Autor Tema: Hart of Dixie  (Posjeta: 115560 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #480 : 02.03.2013. 14:44:55 »
Vandina mama je kraljica!   ;D
Očekivan
Spoiler for Hiden:
raskid... I ja sam protiv prevare, tako da sam sada jako zamrzela Vejda. Nema nikakvog opravdanja, posebno zbog onoga što je rekao Džordžu na kraju prethodne epizode: "Now, if u don't mind, I'm going back being me". Neka se Zoi sada muva sa mlađanim Brilandom, neka Vejd malo pati  >:dj 

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #481 : 02.03.2013. 14:56:00 »
Vandina mama je kraljica!   ;D
Očekivan
Spoiler for Hiden:
raskid... I ja sam protiv prevare, tako da sam sada jako zamrzela Vejda. Nema nikakvog opravdanja, posebno zbog onoga što je rekao Džordžu na kraju prethodne epizode: "Now, if u don't mind, I'm going back being me". Neka se Zoi sada muva sa mlađanim Brilandom, neka Vejd malo pati  >:dj 

Mama car, umrla sam kad sam vidjela kitty  rofl

Spoiler for Hiden:
A daj, jel ti nije nimalo žao onih suza??On da to nije napravio ne bi shvatio da nije ološ i da može bolje

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #482 : 02.03.2013. 16:24:09 »
Vandina mama je kraljica!   ;D
Očekivan
Spoiler for Hiden:
raskid... I ja sam protiv prevare, tako da sam sada jako zamrzela Vejda. Nema nikakvog opravdanja, posebno zbog onoga što je rekao Džordžu na kraju prethodne epizode: "Now, if u don't mind, I'm going back being me". Neka se Zoi sada muva sa mlađanim Brilandom, neka Vejd malo pati  >:dj 

Mama car, umrla sam kad sam vidjela kitty  rofl

Spoiler for Hiden:
A daj, jel ti nije nimalo žao onih suza??On da to nije napravio ne bi shvatio da nije ološ i da može bolje

Spoiler for Hiden:
Ni najmanje, zgadio mi se!  ;D
Zato je Džordž sve više i više :najbolja:

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #483 : 02.03.2013. 17:35:52 »
Spoiler for Hiden:
Vandina mama je kraljica!   ;D
Očekivan
Spoiler for Hiden:
raskid... I ja sam protiv prevare, tako da sam sada jako zamrzela Vejda. Nema nikakvog opravdanja, posebno zbog onoga što je rekao Džordžu na kraju prethodne epizode: "Now, if u don't mind, I'm going back being me". Neka se Zoi sada muva sa mlađanim Brilandom, neka Vejd malo pati  >:dj 

Mama car, umrla sam kad sam vidjela kitty  rofl

Spoiler for Hiden:
A daj, jel ti nije nimalo žao onih suza??On da to nije napravio ne bi shvatio da nije ološ i da može bolje

Spoiler for Hiden:
Ni najmanje, zgadio mi se!  ;D
Zato je Džordž sve više i više :najbolja:


Spoiler for Hiden:
ne znam, sve bi Wadeu oprostila, George mi je tako ljigav, s njim ne bi bni nacrtanu ovcu čuvala :D

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #484 : 03.03.2013. 08:04:02 »
Spoiler for Hiden:
Ne treba nikad, nikad više da se pomiri sa njim! Kakvi su to izgovori i onda je još moli.  :facepalm Razočarao me je kompletno.
Što se mene tiče sad može i sa Dashom da bude.

Nije mi jasno kako neko želi da ukine ovu seriju.  :(


Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #485 : 03.03.2013. 09:55:51 »


Nije mi jasno kako neko želi da ukine ovu seriju.  :(

Ni meni, tako je slatka i opuštajuća i divna  srcesmajli srcesmajli valjda neće! :'(

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #486 : 04.03.2013. 12:39:28 »
Dobra epizoda,
Spoiler for Hiden:
kako mi je bilo žao kada se Zoe rasplakala  :'( , zločesti Wade  thumb-down , ali zato je George bio turbo smiješan s onim victory plesom  ;D

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #487 : 04.03.2013. 20:59:37 »
Spoiler for Hiden:
Vejd je baš ispao serator, ponaša se kao razmaženo derište.
Mislim da će se sad oboje malo femkati, a onda će se pomiriti.
Mada meni Džordž uopšte nije toliko loš, samo je uvek bio u Vejdovoj senci, on je bio "dobar" momak, Vejd "loš", i tu se pažnja prebacila na Vejda.

Meni je zapravo gradonačelnik najbolji. :)
Kad se nasmeši, sladak je kao šećer!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #488 : 05.03.2013. 12:57:42 »
Pogledana nova  :)

Spoiler for Hiden:
Ma odličan je Wade. Ne drži se pravila, kompleksan lik. To se cijeni. Nema tu promjene i ne treba biti. On nam je tako predstavljen sa svim svojim problemima i dobro je da se drže oko toga. Mene više plaši činjenica da mu Zoi ne može oprostiti. Onaj koji ne prašta je za mene prepun mržnje i negativnosti. Onaj koji ne može oprostit je jednostavno loša osoba. Ne treba mu se Zoi vratiti, ali oprost je najvažniji. Oprostit da, ali zaboravit ne. I to je ono glavno. Takve stvari se ne zaboravljaju i nikad se neće zaboravit, ali ako si dobra osoba, oprostit ćeš ma koliko god te to povrijedilo.

Lemon je i dalje bila najljepša u onoj predivnoj haljini  srcesmajli

Spoiler for Hiden:
Tom i svadba  u_jeeeeeeeeee ne, jednostavno odbijam vjerovati da su mogli napraviti tako lošeg lika. Ajd, sad su to riješili pa se nadam kako će ga biti manje.

Hvala na prijevodu  smileyNO1

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #489 : 05.03.2013. 13:03:09 »
Daj Mulder nemoj kenjati, da tako kažem  ;D

Spoiler for Hiden:
Gdje će mu oprostiti prevaru?
To je to. Mogu se pozdraviti kada se vide, možda čak i popričati i nakon dužeg vremena (a ovo je bio dan kada je saznala) i biti ok, ali ništa više.

Ako mu kada oprosti i pređe preko toga, e tada bi bome bio ljut na Zoi, a ne na Vejda.

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #490 : 05.03.2013. 13:07:24 »
Slažem se sa Mulderom da
Spoiler for Hiden:
Vejda ne treba menjati, on je takav kakav je, kraj priče. Naravno da je važno oprostiti, to će Zoi i učiniti, ali ne treba da mu se VRATI! Kad se izgubi poverenje u vezi, to je kraj.  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #491 : 05.03.2013. 13:08:56 »
Spoiler for Hiden:
Ti si onda isto pun negativnosti. Oprostit se može sve, ali važno je da se ne zaboravi. Oni koji ne praštaju su loše osobe. Dakle, zaboravit ne, ali oprostit da. Zoi još nije loša osoba jer je trenutno u šoku, ljuta je. Ali nakon nekog vremena ćemo vidjeti jel u stanju optostit kao što bi svaka normalna i moralna osoba morala napraviti. Možda ćeš i vidjeti kroz život ako ćeš naići na neke situacije. Ne govorim tu sad o nevjeri već i o drugim problemima. Ako ćete život maziti, onda nećeš uspjeti vidjeti na što sam mislio. I nema potrebe da mi govoriš da kenjam ili nešto. Ostavi to za nekog drugog.

Tako je Missice
Spoiler for Hiden:
ne treba mu se ona vratiti. To joj ne bih zamjerio.

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #492 : 05.03.2013. 13:13:42 »
Spoiler for Hiden:
Prije svega ovo oko kenjam sam se šalio naravno, zato je i smajli bio na kraju. Nisam očekivao da ćeš to shvatiti loše, inače ne bi pisao.

A očito imamo drugačiji pogled na stvari. Ili na sam pojam oprosta. Ja mislim da ne možeš SVE oprostiti.
Ali onda postoji floskula "oprostiti, a nikada zaboraviti" što po meni znači upravo to - ne oprostiti.

Što se tiče konkrente stvari, to sam i napisao, da nakon nekog vremena mogu biti ok, ali povjerenje nikada u njega neće imati, a biti sa njim takođe.

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #493 : 05.03.2013. 13:17:07 »
Spoiler for Hiden:
Ja ću samo reći da je Tom najjači lik u seriji  rofl

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #494 : 05.03.2013. 14:26:39 »
Spoiler for Hiden:
U redu, sve i da mu oprosti, to treba biti zbog nje same. Ali kako da mu da novu priliku? Ako se on neće mijenjati, ko kaže da se to opet neće ponoviti? Najlakše je reći "takav sam, nemoj pokušati da me mijenjaš". Poenta i jeste da se zbog ljubavi sami promijenimo (ne ono što suštinski jesmo i ko smo) već da se zbog voljene osobe trudimo biti što bolji i da nastojimo ono ružno da zamijenimo lijepim. Nije valjda da nekoga čini unikatnom individuom nemogućnost da drži noge skupljenim/da ga zadrži u gaćama, osim za svog partnera? Ako se obvežeš nekome, uradi to potpuno i do kraja, ili prekini. Ne osuđujem nikoga i poštujem svačiji izbor, ali mu ja ne bih dala novu šansu. Traume iz djetinjstva i mane u karakteru nisu opravdanje da nekoga povrijediš i uvrijediš kao osobu i kao ženu. Znam da je ovo samo serija, ali svejedno. Mislim da je važno pokušati oprostiti i živjeti bez gorčine u srcu, ali nakon nekih stvari bi za mene bilo nemoguće nastaviti dalje da tom drugom osobom.

Ali meni su sada interesantniji Lavon i Limunka/Annabeth. Najgore mi je što su mi podjednako dobre obje kombinacije pa ne znam za koga da navijam. ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #495 : 05.03.2013. 15:07:29 »
Spoiler for Hiden:
Slažem se da mu ne treba dati novu priliku, to stoji. Ali smatram da mu treba oprostiti jer se sve vrti oko toga. Takve stvari zaboravit nitko ne bi trebao i uvijek će biti urezane u njoj kao loša sjećanja, ali smatram da oprostit treba. A što se tiče njegove promjene. Cijeli život je takav i jednostavno nije išlo. Ali pokušao je, zar ne? I na kraju je isplivalo ono što on zapravo je. Možda loša osoba, ali loša osoba kojoj je žao i vjerujem kako će sad sve učini da je vrati. Ali da, ne bi mu se trebala vratiti  :) samo da ona i George ne budu zajedno  ;D

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #496 : 06.03.2013. 01:19:32 »
Vidi njih što su se raspisali o psihologiji veza, oprosta i m-ž odnosa.. velike riječi padaju, od gorčine, boli, srce, um, bla bla

LJUDI TO JE MOJ FAH  rofl

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #497 : 10.03.2013. 10:25:23 »
Spoiler for Hiden:
Kako genijalna epizoda. Ismijao sam se k'o nenormalan. Pjesma od one lude je prejaka.  rofl

Fino su taj proces pokazali, od početka od kraja epizode. I za Lemon isto. Scena sa njom i Zoi na kraju odlična.  clapp clapp

Magnolia se skupo prodala.  rofl Mala je genijalna.

Miss Salt, hvala na odličnom prevodu.  :rose:

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #498 : 10.03.2013. 12:41:37 »
Nema na čemu.  :nnc: Konačno sam uspela da ga završim.  dobar-poso

Spoiler for Hiden:
I meni mnogo zanimljiva epizoda. Pesme su prejake.  rofl rofl

Sada ide pauza od jedno mesečak dana.  :(

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #499 : 10.03.2013. 22:26:17 »
Hvala Slana na prijevodu, jedva sam dočekala!  clapp

Spoiler for Hiden:
Jel se nije trebala Zoe poljubit s mladim doktorom ili sam ja halucinirala prošli promo??? Pjesma je vrh, pjevala sam i ja bome RUN FROM WADEEEEEEEEEEEEEE  :mjuza Jako dobra epizoda nakon one tužne prošle, Rachel ate her best, zbog ovakvih ispada je i volim!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #500 : 11.03.2013. 03:56:46 »
Solidna epizoda  :)

Spoiler for Hiden:
Al su pretjerali sa Wadeom. Skoro ga u svakoj sceni spomenuli. Lemon, savršena je bila u ovoj epizodi i bravo za zadnju scenu između nje i Georgea  :om: i uopće mi nije žao Shelby. Nadao sam se da njezin lik neće dugo opstati, ali izgleda da bude.

Spoiler for Hiden:

Hvala na prijevodu  smileyNO1

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #501 : 11.03.2013. 09:48:26 »
Definitivno najbolja epioda u sezoni, kako sam se samo nasmijao  rofl


Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #502 : 11.03.2013. 20:49:59 »

Hvala Slana na prijevodu, jedva sam dočekala!  clapp

Spoiler for Hiden:
Jel se nije trebala Zoe poljubit s mladim doktorom ili sam ja halucinirala prošli promo??? Pjesma je vrh, pjevala sam i ja bome RUN FROM WADEEEEEEEEEEEEEE  :mjuza Jako dobra epizoda nakon one tužne prošle, Rachel ate her best, zbog ovakvih ispada je i volim!


Dobra epizoda. smileyNO1


Spoiler for Hiden:
Nije bila halucinacija i ja sam to vidjela, ali mislim da su to jednostavno promijenili ili možda i bude u nekoj od narednih. A i prerano mi je nekako da odmah skače na drugog. U svakom slučaju, drago mi je što nisam jedina pjevala Run from Wade. Genijalne su joj pjesme. rofl
George i Lemon su mi sjajni bili, lijepo ih je vidjeti ovako kao prijatelje. Shelby me malo nervira, ali to je ništa u poređenju s tim kad sam vidjela da se Ruby vraća! :cupam-kosu
Lemon i Zoe razgovor clapp A ona scena kad Zoe Wadeu vraća stvari me je malo rastužila, ali mi je drago što ona "ide" dalje. Vjerovatno će ih opet spojiti, ali neka u međuvremenu proba onog doktora, nije loš uopšte. ;D

Hvala na prijevodu. smileyNO1


Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #503 : 11.03.2013. 21:24:02 »
Spoiler for Hiden:
Ni meni dotkor uošte nije loš.  :andjelak
A apsolutno se slažem za Rubi.  :dash :dash

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #504 : 11.03.2013. 21:51:42 »
Spoiler for Hiden:
Ni meni dotkor uošte nije loš.  :andjelak
A apsolutno se slažem za Rubi.  :dash :dash

Odakle vam to za Ruby??? :dash :dash

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #505 : 11.03.2013. 21:56:46 »
Jao vidjela sam promo za sljedeću, bolje da nisam  :dash tek 9.4.?????  :\)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #506 : 11.03.2013. 22:14:21 »
Da, mjesec dana  :(

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #507 : 13.03.2013. 12:59:46 »
Mrzim te pauze pred kraj sezona, evo nema ni New Girl, ni Mindy, ništa danas osim Cougara, pa poludit ću! Oh well, mora se počet nešto novo pratit  :andjelak

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #508 : 13.03.2013. 14:10:34 »
Prati Once Upon a Time. Imam dojam da će ti se to jako svidjeti  :)

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Hart of Dixie
« Odgovor #509 : 13.03.2013. 22:52:08 »
Prati Once Upon a Time. Imam dojam da će ti se to jako svidjeti  :)

Ne znam :( Nešto jesam na Fox Lifeu pa se nismo našli :/ Mogla bi nastavit Grey's Anatomy ili HIMYM gdje sam i stala, sad sam u 5 dana pogledala Downton. Ali nijedna u opisu mi nije kao Dixie, fali mi ta tjedna doza slatkoće  :lubenica: :lubenica:

Tags: