Autor Tema: Person of Interest  (Posjeta: 184935 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #330 : 03.11.2012. 19:01:50 »
Hvala za prevod!
Epizoda je bila odlicna kao i svaka.
Spoiler for Hiden:
ima mnogo neprijatelja poput sef hr,,ljudi koji imaju masinu,eliasa,cak i ona zena sto je bila partner sa dzonom a ipak nije mrtva,ima mnogo price :)
« Zadnja izmjena: 03.11.2012. 19:09:24 jca00 »

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Person of Interest
« Odgovor #331 : 07.11.2012. 18:08:08 »
Ja ću prevoditi sledeću epizodu. Ona bi trebalo da izađe sutra uveče, tako da ću u petak da se bacim na prevođenje. Poslaću i mckecman-u, pa ćemo po pola odraditi.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Person of Interest
« Odgovor #332 : 08.11.2012. 16:58:08 »
Dobar pocetak sezone...sledeca epizodu gostuje predobra Gloria Votsis ili Alex Hunter iz White Collar

kako je dobra ova Gloria Votsis... jao pa onaj njen osmeh... prelepo...  :P

Offline mckecman

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Person of Interest
« Odgovor #333 : 10.11.2012. 10:28:06 »
Rano jutros postavljen prevod za šestu epizodu, kolega "Coa" i ja smo se potrudili da bude što ranije. ;) Uživajte.

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #334 : 10.11.2012. 11:51:03 »
Hvala puno obojici!  ;D Odoh gledati epizodu, jupiiiii.  :najbolja:

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Person of Interest
« Odgovor #335 : 10.11.2012. 13:27:56 »
Odlično, hvala!  :)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Person of Interest
« Odgovor #336 : 12.11.2012. 16:22:41 »
Ako nema zainteresovanih, mckecman i ja ćemo odraditi i sledeću epizodu. Ako ste zadovoljni prethodnim prevodom.  drinks
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #337 : 12.11.2012. 19:22:59 »
Naravno.  ;D Mada, je retko kad nisam zadovoljna sa prevodom i primetim tek bas velike greske, ali na ovoj seriji su stvarno uvek dobri do sada bili.  :)

Offline mckecman

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #338 : 17.11.2012. 01:10:50 »
Gotov prevod za novu epizodu, iskreno, meni je bila izuzetno interesantna!  :pevusi:

Edit: Na sledeću epizodu čekamo dve nedelje.  >:(
« Zadnja izmjena: 17.11.2012. 01:24:49 mckecman »

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #339 : 17.11.2012. 02:10:03 »
Hvala za prevod!
Epizoda je bila odlicna.
Spoiler for Hiden:
ovog novog neprijatelja cini mi se da ce ga biti i ubuduce,pored svih ostalih masine,eliasa,root,kare serija pravi sve na duze staze sto mi se svidja :)
takodje i the big bang theory je za 2 nedelje   :(

Offline mckecman

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #340 : 17.11.2012. 09:02:09 »
takodje i the big bang theory je za 2 nedelje   :(
Jedne dve serije koje gledam u "real time" varijanti. Najgore od svega je što su PoI odložili za 06.12. izgleda, a tek je pitanje posle tih epizoda kada će se emitovati, možda tek 2013. (mislim na obe serije).

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #341 : 17.11.2012. 13:00:58 »
Po najavi sam mislila da ce biti samo usputna epizoda, ali je ustvari bila dobra i lepo oni sve to zapetljavaju. :aha: Samo ova pauza sada...  thumb-down

Hvala na prevodu, uzivancija bilo gledati sa njim.  :D

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Person of Interest
« Odgovor #342 : 17.11.2012. 22:23:32 »
Hvala, dečki.
Odlična epizoda, makar su mi sve dosad u novoj sezoni bile dobre.
Povratak Leona (Kena Leunga) me posebno razveselio :)

Offline Benetton1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
Odg: Person of Interest
« Odgovor #343 : 18.11.2012. 00:48:26 »
Hvala na prevodima momci !

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Person of Interest
« Odgovor #344 : 18.11.2012. 02:00:57 »
I ja da se zahvalim , odlicna epizoda , svaka epizoda u 2. sezoni ima nesto svoje , Medo je dosta unio u sezonu , da mi je neko rekao da zivotinja moze toliko znaciti u nekoj seriji ne bi verovao, bar se malo nasmijem na svakoj sceni  ;D

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #345 : 19.11.2012. 05:41:35 »
evo, napokon sam odgledao prvu sezonu, što reći koju poslugu porati  ;D

seriju sam počeo gledati od prve epizode kako je izašla i došao do 18. i tu sam zbog raznih obaveza malo zapostavio seriju, sad sam napokon uhvatio vremena i odgledao do kraja. serija mi se odmah svidjela, tj. sam koncept. u početku je bilo malo dosadnjikavo, ali nisam odustajao od nje i dočekao sam da se priča počela sve više i više zahuktavati kako je sezona odmicala. a zadnjih par epizoda je totalno rasturilo, pogotovo finale sezone gdje nisi znao ko koga kerebeči  smileyNO1

uglavnom, seriju nastavljam svakako pratiti, samo još ne znam hoću li se već sada uključiti ili kasnije, jer nisam baš osoba kojoj se da čekati iz tjedna u tjedan po jednu epizodu, već sam više osoba koja voli sačekati da prođe sezona pa onda sve u komadu odgledati, ali kako je 1. završila mislim da neću moći toliko dugo čekati  kokicekola

za kraj hvala prevoditeljima mili (koja je odradila veći dio sezone) i tazmaniacu na odličnim prijevodima  :naklon:

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #346 : 19.11.2012. 05:45:27 »
I ja da se zahvalim , odlicna epizoda , svaka epizoda u 2. sezoni ima nesto svoje , Medo je dosta unio u sezonu , da mi je neko rekao da zivotinja moze toliko znaciti u nekoj seriji ne bi verovao, bar se malo nasmijem na svakoj sceni  ;D

J.J. Abrams očito uz vraćanje u prošlost, ima fetiš i prema životinjama, u fringu je ona krava, a ovdje koliko vidim je medvjed  ;D

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #347 : 19.11.2012. 07:45:25 »
I ja da se zahvalim , odlicna epizoda , svaka epizoda u 2. sezoni ima nesto svoje , Medo je dosta unio u sezonu , da mi je neko rekao da zivotinja moze toliko znaciti u nekoj seriji ne bi verovao, bar se malo nasmijem na svakoj sceni  ;D

J.J. Abrams očito uz vraćanje u prošlost, ima fetiš i prema životinjama, u fringu je ona krava, a ovdje koliko vidim je medvjed  ;D

:):)
nije medvjed!
pas je u igri - belgijski ovcar, ako se ne varam... samo se zove medo i zbilja se dobro uklopio u seriju

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Person of Interest
« Odgovor #348 : 19.11.2012. 22:47:10 »
I ja da se zahvalim , odlicna epizoda , svaka epizoda u 2. sezoni ima nesto svoje , Medo je dosta unio u sezonu , da mi je neko rekao da zivotinja moze toliko znaciti u nekoj seriji ne bi verovao, bar se malo nasmijem na svakoj sceni  ;D

J.J. Abrams očito uz vraćanje u prošlost, ima fetiš i prema životinjama, u fringu je ona krava, a ovdje koliko vidim je medvjed  ;D

:):)
nije medvjed!
pas je u igri - belgijski ovcar, ako se ne varam... samo se zove medo i zbilja se dobro uklopio u seriju

da mu nisi rekao ne bi znao...   rofl  rofl  rofl

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Person of Interest
« Odgovor #349 : 30.11.2012. 11:34:30 »
Izašla je nova epizoda, upravo je skidam, ali prevoda još uvek nema. Čim izađe, šaljem mckecmanu, pa ćemo da prevodimo.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline mckecman

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #350 : 05.12.2012. 01:50:46 »
Postavljen je prevod, malo duže je trajalo, nisam bi u prilici da ga dovršim ranije, iako je kolega Coa završio svoj deo istog dana kada je izašla, sutra je već nova epizoda :) Ta će ići brže. :) Uživajte, meni je bila super epizoda.

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #351 : 05.12.2012. 01:52:30 »
Hvala vam!  ;D Ima to i pozitivne strane, cekala sam prevod, pa cu sad u kratkom vremenu obe da odgledam.  :D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Person of Interest
« Odgovor #352 : 06.12.2012. 00:14:01 »
Hvala na prevodu  :mafija Solidna epizoda , ponovo nova misterija  ;D Ovo sa proslosti odlicna stvar

Offline mckecman

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #353 : 10.12.2012. 01:57:41 »
Po običaju da napišem i ovde da je prevod epizode C.O.D. završen i postavljen. Takođe, još jedna epizoda za par dana, zatim ide pauza do sledeće godine, tačnije 10. januara.  :) Uživajte.

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #354 : 10.12.2012. 02:45:56 »
Po običaju da napišem i ovde da je prevod epizode C.O.D. završen i postavljen. Takođe, još jedna epizoda za par dana, zatim ide pauza do sledeće godine, tačnije 10. januara.  :) Uživajte.
Hvala na prevodu,dobra epizoda.
U vezi sledece:
Spoiler for Hiden:

Izgleda da FBI juri Johna

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Person of Interest
« Odgovor #355 : 11.12.2012. 02:07:58 »
Ne znam stvarno kako ce izvesti ako bude 3. sezone , ja bi volio da bude jer volim ovakve serije makar bila i losija sezona ali 2. sezona za sada briljira , tesko ce neka biti bolja , nzm sta treba da naprave pa da bude bolja  :murija:

Offline mckecman

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #356 : 11.12.2012. 18:52:47 »
Ne znam stvarno kako ce izvesti ako bude 3. sezone , ja bi volio da bude jer volim ovakve serije makar bila i losija sezona ali 2. sezona za sada briljira , tesko ce neka biti bolja , nzm sta treba da naprave pa da bude bolja  :murija:
Kako će izvesti šta tačno? Serija je dovoljno duboka da može da se napravi još mnogo epizoda samo da bi se aktuelne radnje završile. Meni najzanimljivije ovo sa Elijasom i, naravno, ko se seća priče sa agentom Snou i Risovom starom partnerkom? To mi je ultra interesantno.

Offline NastyB

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 189
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #357 : 19.12.2012. 16:53:07 »
Radi li ko prevode ove serije ili da se ja do`vatim toga?? Prevode se kojekakve gluposti a ova sjajna serija nekma prevodioca??? Javljajte da rezervišem ili ne...

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Person of Interest
« Odgovor #358 : 19.12.2012. 16:54:42 »
Rade Coa i mckecman i najbolje da se obratiš njima na PM.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline mckecman

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Person of Interest
« Odgovor #359 : 19.12.2012. 17:01:09 »
Prevod je skoro gotov samo nikako da uhvatim vremena da ga dovrsim, tako da tek sutra ide upload.