Autor Tema: Boardwalk Empire  (Posjeta: 130526 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #540 : 26.11.2013. 23:07:48 »
Ne, već Ness. Ness je najzaslužniji što su uopće ikakve optužbe podignute protiv Caponea. Zbog čega su dobili naziv Nedodirljivi? Zbog toga što nisu odustajali i nakon što im je Capone prijetio da će im pobiti obitelj, i nakon što je ubijao Nessove kolege. On i njegova grupa su i dalje išli i udarali. I što misliš ko je upravo potegao za porezom? Pomoći ću ti. Eliot Ness. Kad je vidio da ga ne može osuditi zbog ilegale, kriminalnih radnji, ubojstava, potegao je za "očajnim" potezom. Porez iako to nije bio očajan potez već genijalan.  :)

Preko 90% je zaslužan Ness i njegov tim. Oni su to sve započeli. Bez njega Capone bi vladao znatno duže osim ako se ne bi pojavio neko umjesto Nessa.

Wilson ga je kasnije samo osudio koji je btw. kasnije surađivao sa Nessom.

Imaš dobru knjigu od Oscara Fraleya koji je napisao The Untouchables.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #541 : 26.11.2013. 23:17:05 »
Pogledah finale
Spoiler for Hiden:
Zao mi je Harolda, malo mi je glupo odradjeno, da mu zadrhti ruka na kraju a mogao je pogoditi Narcisa i ranije. Gill se isto resili, mozda bi bilo bolje da su je ubili mada... Chalky se izvukao, zanima me bas da li ce nastaviti rat sa Narcisom. Nucky se na odredjeno vreme povlaci. Eli se seli u Cikago, to ce takodje da bude zanimljivo  ;D

Malo o Alu...

Spoiler for Hiden:
Ne shvatam vasu konverzaciju, ja bih se mogao kladiti sada je Torrio narucio napad na Ala i onda da mu je ovaj vratio pa je Torrio skontao da mora da se povuce... Tako mi nekako deluje. Bice i ta prica oko Nessa zanimljiva. U svakom slucaju solidna sezona, meni treca sezona nesto nije legla, ova mi je bila bolja, peta ce takodje biti izuzetno zanimljiva.

Nadam se da ce Luciano dobiti vise prostora u narednoj sezoni i sta je s onim malim sto se malo pojavljivao u prosloj sezoni, sto ste o njemu pricali o velikom ubici, sa Lanskym i Lucianom je bio>?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #542 : 26.11.2013. 23:35:05 »

Malo o Alu...

Spoiler for Hiden:
Ne shvatam vasu konverzaciju, ja bih se mogao kladiti sada je Torrio narucio napad na Ala i onda da mu je ovaj vratio pa je Torrio skontao da mora da se povuce... Tako mi nekako deluje. Bice i ta prica oko Nessa zanimljiva. U svakom slucaju solidna sezona, meni treca sezona nesto nije legla, ova mi je bila bolja, peta ce takodje biti izuzetno zanimljiva.

Spoiler for Hiden:
Nije Torrio naručio jer se tako nije dogodilo, a nema šanse da će mjenjat tako važan događaj. Dogodio se taj napad, ali to je bio Hymie Weiss. On ti je bio suradnik O'Baniona i želio je osvetu za njegovo ubojstvo. Napisao sam ti prije da je vodio North Side Gang koja je bila zakleti neprijatelj Caponeu. On će biti važan kotačić u idućoj sezoni

Nadam se da ce Luciano dobiti vise prostora u narednoj sezoni i sta je s onim malim sto se malo pojavljivao u prosloj sezoni, sto ste o njemu pricali o velikom ubici, sa Lanskym i Lucianom je bio>?

Taj mali je Bugsy Siegel, jedan od najpoznatijih gangstera. Kao i s Caponeom, svi su ga se bojali.

"While we tried to figure out what the best move was, Bugsy was already shooting. When it came to action there was no one better. I've never known a man who had more guts."

To je u biografiji rekao buraz od Lanskya.

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #543 : 27.11.2013. 09:40:44 »
Ne, već Ness. Ness je najzaslužniji što su uopće ikakve optužbe podignute protiv Caponea. Zbog čega su dobili naziv Nedodirljivi? Zbog toga što nisu odustajali i nakon što im je Capone prijetio da će im pobiti obitelj, i nakon što je ubijao Nessove kolege. On i njegova grupa su i dalje išli i udarali. I što misliš ko je upravo potegao za porezom? Pomoći ću ti. Eliot Ness. Kad je vidio da ga ne može osuditi zbog ilegale, kriminalnih radnji, ubojstava, potegao je za "očajnim" potezom. Porez iako to nije bio očajan potez već genijalan.  :)

Preko 90% je zaslužan Ness i njegov tim. Oni su to sve započeli. Bez njega Capone bi vladao znatno duže osim ako se ne bi pojavio neko umjesto Nessa.

Wilson ga je kasnije samo osudio koji je btw. kasnije surađivao sa Nessom.

Imaš dobru knjigu od Oscara Fraleya koji je napisao The Untouchables.

Protiv Caponea su se vodile paralelno dvije istrage koje je naredio ministar financija Andrew Mellon (onaj kojeg glumi James Cromwell). Jednu je vodio Ness (kršenje prohibicijskih zakona), drugu IRS (utaja poreza). Ness i Nedodirljivi su stvarno imali ogroman uspjeh u svojim operacijama, ali 1930. odlučeno je da se Capone uhiti zbog utaje poreza jer je zbog zakona o zastari (6 godina) bila u opasnosti istraga Porezne. Oni su imali dokaze iz 1924. godine, temeljem kojih je i podignuta optužnica. Nessov tim je s druge strane prikupio oko 5000 različitih dokaza zbog kršenja prohibicije, koji su bili pričuva ukoliko ne prođe tužba IRS-a, ali se na kraju nisu iskoristili jer je Capone osuđen na 11 godina.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #544 : 27.11.2013. 12:34:14 »
I sam Mellon bi odustao da nije bilo Nessa i njegovog tima. Ne bi se ništa dogodilo jer je većina Mellonovih suradnika bila korumpirana, ali je vidio da Nessov tim ide do kraja. Nessov utjecaj je ogroman od toga da je većina tadašnjih policajaca pozatvarano kao i većina političara. Mellon i ostali koji su s njim surađivali su bili samo okvir svega toga. Ness i njegov tim su najzaslužniji što se uopće išlo do samoga kraja. Porez mu ne bi mogao ništa jer su i tamo većina Mellonovih suradnika bilo korumpiranih.  :)

Dao im je što žele. Kocku, žene i alkohol. Mediji su ga slavili kao najveću zvijezdu, svi su bili u strahu za svoju obitelj i nisu željeli ništa poduzimati. Mnogi ne shvaćaju da je Nessov tim doslovno bio jedini ne-korumpiran i uopće je nevjerojatno da su toliko izdržali. Zato ga i danas slave kao onog koji je srušio Ala.

Treba pustit wikicu, imaš od različitih povjesničara odličnih knjiga za to doba. Last Call: The Rise and Fall of Prohibition, Prohibition: Thirteen Years That Changed America (ovdje ti je najbolje opisana Nessova organizacija i što su sve napravili za tu eru, a i za samu američku povijest).

O Caponeu je najbolja Mr. Capone koja slovi kao obavezna lektira ako se želi znati o njemu i njegovim razmišljanjima tada koja nisu daleko od Caponea iz serije i tu se vidi da scenaristi znaju svoj posao i paze na detalje jer ne žele mijenjati velike događaje.  :D

Evo jedan dobar razgovor sa Winterom.

« Zadnja izmjena: 27.11.2013. 12:52:50 Mulder »

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #545 : 27.11.2013. 13:10:46 »
Apsolutno se slažem sa svim što si napisao. Da nije bilo Nessa i Nedodirljivih, Capone sigurno ne bi pao.
I zbilja je tada praktički cijela američka politička i poslovna elita bila korumpirana od vrha do dna (što ova serija vjerno i prikazuje).
Ness i Capone su djelovali samo u Chicagu, a za Ameriku je njihova borba bila personifikacija borbe dobra i zla. Ness je definitivno jedan od najvećih američkih heroja svih vremena.
No u drugim gradovima je bila slična situacija (New York, Philadephia, Boston), ali tamo nije nije bilo uspjeha u borbi protiv kriminala. Nadam se da će serija još poživjeti do 1929. godine (tek smo u '24-toj) kad će se prikazati i neke od najbitnijih događaja tog vremena.

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #546 : 28.11.2013. 00:39:04 »
Trenutno gledam Osmu epizodu,i odusevljen sam koliko je sve dobro uradjeno,od muzike preko novih likova,do samih dijaloga i zapleta. smileyNO1
Opsirniji rivju kad zavrsim sve epzode za koji dan.
"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #547 : 28.11.2013. 09:14:21 »
Sada mi je puno lakše jer, prema tumačenju Muldera, nas čeka još više nasilja i mutnih kombinacija :D
za nevjerovati je koliko je duboko korupcija tada ušla u to društvo. Čini mi se puno više negao danas na ovim našim prostorima.
naletio sam na netu na sliku ćelije od Al Caponea
koliko je tu love utučeno za podmazivanje. Da bi se dopremio sav taj komfor.
nisam nikad bio u zatvoru , ali sam čuo da moraš pisat molbu da ti daju šnjitu kruha više uz ručak..

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #548 : 03.12.2013. 20:48:31 »
Hvalaaaaaa dragane clapp clapp clapp

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #549 : 03.12.2013. 22:54:30 »


Kakvo finale sezone !!! :neverovatno:
Spoiler for Hiden:
Verovatno najbolja sezona...za nijansu bolja od prethodne...ili sam ja malo pristrasan zato sto sam tako dugo cekao na nove epizode...a odgledao sam ih sve za nedelju dana...each by day :D Izdrzao sam da ih ne gledam odmah posle premijere :D

Novi likovi - odlicni.

Noks...bas bas dobro odglumio...na pocetku izgleda kao smotanko,ali smo se ubrzo uverili da je opasan igrac...Zao mi je sto je onako bzvz zavrsio na kraju...steta sto ga jos necemo gledati...

Vili - par dobrih trenutaka sa njim...ocekujem vise od njega u sl.sezoni...

Narsis - sta reci...odlican glumac...dosta me nervirao,ali to je valjda i poenta...dobar tekst je izgovarao...bas dobri dijalozi,pa i monolozi...na kraju sam se iznenadio jer prakticno saznajemo da je bio "taster" za izvesnog borca za crnacka prava ???

Sroderka...srecan sam sto smo je malo gledali ove sezone...strasno me nervira...
Pomenuo bih jos...Arnolda Rotstina,Frenkija(Kapone)...O Banion..Sali iz Tampe Bej...Dzimijeva keva...naravno Chalki Vajt...Mr.Parnzli...odlicni glumci ! Ne mogu da se setim dva losa lika iz serije...Cak i Al Kapone je super prikazan,samo sto uvek pomislim da bi mogao biti malo vishi glumac.

Uzivao sam u svim scenama sa njima...Moram da kazem,i da je muzika opet odlicna...kostimi...propratna prica(Tipa crnacka prava.jos uvek ne smeju da sede u istom lokalu sa belcima...) ..ma sve je vrh,i lepo prikazano ono vreme.

Na kraju,dve zackoljice...Ricard Harou je umro...a vidimo kako zamislja da je dosao kuci gde je i obecao...na trenutak,kad skine masku,jel jos neko is3povao da je ono Dzimi ??? Mislim,zvuci neverovatno...ali tokom epizode je bilo nagadjanja oko Dzimijevog tela...u trenutku sam pomislio da je to neki dogovor bio...pa nadjoh na netu,da je Ricard ipak samo to zamisljao dok je umirao...

I ko je ustvari smestio Dzimijevoj kevi...mislim,malo mi cudno...toliko ubistava se desilo...a oni onda istrazuju ubistvo onog obicnog radnika... ?? ? Iako je onaj agent odradio odlican posao.


To je to...jedva cekam sl.sezonu...




"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline dragan4e

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 378
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #550 : 04.12.2013. 02:28:43 »
Spoiler for Hiden:
Narsis - sta reci...odlican glumac...dosta me nervirao,ali to je valjda i poenta...dobar tekst je izgovarao...bas dobri dijalozi,pa i monolozi...na kraju sam se iznenadio jer prakticno saznajemo da je bio "taster" za izvesnog borca za crnacka prava ???

Spoiler for Hiden:
Pogrešio si. U toj sceni u zatvoru Huver ga je vrbovao (primorao) da uhodi Garvija.

Spoiler for Hiden:
Sroderka...srecan sam sto smo je malo gledali ove sezone...strasno me nervira...

Spoiler for Hiden:
Glumica se porodila nekoliko meseci pre početka snimanja, verujem da je to bio jedan od razloga.  :)

Spoiler for Hiden:
Na kraju,dve zackoljice...Ricard Harou je umro...a vidimo kako zamislja da je dosao kuci gde je i obecao...na trenutak,kad skine masku,jel jos neko is3povao da je ono Dzimi ??? Mislim,zvuci neverovatno...ali tokom epizode je bilo nagadjanja oko Dzimijevog tela...u trenutku sam pomislio da je to neki dogovor bio...pa nadjoh na netu,da je Ricard ipak samo to zamisljao dok je umirao...

Spoiler for Hiden:
Ne znam gde si video Džimija.

Spoiler for Hiden:
I ko je ustvari smestio Dzimijevoj kevi...mislim,malo mi cudno...toliko ubistava se desilo...a oni onda istrazuju ubistvo onog obicnog radnika... ?? ? Iako je onaj agent odradio odlican posao.

Spoiler for Hiden:
Komodorov advokat i prijatelj Liander Vitlok joj je smestio, što smo videli u toj 11. epizodi kad su maske spale. Rodžera je ubila i predstavila kao Džejmsa, dokazala njegovu smrt i tako je sva imovina pripala Tomiju kao najbližem srodniku, odnosno njoj kao staratelju. Liander joj je u tome pomogao, kao i s Komodorovim testamentom. Dugovao sam nešto Luisu. Želeo je da joj se osveti za njegovu smrt i ostala nedela koja je činila, a moguće je i da je on bio taj potencijalni kupac kuće.

Sve u svemu još jedna odlična sezona, izvanredna gluma. Uzevši u obzir neka dešavanja, u sledećoj nas čeka više akcije. :)           

P. S. Bajone i mijau, hvala što ste se našli kad je trebalo. smileyNO1     

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #551 : 09.12.2013. 22:49:15 »
Pogledane prve 4 iz sez. 4. Sve je bolje i bolje, vredi čekati ponedeljak pa odvaliti 2 ep. u komadu.
iShare, noProfit


Offline colonel

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #552 : 22.12.2013. 19:46:58 »
Odlična serija, odlična 4. sezona, odlični prevodi. Načekaćemo se do pete sezone.


Spoiler for Hiden:
Ne znam gde si video Džimija.
Spoiler for Hiden:
Mogao je da vidi samo njegove kosti u močvari, u 10. epizodi čini mi se.

Spoiler for Hiden:
Celu sezonu sam sumnjao da će Naki na kraju saznati o cinkarenju i koknuti Ilaja. Međutim, ova serija bi pretrpela veliki gubitak da izgubi još jednog odličnog lika (Džimi je bio dosta), tako da se Vili našao kao odličan "padobranac" za scenariste, što mi je drago.
« Zadnja izmjena: 22.12.2013. 19:52:19 colonel »

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #553 : 23.12.2013. 13:55:00 »
odlicna jos jedna sezona, upravo pogledao finale
ne slazem se s nekim komentarima ali me mrzi da vodim polemiku i da se raspravljam  ;D
dragan4e hvala puno na prevodima  clapp

Offline Tarantino

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #554 : 30.12.2013. 18:18:35 »
Mazeriju vidim niko ne spominje, a on je meni jedan od najzanimljivijih likova, jedva cekam svaku scenu s njim, koliko je glumac dobar i koliko ima zanimljive linije.

Dragane hvala za prevode, i naravno Drazenu moje saucesce.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #555 : 30.12.2013. 18:35:56 »
Najslabija sezona do sada, veoma malo dešavanja i akcije. 4e savršeni prevodi, hvala  smileyNO1

Offline Sheenter

  • Član
  • ***
  • Postova: 502
  • Spol: Muški
  • Hodajuća reklama za D.I.N.-Duvansku industriju Niš
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #556 : 10.01.2014. 00:42:01 »
5. sezona će biti poslednja, sada sam video tu vest na njihovoj oficijalnoj stranici na Fejsbuku.
« Zadnja izmjena: 10.01.2014. 00:46:21 Sheenter »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #557 : 10.01.2014. 01:04:24 »
Sad si važem koliko je ovo dobro. Gledajući da su se znatno digli u zadnje dvije sezone koje su najbolje, ova peta bi bila nekakav vrhunac. No, onda vjerojatno nećemo vidjeti kako će oni napraviti Saint Valentine's Day Massacre jer bi trebali preskočiti dosta godina, a to u zadnjoj sezoni ne bi bilo dobro.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #558 : 10.01.2014. 12:12:43 »

Offline Tarantino

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #559 : 16.01.2014. 15:34:33 »
http://www.serijala.com/drama/peta-sezona-boardwalka-empirea-bit-ce-posljednja/

neeeeeeeee. Pa zašto ?

Citao sam da Vinter i Skorseze ukidaju ovo jer zele da se skoncentrisu na novu seriju koju imaju u planu, o direktoru muzicke izdavacke kuce 70-ih godina, a glavnog lika bi trebalo da glumi Bobby Cannavale. Meni zvuci dobro.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #560 : 10.07.2014. 22:55:48 »
Peta sezona, ujedno i poslednja, emitovaće se 7. 9. 2014. Biće 8 epizoda.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #561 : 20.07.2014. 08:57:10 »
Pogledao sam 7 epizoda i ovo je odlično. Raduju me komentari da je serija još bolja kako odmiče.

Dosta zanimljivih likova, Bušemijev mi je najdopadljiviji za sada. Samo 2 imena su mi poznata (nisam baš upućen u taj period) i njih dvojica su mi možda i najodvratniji likovi u seriji, svakako će biti zanimljivo ako prikažu njihovo napredovanje u "poslu".

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #562 : 23.07.2014. 00:45:19 »
jedva cekam  ;D


Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #563 : 30.07.2014. 10:21:06 »
Druga sezona u rangu prve, meni za nijansu manje zanimljiva. HBO drame nemaju konkurenciju, u mojih top 6-7 serija imam možda jednog ili dva uljeza koji nisu u toj grupi  :)

Naki i A.R. su mi najbolji, pametni i proračunati. Čitam stare komentare, meni nije smetalo
Spoiler for Hiden:
sve to sa Džimijem. Tragičan lik, nije mogao drugačije ni da završi.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #564 : 01.08.2014. 19:39:27 »
Raduje me termin. Brzo će. A ne raduje me što je kraj. Ali sve u svemu, verujem da će se to lepo zatvoriti.
iShare, noProfit


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #565 : 15.08.2014. 18:57:10 »
Evo trailera  :)



Pisao sam i priželjkivao jedan događaj od početka serije. Saint Valentine's Day Massacre. Nadam se da će mi uslišati želju. Znam da bi tako trebali izostaviti nekoliko godina, ali tako su već napravili u jednoj sezoni, a taj događaj bi bio odličan završetak uz još neke događaje.

Eto, sad čitam da će se 5. sezona događati u 1931. godini.  ti_si_Bog

To znači da nećemo vidjeti SVDM. Jedino možda u nekakvim flashbackovima. Vjerojatno ćemo onda vidjeti kraj prohibicije i opet će tu morati odraditi dvije godine u 8 epizoda 5. sezone.
« Zadnja izmjena: 15.08.2014. 18:59:39 Mulder »

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #566 : 19.08.2014. 22:29:15 »
Odlična 3. sezona, najbolja do sada. Poslednje dve epizode  ti_si_Bog

Čak je i bivši FBI agent prestao da me nervira  :) . Rozeti odličan negativac i on ostavlja najjači utisak u ovoj sezoni.


Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #567 : 10.09.2014. 01:35:54 »
Prvu epizodu pete sezone možete besplatno pogledati na hbogo, ja sam na hr probo a gotovo sigurno radi na ostalima

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #568 : 10.09.2014. 11:53:56 »
Ohoho veceras se gleda ovo i SoA :)


Sent from my Windows Phone Nokia Lumia 720

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #569 : 10.09.2014. 13:11:11 »
Pejafor3 je  thumb-down thumb-down thumb-down
(gde je ono govno smajli) :))))
U pocetku.... odustao sam nakon par epizoda...

Ali, pogledao sam pre 10 dana. sve sezone....



Gđa. Šreder je moj favorit da nasledi svo carstvo!
Alkohol, berza....



Shave the Cheerleader, Shave the world!

Tags: