužu pauzu nakon druge ali ipak nisam mogao izdržati.
Pogledao sam prvih šest epizoda i čak bi rekao još bolje od druge sezone (koja je savršena). Skoro nevjerovatna je transformacija ove serije od prvih par epizoda i pojedinačnih slučajeva (ali i tada se vidjelo da postoji šira slika) do ovoga sada..
Priča je šira nego ikada. Trenutno je situacija preluda, toliko negativaca
Spoiler for Hiden:
onaj iz Detroita, Limehouse, naravno Boyd  ;D.. ma ludilo.

Oduševljen sam ovom serijom, i sigurno jedna od najdražih i najboljih što se emituju.

Moram još reći, Timothy Olyphant je CAR.  ti_si_Bog

Ljudi gledaje ovo.  smileyNO1

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #115 : 10.06.2012. 20:06:41 »
Ja poceo danas :) Pogledao 4 epizode.Posto sam citao nesto od onoga sto ste pisali,kapiram da je prva sezona manje-vise uvod tj da se upoznaju glavni likovi :) Nemam ja nista protiv toga i rado cu nastaviti sa gledanjem.Prve cetiri epizode su bile ok.
Radujem se sto cu ponovo gledati Olyphanta :) Kako mi je bilo tesko kada sam vidio Walton Gogginsa jer sam nedavno zavrsio The Shield.Vidim ja po vasim komentarima da ce i ovdje da objasnjava :)
Vjerovatno cu sjutra zavrsiti prvu sezonu,pa javljam utiske :)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Justified
« Odgovor #116 : 11.06.2012. 01:21:44 »
Prva je tek uvod i mnogo više je procedural, ali kontam da je bitna zbog tog odnosa između Raylana i Boyda
U drugoj kreće ludnica, a tek treća  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline mrChe

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Justified
« Odgovor #117 : 11.06.2012. 16:04:21 »
Nafurali ste me na ovu seriju, fakat je moram pogledat pogotov kad vidim toliko poznatih glumaca :D

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Justified
« Odgovor #118 : 11.06.2012. 23:24:40 »
Pogledao sam jos 4 epizode i navukao se :) Raylan je zesca faca i on i Boyd(ovaj je potpuno lud :D ) objasnjavaju,prosto obozavam njihove scene.Rekao bi covjek da su najbolji drugovi :D
Obradovao sam se kada sam u 4-5 epizoda vidio glumce iz Deadwooda u epizodnim ulogama :) Serija vec ima veliki plus kod mene.Citajuci neke komentare sam stekao utisak da ce me prva sezona mozda smoriti i da cu jedva izdrzati do druge.Meni su ove epizode bas legle :) Mozda veceras zavrsim sezonu.
Znao sam ja da cim se "Bullock i Shane " sastave serija ne moze da bude losa :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Justified
« Odgovor #119 : 11.06.2012. 23:34:51 »
Ma daleko od toga da je prva sezona loša, ali u usporedbi sa drugom i trećom sezonom je mačji kašalj  ;D

U drugoj sezoni imamo tipične ratove između obitelji koji mogu samo biti na jugu amerike. Dobivamo nove i odlične negativce. A Boyd i Raylan su bili najbolji frendovi u mlađim danima  :)

Tags: