Autor Tema: Oasis  (Posjeta: 4546 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Oasis
« : 03.03.2017. 22:00:30 »

Opis:
Priča prati kapelana koji je poslat u svemir kako bi bio duhovna potpora ljudima na dalekoj planeti. Ono što će otkriti staviće njegov život i njegovu veru na probu. Zasnovano na romanu "The Book of Strange New Things".

Žanr: drama, naučno-fantastična
Kanal: Amazon
Premijera: 17. 03. 2017.

IMDb
TVDb


Titlovi





« Zadnja izmjena: 24.03.2017. 15:54:26 maksi »

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Oasis
« Odgovor #1 : 07.03.2017. 21:31:44 »
Ih, ovo moze biti prilicno dobro.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Oasis
« Odgovor #2 : 08.03.2017. 14:11:14 »
Ih, ovo moze biti prilicno dobro.

+1 ovo trebaju odmah narucit za prvu sezonu bez glasanja ;D :mjuza
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Oasis
« Odgovor #3 : 10.03.2017. 00:16:23 »
Jel su izasle pilot epizode za Amazonove serije? I kako sad to uopste funkcionise? Glasanje isto kao pre?
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Oasis
« Odgovor #4 : 10.03.2017. 00:32:07 »
Jel su izasle pilot epizode za Amazonove serije? I kako sad to uopste funkcionise? Glasanje isto kao pre?


Piše datum  ;D

17. 3.  pilot se pojavljuje na Amazonu. Ljudi ocenjuju i Amazon će u dogledno vreme saopštiti da li će naručiti celu sezonu.

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: Oasis
« Odgovor #5 : 10.03.2017. 00:37:34 »
i kako se u praksi pokazao taj sistem sa glasanjem ? ozbiljno pitam pošto nikad nisam gledao čini mi se nijednu seriju iza koje stoji Amazon

mislim, koliku publiku može da okupi sveštenik koji putuje u svemier  :( ???

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Oasis
« Odgovor #6 : 10.03.2017. 00:41:52 »
Ma zbunio me je @12361085, pa sam pomislio da mozda nisu izbacili pilot epizode. Dakle, sve je isto kao i pre.

@Sizif Mislim da je sistem samo donekle ok, i da je mana to sto imas uvid samo u pilot epizodu i na osnovu toga odlucujes hoce li biti serije ili ne. Mislim, pilot epizoda nije merilo. A pozitivna stvar je to sto daju gledaocima priliku da ucestvuju u izboru, kakvom-takvom. Za konacan rezlutat i kvalitet serije mislim da publika nema preveliki uticaj.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: Oasis
« Odgovor #7 : 10.03.2017. 00:45:31 »
pa to se i ja razmišljam, koliko samo serija ima koje postaje dobre tek nakon prve sezone/par epizoda, gomila, da ne pričamo o gomili trolova po netu

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Oasis
« Odgovor #8 : 10.03.2017. 15:18:12 »
Ma zbunio me je @12361085, pa sam pomislio da mozda nisu izbacili pilot epizode. Dakle, sve je isto kao i pre.


Ispricavam se sto je doslo do zabune. Mene je kupio opis serije pa sam zato to napisao.  ;D Iskreno nadam se da bi moglo bit i nesto vise od samog pilota.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Oasis
« Odgovor #9 : 11.03.2017. 00:35:16 »
Videcemo. Svestenik u svemiru, deluje urnebesno.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Oasis
« Odgovor #10 : 19.03.2017. 03:15:41 »
Gledao tko?
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Oasis
« Odgovor #11 : 19.03.2017. 17:18:38 »
Danas su postavljeni ripovi na net:

Oasis.S01E01.720p.WEBRip.DDP5.1.x264-DONNA
Oasis.S01E01.1080p.WEBRip.DDP5.1.x264-DONNA

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Oasis
« Odgovor #12 : 19.03.2017. 19:56:47 »
Ništa posebno ili drugačije od mora serija. Ali imajući u vidu ostale serije između kojih se bira, možda i dobije punu sezonu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Oasis
« Odgovor #13 : 20.03.2017. 02:22:49 »
Postavljen prijevod za 1x01 - Pilot.

Nešto imam osjećaj da će ovdje biti isti scenarij kao u Solarisu, da je planet živ.
Haley Joel Osment. Što hedonizam učini od dječje zvijezde.

Mrzim lopatare i limune

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Oasis
« Odgovor #14 : 21.03.2017. 19:56:55 »
Meni s ovo svidjelo. Nadam se da će snimiti cijelu sezonu.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Oasis
« Odgovor #15 : 22.03.2017. 02:12:03 »
Meni s ovo svidjelo. Nadam se da će snimiti cijelu sezonu.

+1
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Oasis
« Odgovor #16 : 23.03.2017. 15:43:26 »
Ne znam jel to ja nisam temeljito gledala ili su ponudili na izbor samo 5 bezveznih serija, od kojih je Oasis jedna (pop u svemiru  :facepalm )?
Vidjela to, pa odustala od daljnjeg čeprkanja po Amazonu.

I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Oasis
« Odgovor #17 : 23.03.2017. 16:13:30 »
Ne znam jel to ja nisam temeljito gledala ili su ponudili na izbor samo 5 bezveznih serija, od kojih je Oasis jedna (pop u svemiru  :facepalm )?
Vidjela to, pa odustala od daljnjeg čeprkanja po Amazonu.


I ljudima na drugim planetima treba duhovna potpora.
Ovo su ti Amazonovi pilot.

Uskoro stižu novi piloti sa Amazona...


Oasis
The New V.I.P.'s
The Marvelous Mrs. Maisel
Budding Prospects
The Legend of Master Legend
Mrzim lopatare i limune

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Oasis
« Odgovor #18 : 24.03.2017. 02:39:24 »
^
Da, to je to, kak sam i mislila. Šaka jada. A onog Casanovu i možda još koju seriju s potencijalom su škartirali  :ccc: . Između tih 5 tri me uopće ne zanimaju (komedija, ona neka glupost (Master of nešto nešto) i Bud..ale iz '83. s travom - to sam onako, napreskokce pogledala par scena), Oasisu i Maisel sam dala šansu, pogledala cijele pilote -  thumb-down :zzz . Slabo je to.
Kompletirala sam u međuvremenu proces selekcije i anketu, sve u nadi da će možda ponovo u izbor ubaciti i neke serije iz prethodnih ponuda (osim spomenutog Casanove, bilo je još nekoliko njihovih pilota koje bih prije odabrala za nastavak nego išta iz ove sezone), ali sam samo gubila vrijeme. Pih.
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Oasis
« Odgovor #19 : 04.11.2017. 14:44:17 »
Jel zna neko oce bit sta od ove serije?
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Oasis
« Odgovor #20 : 04.11.2017. 21:21:52 »
Jel zna neko oce bit sta od ove serije?


Zasad se ništa ne zna.