Autor Tema: Depeche Mode u Beogradu 20.05.2009.  (Posjeta: 11376 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Depeche Mode u Beogradu 20.05.2009.
« Odgovor #30 : 14.05.2009. 20:50:33 »
Taman mi sad ostaje vise para za koncert "Zvezde Granda" ;D

Offline vladasminjas

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
Odg: Depeche Mode u Beogradu 20.05.2009.
« Odgovor #31 : 29.05.2009. 21:15:24 »
Kad sam cuo da dolaze Depeche Mode pao sam na dupe (izvinjavam se zbog neprikladnog izrazavanja).
Ali sam prosto znao da ce biti neki kiks da ne dodju.
Posto sam propustio proslogodisnji koncert kad je Madonna bila u okolisu, mislio sam da nece ovim sorom proci barem narednih 5-6 godina kad eto cuda.
Necu da baksuziram ali ...
dr. House rules

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Depeche Mode u Beogradu 20.05.2009.
« Odgovor #32 : 29.05.2009. 21:51:24 »
Najgore do svega je to što je koncert Madonne zakazan za 24.08, a ovi iz gay asocijacija zakazali Pride Parade za 23.08! Poznajuci ovdašnju zatucanost, ne bi me iznenadilo da ponovo izbiju incidenti, i da tako posle Depeche Mode, BG veroatno ostane i bez Madonne?!  :( :\)

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Depeche Mode u Beogradu 20.05.2009.
« Odgovor #33 : 30.05.2009. 02:17:11 »
madona dolazi da pokupi kesh ...  pederi dolaze za dzabe i vecinom su vec su pokupili .. "razna venericna oboljenja i ostala drustvena priznanja"..

tako da.. ulozi su razliciti
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Depeche Mode u Beogradu 20.05.2009.
« Odgovor #34 : 30.05.2009. 11:11:31 »
PFC, izvini urbani što mi seljaci ne dozvoljavamo idiotima da paradiraju. I da, izbiće incidenti, ako budu pokušali da se šetkaju. Ali, neće, kao što su trebali u junu, pa otkazali, tako će otkazati i ovu, jer se brinu za bezbednost "učesnika" parade.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Depeche Mode u Beogradu 20.05.2009.
« Odgovor #35 : 07.07.2009. 15:33:49 »
Citat:
Najljepši poklon za Valentinovo: Depeche Mode u Zagrebu 14. veljače!


NAKON što je na žalost mnogih otkazan koncert Depeche Modea koji se trebao održati 21. svibnja u zagrebačkoj Areni, popularna grupa je napokon zakazala novi termin. Naime, popularna grupa će svoj koncert održati na Dan zaljubljenih, 14. veljače 2010. godine. Sve ulaznice koje su obožavatelji kupili su važače, a ukoliko nekome ne odgovara novi termin koncerta iste te karte može vratiti do 31. kolovoza.

Još jedna dobra je vijest je ta da će sve vraćene ulaznice biti ponovno puštene u prodaju 1. rujna. Podsjetimo, nakon što se razbolio frontman grupe Dave Gahan otkazano je niz koncerata među kojima je bio i zagrebački koncert. Dok su neki čekali za novi termin drugi su nažalost trajno odgođeni ili se neće održati.

Osim početne dijagnoze gastroenteritisa, pjevaču Daveu je otkriven i maligni tumor na mjehuru koji je uspješno operiran. Prema liječnikovim uputama, pjevač je trebao mirovati do početka lipnja kako bi se u potpunosti oporavio, stoga je i koncert u Leipzigu biti prvi nakon Daveova oporavka.
Znači, biće vatre u Zagrebu na Dan Zaljubljenih, samim tim i posla preko glave za jednog splitskog vatrogasca...  ;)

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21908
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Depeche Mode u Beogradu 20.05.2009.
« Odgovor #36 : 07.07.2009. 15:39:50 »
Hehe, nisam prodao karte, imao sam neki osjećaj...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Tags: