Autor Tema: Defiance  (Posjeta: 64195 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Defiance
« Odgovor #90 : 21.04.2013. 23:16:11 »
Ja sam eto odlucio da skinem Farscape. Po svemu sto sam do sada video, dosta je "weird". Probace se, sci-fi obozavam, tako da nemam sta da izgubim. :)

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Defiance
« Odgovor #91 : 22.04.2013. 13:19:55 »
Ja sam eto odlucio da skinem Farscape. Po svemu sto sam do sada video, dosta je "weird". Probace se, sci-fi obozavam, tako da nemam sta da izgubim. :)
Crni rale, sad si me iznenadio  :o
Ljubitelj SF-a nije gledao Farsacpe, ovo se ne viđa svaki dan.  bleh
Inače, nećeš se pokajat.

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Defiance
« Odgovor #92 : 22.04.2013. 13:28:28 »
Ja sam eto odlucio da skinem Farscape. Po svemu sto sam do sada video, dosta je "weird". Probace se, sci-fi obozavam, tako da nemam sta da izgubim. :)
Crni rale, sad si me iznenadio  :o
Ljubitelj SF-a nije gledao Farsacpe, ovo se ne viđa svaki dan.  bleh
Inače, nećeš se pokajat.
Meni nije jasno odakle tolika opreznost i oklevanje?!
Mora da je neko negde olajavao Farskejp:\)

Ja sam jedan od retkih kome se svideo SGU i toplo ti preporučujem Farskejp. Možda ćeš nakon gledanja, u svoj potpis staviti Moju umesto Sudbine:aha:
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Defiance
« Odgovor #93 : 22.04.2013. 13:52:42 »
Ja sam eto odlucio da skinem Farscape. Po svemu sto sam do sada video, dosta je "weird". Probace se, sci-fi obozavam, tako da nemam sta da izgubim. :)
Crni rale, sad si me iznenadio  :o
Ljubitelj SF-a nije gledao Farsacpe, ovo se ne viđa svaki dan.  bleh
Inače, nećeš se pokajat.
Meni nije jasno odakle tolika opreznost i oklevanje?!
Mora da je neko negde olajavao Farskejp:\)

Ja sam jedan od retkih kome se svideo SGU i toplo ti preporučujem Farskejp. Možda ćeš nakon gledanja, u svoj potpis staviti Moju umesto Sudbine:aha:
Hmm, sada moram da krenem sa gledanjem, hvala na pozitivnim komentarima.  ;D
Ako mi se svidi, imam cemu da se radujem, 4 sezone i The Peacekeeper Wars.  :mjuza

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Defiance
« Odgovor #94 : 22.04.2013. 16:37:03 »
Hmm, sada moram da krenem sa gledanjem, hvala na pozitivnim komentarima.  ;D
Ako mi se svidi, imam cemu da se radujem, 4 sezone i The Peacekeeper Wars.  :mjuza

I to će ti biti malo  :D Proklinjat ćeš ih što nisu snimili još. Uživaj, zavidim ti.


A u vezi CGI-a, ja uopće ne primjećujem je li dobar ili loš, pa mi ta prednost (ili defekt?  ;D) omogućava da lako prihvatim sve što mi se servira. Sve da je i najgori CGI, ako je priča kvalitetna, ne marim ni koliko je crno pod noktom. Evo baš Farscapea za primjer - nisu imali neki basnoslovni budžet pa nisu imali ni spektakularne efekte, ali priča je ono što te drži pred ekranom. A tako po mom mišljenju treba i biti.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Defiance
« Odgovor #95 : 22.04.2013. 18:36:46 »
Sve je uredno slozeno, now we can begin!  ;D
Imam tu naviku da sve slazem, pod konac.
Taman ce se i Defiance nakupiti dok ovo privedem kraju. (ako ga u medjuvremenu SyFy "slucajno, ne namerno" ne prekine)

Edit: Imam problema sa hronologijom druge sezone. Sredjivao sam epizode po ovome: http://www.farscapeworld.com/episodes/
Medjutim, titlovi govore sasvim drugaciju pricu, 50% epizoda se ne poklapa sa svojim redosledom.
Ako bi neko mogao da mi kaze o cemu se radi, bio bih zahvalan. :)

« Zadnja izmjena: 22.04.2013. 21:54:33 rale626 »

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Defiance
« Odgovor #96 : 23.04.2013. 19:55:36 »
Veoma loša 2. epizoda. Dobro ću razmislit dal' da nastavljam.

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Defiance
« Odgovor #97 : 23.04.2013. 20:35:58 »
I na kraju mi je drago što je ovo loše. Jer meni je svejedno hoće li nešto biti loše ili dobro. Samo znam da mogu uživati u jednom i u drugom. Sve dok loše serije sebe ne shvaća ozbiljno. To je onda problem  :)
Evo ti primera serija koje same sebe shvataju ozbiljno: Falling Skies i Revolution. Obe loše.

Ok, ali mi nije jasno kakva originalnost bi "prosla"? U cemu originalnost, na koji nacin...
Evo kako bih ja uradio nešto originalno...

U jednoj velikoj prostoriji, za stolom sedi tip u uniformi. Ispred njega hartije i porodične slike. Dremucka. Tišina.
Odjednom, iz dremeža ga budi sasvim neočekivano otvaranje vrata, smeštenih daleko u dubini prostorije. Iz daljine se čuje neki ritmičan zvuk. Hodanje? Udaranje potpetica?
Konačno, u prostoriju ulazi neodoljiva plavuša u zelenoj haljini.

Šta kažete? Ovako nešto još nikad nije snimljeno.
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Defiance
« Odgovor #98 : 23.04.2013. 23:55:14 »
Mnooogo mi se svidja opening. :D
Ako dobije drugu sezonu, gleda se. Ako ne, nikom nista.


Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1195
  • Spol: Muški
Odg: Defiance
« Odgovor #99 : 24.04.2013. 16:43:30 »
Od Syfy u poslednje vreme ne možete bolje ni da se očekuje. A kako imaju običaj da ukidaju serije, ne bih se iznenadio da i ovo ukinu posle prve sezone. Zato kada su oni u pitanju čekam makar da izguraju jednu sezonu.

Offline wersadix

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
Odg: Defiance
« Odgovor #100 : 24.04.2013. 17:21:05 »
Sve je uredno slozeno, now we can begin!  ;D
Imam tu naviku da sve slazem, pod konac.
Taman ce se i Defiance nakupiti dok ovo privedem kraju. (ako ga u medjuvremenu SyFy "slucajno, ne namerno" ne prekine)

Edit: Imam problema sa hronologijom druge sezone. Sredjivao sam epizode po ovome: http://www.farscapeworld.com/episodes/
Medjutim, titlovi govore sasvim drugaciju pricu, 50% epizoda se ne poklapa sa svojim redosledom.
Ako bi neko mogao da mi kaze o cemu se radi, bio bih zahvalan. :)



Po skrinšotu bih rekao da ti je druga sezona poređana po "Production code" redosledu.
Idi na http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Farscape_episodes da vidiš u čemu je stvar.
Na AXN-u svojevremeno puštali na sličan način prvu sezonu sa permutovanim redosledom.
A možeš da proveriš i na http://farscape.wikia.com.
Farscape je jedna od najzabavnijih serija, i ne može da dosadi na ponovnom gledanju.
« Zadnja izmjena: 24.04.2013. 17:27:56 wersadix »
"In the dry heat, nothing rots. It's preserved in a slightly parched form forever, like George Hamilton, or Keith Richards." –Tony Bourdain

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Defiance
« Odgovor #101 : 24.04.2013. 20:42:15 »
Prva sezona Farscapea je najdosadnija. Ali kad se pojavi Scorpion, onda počinje ludnica i serija se pretvara u najzabavniji sf. Znam dosta ljudi koji su odustali zbog prve sezone, ali onda su dali drugu priliku i kad se pojavio Scorpion, ostalo je povijest  ;D

Danas se gleda druga epka Defiancea. Sve je spremno za spektakl.

@Khevenhiler

Uzimam ti taj originalni scenarij i šaljem Whedonu  :pevusi:

Offline Cuna9

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
Odg: Defiance
« Odgovor #102 : 25.04.2013. 05:05:08 »
Meni je serija za sad solidna...pratit cu dalje pa vidit u sta ce se razvit...neko je spomenio efekte od Once upon a time.. u usporedbi sa ovim Ouat ima efekte za oskara..
Spoiler for Hiden:
aj ona borba su mi jos i ok izgledali Volge ali ovo ostale ne sicam se kad sam zadnji put vidio ovakav los CGI

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Defiance
« Odgovor #103 : 25.04.2013. 07:56:59 »
Uzimam ti taj originalni scenarij i šaljem Whedonu  :pevusi:
Da, možda se Vedon upeca...
Hej, dosta s of-topicom! 25% poruka na ovom podforumu, vezano je za Farskejp.
Što se tiče ove serije, gledao sam 15 minuta druge epizode i tu smo se rastali. Sledeće što me zanima sa SyFy-a je najavljeni Ron Murov Heliks (http://io9.com/ronald-d-moore-explains-why-hes-back-on-syfy-with-hel-472702671) i onaj naručeni i najavljeni rimejk Blejkove sedmorke koji je obavijen velom tajne.  :om:

It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Haris KTM

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Defiance
« Odgovor #104 : 25.04.2013. 15:24:21 »
ja sam skontao da je serija dobra i popularna onoliko koliko brzo izidje prevod za nju, ne govorim samo za nase ex yu jezike nego i na eng :-)

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Defiance
« Odgovor #105 : 25.04.2013. 23:42:47 »
Nisam baš shvatila tko su Volge. Neki mutanti?
Oni bljedoliki izvanzemaljci su pomalo iritantni.
Solidna druga epizoda, ja nastavljam.

Prva sezona Farscapea je najdosadnija. Ali kad se pojavi Scorpion, onda počinje ludnica i serija se pretvara u najzabavniji sf. Znam dosta ljudi koji su odustali zbog prve sezone, ali onda su dali drugu priliku i kad se pojavio Scorpion, ostalo je povijest  ;D

Scorpius:andjelak

U jednoj velikoj prostoriji, za stolom sedi tip u uniformi. Ispred njega hartije i porodične slike. Dremucka. Tišina.
Odjednom, iz dremeža ga budi sasvim neočekivano otvaranje vrata, smeštenih daleko u dubini prostorije. Iz daljine se čuje neki ritmičan zvuk. Hodanje? Udaranje potpetica?
Konačno, u prostoriju ulazi neodoljiva plavuša u zelenoj haljini.

... i pita: "Jesi li mrtav?"

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Defiance
« Odgovor #106 : 25.04.2013. 23:46:00 »
U jednoj velikoj prostoriji, za stolom sedi tip u uniformi. Ispred njega hartije i porodične slike. Dremucka. Tišina.
Odjednom, iz dremeža ga budi sasvim neočekivano otvaranje vrata, smeštenih daleko u dubini prostorije. Iz daljine se čuje neki ritmičan zvuk. Hodanje? Udaranje potpetica?
Konačno, u prostoriju ulazi neodoljiva plavuša u zelenoj haljini.

... i pita: "Jesi li mrtav?"
Eh, ti...  :rose:
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Defiance
« Odgovor #107 : 26.04.2013. 00:02:32 »
Nisam baš shvatila tko su Volge. Neki mutanti?
Oni bljedoliki izvanzemaljci su pomalo iritantni.
Solidna druga epizoda, ja nastavljam.

Scorpius:andjelak

Nope, za mene je on Scorpion. Isto kao što John Crichton ima naziv kod mene Grover (muppet show). Nazivi su tu da se dijele, a ja ih obožavam. A Farscape je lutkarska serija.

Pogledana druga epka.
Spoiler for Hiden:
Irisa i Tommy nastavljaju sa nekakvim odnosom iz pilot epizode. Strašan će to biti par, strašan.  ti_si_Bog

Ostatak jako slab. Tarr i njegova rasa podsjećaju na onu masonsku lutku Lady Gagu. Ista.

Offline Cuna9

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 51
  • Spol: Muški
Odg: Defiance
« Odgovor #108 : 26.04.2013. 02:29:33 »
na eztv pise da ima 13 epizoda a ovdje na prijevode stoji 12 koja je tocna brojka?

2 epizoda malo bolja od 1..a serija je sigurno bolja od Terra Nove i Revolution :)

Spoiler for Hiden:
Zena od Datak Tarr mi izgleda ista kao Cersei Lannister iz gota :)
« Zadnja izmjena: 26.04.2013. 04:02:54 Cuna9 »

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Defiance
« Odgovor #109 : 26.04.2013. 07:28:24 »

Nope, za mene je on Scorpion. Isto kao što John Crichton ima naziv kod mene Grover (muppet show). Nazivi su tu da se dijele, a ja ih obožavam. A Farscape je lutkarska serija.


Na sta mislis pod ovim? Dobro ili lose? Ja sam odgledao 9 epizoda i za sada mi je utisak jos uvek "meh".
Nadao sam se serijalizovanoj radnji, a ovo, barem za sada, se sastoji od "filler" epizoda, cisto da se popuni kvota od 22 epizode.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Defiance
« Odgovor #110 : 26.04.2013. 13:48:14 »
meni bila dosta dobra ova druga epizoda, nastavljam gledat

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Defiance
« Odgovor #111 : 26.04.2013. 18:35:38 »
Ova mi je još bolja kad netko kaže "ne znam zašto tražite rupe u sf-u"  ti_si_Bog

Ja, recimo, mislim da ne treba biti previše kritičan (i to sam jednom i spomenuo, u temi za Fringe).

To je odlično opisao Ante Vrdelja u jednoj od svojih kolumni za Bug. Pričao je kako je u kinu gledao nekog od ovih novih Betmena i desio se neki zaokret motorom pod uglom od 90° i sad neki lik objašnjava jednoj ženskoj kako je to nemoguće, kako je film totalno šupalj, bla, bla, bla, a (veli Ante) ja se nešto mislim u sebi, čovječe božji, hajde malo razmotri situaciju: maskirani osvetnik u nepostojećem gradu, multimilijarder koji se bori protiv zločina, betmobil (i sve druge igračke), nindža-betmen koji sâm razbija vojske protivnika, itd., i sve to možeš prihvatiti, a onda povučeš liniju na nekom skretanju pod nemogućim uglom.  u_jeeeeeeeeee Dosta je! Neće oni mene pravit' budalom, nisam ja vesla sisô...    ;D

Meni je palo na pamet nešto drugo: Betmen ima onu svoju sajlu koja mu služi kao penjač. Mythbustersi su u jednoj epizodi dokazali da je nemoguće napraviti takvu spravu (doduše, dokazivali su na primjeru Star Warsa, ali princip je isti). E pa da, nemoguće je danas, na ovom stepenu razvoja tehnologije, ali znamo li sigurno da neće biti moguće i u budućnosti? A ovo je ipak SF, gdje radnja i jeste smještena u budućnost (za razliku od Betmena) i gdje imamo i vanzemaljce čija je tehnologija razvijenija od naše.

Zato ne treba biti previše kritičan.  :)
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Defiance
« Odgovor #112 : 26.04.2013. 18:44:15 »
Back on topic:

Ja još nisam stigao pogledati, nadam se da ću uhvatiti vremena večeras pa možda malo i prokomentarišem, ali, koliko vidim, mišljenja su podijeljena.

Meni ne smeta, vidio sam vremenom da zna biti teško ocijeniti seriju samo na osnovu pilota. Kad već pričamo o novijoj fantastici, recimo, Terra Nova me je odmah razočarala i nije se nimalo popravila; naprotiv, u nekim aspektima se i pokvarila. Falling Skies mi je u početku bila loša, ali sad je postalo zanimljivo. Fringe mi je uvijek bio dobar. Once Upon a Time mi je zanimljiva i zabavna, ali Grimm sam batalio već poslije nekoliko epizoda. Game of Thrones mi je tek sad postala „prava“, a onaj Revolution imam prvih pet-šest epizoda na hdd-u i nikako da se nakanim da ih pogledam (uvijek nešto preče  :)).

I od starijih serija, recimo, i Babylon 5 i Star Trek: Deep Space Nine sam jako zavolio, ali prva sezona mi je bila dosadnjikava. Tek su kasnije izrasle u odlične serije, naročito B5 (kod DS9-a mi je, kao i većini, pomalo smetala utopijska priroda Flotinih oficira, je l'  ;D).

Jeste, raspričao sam se  ;D, ali htio sam reći da ne mora značiti da će serija biti loša samo ako je pilot loš. I nadam se da neće. Vidjećemo.  :)
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Defiance
« Odgovor #113 : 26.04.2013. 18:46:42 »
...i sve to možeš prihvatiti, a onda povučeš liniju na nekom skretanju pod nemogućim uglom.  u_jeeeeeeeeee Dosta je! Neće oni mene pravit' budalom, nisam ja vesla sisô...    ;D
U filmu Dva Džejka, svojevrsnom nastavku Kineske četvrti, Džek Nikolson dolazi u sukob sa svojim nekadašnjim kolegom, sada policijskim komesarom. U toj sceni ispriča divnu pričicu o "povlačenju linija"...

Džek govori kako je znao jednu kurvu, profesionalku, koja je za pare radila sve. Elem, jednom je imala mušteriju koja je od nje tražila da prvo po njemu mokri, a nakon toga i da na njega obavi i onu drugu fiziološku radnju.
Na prvo je pristala, a na drugo nije. Džek kaže, "Eto, ona je tu povukla liniju."

Naravno da Džek nije koristio ovako fin rečnik kao ja, ali na njega nisu pazili večno budni PO admini. Najdublje poštovanje istima.

Naravoučenije ove, više nego poučne priče, je da su linije vrlo relativne...
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Defiance
« Odgovor #114 : 26.04.2013. 18:51:24 »
Promašio si sve. Ja nisam ni kritizirao sf u ovoj seriji već dramsku radnju oko te serije. Ako netko želi biti kritičan, neka bude. Bolje kritički razmišljati nego biti nesvjestan takvog razmišljanja. A i da sam se dotakao sf-a u seriji, ima bi razloga pljuvati zato ne shvaćam sad tebe. Dakle, ti želiš reći da se sf ne smije kritizirati? Mislim, ne kužim. Svaki sf ima temelja u znanosti. Znanstvena fantastika. Science Fiction. Ako je nešto glupo pa neću preći preko toga.

A o novim kvaziart Batmanima da ne govorim. Tu je pak sve promašeno. Tu mi je najjače nekakvo furanje na realnost.  ti_si_Bog zato je Burton ostao Bog i pojam kako bi trebala izgledati gotička atmosfera u Batmanu koja najviše pridonosi onome što je Batman.

Dakle, na "argumente" poput "ne znam zašto tražite rupe u sf-u" ću se uvijek slatko nasmijati.

E pa da, nemoguće je danas, na ovom stepenu razvoja tehnologije, ali znamo li sigurno da neće biti moguće i u budućnosti?
A daaaaj, annoreee  :(

Ajmo logikom. Onaj koji nešto tvrdi, na njemu je da dokaže. Ljudi vjeruju u boga iako ga se ne može vidjeti. I onda kad mi vjernik dođe i kaže "pa ajd dokaži da ne postoji", a ne kuži da je to potpuno krivo jer onda ja mogu reći da sam vidio mačku koja leti i ajd mi ti povjeruj, a ja ti ne mogu dokazati.

Tako je i s tim razvojem tehnologije. Da, ne znamo, ali sve dok živimo u neznanju naše teorije će biti u sferi što bi bilo kad bi bilo. Tkz. ŠBBKBB teorija.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Defiance
« Odgovor #115 : 26.04.2013. 19:57:16 »
Naravno da zf mora iza svake scene imati neku logičnu podlogu. U tim stvarima se razlikuju kvalitetni i loši filmovi/serije. Što se mene tiče radnja se može dešavati u jezgri crne rupe, ali ne tako da redatelj tamo stavi lika i to je to. Treba to sve razraditi,  objasniti sve faktore zašto on može ući u crnu rupi, itd...

Pogledaj samo Star Wars. 12 sati krcatih takvim scenama, a nijednom se neću uhvatiti za glavu zašto je ovo ili ono glupo. A imaju čak i grad koji lebdi i patuljka starog 900 godina, koji je najbolji borac u cijeloj galaksiji :o .
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Defiance
« Odgovor #116 : 26.04.2013. 20:13:47 »
Zapravo, Mace Windu je najbolji sa Lightsaberom dok je Yoda najbolji sa silom.  ;D no, mračnjaci poput Darth Revana, Nihilusa, Exara Kuna ili Bane su još moćniji. Pogotovo Revan. Nihilus je imao potencijal postati najjači.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Defiance
« Odgovor #117 : 26.04.2013. 20:34:49 »
Zapravo, Mace Windu je najbolji sa Lightsaberom dok je Yoda najbolji sa silom.  ;D no, mračnjaci poput Darth Revana, Nihilusa, Exara Kuna ili Bane su još moćniji. Pogotovo Revan. Nihilus je imao potencijal postati najjači.
Pa ti poznajes period Stare Republike:o
Ti si moj heroj!  ;D

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Defiance
« Odgovor #118 : 26.04.2013. 20:40:17 »
Zapravo, Mace Windu je najbolji sa Lightsaberom dok je Yoda najbolji sa silom.  ;D no, mračnjaci poput Darth Revana, Nihilusa, Exara Kuna ili Bane su još moćniji. Pogotovo Revan. Nihilus je imao potencijal postati najjači.
Pa ti poznajes period Stare Republike:o
Ti si moj heroj!  ;D

No, ovo zvuči kao rasprava sa Nerd Convention of PO:pevusi:

A taj mračnjak Bane kog pominjete, je l' to ovaj Bane?

It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Defiance
« Odgovor #119 : 26.04.2013. 20:42:19 »
Jok, Bane Bojanić. Tko bi mogao onako pjevati bez poznavanj sile. :pevusi:
Mrzim lopatare i limune