Autor Tema: Banshee  (Posjeta: 55901 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #120 : 11.01.2014. 12:20:54 »
Poceela zabava?  clapp Sad ce da se skida  >:dj

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #121 : 11.01.2014. 14:52:15 »
To, jedva čekam pogledat ovu glupost kasnije  navijacica

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Banshee
« Odgovor #122 : 11.01.2014. 15:32:02 »
Ma gde glupost. Šerif je zajebao i Čaka Norisa i Stalonea i Sunđer Boba!   rofl rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #123 : 13.01.2014. 23:39:25 »
Vratio se

Odmah su žestoko udarili sa prvom epizodom. Posebno sam umirao na jednu scenu.
Spoiler for Hiden:
Propucani Rabbit leži u šumi, a kraj njega vjeverica. Odjednom se budi i zgrabi vjevericu i počne se derat  rofl rofl rofl rofl rofl

Ova sezona će imati poseban šarm zato što gostuje legendarni gostujući glumac Željko Ivanek i ovaj put sa cigaretom u ustima  rofl rofl

U narednim epizodama očekujem da naš Superman, ovaj Šerif pojebe onu policajku. Već su nam u prvoj epizodi dali do znanja da će biti nešto među njima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #124 : 19.01.2014. 01:13:58 »
Pogledana druga epizoda  rofl rofl rofl rofl rofl

Što se sve samo dogodilo u ovoj
Spoiler for Hiden:
prvo Superman šerif riješi one čuvare kao da ih nema. Naravno, saznaje da ona butra koju je jebao - da ustvari za radi onog debila i još k tome zna martial arts. Kako je samo razbacala ona tri marinca. Slatka Rebecca se baš napalila. Vidjet ćemo što će biti s njom, ali vjerojatno će se pojebati sa svojim ujakom tako da će tu biti i incesta, a ne bi me čudilo.

Naravno, od policajke je došao bivški koji je ofkors neki luđak. Nisam ni sumnjao da će ga na kraju ubiti  rofl rofl i to sa biblijom  ti_si_Bog još se poljubi sa šerifom, happy end. Carrie je sada u zatvoru. Odmah je pokazala ko je veliki gazda.

Stvarno, ovo nikad ne dosadi. Epizoda trajala nešto manje od sat vremena, a puno smo toga vidjeli.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #125 : 26.01.2014. 07:51:44 »
Pogledana treća

Indijanci  rofl rofl rofl rofl rofl

Proctor i njegova desna ruka  ti_si_Bog
Spoiler for Hiden:
naravno, ovih nabrijanih dođe između 10-15, Proctor razbije njih dvoje i ovi se useru. Ma ne bi uopće ubili boga u njemu da su ga svi zajedno napadnu sa palicama. Ko im smišlja ovakve scene, ali sve dok je takvih trash elemenata, uživat ću.

Superman perif i u ovoj briljirao. Što je samo sve prošao.
Spoiler for Hiden:
Potukao si se i priveo onog ogromnog indijanca. Dobio u vugla sa štapom. Pojavio se Jason Hood, sin od ubijenog šerifa  rofl rofl koji očito nije volio oca i sad ga lovi neka ekipa koja će sigurno doći u grad i zamjeriti se Supermanu šerifu u narednim epizodama. I napokon se pojebao sa svojom kolegicom  navijacica

S nestrpljenjem se čeka dalje.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Banshee
« Odgovor #126 : 31.01.2014. 19:28:54 »
Obnovljena za 3. sezonu  :)
Cycling 4 life

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1197
  • Spol: Muški
Odg: Banshee
« Odgovor #127 : 09.02.2014. 16:31:39 »
Obnovljena za 3. sezonu  :)

 clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #128 : 09.02.2014. 16:38:06 »
Odlična vijest da je ovo sranje obnovljeno. Baš idem pogledat zadnje dvije epizode koje su izašle  navijacica

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #129 : 10.02.2014. 23:42:46 »
Pogledana četvrta i peta.

U četvrtoj sve po starom. Par tučnjavi pa ludi Proctor i Alex za kojeg se isto ispostavi da zna neku vrstu borilačkih vještina. Drago mi je zbog Chaytona jer želim revanš između njega i Supermana.

Al peta epizoda  rofl rofl skroz drugačija od svih dosadašnjih epizoda. Malo su previše eksperimentirali, al dobro, volim vidjeti trud i entuzijazam da pokušaju nešto novo. A i obračun je bio dobar.

Ivanek  rofl rofl
Spoiler for Hiden:
zašto me ne čudi da su ga ubili.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #130 : 16.02.2014. 13:30:33 »
Pogledana šesta  :)

Svako bi trebao skinuti epizodu samo da pogleda obračun na cesti i kasnije kad kamion dolazi  rofl rofl rofl rofl rofl

I kasnije normalno nastave sa životom kao da se ništa nije desilo. građani imaju povez preko očiju, ništa ne vide. Slijepi su.

A tek Proctor i ova njegova Rebecca. Bolesne scene. Eskalirat će to na kraju u nešto više. I još ne vidim kakvu to oni priču imaju. Ne znaju ni sami što se sa sobom. Nadam se da će se uskoro Chayton pojaviti jer je zaslužio revanš.


Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Banshee
« Odgovor #131 : 20.02.2014. 07:12:28 »
Jel netko moze objasniti sto je banshee origins?

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Banshee
« Odgovor #132 : 20.02.2014. 07:54:56 »
1. sezona su webizode koje obrađuju period pre 1. sezone serije. Kreće pre 15 godina kad je Hood zaglavio ćorku.

2. sezonu još nisam gledao.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #133 : 25.02.2014. 17:02:24 »
Pogledana sedma  :)

Napokon Superman Šerif protiv Proctora  ti_si_Bog sad će biti ludnica do samog kraja. SŠ je počeo raditi svoj posao, a Proctor polako gubi živce, a tek njegova desna ruka kad je skinuo naočale  rofl rofl rofl rofl rofl

I nadam se Rabbitu.


Offline nt

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
Odg: Banshee
« Odgovor #134 : 09.03.2014. 23:40:43 »
Postavio sam predzadnju druge sezone. Odo' leć. :zzz
I might be lazy and I might be fat, but the one thing I'm not is a SCAREDY CAT!

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Banshee
« Odgovor #135 : 10.03.2014. 00:22:38 »
Sad kad si se napokon oglasio,jedna VELIKAAAA zahvala za sve prevode ove serije clapp clapp clapp
Sweet dreams

Offline nt

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
Odg: Banshee
« Odgovor #136 : 16.03.2014. 23:40:59 »
Evo i zadnje epizode.   cry1
Hvala za pohvalu. Hvala tebi stipest za tvoje super prijevode.
Ako bude sreće, prevodit ću i treću sezonu.
I might be lazy and I might be fat, but the one thing I'm not is a SCAREDY CAT!

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Banshee
« Odgovor #137 : 17.03.2014. 00:33:48 »
Još jenom  clapp clapp clapp !!!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #138 : 17.03.2014. 01:36:35 »
Pogledana osma i deveta  :)

Ček ček  rofl rofl rofl rofl rofl

Spoiler for Hiden:
ovog pokupi auto, tak ga odnese i praktički je prošao sa par ozljeda. Ma moraš ovo voljet  ti_si_Bog

Sad smo saznali da Proctor
Spoiler for Hiden:
ostaje za iduću sezonu, a Rabbit dolazi za kraj ove sezone. Otišli su tamo kod njega i sad ide finalna borba i stvarno se nadam da će ga konačno ubiti i onda se oni sretno vraćaju u Banshee.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #139 : 20.03.2014. 00:09:05 »
Kraj  ti_si_Bog Kraj  ti_si_Bog Kraj  ti_si_Bog Kraj  ti_si_Bog Kraj  ti_si_Bog Kraj  ti_si_Bog

Al onaj ulazak u crkvu kad im
Spoiler for Hiden:
dolazi pomoć. Onaj debeli, hahahahahahha, prejako. Onak u ogrtaču s mitraljezom. Jedna od najretardiranijih scena ove sezone rofl rofl rofl rofl rofl a tek scena prije toga gdje se rastaju jebenih 5 minuta.

Proctor i njegova nećakinja, uh.
Spoiler for Hiden:
Napisoa sam na pola sezone kako se bliži incest. Ostavili to za kraj.

Chayton ti_si_Bog i Emmet  :(

Najbolja scena sezone http://www.youtube.com/watch?v=ywSr3GJEQWY nema dalje  rofl rofl rofl rofl rofl

Offline trboye

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
Odg: Banshee
« Odgovor #140 : 19.10.2014. 08:14:36 »
Polako se bliži nastavak... clapp

https://www.youtube.com/watch?v=7iGGr1YXU-I

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Banshee
« Odgovor #141 : 04.11.2014. 19:22:40 »
Nova sezona počinje 9. 1. 2015.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #142 : 08.01.2015. 23:57:56 »
Jeste spremni da vas čujem!!!

 rofl rofl


Offline Youdirtyrat

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
Odg: Banshee
« Odgovor #143 : 09.01.2015. 01:09:33 »
Jesmo, kapetane!  :D Au jedva čekam, odlična najava. clapp clapp

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Banshee
« Odgovor #144 : 10.01.2015. 15:21:12 »
07.02.2015 kreće na Cinemaxu nova sezona..
iShare, noProfit


Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Banshee
« Odgovor #145 : 10.01.2015. 17:16:02 »
Ne propustite scenu posle creditsa. :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #146 : 13.01.2015. 23:22:20 »
Lucas Hood aka Superman se vratio!!!

Red golotinje, red pucnjave, red tučnjave, red golotinje, red eksplozije, red golotinje. Znači, sve po starom. Banshee se vratio jači nego ikad sa neviđenim glupostima. Drugim riječima nije moglo bolje za pravo uživanje u ovoj brainless seriji.

Da vidimo što možemo očekivati od ove sezone na temelju ove prve epizode.

1. Chayton protiv Supermana. To mi je najiščekivaniji dvoboj. Sjetite se prve sezone kad se Superman sukobio sa MMA prvakom. Samo u ovoj seriji. Chayton je predstavljen kao još opasniji i brutalniji. Nadam se pravom dvoboju. Sve osim pobjede Supermana u ovoj seriji bi bilo veliko iznenađenje.

2. Proctor i njegova nećakinja. Vidjeli smo kakva su kombinacija. Nećakinja lgano poprima psihopatske crte lica, a Proctorova uloga u ovoj sezoni mi nije baš jasna. Znamo da ga Superman želi skinuti, ali nekako sam dojma da će tijekom sezone morati zajedno surađivati možda ne radi Chaytona već radi one vojske.

3. Vojska. Ooo da, kakvog li lijepog iznenađnje. Jeste vidjeli kad je Superman ušao u ono skladište, kakvi su to pogledi bili na novce  rofl rofl znači, pljačka samo takva uz svojeg dragog druga Joba koji se kad ga je Superman zvao obračunavao s onim likovima. Granate, eksplozije i još Žak Houdek izleti  rofl rofl

4. Brock i Siobhan se bore sa vlastitim demonima. Zato su i ono učinili na početku epizode. Ma ko jebe njih, nezanimljivi su ionako pa sad pokušavaju sve to začiniti.

Superman, Proctor, vojska, Chayton, psihopatska nećakinja, haker Job, propali boksač Sugar, depresivni otac Gordon i propala Carrie. Sve je znači tu. Kakve li serije  ti_si_Bog

Idemo dalje...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #147 : 18.01.2015. 23:46:40 »
Pogledana druga  :)

Chayton je postao zakon lik. Draži mi je već sad od Proctora koji je kakti glavni villain ove serije, a nekako mi je postao nezanimljiv koliko god ga pokušali učiniti zanimljivim. Znam što od njega mogu očekivati i od njegove lude nećakinje. Nadam se da umriu na kraju. Onaj njegov desna ruka je još uvijek dobar. Cik cak.

Sad, desit će se rat između njega i Chaytona, ali prije toga očekujem borbu između Chaytona i Supermana. Mora se dogodit, to je najbitniji događaj ove sezone. Sa vojskom se isto sve više i više komplicira.

Kad je Chayton predstavljen u drugoj sezoni bio je ok, ali nisu ga imali priliku dovoljno dobro predstaviti. Sad u ovoj sezoni su mu dali sve opcije tko je i što je. Što želi stvoriti, kakvi su mu planovi i dovoljno je zanimljiv.

Idemo dalje...

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Banshee
« Odgovor #148 : 24.01.2015. 12:45:29 »
Tek sam otkrio ovu seriju. Gledam prvu i drugu sezinu pa cu nastaviti sa trecom ako mi se dopadne.
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Banshee
« Odgovor #149 : 28.01.2015. 02:45:01 »
Pogledana treća  :)

Jedna od najluđih epizoda u cijeloj seriji. Sad ću ih čak i pohvalit radi prve borbe između Nole i Claya (naočale). Borba je jako dobro režirana, to je za svaku pohvala. Bila je atraktivna, lijepa za gledanje, ali budimo iskreni. Ovo je bila jedna od najnerealnijih borbi u ovoj seriji. Oboje su preživjeli takve udarce i rane, ali na kraju zaslužena pobjeda...

Proctorov klub - napad Chaytonovih baraba i opet gubitak. Pa dobro, hoće li Chayton više nešto dobiti. Želim da uništi Proctora, Claya i njegovu nećakinju, ali to su moje želje. Ne vjerujem da će se tako dogoditi jer Proctora ipak glumi kvalitetan glumac, a njega sigurno žele zadržati.

Iduće scene u kamionu  ti_si_Bog

Superman zavezan, prima takve batine i na kraju pokazuje zašto je čovjek od čelika. Pojavio se i Denis O'Hare, nadam se da će se još nekoliko puta pojaviti u seriji. Bio mi je jedan od boljih u True Bloodu.

Već je izašla borba na youtube  navijacica

https://www.youtube.com/watch?v=AJMHd7-LL1k

I promo za iduću



Idemo dalje...
« Zadnja izmjena: 28.01.2015. 02:55:20 Mulder »