Autor Tema: Fright Night (2011)  (Posjeta: 966 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1195
  • Spol: Muški
Fright Night (2011)
« : 16.03.2013. 16:35:52 »

Opis:
Čarli Bruster (Anton Jelčin) je maturant koji je glavni baja – sve dok se Džeri (Kolin Farel) ne useli u kuću do njegove. Čarli otkriva da je Džeri vampir koji traži žrtve po kraju. Upoznajte seksi novog komšiju – Džerija Dandridža (Kolin Farel). On je opasno šarmantan i bukvalno smrtonosan. To je zato što je on vampir željan krvi, i to mnogo krvi. Kad maturant Čarli Bruster (Anton Jelčin) poveže Džerijeve sumnjive aktivnosti i sve veći broj mrtvih u komšiluku, zaklinje se da će zaustaviti krvavi pohod svog komšije. Ali ne može sam. Njegova jedina nada je Piter Vinsent (Dejvid Tenant) iz Las Vegasa, mađioničar i ubica vampira. Ovaj neobičan dvojac kreće u misiju da zaustavi Džerijev zlokobni pohod. Ali Džeri je nemilosrdni i okrutni ubica koji se neće predati bez borbe. Spremite se da zarijete zube u ovaj uzbudljivi re-vamp strašnog horor klasika. Sa ekipom punom zvezda, Noć strave će vas očarati na prvi ujed!

Izvor: hbo.rs

Žanr: komedija, horor
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 106 minuta
Režija: Craig Gillespie
Scenarij: Marti Noxon, Tom Holland, Tom Holland
Glumci: Anton Yelchin, Colin Farrell, Toni Collette, David Tennant, Imogen Poots, Christopher Mintz-Plasse, Dave Franco, Reid Ewing, Will Denton, Sandra Vergara...

IMDb

« Zadnja izmjena: 09.11.2019. 09:27:39 zkarlov »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fright Night (2011)
« Odgovor #1 : 07.03.2015. 04:01:19 »
Ovo je remake koji nije bio toliko loš koliko sam očekivao. Ipak, previše ušminkan za moj ukus.

Tags: