Autor Tema: Grey's Anatomy  (Posjeta: 261966 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1020 : 21.01.2013. 23:08:11 »
Milane, Hopey, Noblice...  :nnc:
Hvala vama što me hvalite!  :) Lepo me motivišete da prevodim i dalje.
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Nightmaster

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • No Sleep
    • Samo-opusteno
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1021 : 23.01.2013. 20:49:40 »
Hvala puno na prevodu! :)

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1022 : 24.01.2013. 12:49:10 »
Hvala puno na prevodu! :)
Nightmaster  :nnc:
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1023 : 03.02.2013. 19:35:44 »
13. epizoda je na sajtu.

Uživajte!  :)
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1024 : 03.02.2013. 19:51:36 »
Biljo hvala na prevodima. Zaista si napredovala. Postala si pravi pro.  :majstore
I sta se desilo sa Kristinom
Spoiler for Hiden:
Stara Kristina bi onom mladicu prikacila ne jednu nego bar tri tranfuzije.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1025 : 03.02.2013. 20:03:17 »
Biljo, hvala puno na prevodu. :)  :volim :rose: :rose:

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1026 : 03.02.2013. 20:05:21 »
Hvala Mayo!  :) Trudim se da svaki sledeći prevod bude bolji od prethodnog.

Spoiler for Hiden:
Mislim da Cristina nije oguglala na takve stvari, samo je starija, pa je naučila da stane na loptu. Valjda!  :)

Milane,  drinks  :drugari
« Zadnja izmjena: 03.02.2013. 20:06:52 biljabane »
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1027 : 09.02.2013. 23:48:40 »
Prevod 14. epizode je postavljen. Ko voli ovo, uživajte!
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1028 : 10.02.2013. 00:01:04 »
Bila sam malo u zaostatku, sad sam bome nadoknadila i ima da uzivam.  kokicekola Hvala Biljo!  ;)

Offline Sarabi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 363
  • Spol: Ženski
  • The Bunk is strictly a suit-and-tie motherfucker.
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1029 : 10.02.2013. 20:27:55 »
Biljo, hvala na prevodima! Smajlicvece

Spoiler for Hiden:
Konačno su počeli da pričaju o kupovini bolnice, videlo se iz aviona da će da idu u tom pravcu.

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1030 : 10.02.2013. 21:09:31 »
 :nnc:
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1031 : 10.02.2013. 21:50:51 »
Biljo, hvala puno na prevodima, gledao sam trejlere malo i promo snimke i uzbudljiva situacija tek sada dolazi. Zato sam posledne 3 epizode ostavio i čekam još par da se snimi pa ću sve odjednom odgledati, čisto da me ne ubije neizvesnost. :D

hvala puno na prevodima  srcesmajli Smajlicvece Smajlicvece

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1032 : 10.02.2013. 21:57:51 »
Nema na čemu, drugar!  :) :drugari
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1033 : 11.02.2013. 22:34:59 »
Znam da upadam naglo dok se dogovarate oko prijevoda, nego.. ja sam sa GA stala kod negdje 5 sezone, ono kad je pucnjava u bolnici na Dereka..ne znam zašto sam stala, bila mi je među najdražima, ali eto, došle druge. Želim jako početi s nastavkom gledanja, ima li smisla? jel opala gledanost? kakvi su?

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1034 : 11.02.2013. 23:45:50 »
Kako si mogla stati u tom momentu?  :naklon: Ja njih i dalje bas volim pogledati, nekako mi imaju ono nesto. Naravno da su u pocetku bili bolji, ali kvalitet je za 9. sezonu po meni na velikom nivou.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1035 : 12.02.2013. 09:17:45 »
Slažem se sa Hopey, nastavi gledati. Po meni serija je idalje super, možda se nađe poneka epizoda koja je loša, ali serija nije otišla toliko od radnje, još uvek je sasvim super i gledaću je sigurno do kraja. :)

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1036 : 12.02.2013. 19:41:15 »
Na pocetku sezone sam se malo smorila, ali sada je ponovo zanimljiva. I ja cu je gledati do kraja,


Biljo, hvala na sjajnim prevodima  :rose:
Miss you Dexter!

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1037 : 12.02.2013. 20:08:34 »
Lidija:nnc:

Alicia, čula si: brzo nastavi sa gledanjem, da nadoknadiš gradivo!
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1038 : 13.02.2013. 12:38:55 »
Kako si mogla stati u tom momentu?  :naklon: Ja njih i dalje bas volim pogledati, nekako mi imaju ono nesto. Naravno da su u pocetku bili bolji, ali kvalitet je za 9. sezonu po meni na velikom nivou.

Nešto mi nije net valjao pa nisam skidala, nego tu i tamo hvatala malo na Foxu, pa kad sam vidjela da mi nema Izzie i da se sve nešto izmješalo, nisam imala volje. Ali stoji mi uredno na spisku kad riješim nešto od 342546 serija što pratim  rofl

Offline svetlanalane

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 121
  • Spol: Ženski
    • Pravosudna mreza
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1039 : 14.02.2013. 15:06:00 »
Kako si mogla stati u tom momentu?  :naklon: Ja njih i dalje bas volim pogledati, nekako mi imaju ono nesto. Naravno da su u pocetku bili bolji, ali kvalitet je za 9. sezonu po meni na velikom nivou.
Baš tako, serija ima "ono nešto" za razliku od mnogih drugih.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1040 : 16.02.2013. 00:21:08 »
Nisam mogao dočekati da izađe još epizoda, pa sam upravo 3 epizode odgledao. Fenomenalne su sve tri epizode. Baš mi se dopadaju. Podsećaju me na one prve epizode, duhovite i interesantne.

Spoiler for Epizoda 9x11:
Ping pong. Šepard i Šejn, hahaha kako sam se smejao tokom svake scene. Čak je super bilo kada je Kristina zaigrala. Početak epizode kada je Owen mislio da je Kristina u kuhinji pa je uhvatio za grudi :D hahahahha kako sam se smejao :D Predobro.

Scena večere je prelepa. Takođe, super mi je i ona scena gde Kristina govori Dereku kako je znala da je trudna Grej, i njeno objašnjavanje kako zna. Obožavam je. Hehe :D
Spoiler for Epizoda 9x12:
Žao mi je Arizone i toga što joj se dešavalo tokom ove epizode, ali mi je drago da je uspela uz pomoć talasa da smiri tu psihičku bol, ili šta već.

I drago mi je da je Meredit prošla strah od letenja avionom. Scena sa skalpelom i Arizoninom nogom je bila predobra. Kraj mi se nije dopao, msm zatvaranje hitne.
Spoiler for Epizoda 9x13:
Početak i objašnjavanje svega je pomalo smor. Ali kasnije Kristina i kamerman. ahahha smejao sam se kao lud. Bejli je bila fenomenalna u ovoj epizodi. Kako me je nasmejavala tokom cele epizode, njeno ulizivanje i sve to. Hahahah, predobro.

Ne razumem zašto roditelji od onog lika nisu dozvolili transfuziju krvi, bože sačuvaj. Ali opet to je neka njihova vera.

Arizona i ona devojčica. Definitivno jedna od najboljih scena u epizodi. Bukvalno mi se osmeh vratio na lice kad je prohodala ta devojčica, e svašta. Tako sam se uživeo u epizodu. Jedva čekam sledeće epizode da odgledam. Pogotovo me interesuje šta će biti sa bolnicom.

Spoiler for Nepovezano za ove tri epizode:
Baš me zanima šta će biti sa bolnicom, ko je kupac. Iskreno se nadam da će oni od tih 15 miliona što je svako dobio kupiti bolnicu, to bi bilo super. :)

Baš su se lepo popravili. I ove tri epizode što sam odgledao sada su super. Čekam da još jedna izađe pa ću onda i sledeće 3 odgledati. :)

Biljo, prevodi su odlični, hvala još jednom. :)

Offline levian

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1041 : 16.02.2013. 06:24:28 »
Nisam mogao dočekati da izađe još epizoda, pa sam upravo 3 epizode odgledao. Fenomenalne su sve tri epizode. Baš mi se dopadaju. Podsećaju me na one prve epizode, duhovite i interesantne.

Spoiler for Epizoda 9x11:
Ping pong. Šepard i Šejn, hahaha kako sam se smejao tokom svake scene. Čak je super bilo kada je Kristina zaigrala. Početak epizode kada je Owen mislio da je Kristina u kuhinji pa je uhvatio za grudi :D hahahahha kako sam se smejao :D Predobro.

Scena večere je prelepa. Takođe, super mi je i ona scena gde Kristina govori Dereku kako je znala da je trudna Grej, i njeno objašnjavanje kako zna. Obožavam je. Hehe :D
Spoiler for Epizoda 9x12:
Žao mi je Arizone i toga što joj se dešavalo tokom ove epizode, ali mi je drago da je uspela uz pomoć talasa da smiri tu psihičku bol, ili šta već.

I drago mi je da je Meredit prošla strah od letenja avionom. Scena sa skalpelom i Arizoninom nogom je bila predobra. Kraj mi se nije dopao, msm zatvaranje hitne.
Spoiler for Epizoda 9x13:
Početak i objašnjavanje svega je pomalo smor. Ali kasnije Kristina i kamerman. ahahha smejao sam se kao lud. Bejli je bila fenomenalna u ovoj epizodi. Kako me je nasmejavala tokom cele epizode, njeno ulizivanje i sve to. Hahahah, predobro.

Ne razumem zašto roditelji od onog lika nisu dozvolili transfuziju krvi, bože sačuvaj. Ali opet to je neka njihova vera.

Arizona i ona devojčica. Definitivno jedna od najboljih scena u epizodi. Bukvalno mi se osmeh vratio na lice kad je prohodala ta devojčica, e svašta. Tako sam se uživeo u epizodu. Jedva čekam sledeće epizode da odgledam. Pogotovo me interesuje šta će biti sa bolnicom.

Spoiler for Nepovezano za ove tri epizode:
Baš me zanima šta će biti sa bolnicom, ko je kupac. Iskreno se nadam da će oni od tih 15 miliona što je svako dobio kupiti bolnicu, to bi bilo super. :)

Baš su se lepo popravili. I ove tri epizode što sam odgledao sada su super. Čekam da još jedna izađe pa ću onda i sledeće 3 odgledati. :)

Biljo, prevodi su odlični, hvala još jednom. :)

Spoiler for Hiden:
Jehovima svjedoci je zabranjemo da primaju tudju krv tako njihova religija nalaze.
Iskreno meni je to jedna od najvecih gluposti.

"Jehovini svjedoci zabranjuju transfuziju krvi i pustit će radije da im član umre ako ne dobije krv, a pritome se pozivaju na navode iz Levitske knjige 3:17, 7:26-27 i 17:10-14. Ti navodi, međutim, nemaju nikakve veze s transfuzijom krvi."

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1042 : 16.02.2013. 10:45:21 »
Citat:
Spoiler for Hiden:
Jehovima svjedoci je zabranjemo da primaju tudju krv tako njihova religija nalaze.
Iskreno meni je to jedna od najvecih gluposti.
Spoiler for Hiden:
Upravo to sam i ja hteo napisati, ali nisam zbog religioznih stvari. Definitivno ne razumem te religije koje te sprečavaju u nečemu i jedino što preostaje je da se umre, to ne razumem kakva su to verovanja i šta već, kao da ne veruju u život. No ne bih previše da se upuštam u te diskusije.

Spoiler for Ovo bih želeo:
Joj kako bih želeo da se u 10. sezoni ako je bude vrati Katherine Heigl, kako ja nju obožavam. Da bude potpuno izlečena i sve to, i da jednostavno se vrati i malo njene drame, malo humora i onda jednostavno da se 10. sezonom serija završi, kao što i očekujem. To bi bio fenomenalan kraj. Jedino Džordž neće moći nikada da se pojavi, ali opet to je nešto drugo, mogli bi ga ponekad spomenuti.

Offline Bert

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 204
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1043 : 16.02.2013. 22:00:46 »
Spoiler for Hiden:
Ja sam u zaostatku, iznervirali me s onim avionom, ali sada ste me zaintrigirali pa ću pokušati nadoknaditi...  :P

Spoiler for Hiden:
Ništa, tek tako da i ja imam spoilera koliko i vi.  ;D

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1044 : 16.02.2013. 22:39:47 »
Milane,
Spoiler for Hiden:
Sve dok se Izzie ne vrati, što bih jako volela, gledaj u moj avatar!  :)
Ili još bolje...


 :)
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1045 : 17.02.2013. 00:23:47 »
Spoiler for Hiden:
Da li postoji mogućnost da se ona vrati?

Uffffff koja slika u spojleru  :neverovatno:  :ono-kao :ono-kao :ono-kao :ono-kao

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1046 : 17.02.2013. 00:40:19 »
Spoiler for Hiden:
Da li postoji mogućnost da se ona vrati?

Uffffff koja slika u spojleru  :neverovatno: :ono-kao :ono-kao :ono-kao :ono-kao

I don't think so!  :(
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1047 : 17.02.2013. 00:44:07 »
Spoiler for Hiden:
Da li postoji mogućnost da se ona vrati?

Uffffff koja slika u spojleru  :neverovatno: :ono-kao :ono-kao :ono-kao :ono-kao

I don't think so!  :(

Šteta, smatram da bi time povećali gledanost seriji dosta. Pred kraj sezone da zahuktaju i bace reklamu kao da se vraća ona i to bi bilo fenomenalno.

Odoh spavati sada. xD haha  8) 8) :zzz :zzz :zzz

Offline Nightmaster

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • No Sleep
    • Samo-opusteno
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1048 : 19.02.2013. 00:52:36 »
15 epizoda je odlična, dramatična, neizvesna, svi u igri, lepo odradjeno doduše manje stavljen akcenat na operacije i medicinu u ovoj epizodi ali svakako zanimljivo i lepo odradjeno.

Radujem se novim epizodama, lepo su sad priču razvili i svidja mi se kuda sve to ide :)

A da, i hvala puno za odličan prevod kao i uvek! :)

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Grey's Anatomy
« Odgovor #1049 : 21.02.2013. 01:31:50 »
Počeo sam (po prvi put) pratiti ovu seriju, pogledao sam prve tri epizode. Sviđaju mi se priče i likovi. Nadam se da će otkriti njihove mračne prošlosti jer zasad ništa ne znamo o njima ;D