Autor Tema: Boardwalk Empire  (Posjeta: 130516 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #510 : 21.10.2013. 18:11:43 »
dobra 6.

Spoiler for Hiden:
imam debeli osječaj kako Mr. White sve kuži, i slaže mozaik. samo se pravi grbav.
Al Capone je trenutno najinteresantniji. Sviđa mi se kako poštuje Jhon Torria. Ipak nije umišljen da je jedan jedini :D

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #511 : 21.10.2013. 18:34:08 »
Spoiler for Hiden:
imam debeli osječaj kako Mr. White sve kuži, i slaže mozaik. samo se pravi grbav.

Spoiler for Hiden:
Da, dobra mu je taktika praviti se mutav. Tako drugi dođu u iskušenje da ga potcene ili pogrešno ocene kao priglupog pa spuste gard ili mu se zamere, a onda nalete na rutav k…c. Isto kao što pušta i ženu da odlučuje za stolom, ali zato kad on nešto kaže, njegova je reč zakon. :)
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #512 : 28.10.2013. 11:51:41 »
Pogledana šesta i sedma  :)

Ugodno su me iznenadili ove sezone sa pričom oko Williea. Uopće nisam očekivao da će oko njega složiti tako dobru i važnu priču. Kad sad pogledam, ovo je riskantan potez jer je mali bio jedva sporedni lik.
Spoiler for Hiden:
A Nucky ga očito želi kraj sebe. Čak mi se čini da to namjerno želi zbog brata jer inače ga je teško zadovoljiti i odmah odbija u startu. Ovako, mali je drugog oca našao u Nuckyu. Sad se želi dokazati i za petu sezonu će biti sjajan. S tim da imam jednu drugu teoriju na umu, a to je da će ga ubiti na kraju sezone. Uvijek imamo neku šokantnu smrt, a ko je zasad bolja žrtva od tog malog. Ostavit će teške posljedice na Nuckya i na Elia. Eto, iskreno se nadam da će to napraviti na kraju ili pri kraju sezonu. Neću biti razočaran i da ga ostave, ali razmišljao sam si malo zbog čega se toliko trude izgraditi priču oko njega, a bio je tako mali lik.

Otvaranje sedme vrh! To je ono poznato
Spoiler for Hiden:
ubojstvo koje je Capone napravio. Sad slijedi puno više priče oko njega jer počinje njegovo Carstvo. Spomenuli su Dion O'Baniona i Torrio je rekao Caponeu da ga ipak ubije. Znači, ovo je sad 11. mjesec 1924. godine, a 1925. godine Torrio se povlači i predaje cijelu organizaciju u ruke Caponeu. Bordeli, pivovare, restorani, kockanje... Sav onaj glamur po kojem je Capone poznat, napokon dolazi.

I to smo čekali četiri sezone, a u idućoj sezoni ćemo napokon vidjeti onog glavnog i zastrašujućeg Caponea. Makar vjerujem da će i malo mjeseci preskočiti pa ćemo ga takvog vidjeti u zadnjim epizodama.

Offline Derek Trotter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 133
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #513 : 02.11.2013. 14:34:11 »
Odlična osma epizoda.
Dražene hvala na prevodu  :)

Spoiler for Hiden:
Očekujemo koji su sledeći potezi  Elias 'Eli' Thompsona posle ucene FBI agenta.Takođe,nadam se da će Doktor dobiti  podup od Chalky Whitea.
"This time next year , we'll be millionaires!"

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #514 : 04.11.2013. 10:30:37 »
Pogledana osma  :)

Odlična epizoda i drago mi je da je sad više fokus bio na Whiteu/Narcisseu/Dunnu
Spoiler for Hiden:
nadam se da Chulky neće izgubiti kompas kako mu je Nucky rekao jer ga upravo Narcisse polako gubi. Ode Dunn u vrhunsko režiranoj borbi. Koliko ga je davio, već sam mislio da je gotov iako sam znao da će ova doći i nešto mu napraviti. E sad, hoće li Chulky na kraju umrijeti od strane Narcissea. Riješio je Dunna koji je bio izdajnik, a i oni su imali tu povijest gdje Dunn nije imao respecta prema njemu. Nadam se da će Chulky riješiti Narcissea na kraju, ali ne bi me čudilo da bude obrnuto.

Priča oko Williea jako brzo napreduje što mi se isto sviđa. Vidjet ćemo idući potez Elia.

Doyle. Evo ti  ti_si_Bog zato što si najljigaviji lik u seriji.

