Autor Tema: The Blacklist  (Posjeta: 87048 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Blacklist
« Odgovor #180 : 23.04.2016. 01:57:09 »
Pa nije san


Spoiler for Hiden:
Ovo je Katarina Rostova valjda... Halucinirao, valjda je ovo mesto povezano sa dosta toga cim je ona zakopala medaljon tu.

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: The Blacklist
« Odgovor #181 : 23.04.2016. 10:51:22 »
Spoiler for Hiden:
Jbga čim su se odlučili da ona umre
znalo se da kreće cirkus.
Jbga, tako je to sa tim uspešnim serijama...
« Zadnja izmjena: 23.04.2016. 14:17:46 maksi »

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #182 : 23.04.2016. 12:06:39 »
Da nisu najavili 4 sezonu mozda mi ne bi bilo ovoliko cudno, ali valjda ce se do kraja sezone sve kockice sloziti..

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #183 : 23.04.2016. 16:46:25 »
Polako ljudi , nisam ni ja zadovoljan iskreno ali hteo bih neke misli u vezi poslednje epizode da podelim
Spoiler for Hiden:
Prvo mislim da onog trenutka kad ga je auto udario da je on zavrsio u bolnici i da se tamo bore za njegov zivot , tako mi izgleda
I ja zameram sto nas drze u neizvesnosti sa ovakom epizodom koja se bavi prosloscu koja nas zanima ali ne sad.
Primetio sam kad je pocinjala serija da je u glavnim ulogama posle Spajdera pisalo upravo od glumice Megan(los sam sa imenima znate na koga mislim)
Previse smo se razocarali sa onim sto donose ja sam otprilike kao i vi na pocetku video na sta ovo ide i bio sam nervozan jer sam ocekivo da ce samo to biti od epizode.
A onda kad sam legao da spavam poceo da razmisljam serija je prikazala Spajdera u jednom sasvim drugom obliku prvi put otkriva njegove slabosti cega se plasi sta ga jede , sta je iza njegovog osmeha, probajte da gledate na taj nacin i videce da je dobra epizoda bar solidna, samo tajming nije bio pravi , ali kontam da je taj tajming zbog toga sto serija ima problema sa trudnocom glumice i ovo je neki vid odugovlacenja.
Meni je epizoda dobra , samo nije trenutak za nas ali ocigledno jeste za produkciju ove serije. ja sam zasad nesiguran jer se isto bojim na kaka put ce serija izaci , ja se nadam da ce na dobro izaci

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: The Blacklist
« Odgovor #184 : 23.04.2016. 17:38:31 »
Epizoda kao takva najverovatnije ima neku svoju svrhu, videcemo to vec sledece nedelje. ALi jednostavno  to nije tipican epizoda  za ovu seriju. Kao da je umetnuta iz neke druge. Jednostavno falila mi je dinamika koju normalne epizode imaju i koja mee je izmedju ostalog privukla.

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #185 : 30.04.2016. 03:17:28 »
Poboljsanje u odnosu na prethodnu epizodu ( mislim na 20-tu), mislim da ce ostale epizode do kraja sezone biti bas kickass, kao sto smo i navikli od ove serije  ;D

Spoiler for Hiden:
Kraj epizode obecava, Raymond u najboljem izdanju, samo sto pretpostavljam da ce sad biti jos hladnokrvniji, a i bas me zanima kako ce se razvijati situacija sa Kabal, obzirom da je postao njihov clan, James Spader je fantastican   :naklon:
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #186 : 30.04.2016. 16:26:16 »
Spoiler for Hiden:
Moze li se posle ove epizode i dalje raspravljati da li je stvarno mrtva ili ipak ne?
Mene iskreno i dalje nisu ubedili, e sad koliko je to dobro razmisljanje...
Sto se tice nove glumice, ona je valjda spomenuta za spin off, ako ce se to desiti, onda je mozda ipak istina za Liz, imam utisak da ce Cooper i zena podizati bebu u tom slucaju, dok Tom nastavlja dalje..
Jedino mi moguca radnja 4. sezone nikako nije jasna.

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #187 : 30.04.2016. 18:48:27 »
Jel zna neko sta ce biti sa
Spoiler for Hiden:
Sa Liz , neko ko prati strane forume, ja sam pokuso ali se ne snalazim, bilo bi lepo ako neko ima nekakve informacije

Offline sarioNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #188 : 03.05.2016. 16:02:59 »
Svaka serija iole uspesna, kao ova ima unapred snimljene epizode kao Hidden, to je u slucaju da se nesto desi glumcima...tako da, svasta moze biti...setite se 24, na kraju, kada su pocele da izlaze DVD box imali ste skoro za svaku sezonu Alternate Ending...2 ili vise kraja sezona, to se snima pre pocetka svake sezone, bar kod ovih visokobudzetnih serija...

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #189 : 07.05.2016. 12:31:42 »
Pogledana 21.epizoda, odlicna

Spoiler for Hiden:
Sad ce biti interesantno, Halycon i Cabal, ukljucujuci Raymonda kao vodju na jednoj strani protiv Alexandera Kirka na drugoj. James Spader je maestralno odigrao ulogu u ovoj seriji, da malo skrenem sa teme, kakav je u Boston Legal?
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline killing joke

  • Novi član
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Ženski
Odg: The Blacklist
« Odgovor #190 : 09.05.2016. 11:04:08 »
Spoiler for Hiden:
Najboja Spajderova TV uloga je u Boston Legal. Obavezno da se pogleda

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #191 : 13.05.2016. 18:49:29 »
Idu ka boljem  ;D

Odličan backdoor pilot  :)

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #192 : 14.05.2016. 11:26:04 »
jeste idu ka boljem , ali jedan utisak mi se ne svidja sa poslednje epizode...
S03 E22
Spoiler for Hiden:
Na trenutke osecam kao da je Tom Kin dobio ulogu Lizi tj da nas ona definitivno napusta i ako se jos nista sigurno ne zna
Sad se prica desava oko Toma kao oko Lizi , sto je dobro , bar meni alli mi se ne svidja ,  da je zvrsena prica sa Lizi i da ce sad samo Toma koristiti kao Lizi.
Ostavlja ruzan utisak tamo prica nezavrsena sto jezgro price , da predju na drugu a da ova zbog problema padne u drugi plan, meni se tako ne svidja

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #193 : 14.05.2016. 23:28:10 »
Spoiler for Hiden:
Ocekivao sam mnogo vise radnje u ovoj epizodi. Ono sto me zanima na kraju, da li je neko u onoj sobi gde je Tomu zabranjen ulaz i ko je to, zvucalo mi je kao respirator za disanje..
Prica oko Toma mi je onako, moze biti zanimljivo, sa njim su krenuli obrnuto od Liz. Znamo kraj tj identitet roditelja, a nedostaje sredina..

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #194 : 20.05.2016. 09:58:26 »
What?!!!!!!!  :o :o :o


Spoiler for Hiden:
Ipak je živa  ;D ;D ;D

Bogami, baš su se potrudili da izgleda kao da je zauvek otišla. I zbog svih dešavanja, četvrta sezona će biti još bolja. To i autor serije kaže: "You think this was a roller coaster ride? Just wait."

Jedva čekam i četvrtu sezonu i spin-off  ;D ;D ;D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: The Blacklist
« Odgovor #195 : 20.05.2016. 11:03:50 »
 :pevusi:
Spoiler for Hiden:
Sta vredi idotskom portalu sto je stavio u naslov da postoji spoiler kada su stavili sliku koja otkriva sve.... Jedna mala slika..Idioti .   Mada  ja nisam odistala od nje uopste jer mi je bilo apsolutno nelogicno  da je likvidiraju  par epizoda pred kraj. Da su hteli taj momenat bi iskoristili za kraj sezone.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Blacklist
« Odgovor #196 : 20.05.2016. 16:07:49 »
Spoiler for Hiden:
NBC/Megan Boone nista nisu rekli o Lizinoj smrti, previse je bilo fokusa na Kaplan na kraj, lazirana smrt a da Redington ne zna, isplanirala sve Kaplan (koja se dobro naljuti na Reda u ovoj ep) sa doktorom... Pojavice se u season finale garant...
Poyyyyy.

Spoiler for Hiden:
I sad sigurno bruje mediji oko ovoga SHOCKING TWIST-a... rofl
Oce li ovaj TBL Redemption (spinoff) pocet mid-season ili su dobili full sezonu? Razmislja sam kako ce se uklopit Tom sa svojom ekipom i Liz kad se pojavi i dijete, ali posle ovoga kad su svi zarobljeni onda ocekujem da ce spinoff pocet mid-season da bi se ova Kirk storyline razrijesila.

Nisam razmislja da joj je Kirk otac, ali kad je rekla "who are you?" odma rekoh your father i tako i bi... Kakva limunada od serije... Na kraj ce nekako joj i majku ozivjet.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #197 : 20.05.2016. 16:14:25 »
Spoiler for Hiden:
I sad sigurno bruje mediji oko ovoga SHOCKING TWIST-a... rofl
Oce li ovaj TBL Redemption (spinoff) pocet mid-season ili su dobili full sezonu? Razmislja sam kako ce se uklopit Tom sa svojom ekipom i Liz kad se pojavi i dijete, ali posle ovoga kad su svi zarobljeni onda ocekujem da ce spinoff pocet mid-season da bi se ova Kirk storyline razrijesila.

Nisam razmislja da joj je Kirk otac, ali kad je rekla "who are you?" odma rekoh your father i tako i bi... Kakva limunada od serije... Na kraj ce nekako joj i majku ozivjet.

Kakvih ima serija, ovo je još i dobro.  ;D

Spin-off kreće u 2017. godini i verovatno će biti 8 epizoda.


Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Blacklist
« Odgovor #198 : 20.05.2016. 16:24:13 »
Spoiler for Hiden:
I sad sigurno bruje mediji oko ovoga SHOCKING TWIST-a... rofl
Oce li ovaj TBL Redemption (spinoff) pocet mid-season ili su dobili full sezonu? Razmislja sam kako ce se uklopit Tom sa svojom ekipom i Liz kad se pojavi i dijete, ali posle ovoga kad su svi zarobljeni onda ocekujem da ce spinoff pocet mid-season da bi se ova Kirk storyline razrijesila.

Nisam razmislja da joj je Kirk otac, ali kad je rekla "who are you?" odma rekoh your father i tako i bi... Kakva limunada od serije... Na kraj ce nekako joj i majku ozivjet.

Kakvih ima serija, ovo je još i dobro.  ;D

Spin-off kreće u 2017. godini i verovatno će biti 8 epizoda.

Can't argue with that! Mada za mene to ponajvise zbog Spajdera.  ;D

Spoiler for Hiden:
"Aram... set him up with someone, for God's sake. He's like a kid with his first erection on the school bus."
Fenomenalno.  ;D
« Zadnja izmjena: 20.05.2016. 16:28:31 Goran88 »

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #199 : 21.05.2016. 19:09:19 »
Nastavak ove godine u septembru/oktobru ako sam dobro shvatio..?

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #200 : 21.05.2016. 19:11:53 »
Nastavak ove godine u septembru/oktobru ako sam dobro shvatio..?


Tako je.

The Blacklist u septembru, spin-off sledeće godine.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #201 : 22.05.2016. 02:50:09 »
Cudno finale.
Spoiler for Hiden:
Svidelo mi se kako se serija razvija bez Lizi, a onda odluce da je "vrate" nazad. Malo sam razocaran iako je sve upucivalo na to sta ce se desiti. Nisu imali onu stvar da je ubiju. To je, naravno, samo moj utisak, jer vecina sigurno voli sto je Liz i dalje u seriji.

I druga stvar, Kirk kao njen otac. I tu mislim da su pogresili, ali dobro, kako je tako je. Iako ima dosta mana The Blacklist je nestvarno zarazan.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #202 : 22.05.2016. 08:12:58 »
Cudno finale.
Spoiler for Hiden:
Svidelo mi se kako se serija razvija bez Lizi, a onda odluce da je "vrate" nazad. Malo sam razocaran iako je sve upucivalo na to sta ce se desiti. Nisu imali onu stvar da je ubiju. To je, naravno, samo moj utisak, jer vecina sigurno voli sto je Liz i dalje u seriji.

I druga stvar, Kirk kao njen otac. I tu mislim da su pogresili, ali dobro, kako je tako je. Iako ima dosta mana The Blacklist je nestvarno zarazan.
Spoiler for Hiden:
Ko kaze da je Kirk otac ?
Ja bih tu da sacekam malo ...
U pravu jesi , ali moras da razumes ovu seriju svi gledaju zbog Redingtona , a serija se bazira na njegov odnos sa Lizi , ona meni jos nije uzela simpatije ali sam je vremenom prihvatio kao deo price , koju serija prica na vrlo zanimljiv nacin , pa ja jos nisam izbacio mogunost da joj je Rej otac. Jednostavno serija prica njenu pricu sa glavnim likom Redingtona ...
« Zadnja izmjena: 22.05.2016. 10:54:18 maksi »

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #203 : 22.05.2016. 09:44:46 »
Palo mi je i to na pamet, mozda takav scenario ostave za kraj, mozda i ne. Videcemo. Za sada su prikazali ovo sto su prikazali i to sam komentarisao. Nista vise.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: The Blacklist
« Odgovor #204 : 25.05.2016. 23:19:44 »
Sredinom druge sezone sam hteo da odustanem. Tako su bili smorni i jednolicni. A ovo posle -  :o Konacno su krenuli. Sjajne zadnje epizode i jako zanimljiv kraj sezone. Kupili su me nanovo. Gledace se i dalje!!!
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #205 : 15.06.2016. 21:03:35 »
Premijera nove sezone je 22. 9. 2016.

Offline sean

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #206 : 06.09.2016. 15:02:37 »
Upravo zavrsena 3 sezona.:).Mogu reci da mi je serija neverovatna.Zbog Jamesa gledam samo.U sustini da nema njega serija bi bila prosek.
Liz mi je mnogo iritanta osoba i nije mi jasno
Spoiler for Hiden:
zasto je Ray onoliko dobar prema njoj posle svega sto mu je uradila u toku ove 3 sezone.Nadam se da ce se njegov odnos prema njoj promeniti sad kad je saznao da je ziva i da ga je u neku ruku prevarila,posle svega sto je uradio za nju

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #207 : 24.09.2016. 01:36:48 »
Pocela nova sezona, a i dalje su na vrlo visokom nivou, bar sto se mene tice, sjajna prva epizoda cetvrte sezone.

Spoiler for Hiden:
Nekako imam osjecaj da su Tom i Redington u dosluhu, kad je Tom zvao Kirka rece mu da vojska dolazi po njega, a bas se u tom trenutku sprema Red da ga napadne. Vidjeti cemo kako ce se dalje razvijati radnja, ali pocetak je fkt odlican.  ;D
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Blacklist
« Odgovor #208 : 24.09.2016. 01:44:41 »
Spoiler for Hiden:
Mislim da je to rekao zato sto je znao da ce Redington uciniti sve da spase Liz. Postaje jako zanimljivo.
Uglavnom, kao sto kazes, serija je i dalje u visokom nivou. Radujem se svakoj epizodi.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: The Blacklist
« Odgovor #209 : 25.09.2016. 15:20:49 »
Postaje jako zanimljivo.

Ima još jedna stvar u cijeloj priči, koju nitko nije spomenuo - možda baš zato što je toliko očita da upravo bode u oči.

Dakle,
Spoiler for Hiden:
Liz je Redu definitivno prirasla srcu, ali Kirk joj je, bez sumnje, ipak pravi (biološki) otac. A tata je Lizi-Maši namijenio novu karijeru - davateljice organa.

Naime, on je bolestan, ima nekakvu bolest krvi (leukemiju neke vrste?) i umire. Sve je to jasno izrečeno, nekoliko puta - da kome ne promakne.
I kad se Liz eksponirala na TV - ono, ubica, izdajica otadžbine i zastave - Kirk otkrije da ima kćer. Pade mu sjekira u med - vlastiti genetski materijal! Ja dapače sumnjam da mu treba neki dio tijela bez kojeg se ne može preživjeti.

... (i onda ide cijela ona špijunaža, plus se u međuvremenu izdešava sve što se izdešavalo i eto nas sad u novoj sezoni!)...

Blacklist ipak nije latinoamerička sapunica, pa da tamo neki zli Kirk cijelu "stanje umjetnosti" ( :vid-ga: state-of-the-art :D) špijunsku mrežu sa satelitima i ko-zna-čime-sve-ne baci u pogon oko otimanja Liz - eto, da bi osvetio starom neprijatelju Redu.
Pa onda još kad se mislilo da je Liz mrtva, pokrene novu operaciju otimanja unuke... Zašto ono  :ceska:?

Elem, Redington - upućen u sve, zloćko zlatnog srca - morao bi znati i razlog zašto ju je Kirk oteo, samo ga još nije otkrio gledaocima.  :P
I, sad će, razumije se, preokrenuti nebo i zemlju da ju spasi.

Nakon cijele drame, koja bi fora bila da sad "ukinu" Liz iz serije.  Ha?>:dj
Makar sumnjam, Blacklist nije ni ta vrsta serije.

Kakogod, nadam se da neće cijelu (polu-)sezonu potrošiti na zavrzlame oko Lizi.
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)