Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334914 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1290 : 09.02.2016. 14:40:49 »
jesam, zato sam i rekao(zbog flashbackova) da je moguće da Felicity
Spoiler for Hiden:
ipak završi u grobu

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1291 : 09.02.2016. 16:52:47 »
Aha, misliš zbog onog
Spoiler for Hiden:
priviđenja Oliveru kad se pojavi Šado, pa da mu se tako i Felisiti stvorila u kolima? Ja mislim da ipak nije to u pitanju, a i Felisiti je realno bitan lik, bez nje serija ne bi bila ista, tako da ne verujem da bi se usudili da baš nju smaknu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1292 : 09.02.2016. 17:14:44 »
Crossover je bio užasan. Cijela sezona je užasna.

Spoiler for Hiden:
I nema šanse da je Felicity. Da su pametni, bila bi Thea što bi bio dovoljan razlog za Merlyna da ide u osvetu jer je ionako glavni neprijatelj Oliveru. I tako neka završe.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1293 : 09.02.2016. 20:08:37 »
Crossover je bio užasan. Cijela sezona je užasna.

Spoiler for Hiden:
I nema šanse da je Felicity. Da su pametni, bila bi Thea što bi bio dovoljan razlog za Merlyna da ide u osvetu jer je ionako glavni neprijatelj Oliveru. I tako neka završe.

i ja sam za ovu opciju...i nek to bude peta sezona i zavrsna( pet godina na otoku) i svi sretni i zadovoljni...  ;D
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline The Caped Crusader

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
Odg: Arrow
« Odgovor #1294 : 12.02.2016. 22:22:30 »
Imam teoriju, po kojoj se u grobu mozda nalazi
Spoiler for Hiden:
Oliverov sin. Nelogicno je, ok, ali u neku ruku i nije. A sto se tice Felicity i scene u autu sa Oliverom, mozda mu je sin poginuo dok ga je ona cuvala ili tako nesto sto bi objasnilo zasto je bila toliko uzrujana. Kazem, samo teorija. E sad, posto su scenaristi rekli da umire jedan od glavnih clanova ekipe, to ne ide u prilog mojoj teoriji. Onda je best guess naravno Diggle. Jedino zbog njega bi i Oliver i Felicity bili onako besni. A ubacivanje Diggleovog brata u seriju je jos nesto sto navodi ka takvom ishodu.

Sto se tice same price
Spoiler for Hiden:
Drago mi je da su se resili Lige, i sada mogu da razvijaju seriju u boljem smeru. Liga ovde nije imala adekvatnu potporu niti svoj cilj. Sluzili su vise kao cirkuzanti nego kao placene ubice.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1295 : 13.02.2016. 14:43:41 »
Crossover je bio užasan. Cijela sezona je užasna.

Spoiler for Hiden:
I nema šanse da je Felicity. Da su pametni, bila bi Thea što bi bio dovoljan razlog za Merlyna da ide u osvetu jer je ionako glavni neprijatelj Oliveru. I tako neka završe.

Dobio je razlog u zadnjoj ep


Aha, misliš zbog onog
Spoiler for Hiden:
priviđenja Oliveru kad se pojavi Šado, pa da mu se tako i Felisiti stvorila u kolima? Ja mislim da ipak nije to u pitanju, a i Felisiti je realno bitan lik, bez nje serija ne bi bila ista, tako da ne verujem da bi se usudili da baš nju smaknu.

Da, i to bi bila dobra paralela s drugom sezonom i Sladeom i Shado

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1296 : 16.02.2016. 01:14:58 »
Pogledana 12. i 13.  :)

Spoiler for Hiden:
Nepotrebno vraćanje Roya pa smiješne borbe sa Merylom i opet pokazuju kako je liga sjena jadna. Nesposobni.

Na kraju borba protiv Meryla naravno namještena samo da bi dobio onaj napitak, a ovaj je pokazao koliko mu je stalo do kćeri.

Offline The Caped Crusader

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
Odg: Arrow
« Odgovor #1297 : 19.02.2016. 11:54:37 »
Oliver je Curtisa oslovio sa
Spoiler for Hiden:
Terrific :D Nadam se da ce do kraja sezone postati Mr. Terrific :)

Odlican kapetan Lance  ;D

Offline The Caped Crusader

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
Odg: Arrow
« Odgovor #1298 : 26.02.2016. 00:10:51 »
Wohooo odlicna 15 ep  :majstore
Spoiler for Hiden:
Darhk je konacno izgubio moci, videcemo kada ce ih i kako povratiti a sigurno hoce. Onda Vixen se pojavljuje, izgleda stvarno mocno, jos su specijalni efekti bili brutalni... Ma top  clapp Odnos Malcoma i Thea hahahaha bas cudno Malcom pokazuje ljubav prema svojoj kceri i drago mi je da ga je konacno odjebala, uf... Sa druge strane, Felicity "ostavlja" Olivera :( ali je prohodala tako da me bas briga.... Hohoho ponovo hoda! :rose: :'(
Ne svidja mi se ovo oko Williama i bilo bi dobro da se ne pojavljuje vise u ovoj sezoni, ali je Oliverova poruka na kraju koju mu je ostavio bila bas emotivna :'(

Offline Asselta

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
Odg: Arrow
« Odgovor #1299 : 26.02.2016. 05:38:28 »
Sta uradise od serije  :facepalm 

Spoiler for Hiden:
Imamo jos jednog superjunaka u seriji, Kurtisa! Simpaticni gej mladic nakon medalje za Ju Es Ej na Olimpijskim Igrama postaje i tehnicki genije i pravi cip koji Felisiti omugacava da ponovo prohoda, jej! I to u kakvoj sceni dramaticnog raskida veridbe gde ona odjednom oseca noge i ustaje ostavljajuci kolica za sobom  ti_si_Bog

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1300 : 26.02.2016. 13:42:48 »
zadnja scena je
Spoiler for Hiden:
najgluplja scena ikad snimljena i je li gospn Darhk i dalje glavni negativac?

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Arrow
« Odgovor #1301 : 26.02.2016. 17:00:24 »
Sta uradise od serije  :facepalm 

A sto? Kao bila je bolja?  :ccc:
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1302 : 08.03.2016. 11:32:08 »

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1303 : 11.03.2016. 20:20:07 »
Obnovljeno za petu sezonu

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1304 : 28.03.2016. 22:26:12 »
Pogledana 16.  :)

Najgora epizoda sezone. Felicity je postala najgori lik u seriji.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1305 : 28.03.2016. 22:27:36 »
^ za 16 epizodu 4 serijala delim potpuno isto mišljenje kao @Mulder!!!!

Sent from my SM-J500F using Tapatalk


Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1306 : 01.04.2016. 20:21:46 »
pogledana 13, 14, 15, 16 i 17 ta.... ovo je i dalje ocaj, toliko je serija iritira da je bilo pravo mucenje gledati neke ep...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1307 : 09.04.2016. 09:19:56 »
Pogledana sinoc 18ep... Posto sam pogledao sve na HDD sto sam imao ostalo samo ovo... I pocelo je ok znao sam da ce neko da
Spoiler for Hiden:
Rikne u ovoj ep ali ne bas ona ne, pocela je da bude najbolji lik u seriji i ako me je u prvim sezonama nervirala sad je cool lik.... ali dobro ovo je arrow u sledecoj ep ce da je ozive... rofl

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1308 : 09.04.2016. 15:33:54 »
Ja gledam seriju i dalje redovno, ali je meni ovo postalo tako mučno za gledanje. :facepalm Pola epizode onako prespavam, sve gledam sa pola pažnje jer su uneli toliko drame i sapunjastih elemenata da je to postalo nepodnošljivo. Prvo su to bile svađe Olivera i Felisiti, sad u poslednjim epizodama Džona i Olivera.
Spoiler for Hiden:
Nije mi neki šok to da što je Lorel umrla, ja sam mislio da će to biti Tea, ali dobro. Svakako možemo da očekujemo da će je oživeti jer su ovo zvanično Vampirski dnevnici superheroja. Serija me toliko podseća na VD od ove 4. sezone da prosto ne može, a da se ne primeti da je to CW. Sve ovo oko ovih totema, Dejmijana, Rajtera u flešbekovima sa magijom mi je takva glupost da ne mogu da svarim. :o
Mnogo sam se u seriju razočarao i pitanje da li ću je gledati nakon ove sezone premijerno jer me zaista više ne interesuje. Uništili su je do mere gde ne mogu više nikako da je vrate na pravi put nego mogu samo da se zaustave ili tonu još dublje. Jedva čekam da se završi ova 4. sezona i da ne gledam više jer je zaista mučno.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1309 : 10.04.2016. 14:10:49 »
nakon tri najgore epizode od početka serije, skoro smo dobili jednu dobro, samo eto na kraju su usrali
Spoiler for Hiden:
Sastavili onaj idol i drže ga u izlogu  :facepalm
Ubili Laurel  :facepalm
Lanceu ubili kćer treći puta  :facepalm
Merlyn ima ruku bez ikakvog objašnjenja  :facepalm
Merlyn spašava Darhka iako mu je rekao da plan ide dalje bez njega  :facepalm
Kad smo već kod plana, nemamo pojma što je, a glavni negativac je u seriji od prve ep sezone  :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1310 : 12.04.2016. 17:18:30 »
Ova zadnja hahahahahaha jebote koje li patetike. Nisu me uvjerili. Uvjerili bi me da je serija od početka ove sezone dobro napisana, ali ovo
Spoiler for Hiden:
sa Laurel je njihova najniži doseg dosad iako ima gorih stvari, ali najniži je upravo zbog same važnosti za ostale likove.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Arrow
« Odgovor #1311 : 22.04.2016. 09:15:24 »
pogledana 13, 14, 15, 16 i 17 ta.... ovo je i dalje ocaj, toliko je serija iritira da je bilo pravo mucenje gledati neke ep...

Zašto gledaš kad je očaj i iritira te? Samo da bi mogao hejtati ovdje? Ako ti se ne sviđa, nemoj gledati i pljuvati po seriji ovdje. Dvostruka mjerila...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Arrow
« Odgovor #1312 : 22.04.2016. 11:53:36 »
 :bokser :bokser :bokser :bokser :bokser

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1313 : 22.04.2016. 15:08:12 »
Stvarno ne volim da sazaljevam ljude... ali tebe mi je stvarno zao... nadam se da ce ti bog dati ipak malo snage i srece da nam ostatak zivota prozivis bar malo srecan... :andjelak

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1314 : 22.04.2016. 15:10:13 »
A da se vratite na temu...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1315 : 22.04.2016. 15:12:06 »
A da se vratite na temu...
Ja sam na temi uvek bio, ali doticni pljoska proziva moje komentare vec par dana... U moje vreme kada sam ja bio moderator on bi odavno popio ban. Toliko od mene...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1316 : 28.04.2016. 23:25:11 »
Pogledana nova  :)

Tipična Arrow epizoda sa puno nepotrebne drame, a to dovoljbo govori kad znamo
Spoiler for Hiden:
da je Laurel umrla i opet pretjeruju. Kraj kao iz neke stare sapunice.

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: Arrow
« Odgovor #1317 : 29.04.2016. 09:48:32 »
Slazem se tipicno i providno skoro nicim da nas iznenade, kao neki jednostavan sablon, a cini mi sa da ima toliko materijala da bude nesto fantasticno od serije , da se napravi nesto brutalno
Jedan forumas je stavio na flesu jedan post koji me je nasmejao, ode sin napolje da se igra a on ostade sam da gleda  ;D
Jedno pitanje za forumase koji vise znaju , ljubitelje stripova, one sto ne zanima sta ce mozda biti bolje da ne otvaraju
Spoiler for Hiden:
Pogledo sam na imdb podatke o Laurel (tj glumici) pise da glumi sve epizode do kraja sezone plus sledeca epizoda zove se Genesis, sa jedne strane utisak neposteno da jedina ona ima jedan zivot he he, a sa druge vala su se uvalili u svoja govna, da izvinete. Kako je pocelo sa malom (novom sto imitira Crnu kanariju deluje kao da bi ona mogla da bude u buducnosti. I ono najgore siguran sam da je jedno od ove dve varijante trece bi me iznenadilo

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Arrow
« Odgovor #1318 : 05.05.2016. 22:30:10 »
Za divno cudo nekoliko vrlo dobrih epizoda, racunajuci i ovu poslednju.
Radnja ima smisla i dopada mi se kako su odlucili Olivera da suprostave Darku. Mislio sam da ce ponovo praviti gluposti sa totemom, ali nisu sto je dobro.
Jedina slaba tacka je Digl. On luta bez ikakve ideje.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1319 : 09.05.2016. 21:39:02 »
Pogledana 20.  :)

Ovaj glumac kaj glumi Darka je jedan od najukočenijih glumaca kojeg sam vidio. Neuvjerljivo, počeo sam smijati na svaku njegovu pojavu koliko je apsurdna pojava a tek Digle hahahahaha. Ovi definitivno imaju problem sa tom melodramom koja sve upropasti.