Autor Tema: Person of Interest  (Posjeta: 184927 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #420 : 20.02.2013. 15:10:21 »
Deja Vu i Frequency ( posebno fenomenalan film) su mi njegovi najbolji filmovi. ;)

Offline mckecman

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #421 : 20.02.2013. 15:28:54 »
Ako hoćeš da vidiš baš tu facu (tj. baš taj njegov izraz lica) kao u Person of Interest, onda pogledaj film Angel Eyes (2001).
Angel Eyes sam gledao, pre desetak godina, ali ne mogu sebe da nateram da opet gledam film sa Lopez u glavnoj ulozi.

Deja Vu i Frequency ( posebno fenomenalan film) su mi njegovi najbolji filmovi. ;)
Frequency nisam gledao, ali moraću, hvala na preporuci.

Najupečatljivija uloga? I dalje mislim da je to PoI.

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Person of Interest
« Odgovor #422 : 20.02.2013. 15:40:25 »
Najupečatljivija uloga?

Tanka crvena linija  ;)
Odličan je tamo.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Person of Interest
« Odgovor #423 : 22.02.2013. 12:32:03 »
Mislim da ću uspeti u toku dana da prevedem ovu novu epizodu.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Lazaxxx

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
    • prijevodi
Odg: Person of Interest
« Odgovor #424 : 22.02.2013. 13:58:03 »
Mislim da ću uspeti u toku dana da prevedem ovu novu epizodu.
Ja sam vec poceo ...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Person of Interest
« Odgovor #425 : 22.02.2013. 14:12:40 »
Meni je ostalo još 15ak minuta epizode da prevedem. Prevedi i ti, ako hoćeš, ne smeta uopšte. Neka budu 2 prevoda, pa neka skida ko koji hoće. drinks
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Lazaxxx

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
    • prijevodi
Odg: Person of Interest
« Odgovor #426 : 22.02.2013. 14:16:56 »
Meni je ostalo još 15ak minuta epizode da prevedem. Prevedi i ti, ako hoćeš, ne smeta uopšte. Neka budu 2 prevoda, pa neka skida ko koji hoće. drinks
Kako ti kazes  smileyNO1

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Person of Interest
« Odgovor #427 : 22.02.2013. 15:28:02 »
Moj prevod završen, postavljen. Uživajte.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #428 : 22.02.2013. 16:38:34 »
Fala, zemljače.  smileyNO1

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Person of Interest
« Odgovor #429 : 22.02.2013. 18:10:03 »
Evo, sad sam ja odgledao sa prevodom. Okej je, nije loš, ima nekih grešaka, ali mislim da nisu krupne. Ako nešto nije bilo kako treba, slobodno recite. :nnc:
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #430 : 22.02.2013. 18:28:30 »
nisam ovako brzo ocekivao prevod  ;D
hvala ti puno na brzini  :) clapp

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #431 : 22.02.2013. 18:29:11 »
Hvala na brzom prevodu.  ;D Uvek je uzivancija gledati isti dan kad izadje, a sa prevodom. Bacam se na gledanje...  liz-liz

Offline Lazaxxx

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
    • prijevodi
Odg: Person of Interest
« Odgovor #432 : 22.02.2013. 18:38:49 »
Evo . i ja sam postavio svoj prevod. Izinjavam se svima sto ste cekali, ali imao sam nekih obaveza. Posto je ovo moj prvi prevod, molim vas da odgledate epizodu i kazete mi da li ste zadovoljni.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Person of Interest
« Odgovor #433 : 22.02.2013. 18:45:24 »
Evo . i ja sam postavio svoj prevod. Izinjavam se svima sto ste cekali, ali imao sam nekih obaveza. Posto je ovo moj prvi prevod, molim vas da odgledate epizodu i kazete mi da li ste zadovoljni.

Koliko vidim imena su u orginalu i to je super,ali nema kvačica ,pa mislim da će ti ga odbiti.

Offline Lazaxxx

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
    • prijevodi
Odg: Person of Interest
« Odgovor #434 : 22.02.2013. 18:52:31 »
Evo . i ja sam postavio svoj prevod. Izinjavam se svima sto ste cekali, ali imao sam nekih obaveza. Posto je ovo moj prvi prevod, molim vas da odgledate epizodu i kazete mi da li ste zadovoljni.

Koliko vidim imena su u orginalu i to je super,ali nema kvačica ,pa mislim da će ti ga odbiti.
Aha, pa, dobro ... nema veze. Bar sad znam kako izgleda kada Engleski titl pravis u Srpski ili Hrvatski ... tezak posao, nema sta.

Offline Benetton1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
Odg: Person of Interest
« Odgovor #435 : 22.02.2013. 19:06:10 »
Hvala puno brzim prevodima !! SVAKA CAST MOMCI! clapp clapp clapp

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #436 : 22.02.2013. 21:10:23 »
Zahvaljujem i na drugom prevodu, bitno je da se uci.  :aha:

Ne znam sta da mislim o ovoj epizodi.  :neverovatno:  :o Gde ovo ide?  ???

Offline Lazaxxx

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
    • prijevodi
Odg: Person of Interest
« Odgovor #437 : 22.02.2013. 21:45:36 »
Zahvaljujem i na drugom prevodu, bitno je da se uci.  :aha:

Ne znam sta da mislim o ovoj epizodi.  :neverovatno:  :o Gde ovo ide?  ???
Ja sam skontao da postoje dve masine ... kada se onako promenio intro ...  Moja prva pomisao : Sta je bre sad ovo? Bice zanimljivo, ova serija ne samo da moze da dobije i 3 sezonu, nego jos mnogo sezona ... i iskreno se nadam da ce tako i biti.

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #438 : 22.02.2013. 21:49:40 »
Malo sad jos citam i kontam okolo...

Spoiler for Hiden:
Zanimljiva cinjenica kako je sada izgledao ekran prilikom prelaska na sledecu scenu: https://securecdn.disqus.com/uploads/mediaembed/images/439/482/original.jpg
Dakle od ove epizode ih ima daleko vise u opasnosti, posto je ranije bilo samo po jedan crveni kvadrat.  ???
Takodje, i oni prekidi u radu masine ili ista vec su malo objasnjeni ovde: http://seriable.com/person-of-interest-blue-screen-meanings/

Ja mislim da je tu i dalje jedna masina samo, ali mi nije ostalo najjasnije sta ovi drugi rade i koji je njihov interes.  ???

Offline Lazaxxx

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
    • prijevodi
Odg: Person of Interest
« Odgovor #439 : 22.02.2013. 22:03:32 »
Malo sad jos citam i kontam okolo...

Spoiler for Hiden:
Zanimljiva cinjenica kako je sada izgledao ekran prilikom prelaska na sledecu scenu: https://securecdn.disqus.com/uploads/mediaembed/images/439/482/original.jpg
Dakle od ove epizode ih ima daleko vise u opasnosti, posto je ranije bilo samo po jedan crveni kvadrat.  ???
Takodje, i oni prekidi u radu masine ili ista vec su malo objasnjeni ovde: http://seriable.com/person-of-interest-blue-screen-meanings/

Ja mislim da je tu i dalje jedna masina samo, ali mi nije ostalo najjasnije sta ovi drugi rade i koji je njihov interes.  ???
Ma, sigurno ce se sve razjasniti u epizodama koje slede. Meni je ona prva slika na desktopu :D  Cekamo sledecu epizodu ...

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Person of Interest
« Odgovor #440 : 22.02.2013. 23:15:02 »
Malo sad jos citam i kontam okolo...

Spoiler for Hiden:
Zanimljiva cinjenica kako je sada izgledao ekran prilikom prelaska na sledecu scenu: https://securecdn.disqus.com/uploads/mediaembed/images/439/482/original.jpg
Dakle od ove epizode ih ima daleko vise u opasnosti, posto je ranije bilo samo po jedan crveni kvadrat.  ???
Takodje, i oni prekidi u radu masine ili ista vec su malo objasnjeni ovde: http://seriable.com/person-of-interest-blue-screen-meanings/

Ja mislim da je tu i dalje jedna masina samo, ali mi nije ostalo najjasnije sta ovi drugi rade i koji je njihov interes.  ???
Ma, sigurno ce se sve razjasniti u epizodama koje slede. Meni je ona prva slika na desktopu :D  Cekamo sledecu epizodu ...
Spoiler for Hiden:
Njihov interes je ono što zapravo mašina treba da radi, pronalazi teroriste. Ne bih se iznenadio da ih vodi Haroldov prijatelj koji mu je pomogao u izgradnji mašine.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Person of Interest
« Odgovor #441 : 22.02.2013. 23:33:58 »
Spoiler for Hiden:
I ja mislim da ih vodi Haroldov prijatelj , tim vise sto nikako nisu pokazali njegovu smrt a sve ukazuje ka tome , radi se o samo jednoj masini , to je valjda jasno , ali isto tako kako dojavljuje Haroldu brojeve (a znamo kako) , dojavljuje i njegovom prijatelju jer u krajnosti su samo njih dvojica na kraju znali da masina jos uvek radi

Offline Lazaxxx

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
    • prijevodi
Odg: Person of Interest
« Odgovor #442 : 23.02.2013. 01:00:39 »
Nathan. Zamislite tu scenu .. na jednoj sreni Nathan, a na drugoj Harold. Sigurno se ne bi zagrlili s obzirom na koji nacin su se rastali ... 14 ep, 2 sezona. I ja isto mislim da cemo jos gledati Nathana.

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #443 : 23.02.2013. 02:09:04 »
ljudi sta vam je
Spoiler for Hiden:
postoji samo jedna masina,ova devojka(sarah shahi) i njen partner su radili za vladu koja sada poseduje masinu i daje im brojeve da ubijaju za njih,a verovatno u sledecim epizodama ce se opet pojaviti a,postoji mogucnost da radi zajedno sa johnom i finchom,to ostaje da se vidi..

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Person of Interest
« Odgovor #444 : 23.02.2013. 11:11:45 »
A šta smo mi napisali?! Sve što si ti rekao...

Offline SreckoS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 379
Odg: Person of Interest
« Odgovor #445 : 23.02.2013. 12:51:58 »
Odlicna epizoda.. Bilo je lijepo vidjeti i neku epizodu iz drugacije perspektive.
Ekstra.

Hvala na prevodima.  clapp

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #446 : 23.02.2013. 13:14:26 »
A šta smo mi napisali?! Sve što si ti rekao...
pogledaj sta je hopey komenatarisao na gore u spojlerima pa vidi na sta sam mislio

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Person of Interest
« Odgovor #447 : 23.02.2013. 13:16:32 »
Ova 15 epizoda mi je bila odlicna...  :)

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #448 : 23.02.2013. 13:47:13 »
pogledaj sta je hopey komenatarisao na gore u spojlerima pa vidi na sta sam mislio

A ja sam samo odgovorila na komentar od Lazaxxx.

Offline mckecman

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #449 : 26.02.2013. 00:45:57 »
ljudi sta vam je
Spoiler for Hiden:
postoji samo jedna masina,ova devojka(sarah shahi) i njen partner su radili za vladu koja sada poseduje masinu i daje im brojeve da ubijaju za njih,a verovatno u sledecim epizodama ce se opet pojaviti a,postoji mogucnost da radi zajedno sa johnom i finchom,to ostaje da se vidi..
To je to, nikakve dve mašine, samo ljudi kojima je poverena od strane Harolda, i sam Harold. Mada me gđica Mej sve više interesuje.
Spoiler for Hiden:
Mislim da je onaj nuklearni fizičar koji je ubijen pod izgovorom da je prodavao planove Hezbolahu ustvari znao lokaciju same mašine, i to trenutno vija gđica Mej (aka Root), zato se i infiltrirala gde jeste
Što se tiče Samante Šo (Šahi), kontam da su hteli da ubace ženski karakter, jer prisustvo detektivke Karter nekako nije dovoljno.
Spoiler for Hiden:
A zamislite samo taj ortakluk, Džon i Samanta  clapp