Autor Tema: The Blacklist  (Posjeta: 87048 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #210 : 25.09.2016. 17:06:42 »
Eto, nije mi bilo ni na kraj pameti. Stvarno je preocito.
Spoiler for Hiden:
Samo da ne bude da je cele sezone ubedjuje u ocinsku ljubav kako bi mu ona na kraju dobrovoljno pomogla. To bi bilo sapunjasto.
A mozda i planiraju nesto drugo. Umeju oni da odskacu iz tih sablona u odnosu na druge serije, zato i drze kvalitet visoko.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1150
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #211 : 25.09.2016. 17:55:05 »
Dobar povratak, a kad se samo setim da sam ovu seriju bio "skoro ", batalio na 2 x 14.

Zahvaljujući maksi, ipak nisam.

Tako da hvala maksi.  :volim Smajlicvece

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Blacklist
« Odgovor #212 : 25.09.2016. 20:59:27 »
Eto, nije mi bilo ni na kraj pameti. Stvarno je preocito.
Spoiler for Hiden:
Samo da ne bude da je cele sezone ubedjuje u ocinsku ljubav kako bi mu ona na kraju dobrovoljno pomogla. To bi bilo sapunjasto.


Ne vjerujem da bi išlo u tom smjeru.
Spoiler for Hiden:
Onako, najbolji način za uvjeriti davno izgubljenu kćer da mu pomogne s donacijom nekog dijela tijela je... javiti joj se (na fejs  :)), uspostaviti neki kontakt i pitati? Neeeee!

Ako je prvo ne dovede do ruba smrti, pa otme ter joj pobije (il bar da sve od sebe da pobije, drugo je što ovi baš ne surađuju) prijatelje i familiju - nema teoretske šanse da je uvjeri u svoju očinsku ljubav i njenu silnu potrebu da mu pokloni, u najmanju ruku, bubreg.  rofl

Šta je najgore, ovaj Kirk se dapače malo zaletio u tom smjeru... počeo tamo laprdat nešto o "izgubljenom vremenu s kćeri"... stvarno ne znam šta bi scenaristi(ma) s tim detaljem, i koji bi to pas s maslom pokusao.
Osim ako i time nisu htjeli naglasiti da ga boleština satire, budući da se za čovjeka na samrti inače sasvim dobro drži. Onda ok.

Citat:
A mozda i planiraju nesto drugo. Umeju oni da odskacu iz tih sablona u odnosu na druge serije, zato i drze kvalitet visoko.

Plan B rulez.  smileyNO1
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #213 : 25.09.2016. 21:23:44 »
Igrace on sa njom good cop bad cop igru.
Spoiler for Hiden:
Verovatno ima nesto o Redingtonu, pokazivace joj sta je Red radio ranije, kojim se mutnim poslovima bavio, iskopace vec nesto... Mislim, sad samo nagadjamo, ali to bi bio neki sled. Kao znas koliko sam ja tebe voleo, tvoju mamu, oteli su te od mene bla bla...

Dajte plan B!
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #214 : 26.09.2016. 14:21:36 »
Dajte plan B!


Jedini plan B može biti da odu u pravcu sapunice...

Spoiler for Hiden:
Ona pristane da bude dobrovoljni donor koštane srži, ali u bolnici im kažu da se ne poklapa s njim. Pošto mu ne može pomoći, a želi da se osveti Redu, možda će narediti da se i Elizabet i Red ubiju ili ih nekako namami pa sve troje nastradaju.


Mene zanima kako će se Tom izvući iz serije i kako će nastaviti spin-off.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #215 : 26.09.2016. 15:35:05 »
Mene zanima kako će se Tom izvući iz serije i kako će nastaviti spin-off.

Komplikovana situacija. Pre svega zato sto je on otac deteta, jer niti ce se on odreci klinca, niti verujem u to da bi Red pristao da se odalji od njega. Eto, potpuno smo zapostavili Toma.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #216 : 26.09.2016. 18:19:28 »
Prihvatice posao od one Susan Hargrave, nece biti potpuno eliminisan ali ce se redje pojavljivati.. A opet neko mora i dete da cuva, mozda ce on da otvori porodiljsko :)

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Blacklist
« Odgovor #217 : 27.09.2016. 02:45:03 »
 rofl ... porodiljsko. Ne bih se čudila, to bi bilo baš holivudski politički korektno.

Nego, sad dok sam pisala "politički korektno"... jel moguće da nijedan od glavnih likova nije peder (i ako nije - kako mogu ne imati pedera u seriji?! :ccc: ), il sam nekog zaboravila? A, Mr. Kaplan!
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #218 : 01.10.2016. 22:58:13 »
Jadna
Spoiler for Hiden:
Kejt. Nije zasluzila.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #219 : 02.10.2016. 11:13:03 »
Spoiler for Hiden:
Samo da li je kraj za nju, fokus na trzaj je dovoljan da se povede diskusija.
Inace malo slabija druga epizoda, ali ulazi se polako sve dublje u pricu..

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #220 : 02.10.2016. 11:27:35 »
Ni meni se nije svidela sva ova prica...
a sto se tice..
Spoiler for Hiden:
Ja sam pogledo sta ce biti sa kejt, otvori drugi ako te zanima   ;D
Spoiler for Hiden:
uglavnom jos nije mrtva , sta ce biti videcemo

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #221 : 02.10.2016. 12:14:15 »
Hmm, mogao bi da bude flesbek.
Spoiler for Hiden:
Mislim na scene iz promo-a za narednu epizodu. Ako budu nastavili da ubijaju i vracaju likove, postace retardirano.

Evo sta je Dzon Bokenkamp, autor, izjavio povodom Kejt:
Citat:
The last time Reddington shot an old woman while a Gordon Lightfoot song was playing… she ended up pretty dead.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Blacklist
« Odgovor #222 : 08.10.2016. 19:46:07 »
E moj predvidljivi Holivude!
Btw, serije nisu pouzdan izvor medicinskih informacija (moja mama misli da jesu, vidi nešto u sapunici  :facepalm [ :facepalm inače, relativno* obrazovana, kulturna žena, al je malo skrenula pod stare dane] što sliči na neki simptom kojeg netko poznati ima i odmah postavlja dijagnozu rofl ).                                        *diplomirala ekonomiju  :-\
                                                                                       ˇ
Spoiler for Hiden:
A i Kirk/Rostov je džabe krečio: http://www.zdravstveni.com/zdravlje/krv/aplasticna-anemija-simptomi-i-lijecenje/

Citat:
Ako se lijekovima ne uspije postići normalna proizvodnja stanica u koštanoj srži, može se kod mlade i inače zdrave osobe pokušati s presađivanjem koštane srži. Koštana srž davaoca (obično mora biti brat ili sestra) uštrcava se u pacijentovu venu i stanice se putem krvi probijaju do njegove koštane srži.

Jako površno su se informirali o boleštini oko koje se vrti - za sada - pola sezone (računajući epizode iz prošle i ove ep.).

 

Spoiler for Hiden:
Gospodin Kaplan je živa. Yey.  :pevusi:
Čim je Bokenkamp izjavio da stare žene ostaju mrtve kad ih Redingoton upuca na muziku Gordona Lajtfuta - nije bilo teško pogoditi šta će se sljedeće dogoditi.
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #223 : 19.10.2016. 14:21:40 »
Obecava promo za sledecu epizodu.

Vekiko hvala za brze prevode do sad! :naklon:

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #224 : 22.10.2016. 00:19:09 »
Nedostajale su mi ove epizode kada slucajevi nemaju puno dodirnih tacaka sa glavnim storilajnom. Fina epizoda.
Spoiler for Hiden:
Dakle sada znamo da je Liz zapravo Kirkova cerka.(Ako se budu drzali toga do kraja, mada ih licno ne drzim za rec. Moze da im sine da promene oca jos desetak puta)

I ponekad Kirkovu lokaciju saznaju za jednu epizodu, a ponekad, kao sada, im je potrebno nekoliko epizoda. Eeh. Te stvari mi smetaju.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Blacklist
« Odgovor #225 : 29.10.2016. 21:44:03 »
Nedostajale su mi ove epizode kada slucajevi nemaju puno dodirnih tacaka sa glavnim storilajnom. Fina epizoda.

Ako sam dobro shvatila, misliš na epizode proceduralnog tipa? Ono, imaju sad nekog baddieja za kojeg je Red sav crven u licu dotrčao reći da samo što nije izveo neku opačinu, štetnu po prirodu i društvo, i treba ga pod hitno spriječiti? I onda ga na jedvite jade ulove u apsolutno zadnjoj sekundi... Na to misliš?

Jes' vala. Baš sam si tamo negdje oko 3.-4. epizode mislila - po kojem kriteriju biraju ime za epizodu? Sve neki usputni i sporedni, jedino što imaju neke veze s
Spoiler for Hiden:
Kirkom ili znaju di je baby Agneza...
, a minutaža im je zanemariva.

Nekako sam primijetila uzorak - kad se serija proceduralnog tipa krene baviti vlastitim timom (glavnim likovima), to obično ukazuje da više nemaju ideja za kratke priče.
Nije da sam osobno ljubitelj procedurala, naprotiv, ali imaju svoju prednost. Kad trebaš ubiti trifrtalj sata-sat, možeš ubosti bilo koju epizodu, pogledati je kao posebnu cjelinu i poslije zaboraviti na cijelu stvar.

The Blacklist je, čini mi se, krenuo u nekom ni vrit - ni mimo smjeru. Ili se regrupiravaju dok ne smisle šta dalje.

Spoiler for Hiden:
Ali sam 99,999...% sigurna da će onaj starkelja u "Texas Chainsaw Massacre/Misery-mix" fazonu, koji drži gospodina Kaplanicu, dobiti svoj naziv epizode.
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #226 : 30.10.2016. 10:25:18 »
Pa ne mogu da kazem da su prosle epizode bile bas proceduralne u tom izvornom smislu, jer je bilo poveznica ali su bar po meni funkcionisale. Mozda je i do toga da je ljudima malo previse Liz i njene sage o ocu.
Spoiler for Hiden:
Nakon ove seste epizode vise verujem Redingtonu i ne bih rekao da je Kirk pravi otac. Ali, ono sto me izludjuje je to sto Red cuti. Evo vec cetiri sezone ne zeli nista da otkrije a ocito je da zna sve. Sami scenaristi, bolje je da imaju dobar izgovor za ovo i da Redingtonova prica negde u buducnosti bude imala dobrog smisla inace ce ovo cutanje sada biti bas glupavo. Ocekujem da to sto nista ne zeli da kaze Liz bude potkrepljeno dobrim izgovorom, ali se bojim da ce odigrati kartu da je na kraju Redington Elizabetin otac.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #227 : 30.10.2016. 15:18:19 »
I ja se nekako slazem sa tom teorijom, takva njihova povezanost od samog pocetka.

Spoiler for Hiden:
Ali isto tako, u drugu ruku, zasto onda Kirk nije uzeo krv ili sta mu vec treba od Elizabeth kad je vec bio oteo, ili od Agnes?
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Blacklist
« Odgovor #228 : 30.10.2016. 15:45:18 »
Izgleda da je Devil nanjušio pravac u kojem će stvar krenuti tamo negdje početkom sezone. Ovo:
Eto, nije mi bilo ni na kraj pameti. Stvarno je preocito.
Spoiler for Hiden:
Samo da ne bude da je cele sezone ubedjuje u ocinsku ljubav kako bi mu ona na kraju dobrovoljno pomogla. To bi bilo sapunjasto.
U ovoj epizodi je
Spoiler for Hiden:
Kirk maltene doslovno izgovorio onu prvu rečenicu iz Devilovog spojlera.

S Blacklistom bi se isplatilo smisliti ovdje neku igru pogađanja, recimo "šta će biti u sljedeće tri epizode".  :\)
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #229 : 30.10.2016. 16:14:29 »
Izgleda da je Devil nanjušio pravac u kojem će stvar krenuti tamo negdje početkom sezone. Ovo:
Eto, nije mi bilo ni na kraj pameti. Stvarno je preocito.
Spoiler for Hiden:
Samo da ne bude da je cele sezone ubedjuje u ocinsku ljubav kako bi mu ona na kraju dobrovoljno pomogla. To bi bilo sapunjasto.
U ovoj epizodi je
Spoiler for Hiden:
Kirk maltene doslovno izgovorio onu prvu rečenicu iz Devilovog spojlera.

S Blacklistom bi se isplatilo smisliti ovdje neku igru pogađanja, recimo "šta će biti u sljedeće tri epizode".  :\)

Bugarski hakeri hehe.
Spoiler for Hiden:
Sada ispada da mu je bolje bilo i odmah da ga uhapse, pa mu tako Liz bude pri ruci nego svo ono jurenje po avionu i okeanu.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #230 : 30.10.2016. 23:03:00 »
Spoiler for Hiden:
Evo ja da probam, moja prva pretpostavka je da ce Dembe da se vrati da vidi sta je sa Kejt i tako ce se razviti ta prica.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #231 : 02.11.2016. 02:25:58 »
Spoiler for Hiden:
Evo ja da probam, moja prva pretpostavka je da ce Dembe da se vrati da vidi sta je sa Kejt i tako ce se razviti ta prica.

Ne verujem.
Spoiler for Hiden:
Kejt ce stati na noge, oporavice se i ubice cicicu. Sad, kako ce izgledati stvari sa Redingtonom i da li ce se njihov odnos poraviti, nije sigurno. Ko zna, mozda tokom sezone spase Liz iz neke smrtonosne situacije i tako joj Red oprosti minule dogadjaje. A jednostavno su mogli da je ubiju, sto bi bilo ouno efektivnije za samu seriju. Meni licno je veoma draga, pa mi je sa te strane drago sto je ziva. I voleo bih da vidim osvetu. Ali...
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #232 : 04.11.2016. 23:11:29 »
Sedma epizoda fantasticna, najavila je spektakl za iducu, jedva cekam  ;D

Spoiler for Hiden:
Sad cemo da vidimo Kirka i Redingtona u direktnom okrsaju, samo me zanima sta ce mu ona doktorica, vjerovatno da ucijeni Kirka za nesto, to me podsjeca na Berlina i kako je saradjivao sa njim poslije toliko godina neprijateljstva ;D
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #233 : 04.11.2016. 23:42:53 »
Sedma epizoda fantasticna, najavila je spektakl za iducu, jedva cekam  ;D

Spoiler for Hiden:
Sad cemo da vidimo Kirka i Redingtona u direktnom okrsaju, samo me zanima sta ce mu ona doktorica, vjerovatno da ucijeni Kirka za nesto, to me podsjeca na Berlina i kako je saradjivao sa njim poslije toliko godina neprijateljstva ;D

Dobar je kraj i ono sto prethodi narednoj epizidi, kao i sama napetost. Ali u sustini dosta pateticna epizoda.
Spoiler for Hiden:
Ne mogu bas da kazem znao sam da Liz nije Kirkova kcer, ali dalo se naslutiti proslog petka. I sta sad? Baceno je pola sezone na jurnjavu za Liz i bebom, i ubedjivanje o ocinstvu i slicno? Nadam se da imaju logicno objasnjenje za ovu zbrku koju su napravili.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #234 : 05.11.2016. 00:42:02 »
Meni je ova serija odlicna primarno zbog nevjerovatnog Jamesa Spadera, trenutno ga gledam u Boston Legal, covjek je fantastican. The Blacklist mi je 'zarazan' zbog njega. A sto se tice ovih pocetnih epizoda, bitno je da se desavalo nesto,a vjerujem i da ce u narednim epizodama pojasniti sve.
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline ailtonrs

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: The Blacklist
« Odgovor #235 : 11.11.2016. 18:54:02 »
Odlicna osma epizoda...
Jedino sto sam sada zaista zbunjen ostao...
Spoiler for Hiden:
Kakva je to recenica koja je mogla da promeni tok radnje na kraju epizode..

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #236 : 11.11.2016. 21:36:14 »
Ја одједном одгледо 7 и 8 одлична серија
ево одгоора отприлике
Spoiler for Hiden:
Катарина или нешто везано за њу, ја верујем да се она морала склонити као и Реј на неки начин због ћерке само она из већег разлога, свакако нешто у вези ње неки непотпуни податак у фазону , знам да тад није била убила и ништа више не знам

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #237 : 11.11.2016. 22:04:37 »
Ni meni nije bilo bas najjasnije kakav je plan bio, vidjeli smo da je Tom znao za njega, ali epizoda ostaje nedorecena, valjda ce nam ubrzo pokazati o cemu se zapravo radi  ;D
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: The Blacklist
« Odgovor #238 : 12.11.2016. 01:50:18 »
Dosla sam da vidim da li je neko shvatio sta se zapravo desilo u ovoj epizodi.  Ali koliko vidim mozda neki odgovor dobijemo tek sa sledecom.

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #239 : 12.11.2016. 14:33:04 »
Pogledah i ja, delim vase misljenje za kraj..
Spoiler for Hiden:
Najveca fora sto je promo za sledecu epizodu, kao da se nista bombasticno nije desilo na kraju ove :)