Autor Tema: Boardwalk Empire  (Posjeta: 130521 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #420 : 12.11.2012. 16:14:18 »
Pa zar nije sedma na redu ???
"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #421 : 12.11.2012. 17:28:37 »
Pa zar nije sedma na redu ???

Nije - sedmi je prevod, a epizoda je deveta... :u-lala
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #422 : 13.11.2012. 05:04:27 »
Pogldana osma  :)

Ahahahaha, kad je thompson saznao
Spoiler for Hiden:
za Jimmya i da su ga našli  rofl rofl inače, fenomenalno je odglumio ovu epku.

Zadnja scena  ti_si_Bog čim sam im vidio face
Spoiler for Hiden:
znao sam da će se nešto dogoditi.

Skida se deveta.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #423 : 15.11.2012. 04:32:36 »
Pogledana deveta  :)

Odlična epizoda. Buscemi opet vrhunski, možda i njegova najzahtjevnija uloga dosad. Gyp  rofl rofl kakav je to lik. Onaj kraj
Spoiler for Hiden:
kad dođe s mornarskom kapom  rofl rofl

Na kraju sastanak
Spoiler for Hiden:
gdje nitko nije podržao Nuckya što je i logično jer više nemaju koristi od njega, a ipak su oni samo biznismeni, ne prijatelji. Ali ako će se Nucky ponovo dići i dobiti ovaj rat, opet će mu lizati dupe. Samo se onda postavlja pitanje hoće li Nucky dopustiti njima da se vrate.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #424 : 17.11.2012. 11:53:34 »
Džip Roseti je budala neopevana. Biće interesantno sad gledati kud će vodit priča. Bušemi je bio sjajan u ovoj poslednjoj epizodi.
iShare, noProfit


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #425 : 19.11.2012. 21:11:09 »
Odlična epizoda. Džip i dalje lud, da nema njega ko bi nas zabavljao, Dojl kad je sa Nakijem, to su mi najjače scene :)
Naki naišao na "tvrdo", neće baš ići kako je mislio.. Nema još puno do kraja sezone, može svašta da se još dogodi..
Početak epizode je VRH..
iShare, noProfit


Offline Zeusplus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #426 : 19.11.2012. 22:37:55 »
Spoiler for Hiden:
Da biće interesantno šta će dalje biti ali nekako mi je bilo predvidivo da će Oven završiti u kutiji

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #427 : 20.11.2012. 16:20:03 »
Pogledana deseta  :)

Spoiler for Hiden:
Lijepa scena kad Rosetti uzme lopatu  ;D još dvije epizode i jako malo vremena za Nuckya. Morat će malo ubrzati sad, bit će puno akcije.

Offline Lovac

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 72
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #428 : 25.11.2012. 19:38:38 »
Steve Buscemi se tek zagrijava i glumi svaka mu čast!!
Odlićna 9 epizoda. Hvala na prevodu!

Offline Brigadir

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #429 : 25.11.2012. 22:42:24 »
Hvala za prevod 10 epizode,mnogo dobra sezona,ocekujem brutalan rasplet ;D ;D ;D

Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 760
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #430 : 26.11.2012. 00:20:20 »
Hvala na prevodu :)

Spoiler for Hiden:
btw, sad sam malo citao na netu oko pravog Inoka.... ima velikih razlika od onog u seriji. Mada nije da mi smeta :)
:murija:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #431 : 26.11.2012. 02:20:59 »
Spoiler for Hiden:
Ustvari ti je dosta točno i netočno. Kad baš žele prikazati neki događaj koji se s njim dogodio, onda će prikazati točno, a kad se već malo odmaknu od nekih događaja koji su se dogodili, onda je čista fikcija. A i ne može sve biti točno pošto ima dosta izmišljenih likova, a u seriji su povezani s njim. I meni isto nije problem jer ne pokušavaju govoriti da se to i to tako dogodilo i to mi se sviđa  :)

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #432 : 26.11.2012. 18:22:29 »
Odlična deseta epizoda.

Spoiler for Hiden:
Krivo mi je što je g. Slejter završio onako, još je šikno gđu Šroder. ;D Ciganin sa lopatom, odlična scena. Osećam da će zadnje dve epizode biti brutalne.

Hvala na odličnim prevodima Draganče. drinks

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #433 : 26.11.2012. 18:49:53 »
Džip moj omiljen lik
Spoiler for Hiden:
ono kad je stavio kapu i pojavi se  rofl rofl rofl rofl pa kad uzme lopatu odrubi onome glavu i kaže njegovom rođaku "sad mi duguješ"  rofl rofl rofl rofl

U zadnjim epizodama se očekuje puno akcije  :bokser

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #434 : 26.11.2012. 21:00:14 »
Vreme je bilo da nastupi na scenu, jeste da je na kraju ove epizode, ali verujem da je vredelo čekati. Čekamo sledeću epizodu da vidimo kakav je dogovor.
iShare, noProfit


Offline john_teller

  • Novi član
  • *
  • Postova: 38
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #435 : 26.11.2012. 21:38:18 »
da i ja podijelim utisak o ovoj fenomenalnoj sezoni fenomenalne serije...
Spoiler for Hiden:
Kraj epizode kad se pojavi Kapone je nešto vrhunsko i pokazuje njegov ulazak na veliku scenu.  fala-fala fala-fala fala-fala fala-fala fala-fala fala-fala fala-fala fala-fala fala-fala fala-fala fala-fala fala-fala fala-fala fala-fala To smo dugo čekali, mada je i Rozeti upotpunio celu priču kao lik koji je zamenio Darmodija

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #436 : 26.11.2012. 21:55:47 »
Spoiler for Hiden:
Al Capone: ''I need a bath, some chow.
And then you and me sit down,
and we talk about who dies.''

Offline Zeusplus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #437 : 26.11.2012. 22:00:12 »
Spoiler for Hiden:
Odličan Al Capone, samo je visina problematična ali scena je vrhunska napravio sam dogovor a on se ne vidi od ljudi...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #438 : 26.11.2012. 23:38:07 »
Spoiler for Hiden:
Al Capone: ''I need a bath, some chow.
And then you and me sit down,
and we talk about who dies.''
Kakva epizoda  ti_si_Bog a ta scena/rečenica u spoileru je bio najjači trenutak u ovoj epizodi. Vjerojatno najbolja epizoda uz četvrtu ove sezone. Epizoda koju ću uz pilot i tu četvrtu pamtiti kao jednu od all time epizoda. Tri epizode, tri sezone  :majstore

Dakle
Spoiler for Hiden:
to je to, počinje Caponevoa vladavina. Godina je 1923., a sad počinje njegovo carstvo. 1924. već postaje glavna faca, ali još uvijek surađuje s Toriom. Čim sam ga vidio u ovoj zadnjoj sceni, smiješak na lice i ponavljanje 7, 8 puta  ;D kako Gyp nje stvaran lik osim što je bilo tada takvih likova, bit će zanimljivo vidjeti što će napraviti. Očito je da će ovi izvesti brutalan napad.

I nešto sam razmišljao oko toga. St. Valentine's Day Massacre kao najpoznatiji mafijaški masakr u povijesti se dogodio 1929. godine, a u seriji je sad 1923. godina i trebali bi preskakat godine. No, sad pazite, imamo
Spoiler for Hiden:
Gypa i njegove ljude i sve s njim se nikada nije dogodilo. Capone je ušao i ovo može zamijeniti taj Valentine masakr. Stvarno bi to bilo dobro. Ne bi me čudilo da to naprave, zaredaju Gypa i njegove ljude uza zid i rešetanje. Kao nekakba zamjena za taj masakr jer se taj događaj ipak događa kasnije.

Kako jedva čekam sad finale.

Harrow, isto odličan lik. Vidimo što će sad napraviti
Spoiler for Hiden:
umrijet će kao kamikaze. Pripremio svoja oružja, više mu ništa ne ostaje. Boli ga briga hoće li biti ubijen, ne boji se smrti. Oružja su spremna. Već vidim scenu u finalu kako se naoružao i kreće prema Gypovim ljudima gdje će sigurno ubiti dosta njih sve dok i on ne bude ubijen. Ostalo riješavaju Capone i Chulky.

Odlična epizoda i finale se željno iščekuje. Koja će o ludnica biti. I da, ova sezona je za koplje bolja od prve dvije.

Jebate, sve sam pogodio što će se dogoditi u finalu  angeldemon

Vrhunsko finale
Spoiler for Hiden:
Bila je odmah referenca na samome početku za St. Valentine's Day Massacre. Poredali ih i izrešetali. Harrow je išao u samoubilački podhvat, i dosta ih je ubio. Jedino što sam rekao da će i on biti ubijen, ali nije. Kakav mamojebač. S time da ta cijela scena nije nerealna. Lijepo su to napravili. Efekt iznenađenja i Richardovo iskustvo. I ostatak kako sam rekao, Capone i Chalky sve pobili  ;D i Gyp nam ode  :( ma koliko god bio tužan radi njega, trebao je otići na vrhuncu. Ovako da su ga ostavili, sam lik bi postao karikatura. On je baš jedan od onih likova koji traju po jednu, a nekad i dvije sezone. Nucky se vratio, sad će se samo pritajiti. Luciano se malo sjebao, ali ne bi mu ti trebalo predstavljati nikakav problem pošto je najmoćniji mafijaš u povijesti mafije.

Najbolji likovi ove sezone su: Gyp, Capone, Harrow i Nucky. Taj redoslijed s tim da Nucky u drugoj polovici sezone postaje odličan lik. Sva ta njegova gluma će mu donijeti zlatni globus.

Najbolja epizoda: četvrta, jedanaesta i finale sezone.

Ova sezona je bila po meni puno bolja od prve dvije koje su imale puno dosadnih trenutaka pa i epizoda. Ova treća je to odlično izbjegla. Ogroman pomak jer su mi prve dvje samo dobre sezone dok je ova odlična. Dakle, za klasu bolja.

8.7685984087478/10
« Zadnja izmjena: 04.12.2012. 01:29:22 Mulder »

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #439 : 27.11.2012. 01:16:56 »
Kako dobra epizoda  clapp2

Kapone konačno stupa na scenu
Spoiler for Hiden:
nadam se da će lepo prikazati mafijaški obračun za kraj sezone

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #440 : 27.11.2012. 09:58:45 »

Kakva epizoda  ti_si_Bog a ta scena/rečenica u spoileru je bio najjači trenutak u ovoj epizodi. Vjerojatno najbolja epizoda uz četvrtu ove sezone. Epizoda koju ću uz pilot i tu četvrtu pamtiti kao jednu od all time epizoda. Tri epizode, tri sezone  :majstore

Dakle
Spoiler for Hiden:
to je to, počinje Caponevoa vladavina. Godina je 1923., a sad počinje njegovo carstvo. 1924. već postaje glavna faca, ali još uvijek surađuje s Toriom. Čim sam ga vidio u ovoj zadnjoj sceni, smiješak na lice i ponavljanje 7, 8 puta  ;D kako Gyp nje stvaran lik osim što je bilo tada takvih likova, bit će zanimljivo vidjeti što će napraviti. Očito je da će ovi izvesti brutalan napad.

Ja sam isto ponavljao tu scenu kao blesav. stvarno je odlično odglumio.

Spoiler for Hiden:
Meni osobno je Gyp jako drag. Volim takve bolesne ekscentrike. Želio bi da Nucky malo pati. Ipak je bio dosta na tronu. Ovo mi je najbolja serija koju sam ikada gledao. prejako

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #441 : 02.12.2012. 04:11:53 »
Spoiler for Hiden:
Da biće interesantno šta će dalje biti ali nekako mi je bilo predvidivo da će Oven završiti u kutiji


Spoiler for Hiden:
Ja se iskreno nisam nadao tome...dok nije pocela ta scena...onda sam skapirao...ali sam bio ubedjen da ce prikazati Ovenov pokusaj ubistva u onoj sauni...nadao sam se da ce biti lepo odradjena scena...
btw,sta mislite,jel provalio Naki da je bilo nesto izmedju Ovena i Sroderke,kada je onako pocela da place ?

Sl.na redu 3x11...i jedva cekam finale !
"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #442 : 02.12.2012. 04:49:30 »
Spoiler for Hiden:
To ćeš saznati u 11. epizodi  :P

Još malo pa finale

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #443 : 04.12.2012. 01:40:43 »
Jebate, sve sam pogodio što će se dogoditi u finalu  angeldemon

Vrhunsko finale

Spoiler for Hiden:
Bila je odmah referenca na samome početku za St. Valentine's Day Massacre. Poredali ih i izrešetali. Harrow je išao u samoubilački podhvat, i dosta ih je ubio. Jedino što sam rekao da će i on biti ubijen, ali nije. Kakav mamojebač. S time da ta cijela scena nije nerealna. Lijepo su to napravili. Efekt iznenađenja i Richardovo iskustvo. I ostatak kako sam rekao, Capone i Chalky sve pobili  ;D i Gyp nam ode  :( ma koliko god bio tužan radi njega, trebao je otići na vrhuncu. Ovako da su ga ostavili, sam lik bi postao karikatura. On je baš jedan od onih likova koji traju po jednu, a nekad i dvije sezone. Nucky se vratio, sad će se samo pritajiti. Luciano se malo sjebao, ali ne bi mu ti trebalo predstavljati nikakav problem pošto je najmoćniji mafijaš u povijesti mafije.

Najbolji likovi ove sezone su: Gyp, Capone, Harrow i Nucky. Taj redoslijed s tim da Nucky u drugoj polovici sezone postaje odličan lik. Sva ta njegova gluma će mu donijeti zlatni globus.

Najbolja epizoda: četvrta, jedanaesta i finale sezone.

Ova sezona je bila po meni puno bolja od prve dvije koje su imale puno dosadnih trenutaka pa i epizoda. Ova treća je to odlično izbjegla. Ogroman pomak jer su mi prve dvje samo dobre sezone dok je ova odlična. Dakle, za klasu bolja.

8.7685984087478/10
« Zadnja izmjena: 04.12.2012. 01:41:51 King Eric »

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #444 : 04.12.2012. 09:28:31 »
odlicno finale ;)


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #445 : 04.12.2012. 11:10:59 »
Istina, odlično finale.
iShare, noProfit


Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #446 : 04.12.2012. 11:55:27 »
Odlično finale, jedna od najboljih epizoda u seriji.
Spoiler for Hiden:
Harou napravi dar mar u bordelu, Čak Noris ne može da mu priđe  :jak: Džip kako je ludo živeo tako je ludo i skončao, prejaka scena na kraju kad priča sa irskim akcentom  rofl Naki je sproveo genijalan plan, povratio grad i još će se rešiti Rotstina uz pomoć policije, pošto je sada destilerija Overholt njegova. Cela epizoda genijalna 10+

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #447 : 09.12.2012. 21:28:40 »
odgledah 3x11

Uf,kakva scena na kraju kad se pojavljuje
Spoiler for Hiden:
Kapone
  clapp
« Zadnja izmjena: 09.12.2012. 21:29:50 King Eric »
"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline ivorus

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #448 : 11.12.2012. 20:58:49 »
Unapred se izvinjavam ako sam pogresio, uradi  protiv pravila foruma. Čisto oda obavestim sve koje  su nestrpljivi u vezi prevoda. Prevod za 11 epizodu možete pronaći ovde:
****

Hvala svima koji su do sada uradili prevode za prethodne epizode. Momci carevi ste; zbog vas ja više i ne gledam serije na TV!
« Zadnja izmjena: 11.12.2012. 21:00:38 King Eric »

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #449 : 11.12.2012. 21:01:38 »
Nema stavljanja linkova do titlova na drugim sajtova ni bilo kakvih obavijesti o njima. Pogotovo ne do ovako groznih titlova. Ovaj ni izbliza ne zadovoljava naša pravila i stoga za nas ne postoji.

Tags: