Autor Tema: Knots Landing  (Posjeta: 569 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Knots Landing
« : 07.09.2022. 22:03:27 »

Opis:
Spin-off Dallasa, serija smještena u fiktivno priobalno predgrađe Los Angelesa. U početku usmjerena na živote četiri bračna para koji žive u slijepoj ulici, Seaview Circle. Tokom četrnaest godina trajanja, priče su uključivale bračne svađe, silovanja, ubojstva, otmice, atentate, krijumčarenje droge, politiku, ekološka pitanja, korporativne intrige i razne istrage. Do trenutka kada je završila, postala je treća najduža drama u udarnom terminu na američkoj televiziji nakon Gunsmokea i Bonanza.

Žanr: Drama, sapunica
Kanal: CBS
Godina proizvodnje: 1979.

IMDb
TVDb



« Zadnja izmjena: 08.09.2022. 01:06:39 MihovilBiro »
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Knots Landing
« Odgovor #1 : 07.09.2022. 22:04:35 »
Divno nešto  :najbolja: srcesmajli
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Knots Landing
« Odgovor #2 : 11.09.2022. 14:34:09 »
Po mome ukusu najkvalitetnija od 4 velike sapunice u udarnome terminu. Stao sam negdje na 10. sezoni, kad odlazi DONNA MILLS, koliko me pamćenje služi. Nikako da dovršim serijal. A onda bih trebao napokon dovršiti i FC ( nedavno sve epizode izašle u boljoj verziji ), pa da donesem konačnu ocjenu, jer DAL i DYN su u kvaliteti pri kraju znantno opale.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Knots Landing
« Odgovor #3 : 12.09.2022. 22:37:41 »
Slažem se! I ja najviše volim Knots! E, vrati se Donna opet pred kraj, pa ima poslije i ona mini serija i tu je mislim, ali nisam ni ja još sve pogledao. Prednjačiš, ja sam stao negdje na osmoj kad se Donni mala drogira, mislim da je to osma. Sad sam nedavno upratio da planiraju HDallas za hbo max, pa kaže raja na tom forumu da wb planira i knots i falcon remaster poslije tog dallas remastera, imaju već klipovi hd dallasa po netu, tako da ću možda malo pričekat za knots pa da ga gledam kako bog zapovijeda  ;D a zbavio sam si tu falcon verziju, ima i engleski titl u sebi, što mi super, jer knots sam gledao na sluh. s tim da moram priznat da mi falcon (prve tri sezone vidio, planiram i to nekad sve) zasad zadnji od te 4. nikako da se zaljubim do kraja, ali svidja mi se. enivej, Lilimae Clements me nasmijava  srcesmajli

p.s. flamingo road i the yellow rose se isto čine zanimljive. i to treba nekad.
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Knots Landing
« Odgovor #4 : 12.09.2022. 22:40:55 »
jao što će cul-de-sac izgledat lijepo u remaster verziji  Smajlicvece  srcesmajli a tek ona njihova beach kuća gdje gary i donna živjeli pa ranč, jedva čekam!
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Knots Landing
« Odgovor #5 : 12.09.2022. 22:42:38 »
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Tags: