Autor Tema: The X-Files  (Posjeta: 318171 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Re: X-Files
« Odgovor #90 : 30.06.2010. 00:46:54 »
E da. Samo bih napomenuo da je serija osvojila 16 Emmya i 5 zlatnih globusa ako se ne varam. Tako svugdje piše, a vidim da u prvom postu piše 7 Emmya i 3 zlatna globusa.  ???

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: X-Files
« Odgovor #91 : 03.07.2010. 22:59:03 »
Na pola sam epizode finala druge sezone i moram da prokomentarišem...

Spoiler for Hiden:
Molderov otac je deo zavere?!

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: X-Files
« Odgovor #92 : 03.07.2010. 23:07:09 »
Na pola sam epizode finala druge sezone i moram da prokomentarišem...

Spoiler for Hiden:
Molderov otac je deo zavere?!

Au, polako... Tak će tu biti čuda i obrta.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: X-Files
« Odgovor #93 : 03.07.2010. 23:37:04 »
Spoiler for Hiden:
E jebi ga, odma' ga roknuše.
Pravi džanki sam postao, ima do jutra da odgledam 3. sezonu iako je to vremenski neizvodljivo. ;D

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: X-Files
« Odgovor #94 : 03.07.2010. 23:48:15 »
Čitam ove tvoje spojlere i prisećam se svega. Čisto me nešto pecka jer znam koliko je dobro :D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: X-Files
« Odgovor #95 : 03.07.2010. 23:56:37 »
Zamislite, iz prvo sam uboo verziju prevoda. ;D

P.S.

Hvala puno Saletu i ostalima koji su prevodili, odlični su prevodi. clapp

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Re: X-Files
« Odgovor #96 : 04.07.2010. 12:42:58 »
Ja gledam na kablovskoj na sci-fi, svaki dan idu po dve epizode.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: X-Files
« Odgovor #97 : 04.07.2010. 17:41:14 »
posle koje sezone ide onaj prvi film? :)

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: X-Files
« Odgovor #98 : 04.07.2010. 19:13:40 »
posle koje sezone ide onaj prvi film? :)
Posle pete :)
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: X-Files
« Odgovor #99 : 04.07.2010. 22:47:22 »
posle koje sezone ide onaj prvi film? :)
Posle pete :)
tako sam i izracunao, nego reko da pitam ;D
hvala ti

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Re: X-Files
« Odgovor #100 : 04.07.2010. 23:25:29 »
Spoiler for Hiden:
E jebi ga, odma' ga roknuše.
Pravi džanki sam postao, ima do jutra da odgledam 3. sezonu iako je to vremenski neizvodljivo. ;D

Spoiler for Hiden:
Alex Krycek, prokleti gad. Samo dobro prati. Bountyhunter je legenda, ja ga još zovem čeljust ;D 3. sezona je za mene najbolja sezona neke serije, vrh vrhova.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: X-Files
« Odgovor #101 : 04.07.2010. 23:37:49 »
Jeste li provalili da se Krajček (Nikolas Li) pojavljuje u epizodnoj ulozi u prvoj sezoni? Isto tako i Džek Blek. Greška u kastingu?
« Zadnja izmjena: 04.07.2010. 23:40:10 igniss »
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Re: X-Files
« Odgovor #102 : 04.07.2010. 23:59:17 »
Da, I to na nekom party-u upozna žensku s kojom otiđe spavat te se ženska pretvori u njega :D

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: X-Files
« Odgovor #103 : 07.07.2010. 01:29:32 »
Odgledao prvih osam epizoda treće sezone, jedino su mi prve dve bile dobre,
ostale su me žešće smorile, neke sam čak gledao iz više puta.
Sad bi bilo dobru da roknu jednu conspiracy. ;D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Re: X-Files
« Odgovor #104 : 07.07.2010. 14:54:54 »
Imaju oni onih dosta loših epizoda, kad su probali biti humoristična serija. ono je bio veći horror nego obične epke
Mrzim lopatare i limune

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Re: X-Files
« Odgovor #105 : 07.07.2010. 15:17:37 »
Mogu samo da zavidim vama koji po prvi put gledate X-Files..........

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Re: X-Files
« Odgovor #106 : 08.07.2010. 00:00:11 »
Imaju oni onih dosta loših epizoda, kad su probali biti humoristična serija. ono je bio veći horror nego obične epke

Kada se malo bolje pogleda, oni uopće nemaju loših epizoda. Čak ni 8. i 9. sezona gdje nema toliko Muldera. Možda su nekom dosadne epizode, ali sve su jako kvalitetne odrađene. Ne zovu X-files bzvz najinteligentijim showom ikad kao i show 90-ih.

Oni su bili toliko popularni da su si mogli dopustiti takve hum. epizode koje su kritičari ocjenili sa odličnima što i jesu. Malo koja serija može eksperimentirat. A Mulderov humor je odličan počevši od prve epizode. Recimo epizoda Jose Chung's 'From Outer Space iz treće sezone. To je tako inteligentno osmišljeno i umirem svaki put kada je gledam. Recimo ova scena iz te epizode. http://www.youtube.com/watch?v=KF0I2h8xx-0  rofl rofl

Ne znam da li ste znali, ali nakon zadnje epizode prve sezone, nakon
Spoiler for Hiden:
što je ubijen Deep Throat
to je bio toliko šok za gledatelje, totalno neočekivano. nakon te epizode stvorila se hrpa fanova te su tjednima zvali Cris Cartera da im kaže što će biti sljedeće. U tom trenutku su imali 25 milijuna fanova samo po Americi, samo nakon prve sezone. A da kasnije ne pričam. Nadam se da ću to doživjeti ponovno sa nekom serijom, ali to se još nije dogodilo.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: X-Files
« Odgovor #107 : 08.07.2010. 00:05:21 »
Ima jedna smorna epizoda. Ona sa bubašvabama ubicama. rofl
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Re: X-Files
« Odgovor #108 : 08.07.2010. 00:05:52 »
Misliš na one zelene bube ;D

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: X-Files
« Odgovor #109 : 08.07.2010. 00:08:08 »
Ima jedna smorna epizoda. Ona sa bubašvabama ubicama. rofl

Mislim da upravo tu epizodu gledam.

03x12 - War of the Coprophages

Trebalo mi je tri sata da odgledam onu prošlu. ;D
Ali su zato one prethodne dve bile fenomenalne. clapp

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: X-Files
« Odgovor #110 : 08.07.2010. 00:10:48 »
Jeste. Ta me je smorila opasno
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: X-Files
« Odgovor #111 : 08.07.2010. 00:13:37 »
Kuku, ako je tebe smorila šta ću ja da radim?

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Re: X-Files
« Odgovor #112 : 08.07.2010. 00:15:28 »
Imaju oni onih dosta loših epizoda, kad su probali biti humoristična serija. ono je bio veći horror nego obične epke

Kada se malo bolje pogleda, oni uopće nemaju loših epizoda. Čak ni 8. i 9. sezona gdje nema toliko Muldera. Možda su nekom dosadne epizode, ali sve su jako kvalitetne odrađene. Ne zovu X-files bzvz najinteligentijim showom ikad kao i show 90-ih.

Oni su bili toliko popularni da su si mogli dopustiti takve hum. epizode koje su kritičari ocjenili sa odličnima što i jesu. Malo koja serija može eksperimentirat. A Mulderov humor je odličan počevši od prve epizode. Recimo epizoda Jose Chung's 'From Outer Space iz treće sezone. To je tako inteligentno osmišljeno i umirem svaki put kada je gledam. Recimo ova scena iz te epizode. http://www.youtube.com/watch?v=KF0I2h8xx-0  rofl rofl

Ne znam da li ste znali, ali nakon zadnje epizode prve sezone, nakon
Spoiler for Hiden:
što je ubijen Deep Throat
to je bio toliko šok za gledatelje, totalno neočekivano. nakon te epizode stvorila se hrpa fanova te su tjednima zvali Cris Cartera da im kaže što će biti sljedeće. U tom trenutku su imali 25 milijuna fanova samo po Americi, samo nakon prve sezone. A da kasnije ne pričam. Nadam se da ću to doživjeti ponovno sa nekom serijom, ali to se još nije dogodilo.

Jel si ti gledao Lost? ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Re: X-Files
« Odgovor #113 : 08.07.2010. 00:16:29 »
Aha, misliš na tu. Ima još jedna epizoda o zelenim bubama. Mulder i Scully ostanu zarobljeni u šumi te istražuju smrti drvosječa. Evo te epizode http://www.youtube.com/watch?v=IFST5gMQzZg genijalna

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Re: X-Files
« Odgovor #114 : 08.07.2010. 00:19:54 »
Imaju oni onih dosta loših epizoda, kad su probali biti humoristična serija. ono je bio veći horror nego obične epke

Kada se malo bolje pogleda, oni uopće nemaju loših epizoda. Čak ni 8. i 9. sezona gdje nema toliko Muldera. Možda su nekom dosadne epizode, ali sve su jako kvalitetne odrađene. Ne zovu X-files bzvz najinteligentijim showom ikad kao i show 90-ih.

Oni su bili toliko popularni da su si mogli dopustiti takve hum. epizode koje su kritičari ocjenili sa odličnima što i jesu. Malo koja serija može eksperimentirat. A Mulderov humor je odličan počevši od prve epizode. Recimo epizoda Jose Chung's 'From Outer Space iz treće sezone. To je tako inteligentno osmišljeno i umirem svaki put kada je gledam. Recimo ova scena iz te epizode. http://www.youtube.com/watch?v=KF0I2h8xx-0  rofl rofl

Ne znam da li ste znali, ali nakon zadnje epizode prve sezone, nakon
Spoiler for Hiden:
što je ubijen Deep Throat
to je bio toliko šok za gledatelje, totalno neočekivano. nakon te epizode stvorila se hrpa fanova te su tjednima zvali Cris Cartera da im kaže što će biti sljedeće. U tom trenutku su imali 25 milijuna fanova samo po Americi, samo nakon prve sezone. A da kasnije ne pričam. Nadam se da ću to doživjeti ponovno sa nekom serijom, ali to se još nije dogodilo.

Jel si ti gledao Lost? ;D
Pogledao sam cijeli Lost, ali nisam neki pretjerani fan te serije. Ali moram ga pohvalit što se najviše približio popularnošću X-filesima, ali nedovoljno. Jer ono je bilo nešto sasvim drugo. X-files su gledali i bebači i stariji, to je pojam tada, nešto novo, originalno sa izvanzemaljcima, zavjerama itd. zbog toga tako velika popularnost. Lost je najpopularnija serija prošlog desetljeća, ali vjeruj mi... X-files su bili duplo popularniji. Da je danas rađen X-files, u vrijeme Losta, sumnjam da bi bili tako popularni, ali za ono vrijeme je to bio POJAM nečega što se nije viđalo
« Zadnja izmjena: 08.07.2010. 00:28:43 MilanRS »

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: X-Files
« Odgovor #115 : 08.07.2010. 00:43:54 »
Kol'ko je dobra ova doktorka:



Zbog nje vredi gledati ovu epizodu, a i Molder je čini mi se zapenio kad je video. ;D

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Re: X-Files
« Odgovor #116 : 08.07.2010. 01:12:23 »
Imaju oni onih dosta loših epizoda, kad su probali biti humoristična serija. ono je bio veći horror nego obične epke

Kada se malo bolje pogleda, oni uopće nemaju loših epizoda. Čak ni 8. i 9. sezona gdje nema toliko Muldera. Možda su nekom dosadne epizode, ali sve su jako kvalitetne odrađene. Ne zovu X-files bzvz najinteligentijim showom ikad kao i show 90-ih.

Oni su bili toliko popularni da su si mogli dopustiti takve hum. epizode koje su kritičari ocjenili sa odličnima što i jesu. Malo koja serija može eksperimentirat. A Mulderov humor je odličan počevši od prve epizode. Recimo epizoda Jose Chung's 'From Outer Space iz treće sezone. To je tako inteligentno osmišljeno i umirem svaki put kada je gledam. Recimo ova scena iz te epizode. http://www.youtube.com/watch?v=KF0I2h8xx-0  rofl rofl

Ne znam da li ste znali, ali nakon zadnje epizode prve sezone, nakon
Spoiler for Hiden:
što je ubijen Deep Throat
to je bio toliko šok za gledatelje, totalno neočekivano. nakon te epizode stvorila se hrpa fanova te su tjednima zvali Cris Cartera da im kaže što će biti sljedeće. U tom trenutku su imali 25 milijuna fanova samo po Americi, samo nakon prve sezone. A da kasnije ne pričam. Nadam se da ću to doživjeti ponovno sa nekom serijom, ali to se još nije dogodilo.

Jel si ti gledao Lost? ;D
Pogledao sam cijeli Lost, ali nisam neki pretjerani fan te serije. Ali moram ga pohvalit što se najviše približio popularnošću X-filesima, ali nedovoljno. Jer ono je bilo nešto sasvim drugo. X-files su gledali i bebači i stariji, to je pojam tada, nešto novo, originalno sa izvanzemaljcima, zavjerama itd. zbog toga tako velika popularnost. Lost je najpopularnija serija prošlog desetljeća, ali vjeruj mi... X-files su bili duplo popularniji. Da je danas rađen X-files, u vrijeme Losta, sumnjam da bi bili tako popularni, ali za ono vrijeme je to bio POJAM nečega što se nije viđalo

Ne upoređujem X-Files i Lost, samo pitam zato što si napisao da nisi gledao seriju koja je toliko dobra kao X-Files ;D Jedino može da se uporedi njihov uticaj na TV, jer X-Files je postavio temelje za 90% SF serija posle njega, i dosta je jako uticao na obične kriminalne/proceduralne drame. O uticaju Losta tek će se pričati ;D Ovo oko gledanosti i popularnosti, mislim da to ne govori o kvalitetu bilo čega, jer npr svi su gledali Prison Break a serija je svakom epizidom bila sve gora i gora, dok spot Lady Gage na youtubeu ima 150 miliona pregleda, pa je ona ipak i dalje samo prolazna pojava a ne muzičarka ;D

Sorry na offtopicu ;D ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Re: X-Files
« Odgovor #117 : 08.07.2010. 01:18:46 »
S tim se apsolutno slažem. Popularnost nema veze sa kvalitetom u većini slučaja. Čast izuzetcima poput x-filesa i losta. Oni su i popularni i kvalitetni.  ;)

Prison break također ne volim

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Re: X-Files
« Odgovor #118 : 08.07.2010. 01:31:56 »
S tim se apsolutno slažem. Popularnost nema veze sa kvalitetom u većini slučaja. Čast izuzetcima poput x-filesa i losta. Oni su i popularni i kvalitetni.  ;)

Dobitna kombinacija ;D Inače, da ne bude baš totalni offtopic,
Spoiler for Hiden:
gledao sam pre par dana jednu epizodu na SF kanalu i shvatio koliko sam toga zaboravio ;D definitivno treba da se obnovi gradivo ;D

S tim se apsolutno slažem. Popularnost nema veze sa kvalitetom u većini slučaja. Čast izuzetcima poput x-filesa i losta. Oni su i popularni i kvalitetni.  ;)

Prison break također ne volim

Dosta ljudi kojima u su X-Files i Lost u vrhu, ne voli PB, a to valjda nešto govori :D (šalim se, o ukusima se ne raspravlja ;D )
« Zadnja izmjena: 08.07.2010. 01:34:02 Johny »

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Re: X-Files
« Odgovor #119 : 08.07.2010. 01:33:12 »
I ja opasno zavidim i hocu da crknem. Ne zbog toga sto sam mator i sto jos ne mogu da se opasuljim da je stasala nova generacija klinaca koji nisu gledali dosije x, vec sto se nije pojavila serija (niti ce) koja se gleda sa takvim odusevljenjem.
Jedino me Supernatural dotakao na takav nacin, al malo.
Pominjete Lost, meni je ta serija presipanje iz supljeg u prazno 6 godina zaredom i nije X-filesu ni do kolena. (Razapnite me zbog Losta, briga me)