Offline nitro_vip

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #515 : 05.11.2013. 02:43:34 »
pogledao sam prve tri, i onda pobenavijo kad će četvrta,,, sad strpljivo čekam kraj, pa napravit 24h + 24h maraton :)
kako volim ove serije :))))


Offline zele

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #516 : 12.11.2013. 11:05:12 »
oceli se nastaviti prevođenje

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #517 : 12.11.2013. 11:08:40 »
Odgovor imate ovde: Često postavljana pitanja




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #518 : 15.11.2013. 00:00:23 »
Pogledana deveta  :)

Van Alden, sad je opet onaj stari  ti_si_Bog

Spoiler for Hiden:
Nadam se da neće opet buraz od Nuckya poludit pa se posvađat. Sad bi Nucky trebao pametno odigrat, ali on ne zna da Eli zna o njemu i Willieu. A Chulky polako gubi konce. Nisu dugo ubili nekog važnog lika. Možda je ovo priprema za njega. A i ubio je onog svog izdajnika to jest ženska ga je ubila. Vidjet ćemo hoće li ga to koštat glave. Ne bi me čudilo.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #519 : 15.11.2013. 00:56:03 »
Spoiler for Hiden:
ja nisamniakda bio dobar u prognoziranju radnje. ali slutim da se buraz od Nuckya bori, dal da kaze nuckyu za agente i da zajedno naprave plan kako sjebati onog ljigavog agenta.

Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 760
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #520 : 15.11.2013. 01:09:48 »
Spoiler for Hiden:
ja nisamniakda bio dobar u prognoziranju radnje. ali slutim da se buraz od Nuckya bori, dal da kaze nuckyu za agente i da zajedno naprave plan kako sjebati onog ljigavog agenta.

Spoiler for Hiden:
Tebi su policajci ljigavi a kriminalci i ubice ok?
:murija:

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #521 : 20.11.2013. 17:04:17 »
nisam imao nesto puno vremena pa sam tek sad pogledao 5. epizodu...zaista sjajna serija.
u svakoj epizodi uzivam.
Spoiler for Hiden:
malo mi krivo za Edija, sto skocio, ali se pokazao kao odan
videcemo sta ce biti dalje

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #522 : 21.11.2013. 01:36:19 »
Spoiler for Hiden:
ja nisamniakda bio dobar u prognoziranju radnje. ali slutim da se buraz od Nuckya bori, dal da kaze nuckyu za agente i da zajedno naprave plan kako sjebati onog ljigavog agenta.

Spoiler for Hiden:
Tebi su policajci ljigavi a kriminalci i ubice ok?


Gledas iz perspektive serije, moras odvojiti fikciju i realnost  ;D

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #523 : 21.11.2013. 13:32:31 »
‘Boardwalk Empire’ Recap: The 5 Characters Most Likely To Die In The Season Finale

http://www.uproxx.com/tv/2013/11/boardwalk-empire-recap-the-5-characters-most-likely-to-die-in-the-season-finale/

Offline drazen68

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Uravnotežena ličnost je nenormalna.
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #524 : 21.11.2013. 15:41:55 »
Pozz svima


Dobio sam dosta mailova i upita za daljne prevođenje ove tako dobre serije.
Nisam prestao s prevođenjem zbog svoje volje ili jer mi je dosadilo,  nažalost moram reći da mi je prije dva tjedna, 05. 11., umrla supruga tako da sam ostao sam s troje klinaca školaraca. Trenutno nemam niti slobodnog vremena, a da budem pošten niti volje za raditi prijevode. Vidio sam da je kolega dragan napravio prijevode za 9. i 10. epizodu, nadam se da će odraditi sezonu do kraja :)
Jednaka mi je stvar i za serije Hostages i Low winter sun koje sam radio.

Kada si malo uredim situaciju, odradit ću i ostatak prijevoda .





Pokušao sam biti razuman, i nije mi se svidjelo.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #525 : 21.11.2013. 15:46:18 »
Pozz svima


Dobio sam dosta mailova i upita za daljne prevođenje ove tako dobre serije.
Nisam prestao s prevođenjem zbog svoje volje ili jer mi je dosadilo,  nažalost moram reći da mi je prije dva tjedna, 05. 11., umrla supruga tako da sam ostao sam s troje klinaca školaraca. Trenutno nemam niti slobodnog vremena, a da budem pošten niti volje za raditi prijevode. Vidio sam da je kolega dragan napravio prijevode za 9. i 10. epizodu, nadam se da će odraditi sezonu do kraja :)
Jednaka mi je stvar i za serije Hostages i Low winter sun koje sam radio.

Kada si malo uredim situaciju, odradit ću i ostatak prijevoda .
moje iskreno saucesce brate...
jebes prevode, gledaj tamo kod kuce probleme, prevodi su najmanje bitni

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #526 : 21.11.2013. 15:51:12 »
Ma sredi prvo život, Dražene, kakvi crni prevodi. Moje iskreno saučešće. Budi jak zbog dece.

P. S. Odradiće Dragan sezonu do kraja, ne brini, samo malo sporijim tempom prevodi.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #527 : 21.11.2013. 16:00:46 »
Iskrena sućut Dražene... Drž' se.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #528 : 21.11.2013. 16:09:57 »
Pogledana deseta  :)

Brutalna epizoda
Spoiler for Hiden:
i sad se nadam kako Chalky umire jer je već previše u ovoj seriji. Polako se osvećuje Narcisu, ali nikako da njega ubije. Nadam se da će mu se onda to osvetiti. Nucky i Eli sazvali sastanak. I Willie s njima. Sprema se rat i nadam se da će biti uključen Capone što bi trebalo biti logično. A Torio  rofl rofl vidi da mu Capone preuzima vlast. Van Alden ga je spasio.

Harrow  ti_si_Bog najcool lik u seriji.

‘Boardwalk Empire’ Recap: The 5 Characters Most Likely To Die In The Season Finale

http://www.uproxx.com/tv/2013/11/boardwalk-empire-recap-the-5-characters-most-likely-to-die-in-the-season-finale/

Dobar link.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #529 : 21.11.2013. 16:18:11 »
Iskreno saučešće, Dražene.

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #530 : 21.11.2013. 17:13:42 »
Moje iskreno saučešće  :(




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #531 : 21.11.2013. 20:03:49 »
Iskreno saucesce Drazene, budi jak zbog dece...

@Mulder, nisam bas najbolje skontao scenu

Spoiler for Hiden:
Napada na Caponea, ko je narucio napad?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #532 : 22.11.2013. 23:25:30 »
Ako će se držati povijesnih činjenica, a vjerujem da hoće jer je sada sve povezano s O'Banionom
Spoiler for Hiden:
napad je naručio Hymie Weiss. On ti je u to vrijeme bio jedan od većih neprijatelja Capoena. I s tim napadom traži osvetu za O'Baniona. On ti je bio u North Side Gang i umro ti je 1926. godine što bi značilo da se će umrijeti iduće sezone vrlo vjerojatno. A North Side Gang sam spomenuo zbog masakra na Valentinovo (Saint Valentine's Day Massacre). Tad je Capone naredio da se ubije dosta ljudi iz te bande, ali to ti se dogodilo 1929. godine tako da ima vremena. I po meni bi to bio sjajan završetak serije. Taj masakr i onaj poznati mafijaški sastanak. Savršeno!

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #533 : 24.11.2013. 15:58:26 »
Zanimljiva 11-a, bice mrtvih u poslednjoj epizodi :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #534 : 24.11.2013. 21:56:37 »
Bome da. Najsporija epizoda ove sezone, ali potrebna kao priprema za grand finale za koje ne sumnjam da će biti spektakularno.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #535 : 25.11.2013. 20:16:36 »
nisam baš zadovoljan završetkom. Sve mi je nekako mlitavo bez akcije i šokantnih preokreta. moglo je to i bolje.

Spoiler for Hiden:
Drago mi je što je sada Capone glavni. To mi je Mulder objasnio da ovaj gazda od Caponea ode na Siciliju i umre prirodnom smrču. Jako mi se sviđa Caponeov odnos prema tom čovjeku. Rijetki su trentci kada Al pokazuje svoju osječajnu stranu...
Sve u svemu, napravili su dobru podlogu za sljedecu sezonu. Ufuravaju nečaka od Nuckya na velika vrata.
ne znam kako ide stvarna priča sa federalcima u to vrijeme. oni se organiziraju na lov na krimose. uskoro bi trebala prestat prohibicija. što se dlje šverca i prodaje ispod pulta
To najbolje Mulder zna :)

Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 760
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #536 : 26.11.2013. 01:17:06 »
Pozz svima


Dobio sam dosta mailova i upita za daljne prevođenje ove tako dobre serije.
Nisam prestao s prevođenjem zbog svoje volje ili jer mi je dosadilo,  nažalost moram reći da mi je prije dva tjedna, 05. 11., umrla supruga tako da sam ostao sam s troje klinaca školaraca. Trenutno nemam niti slobodnog vremena, a da budem pošten niti volje za raditi prijevode. Vidio sam da je kolega dragan napravio prijevode za 9. i 10. epizodu, nadam se da će odraditi sezonu do kraja :)
Jednaka mi je stvar i za serije Hostages i Low winter sun koje sam radio.

Kada si malo uredim situaciju, odradit ću i ostatak prijevoda .

Moje iskreno saučešće. :(
:murija:

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #537 : 26.11.2013. 01:25:15 »
Sa zakašnjenjem, moje saučešće, Dražene.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #538 : 26.11.2013. 18:46:51 »
Ja sam s druge strane prezadovoljan  ;D

Da, očekivao sam
Spoiler for Hiden:
da će Chalky ili Eli biti ubijeni, ali ipak nisu

Ali ono što je važno je da su ostavili stvarno odličan temelj za petu sezonu.
Spoiler for Hiden:
Willie sad preuzima dok se Nucky ne vrati. Zato su mu se toliko posvetili. Narcisse u zatvor i vjerujem kako će Chalky tražiti osvetu pa makar sam sebe strpao namjerno u zatvor. Dakle, ubijena njegova kćer, iz nehaja. Richard, jaooo. Taman su mu se ruke počele tresti. Ali dobio je odličan završetak. Stvarno lijepo napravljen. Dolazi doma, lijevo lice mu je čitavo i umire ispod mola. Eli je ubi ono smeće od policajca u opet vrhunsko režiranoj borbi. Gill isto otišla. Dosta starih likova su pozatvarali dok su lijepo uveli nove.

Sad na meni najzanimljivi dio...

nisam baš zadovoljan završetkom. Sve mi je nekako mlitavo bez akcije i šokantnih preokreta. moglo je to i bolje.

Spoiler for Hiden:
Drago mi je što je sada Capone glavni. To mi je Mulder objasnio da ovaj gazda od Caponea ode na Siciliju i umre prirodnom smrču. Jako mi se sviđa Caponeov odnos prema tom čovjeku. Rijetki su trentci kada Al pokazuje svoju osječajnu stranu...
Sve u svemu, napravili su dobru podlogu za sljedecu sezonu. Ufuravaju nečaka od Nuckya na velika vrata.
ne znam kako ide stvarna priča sa federalcima u to vrijeme. oni se organiziraju na lov na krimose. uskoro bi trebala prestat prohibicija. što se dlje šverca i prodaje ispod pulta
To najbolje Mulder zna :)
Spoiler for Hiden:
Torrio očekivano upucan. Tako je, sad će on ostaviti svoju organizaciju Caponeu. Ovo je sad bila 1925. godina. A kad se oporavi, on će ti ići u zatvor na godinu dana zbog nekih optužbi. I sad pazi zbog čega će se Torrio u potpunosti povući. Razlog će mu biti previše nasilja  ;D a to je upravo uzrokovao on jer je prepustio Caponeu koji će upravo sad postati strah i trepet.

Neće ti uskoro prestat prohibicija. Ona prestaje 1933. godine. Dakle, imamo još 8 godina  ;D ali će sigurno ubrzat kako su dosad uspješno preskakali godine. Jer serija će sada početi ulaziti u drugu sredinu 20-ih, a u tom razdoblju se bilježi puno veća količina nasilja, ilegalnih poslova. Tad će i mediji početi davati ogromnu pažnju Caponeu gdje će biti tretiran kao najveća zvijezda Amerike.

Ja samo čekam jednog lika, a to je Eliot Ness. Jedan od najslavnijih detektiva koji je spremio Capoena u zatvor i lovio ga nekoliko godina. On bi se trebao pojaviti 1927. godine. Vjerojatno na kraju 5. sezone. Njegova organizacija ti se zvala Untouchables i njih 9, 10 koji su bili unutra su bili jedini ne-korumpirani policajci tada. Zato i naziv Nedodirljivi. Imaš i film koji bih svima preporučio jer se radi o sjajnom filmu http://www.imdb.com/title/tt0094226/?ref_=fn_al_tt_4

Odlična sezona. Treća mi je bila za nijansu draža.

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #539 : 26.11.2013. 21:47:59 »
Caponea je u zatvor spremio poreznjak Frank Wilson, a ne Eliot Ness.

Tags: