Autor Tema: The Blacklist  (Posjeta: 87050 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: The Blacklist
« Odgovor #150 : 24.01.2016. 15:16:45 »
Nema prevoda za 9. epizodu a ima zasledece dve?

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The Blacklist
« Odgovor #151 : 24.01.2016. 15:25:12 »
Koliko se ova serija popravlja i napreduje iz epizode u epizodu, neverovatno. Poslednja epizoda, Mr. Gregory Devry, sigurno u top 5 epizoda od početka. Spider glumi razbija.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline vuky017

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: The Blacklist
« Odgovor #152 : 25.01.2016. 01:07:44 »
Serija je fenomenalna. Pratim je od od prve epizode i zahvalan sam ovim divnim ljudima na titlovima


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: The Blacklist
« Odgovor #153 : 25.01.2016. 09:35:02 »
I ja da izrazim divljenje ;-) . Zaista dobra serija. Neće promeniti način kako se rade serije, kao neke druge, ali uvek zagarantovana razonoda i zabava.
A kako je ovaj "muž iz mediuma" u epizodi imitirai intonaciju Spajdera svaka čast!


Poslato sa WC šolje by BVK

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Blacklist
« Odgovor #154 : 14.02.2016. 16:27:56 »
Izvesno je da ce se


Spoiler for Hiden:
Rostova pojaviti u seriji


To moze unaprediti seriju ali veca je verovatnoca da to ne ispadne najbolje.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The Blacklist
« Odgovor #155 : 14.02.2016. 22:23:09 »


Najbolja scena ikada. Au, koliko sam se samo smejao.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Blacklist
« Odgovor #156 : 21.02.2016. 15:36:56 »
Kakav finis epizode  ;D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #157 : 21.02.2016. 15:59:44 »
Kakav finis epizode  ;D


O, da.   ;D


Spoiler for Hiden:
Izgleda da Maša nije baš oduševljena. Red budi istu reakciju u svima rofl rofl rofl rofl rofl

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #158 : 23.03.2016. 01:30:31 »
Da li gleda neko ovu seriju? Meni je sjajna, jedna od boljih koje se trenutno emituju, kad je nastavak 3. sezone? Vidio sam da je obnovljena za 4-u sezonu ali nista za nastavak tekuce?
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #159 : 23.03.2016. 01:34:32 »
Da li gleda neko ovu seriju?

Naravno da gleda  :aha:


Vidio sam da je obnovljena za 4-u sezonu ali nista za nastavak tekuce?


Drugi deo sezone kreće 7. 4. 2016.

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #160 : 27.03.2016. 15:02:47 »
Jel i ova sezona treba da ima 22 epizode, jer vidim najavu za jos samo dve?

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #161 : 27.03.2016. 15:26:11 »
Jel i ova sezona treba da ima 22 epizode, jer vidim najavu za jos samo dve?

Ima 22 epizode, sve je redovno.  :)

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #162 : 27.03.2016. 17:26:32 »
Fenomenalno, serija se bas istice nekom pricom koja je zarazna, gluma glavnog lika je....
Prevodi odlicni, ostaje da sacekamo taj 7. april. :)

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #163 : 09.04.2016. 19:50:22 »
Pre svega, hvala za prevod! :naklon:

Sto se tice epizode, znao sam da je iz dva dela ali sve zanimljivo ce biti u sledecoj :)

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: The Blacklist
« Odgovor #164 : 11.04.2016. 12:24:02 »
Pre svega, hvala za prevod! :naklon:

Sto se tice epizode, znao sam da je iz dva dela ali sve zanimljivo ce biti u sledecoj :)
Koja?15. se nastavlja na 16-u?

Offline Natty

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
  • Spol: Ženski
Odg: The Blacklist
« Odgovor #165 : 11.04.2016. 12:25:50 »
Pre svega, hvala za prevod! :naklon:

Sto se tice epizode, znao sam da je iz dva dela ali sve zanimljivo ce biti u sledecoj :)
Koja?15. se nastavlja na 16-u?
ne. nego17 na 18

Offline pedjakg

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: The Blacklist
« Odgovor #166 : 15.04.2016. 11:57:08 »
Auuuu, kakav preokret u osamnaestoj epizodi. Ovo je bilo totalno neocekivano i uspelo je da mi pojaca interesovanje za nastavak. clapp clapp Da li postoji neko da je ocekivao ovakav razvoj dogadjaja?
Spoiler for Hiden:
Jedino sto sam siguran da smo svi predvideli je da ce Solomon da se izvuce ponovo. Ali smrt Kinove je seriji samo trasiralo novi pravac u momentu kada je njena uloga davala osecaj da gledamo neku romanticnu pricicu. Sta ocekujete u nastavku serije? Moje  neko ocekivanje je ce da radnja sa pocetka serije, gde je bila klasicna FBI prica da se skroz prebaci na teren Redingtona i njegove potere za nalogodavcima ovog dogadjaja. U ovoj sezoni je serija polako isla u tom pravcu, FBI je polako potiskivan u drugi plan, i od tad se teziste serije prebacilo samo na misteriju koja okruzuje Kinovu i njenog odnos sa Redingtonom. Moj utisak je, da je serija dobila kvalitetnog materijala za najmanje jos dve sezone.


Inace, malopre sam gledao ostala ostvarenja Jona Bokenkampa i nasao sam jednu zanimljivost:
http://www.imdb.com/title/tt5592230/?ref_=nm_flmg_prd_1

Offline Maestro™

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 77
Odg: The Blacklist
« Odgovor #167 : 15.04.2016. 13:17:41 »
Poceli su u jednom trenutku da smaraji te sam hteo odustati od daljeg gledanja. Vidim da se stvari popravljaju i nastavljam... :sef:

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Blacklist
« Odgovor #168 : 15.04.2016. 16:32:59 »
Ne slazem se, ove sezone je serija konacno posla malo dalje od klasicnog policijskog procedurala i sad da se vrate na to? Aooo, nemojte.

Oko spinoffa, to su malo "old" news sad, na spin offu ce se pojavljivati Tom, Solomon, onda ona Nez Rowan sto je bila u proslu epizodu i ova glumica Famke Jensenn koja ce igrati Susan "Scottie" Halstead, ona ce imati neku "vezu" sa Tomom koja je veoma slicna kao Redova i Lizina... tako su opisali.

Spoiler for Hiden:
Nisam ja siguran da je ona mrtva, Megan Boone je trudna i posla ja na maternity leave, pa su je morali nekako uklonit iz serije, ali su sigurno oni raspravili oce li da se vrati...
Nema nikakvog intervjua sa njom, sumnjivo je to meni masu.
 

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: The Blacklist
« Odgovor #169 : 16.04.2016. 00:00:47 »
NIsam očekivao...
Spoiler for Hiden:
da će Elizabet umrijeti. No nisam baš siguran i da je mrtva. Redigton je tijekom porođaja u noćnom klubu bio jako subjektivan i pod utjecajem emocija. Ona stara s naočalima koja uvijek radi prljave poslove za Redigtona, sigurno je odigrala bitnu ulogu. Ne bi me iznenadilo da se u jednoj od nadolazeći sezona u nekoj od epizoda pojavi. Sva ova događanja vjerojatno će povezati i zbližiti Redigtona i Toma.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Blacklist
« Odgovor #170 : 16.04.2016. 01:34:41 »
Pa nije ovo Arrow majku mu...


Spoiler for Hiden:
Ne znam kako moze da se vrati, tj. da ima nacin a da ga doktor nije znao. Verujem da je mrtva a i generalno njen lik mi je bio najgori u seriji, svakako se sve vrti oko Redingtona.

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Blacklist
« Odgovor #171 : 16.04.2016. 10:23:45 »
Nema logike, iskreno...
Spoiler for Hiden:
Narocito sto nije stavljena tacka na odnos i vezu Redington i Elizabet , ipak serija kroz svoju pricu bavi se tim odnosom, bez obzira kako vidite elizabet (i koliko je ko zadovolja sa njom) ona bukvalno povezuje sve glavne glumce...
Postoji u mojoj glavi jedna teorija , ali ako je ta, mogu da kazem da je dosta aljkavo uradjena , a to je da se lazira smrt Elizabet zbog toga sto je nece niko traziti ako je mrtva, pa da se pritaji dok Redington resi probleme

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Blacklist
« Odgovor #172 : 16.04.2016. 11:46:38 »
^


Ovo i meni ima smisla. Ali onda je bas aljkavo uradjeno. Moglo je na bolji nacin.


Spoiler for Hiden:
Jbg, trudnica je glumica u stvarnosti, definitivno nije mogla snimati u 8-9 mesecu, ali moglo je bolje.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Blacklist
« Odgovor #173 : 16.04.2016. 17:23:55 »
Spoiler for Hiden:
NBC/Megan Boone nista nisu rekli o Lizinoj smrti, previse je bilo fokusa na Kaplan na kraj, lazirana smrt a da Redington ne zna, isplanirala sve Kaplan (koja se dobro naljuti na Reda u ovoj ep) sa doktorom... Pojavice se u season finale garant... Sve se vodi oko toga odnosa Red/Liz i na kraj da ne daju nikakav odgovor, no to je to? Da se razumijemo, ne volim ni ja Liz, pocela dosta da smara, a vjerovatno bi i presta da gledam da nema Spadera, maestralan je.

Mene samo zanima kad/ako se pojavi Liz, kako se uklapa ovaj Tomov spinoff... on ce da ih napusti ili sta... bas ne znam. I kako se uklapa Solomon u spinoff... 

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: The Blacklist
« Odgovor #174 : 16.04.2016. 20:26:28 »
Nije Arrow ali mozda bude Nikita
Spoiler for Hiden:
Ono ubedjena sam da nije mrtva, i da su je ubacili u zescu komu. Jer ako je mrtva ovo vise nije ta serija jer se ipak sve vrtelo oko nje i njegnog odnosa sa ljudima. Pa taman su rovarili po temi majke. A i nekako mi je logicnije da ako hoce da je likvidiraju to urade u poslednjoj epizodi sezone.

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: The Blacklist
« Odgovor #175 : 16.04.2016. 21:03:36 »
Spoiler for Hiden:
+1 da nije mrtva, ali Red to ne zna..
Ako je drugacije, stvarno veliki zaokret sto se tice radnje, mozda i preveliki..

Offline sarioNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #176 : 19.04.2016. 10:11:47 »
Spoiler for Hiden:
I ja kontam da nije mrtva....cela prica se zasniva oko nje...
« Zadnja izmjena: 19.04.2016. 11:05:12 maksi »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Blacklist
« Odgovor #177 : 22.04.2016. 15:55:26 »
Spoiler for Hiden:
Mislio sam da se to neće desiti u ovoj seriji, jer ipak su svi nekako povezani sa svima, ali izgleda da su morali da je upropaste. Ne znam kako misle dalje. Kad Tom ode u spinoff, ko će ostati? Teška glupost. A tek za jučerašnju epizodu nemam reči  thumb-down

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: The Blacklist
« Odgovor #178 : 22.04.2016. 17:45:48 »
 :dash
Ko nije pogledao ovu 19 epizodu moj savet je da je preskoci.
Spoiler for Hiden:
Sta je bre ovo, cemu ovo bre, sem da nas drndaju jos neko vreme i da se tresemo da li je ona ziva ili nije, i kako ce da nastave seriju. Ako planiraju ovako da nastave,  bolje da se samougase odmah

Offline pedjakg

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: The Blacklist
« Odgovor #179 : 22.04.2016. 20:02:06 »
:dash
Ko nije pogledao ovu 19 epizodu moj savet je da je preskoci.
Spoiler for Hiden:
Sta je bre ovo, cemu ovo bre, sem da nas drndaju jos neko vreme i da se tresemo da li je ona ziva ili nije, i kako ce da nastave seriju. Ako planiraju ovako da nastave,  bolje da se samougase odmah

Bas slaba epizoda.
Spoiler for Hiden:
Ovo na kraju kada ova devojka kaze "Nisi imao izbora, bilo je ili ja ili masa. Rejmonde, spasao si me. Kroz nju. Dobro si izabrao." me podseca na Hausa i na onu epizodu kada on halucinira mrtvu Vilsonovu zenu. Imam neki osecaj, da se u sledecoj epizodi bore za Rejmondov zivot. A sve ovo on halucinira dok je u komi. U svakom slucaju ako takva epizoda bude, to je hiljadu puta vidjeno u mnogim serijama.