Autor Tema: Billions  (Posjeta: 27300 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Billions
« Odgovor #30 : 31.01.2016. 22:15:42 »
Spoiler for Hiden:
Naravno da znaju,pa nije ovo turska serija sa "iznenadjenjima" takve vrste.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Billions
« Odgovor #31 : 31.01.2016. 22:34:49 »
Lewis nigdje ne zna. Ne postoji scena koja to pokazuje. Ako postoji, izvoli reci gdje je ta scena. Nije turska serija, ali je američka. Ima mnogo glupih američkih serija i mnogo ovakvih scenarističkih odluka i boli njih briga što je nategnuto. To rade samo radi same radnje.

Da Lewis zna, pokazali bi nam u prve dvije epizode. Mislim, nije da Lewis ne zna Giamatia.
Spoiler for Hiden:
Njih dvoje se znaju i neprijatelji su i nikome nije sumnjivo što Lewis nije razgovarao s njegovom ženom oko toga. Niti spomenuo, ništa. Samo logika.

Da, on ne zna, a i meni je čudno/glupo da čovjek koji zna "sve" to ipak ne zna. Ali hajde, valjda im tako treba za priču/radnju serije.

O tome govorim  smileyNO1
« Zadnja izmjena: 31.01.2016. 22:37:20 Mulder »

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Billions
« Odgovor #32 : 01.02.2016. 11:19:54 »
Spoiler for Hiden:
Ja ipak mislim da zna. Jer joj nije rekao ništa o ono lažnoj inspekciji. A inače joj govori sve.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Billions
« Odgovor #33 : 01.02.2016. 14:32:12 »
Treca epizoda je nesto slabija od prve dve.
Sama serija je dosta komplikovana. Kvalitetna gluma, kvalitetan roster, ali nekako je tema koju obradjuju neupecatljiva. Steta sto ovakve glumce nisu iskoriatili za nesto bolje, za nesto privlacnije. Ima i kvalitetnog humora, zapleta, ali primesa dva mocna coveka koji se trude da sruse jedan drugog je dosadna. Dalje od tri epizode ne idem, ali ko voli ovakvu vrstu serije, uzivace u njoj.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Billions
« Odgovor #34 : 01.02.2016. 14:51:23 »
Spoiler for Hiden:
Ja ipak mislim da zna. Jer joj nije rekao ništa o ono lažnoj inspekciji. A inače joj govori sve.
Aha, misliš na
Spoiler for Hiden:
ono i kad je otpustio onog lika pred tom inspekcijom, a upravo je sa tim likom ona razgovarala jer ju je Bobby (Lewis) nagovorio  ;D danas gledam treću pa ako i tu nema niti jedne scene, onda definitino ne zna.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Billions
« Odgovor #35 : 01.02.2016. 15:20:31 »
Spoiler for Hiden:
Ja ipak mislim da zna. Jer joj nije rekao ništa o ono lažnoj inspekciji. A inače joj govori sve.
Aha, misliš na
Spoiler for Hiden:
ono i kad je otpustio onog lika pred tom inspekcijom, a upravo je sa tim likom ona razgovarala jer ju je Bobby (Lewis) nagovorio  ;D danas gledam treću pa ako i tu nema niti jedne scene, onda definitino ne zna.

Mislim da će ti biti jasnije sad u trećoj da bi bila glupost da ne zna... Scena iz treće epizode
Spoiler for Hiden:
zna za ljubavnicu od njegovog oca, a da ne zna ko mu je žena.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Billions
« Odgovor #36 : 01.02.2016. 15:59:09 »
Da, ali opet to ne dokazuje da on zna već samo dokazuje da
Spoiler for Hiden:
zna za tu ljubavnicu
a to nije dkaz da zna za nju. Nema dokaza u niti jednoj sceni. Zar ne misliš da bi nam scenaristi to prikazali? Da žele da mi gledatelji znamo, napravili bi to. I nije da Bobby (Lewis) ne zna Chucka (Giamati). Njih dvoje se znaju i još su neprijatelji, a nema niti jedne scene koja dokazuje da on stvarno zna za nju. Apsolutno vjerujem da bi nam scenaristi dali do znanja da on zna. Zasad podržavam ideju da ne zna jer mislim da će bolje poslužiti za radnju.


Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Billions
« Odgovor #37 : 01.02.2016. 16:46:04 »
Naravno da Chuck zna, bez obzira sto se to ne potencira u dosadasnjim epizodama. Jednoastavno kadar je na drugim stvarima.
Spoiler for Hiden:
Chuck i Wendy imaju komplikovan brak u kojem je ona dominantan pol. Jaka, samostalna zena koja ne zavisi od novca svog muza, i ne odustaje od svoje karijere.
E sad, njena proslost sa Bobbyjem je takva da ga je poznavala mnogo pre nego sto je upoznala Chucka i pre nego sto se udala za njega. Dakle, u njegovoj je firmi mnogo ranije. Chuck to ne zeli da koristi, i ne pada mu na pamet da od nje trazi da mu bude krtica. Takav im je brak. Niti moze da je kontrolise u krevetu, niti moze da kontrolise ili utice na njenu karijeru. A cini se da i ne zeli to.
Wendy je odlicno napisan lik.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Billions
« Odgovor #38 : 01.02.2016. 18:36:08 »
Da, ali opet to ne dokazuje da on zna već samo dokazuje da
Spoiler for Hiden:
zna za tu ljubavnicu
a to nije dkaz da zna za nju. Nema dokaza u niti jednoj sceni. Zar ne misliš da bi nam scenaristi to prikazali? Da žele da mi gledatelji znamo, napravili bi to. I nije da Bobby (Lewis) ne zna Chucka (Giamati). Njih dvoje se znaju i još su neprijatelji, a nema niti jedne scene koja dokazuje da on stvarno zna za nju. Apsolutno vjerujem da bi nam scenaristi dali do znanja da on zna. Zasad podržavam ideju da ne zna jer mislim da će bolje poslužiti za radnju.
Da, nigdje sa sigurnošću se ne vidi da  zna. To stoji. Kao i činjenica da ti možda i jesi u pravu s tom tvrdnjom. Ali, to bi bio jedan ogromni, ali ogrmoni minus da ne zna.
Jer,
Spoiler for Hiden:
istražuješ neprijatelja, pronađeš ljubavnicu oca, a da ne otkriješ neke osnovne infromacije, kao što je njegova porodica, onda je to jako, jako, glupo i nikako se ne uklapa u Axelov lik. Čovjeka koji je promijenio naziv zgrade zbog toga što je istjeran iz golf kluba. Jednostavno ne vjerujem da je on osoba koja bi napravila toliki propust.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Billions
« Odgovor #39 : 01.02.2016. 19:42:16 »
Pogledana treća  :)

Sad sam još više sigurniji da ne zna. I slažem se da bi bio minus. Samo mi je stvarno čudno da nam dosad nisu dali ništa što bi u potpunosti dokazalo. 
Spoiler for Hiden:
Idemo na dokazane činjenice:

1. Bobby zna za ljubavnicu od njegovo oca kako je rekao Dragonite.
2. Bobby zna Chucka i neprijatelji su.
3. Ne postoji niti jedna scena koja nam poručuje niti sugestira da on zna.

Samim time i samom logikom nakon ove tri epizode očito je da su se scenaristi odlučili na taj potez jer kad će Bobby otkriti, to će djelovati na njega pošto je u odličnim odnosima sa njom. Jednostavno je preblesavo da u niti jednoj sceni u ove tri epizode ne postoji ni najmanji hint da on zna kako je ona njegova žena. I kada je s njom razgovarao, niti jednom nije spomenuo da je ne znam razgovarao s njezinim mužem, da se svađao, da su u lošim odnosima bla bla bla. Ne govorim ovdje u otkrivanju nekakvih planova od strane Bobbya već samo neki mali razgovor o njezinom mužu.

I ne samo da nema u razgovoru sa njom scena da on zna već i u razgovoru s njegovim prijateljima ili sa svojom curom. Ništa, ni najmanji mogući hint.

U svakom slučaju bit će zanimljivo kad će otkriti jer njemu ona mnogo znači pa će biti dobar twist. Što se tiče same serije nakon ove tri epizode prva mi je najbolja, a ove dvije nešto fali. Ne znam, ima previše scena koje mi se ne uklapaju i donose neke odluke koje nisu potrebne i tu ponajviše mislim na ove užasne sporedne likove. Protiv glavnih nemam ništa. Samo da ovo Showtime ne upropasti kako inače zna upropastiti svaku svoju seriju.
« Zadnja izmjena: 01.02.2016. 19:44:06 Mulder »

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Billions
« Odgovor #40 : 01.02.2016. 22:19:36 »
Naravno da Chuck zna, bez obzira sto se to ne potencira u dosadasnjim epizodama. Jednoastavno kadar je na drugim stvarima.
Spoiler for Hiden:
Chuck i Wendy imaju komplikovan brak u kojem je ona dominantan pol. Jaka, samostalna zena koja ne zavisi od novca svog muza, i ne odustaje od svoje karijere.
E sad, njena proslost sa Bobbyjem je takva da ga je poznavala mnogo pre nego sto je upoznala Chucka i pre nego sto se udala za njega. Dakle, u njegovoj je firmi mnogo ranije. Chuck to ne zeli da koristi, i ne pada mu na pamet da od nje trazi da mu bude krtica. Takav im je brak. Niti moze da je kontrolise u krevetu, niti moze da kontrolise ili utice na njenu karijeru. A cini se da i ne zeli to.
Wendy je odlicno napisan lik.
Tako je,mislim da znaju.A obojica postuju njenu nezavisnost.Ali posto je Mulder najcesce u pravu,dozvolimo da ce jedan takav nonsens da iskoriste u seriji.Videcemo.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Billions
« Odgovor #41 : 03.02.2016. 00:54:52 »
Meni bi bio fenomen


Spoiler for Hiden:
da Lewis ne zna da mu je zena, ne zbog Giamatija nego zbog nje, prijateljica mu toliki niz godina, toliko dugo uz njega a da on ne zna za koga je ona udata, ma daj, sto rece neko nije ovo turska serija jebote, a jos kad se uzme u obzir da je covek milijarder i da ga Giamati ganja a da on nije proverio ko mu je zena, jednostavno imaju takav odnos. Ako stvarno naprave taj twist da nije znao, to je amaterizam teskog nivoa.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Billions
« Odgovor #42 : 07.02.2016. 16:18:33 »
I ja mislim da zna. :D

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Billions
« Odgovor #43 : 07.02.2016. 16:34:38 »
Meni bi bio fenomen


Spoiler for Hiden:
da Lewis ne zna da mu je zena, ne zbog Giamatija nego zbog nje, prijateljica mu toliki niz godina, toliko dugo uz njega a da on ne zna za koga je ona udata, ma daj, sto rece neko nije ovo turska serija jebote, a jos kad se uzme u obzir da je covek milijarder i da ga Giamati ganja a da on nije proverio ko mu je zena, jednostavno imaju takav odnos. Ako stvarno naprave taj twist da nije znao, to je amaterizam teskog nivoa.
Pa nije turska, ali je američka serija. Kao da su američke serije bezgrešne. Zar zbilja moram nabrajat sve glupaste serije iz čitave televizijske povijesti amerike.

Možete vi misliti da zna, ali nemate nikakvog dokaza za tu tvrdnju. Onaj koji nešto tvrdi, na njemu je da dokaže. Ne postoji scena, ne postoji niti najmanja sugestija. Sad malo razmislite. Zar ne mislite da bi nam već dali neki hint kroz ove tri epizode? Dali bi sto posto ako bi željeli da tako mislimo, ali nisu dali ništa. Jel je čudno što on ne zna? Naravno da je čudno jer je milijarder i ima ljude koji mogu sve saznati. I baš zato je čudno što ne postoji niti najmanja scena oko toga. Ne bi bilo čudno da on ne zna Giamatia, ali ga zna i neprijatelji su. Zato i baš je čudno. Zaključno k tome, on ne zna. Sve dok se ne dokaže da zna, tako ću tvrditi jer imam ogroman temelj za takvu tvrdnju.

I nemojte se iznenaditi kada dođe epizoda u kojoj Lewis saznaje da je ona njegova žena  ;D to će biti twist i to čuvaju. Kao da je ova serija ne znam što. Prosječan uradak i tipično za Showtime idu na atrakciju, a zanemaruju logiku i realnost.

A i gdje ćeš većeg dokaza da ne zna
Spoiler for Hiden:
kad mu ona dolazi i govori da joj treba vremena. Odmah ju je skužio i rekao joj je "misliš dati otkaz" i onda je ona rekla da joj treba vremena. I sad pazite što se događa iduće. Lewisov lik joj govori da ne zna otkuda to dolazi. Znači, da zna kako je ona njegova žena, on bi sigurno zaključio da to dolazi od toga što su njih dvoje neprijatelji. Jel shvaćate. Tip je vrhunski psiholog, zna točno tko što razmišlja, ali da ne zna otkuda to dolazi, a Giamati mu je najveći neprijatelj. Ma dajte  ;D

Evo, recimo to je sugestija/hint da on ne zna. Ne znam zašto ne promatrate takve scene. Puno toga kažu.

Još malo.


Da dodam još nešto. Zamislite hipotetsku situaciju da on zna. Ovo u spoileru kaj sam napisao
Spoiler for Hiden:
da on zna, onda se on ne bi čudio otkuda to dolazi već bi sigurno rekao nešto u stilu "pa jel to zato što si Chuckova žena, a ja i Chuck smo neprijatelji". Pazite, oni su neprijatelji, a Chuckova žena radi kod njega. Da zna, rekao bi tako nešto, a što on ustvari radi u toj sceni? Čudi se jer mu nije jasno otkuda to dolazi.
« Zadnja izmjena: 07.02.2016. 16:42:46 Mulder »

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Billions
« Odgovor #44 : 08.02.2016. 17:23:26 »
U redu,ali evo Chuck zna,pogledaj novu epizodu oko 5 minuta

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Billions
« Odgovor #45 : 08.02.2016. 17:26:03 »
U redu,ali evo Chuck zna,pogledaj novu epizodu oko 5 minuta

Pogledaj ti prvu epizodu ponovo, ne moraš novu.  ;D ;D ;D

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: Billions
« Odgovor #46 : 08.02.2016. 18:19:03 »
Meni bilo blesavo da ne zna, ali je po meni, propust scenariste da nije negde uglavio jednu rečenicu kojom potvrđuje....

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Billions
« Odgovor #47 : 08.02.2016. 21:34:05 »
U redu,ali evo Chuck zna,pogledaj novu epizodu oko 5 minuta
Naravno da chuck zna. To niko nije dovodio u pitanje.
Spoiler for Hiden:
Čak joj je predlagao da napusti posao, jer zna šta se sprema.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Billions
« Odgovor #48 : 13.02.2016. 00:07:22 »
U redu,ali evo Chuck zna,pogledaj novu epizodu oko 5 minuta

 smileyNO1

Pogledana nova.

24% THC-a  ti_si_Bog u Amsterdamu sam probao sa 20% e da mi je ova sa 24% jaooo

Solidna epizoda, ali što, sad su htjeli prikazati
Spoiler for Hiden:
kako Bobby ima stvarne i prave prijatelje s kojima ide na Metallicu. A tek upoznavanje one pjevačice i onda kao moralan je. Ima ženu.

Sad nakon ove epizode sam još sigurniji da Bobby ne zna. Negdje po mojoj procjeni oko 98.5% a popet će se i do 100% s vremenom.

Evo iznimno glupoj mreži zvana Showtime jedan  ti_si_Bog

Ali čim krene Twin Peaks postat će pametna mreža  :om:

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Billions
« Odgovor #49 : 14.02.2016. 23:04:40 »
A evo jedna teorija posto mora Bobby znati...


Spoiler for Hiden:
Mozda je upravo on u dosluhu sa Chuckovom zenom tj. dogovorili su da ona namami Chucka, uda se za njega... Ovo mi nekako izgleda realnije nego da on ne zna.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Billions
« Odgovor #50 : 15.02.2016. 11:25:30 »
A evo jedna teorija posto mora Bobby znati...


Spoiler for Hiden:
Mozda je upravo on u dosluhu sa Chuckovom zenom tj. dogovorili su da ona namami Chucka, uda se za njega... Ovo mi nekako izgleda realnije nego da on ne zna.
Nerealno skroz

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Billions
« Odgovor #51 : 15.02.2016. 14:19:29 »
I izgleda da je stara fela ovog foruma citavo vrijeme nesto drugo gledala,ili jednostavno nije citala izmedju redova.Posto ocigledno u ovoj epizodi govore da Bobby i ostali znaju ko je Wendy i ko joj je muzi.
Ipak sam bio u pravu od prve epizode
Mulder hahahahah moras ipak od pocetka odgledati sve i ne podcjenjivati showtime vise

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Billions
« Odgovor #52 : 15.02.2016. 18:04:25 »
Ma to se nikad nije ni dovodilo u pitanje. Znalo se od početka.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Billions
« Odgovor #53 : 15.02.2016. 19:22:59 »
Nije se znalo,bez oni koji pazljivo prate seriju.
Ja sam od pocetka tvrdio da Bobby zna,dok je vecina ovdje govorila da Bobby ne zna,nego samo Chuck

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Billions
« Odgovor #54 : 15.02.2016. 19:55:59 »
I ja.Rekoh da ovo nije turska serija s takvim"iznenadjenjima".

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Billions
« Odgovor #55 : 15.02.2016. 19:56:19 »
S ovom epizodom Showtime opet pokazao kakva su šarlatanska kuća.
Spoiler for Hiden:
Nije postojala niti jedna scena u prve četiri da Bobby zna, a najgluplje od svega je ona scena sa Chuckovom ženom kada želi otići i onda se Bobby čudi, a pošto sad zna onda je trebao zaključiti da je zbog njezinog muža pošto su oni neprijatelji. Bobby nam je tako predstavljen, kao mastermind i vrhunski čitać ljudi, ali da ovo ne zna.

Užasan potez scenarista jer tako navlače gledatelje bez ikakve logike samo da bi dobili nešto. Bobby je sada dosta zanimljiviji u ovoj prosječnoj seriji punoj rupa. Pogotovo ta u spoileru. Onda su Bobbya trbali predstaviti kao glupsona, a ne kao super pametnog masterminda koji izvrsno čita ljude, ali eto nije mogao pročitati Wendy iako mu je Chuck neprijatelj pa takav mastermind kakav nam je predstavljen je trebao omdah to znati. Samo su odugovlačii. Mali milijun sitnih rupa koje čine veliku. Bravo, Showtime. Upropastili još jednu seriju uz izuzev nekoliko dobrih.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Billions
« Odgovor #56 : 15.02.2016. 20:21:11 »
Nije se znalo,bez oni koji pazljivo prate seriju.
Ja sam od pocetka tvrdio da Bobby zna,dok je vecina ovdje govorila da Bobby ne zna,nego samo Chuck

I ja sam znao od pocetka. Trebalo je obratiti paznju na detalje.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Billions
« Odgovor #57 : 15.02.2016. 23:30:07 »
Bogme, bole, ti možda pratiš seriju, ali ne i ovaj topic. Koja je to "većina"?

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Billions
« Odgovor #58 : 16.02.2016. 00:54:38 »
Bogme, bole, ti možda pratiš seriju, ali ne i ovaj topic. Koja je to "većina"?
Mislio sam na vas starije forumase,jedini si ti se slagao sa mnom...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Billions
« Odgovor #59 : 16.02.2016. 00:57:23 »
Jedva čekam idući nastavak. Ono što je posebno kod ovavkih iznimno glupih serija je što moraš imati klik zbog kojeg počneš uživati u ovoj over the top glumi, scenarističkim rupetinama.



Al kad se sjetim one scene kad Wendy kaže da odustaje. Sad se još dodatno vidi koliko je to loša scena
Spoiler for Hiden:
pogotovo kad ovaj zna.

Je li Bobby mastermin koji izvrsno čita ljude, je li nam tako prikazan? Da
Je li Bobby neprijatelj Chucku? Da

I onda on pita nju zašto odustaje hahahahahaha. To se toliko odvaja od tog lika kakav nam je predstavljen što mi govori da su scenaristi jebeno retardirani i ne paze na takve detalje koji ustvare činu veliku priču ili to rade namjerno. Ne trebaš biti sherlock da shvatiš to, a Bobby upravo je u toj sceni preglup jer takav jedan vrsni mastermind (tako nam je prikazan) da ne pita "je li to možda zbog tvojeg muža Chucka" ali neee, ne postoji niti jedna scena o tome.