Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334918 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1170 : 19.05.2015. 15:52:24 »
ja sam baš uživao u ovoj sezoni, jer su razvili neke sporedne likove(Speedy, Black Canary...) i
Spoiler for Hiden:
pošteno izmučili Olivera, zavirili smo u mitologiju Lige što mi se jako sviđa, Merlyn je očekivano radio za svoju korist, Flashbackovi su mi išli na živce u početku, ali opet na kraju je vrijedna lekcija Oliveru(kada Tatsu kaže da je postao čudovište btw čini mi se da će sljedeće sezone biti smješteni u Coast City)
Znači
Spoiler for Hiden:
Olisiti ljubavna priča

Na kraju ispada da bih batalio da gledam dalje ovo

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1171 : 19.05.2015. 16:18:57 »
Ajde neka je i ovo zavrsilo vec... meni je ova sezona najgora do sad...doslovno svaka ep ruganje... mislim da je ovo prva serija kojoj se ne veselim za narednu sezonu...ali pogledat ce se naravno...mozda iznenade :D
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1172 : 19.05.2015. 20:59:34 »

Jedna izjava Granta Gustina:
Citat:
“It’s all one show in some ways,” he said of Arrow, Flash, and Legends, which has yet to be scheduled for The CW’s 2015–2016 season. “Like, I’m on Flash, but as far as a lot of those other characters are concerned, they’re just on three TV shows at one time, which is really cool. Wentworth [Miller, who plays Captain Cold] and Dominic [Purcell, who plays Heat Wave] are on Legends, but they’ll be on Arrow and Flash, too. It’s like a revolving door for all three shows.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1173 : 20.05.2015. 03:29:13 »
Ajde neka je i ovo zavrsilo vec... meni je ova sezona najgora do sad...doslovno svaka ep ruganje... mislim da je ovo prva serija kojoj se ne veselim za narednu sezonu...ali pogledat ce se naravno...mozda iznenade :D
Znači, ovo je jedno od najgorih finala u posljednjih nekoliko godina.

Karakterizacija BC  :facepalm nema je. Pa o čemu mi pričamo. To nije karakterizacija ni razvitak lika. Tako se to ne radi. Nije dovoljno obući odijelo i evo, razvila se. O joj. Mjesec dana treninga i ona odmah pobjeđuje istrenirane vojnike iz LoA, a kad smo kod njih. To je najgori prikaz LoA koji sam ikad vidio/pročitao bilo na filmu, crtiću ili u stripovima. Čak je u početku bilo dobro, ali njihov prikaz je pljuska svim ljubiteljima stripa i ovime proglašavam da oni koji rade na ovoj seriji nisu nikakvi poznavatelji stripova ni tog univerzuma jer da jesu, sami bi odustali od ove grozote i svima se ispričali. Totalno se izgubili.

Najgori trenutak
Spoiler for Hiden:
je kad Felicity spasi Olivera. Osjećaj susramlja koji sam u tom trenutku dobio ne mogu dovoljno dobro opisati.

Za sezonu 3/10, a prve su dobile jedva četvorku i peticu. Nikad nisam skrivao da mi je ova serija loša i zarazna. Kome smeta, javite se mojem odvjetniku.

Jedva čekam četvrtu sezonu, jeeeee  navijacica

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1174 : 20.05.2015. 10:27:45 »
Ma kakvo susramlje, totalni transfer blama.
Spoiler for Hiden:
Felisiti u 6 brojeva većem Atom odelu. Unutra joj nogice visile otprilike do kolena, kao beba kad uđe u dubak.  rofl

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1175 : 20.05.2015. 11:55:33 »
Spoiler for Hiden:
Ja sam propa skroz stolicu kad sam vidio Felicity u odijelu ATOM-a  rofl rofl bas to bilo me sram!

Pa da od LoA su napravili grupu amatera...BC iz razbacuju ko čunjeve hahaha ma nemoj me jeb.. isto tako kad su Dig i Oliver dosli spasit Malcoma u NP pa padaju sami od sebe hahaha! opcenito su im scene borbe dosta lose... gledam S.H.I.E.L.D i mislim se kako su im scene borbe bar 3 puta bolje nego u Strile :) a za Daredevila da ne govorim  :bokser  :nindza
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1176 : 20.05.2015. 13:51:55 »
Spoiler for Hiden:
Ja sam propa skroz stolicu kad sam vidio Felicity u odijelu ATOM-a  rofl rofl bas to bilo me sram!

Pa da od LoA su napravili grupu amatera...BC iz razbacuju ko čunjeve hahaha ma nemoj me jeb.. isto tako kad su Dig i Oliver dosli spasit Malcoma u NP pa padaju sami od sebe hahaha! opcenito su im scene borbe dosta lose... gledam S.H.I.E.L.D i mislim se kako su im scene borbe bar 3 puta bolje nego u Strile :) a za Daredevila da ne govorim  :bokser  :nindza

to mi bilo čudno u 22 ep, ali u 23 Laurel kaže Nyssi da je imala dobru trenericu, pa ono...

što se Felicity u odijelu tiče nažalost to me Iron Man 3 naučio istrpiti, mislim ako je Peper mogla koristiti odijelo što ne bi mogla i Felicity i jedna i druge su iz blizine svjedočile izgradnji, a čak je i ATOM neka verzija Iron Mana u Arrowa, posebice ona scena s avionom - jedino što ovdje izgleda gluplje

ono što mi se čini da će biti odlično kod 4. sezone je to da će dići Arrowa na svjetliju razinu Flasha(dok filmovi rade obrnuto s Batmanom i Supermanom)

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #1177 : 20.05.2015. 14:20:32 »
Spoiler for Hiden:
Prva polovina sezona dosta bolja nego druga. Na početku kada Sara umire, i kada traže njenog ubicu, nekako su mi to bile najbolje epizode, jer su bile nepredvidive. Odličan završetak polu sezone sa pobedom Raza nad Oliverom. Iako bi možda bolje bilo da je Oliver ubijen, pa da su ga oživeli Lazarus Pitom. Nebitno, prva polovina po meni odlična, tu se vidi da je Liga nemilosrdna i veoma snažna. Nakon toga, druga polovina sezone, prikazuju Ligu i Raza kao gomilu nindži koji prvi put drže mačeve u rukama. Očajno, pogotovu Raz, koji je savladan od strane Olivera veoma lako, nisam to očekivao. Jer on je ipak jedan od većih Batmanovih protivnika. Takođe ono što se i po netu priča, dosta koriste Batmanove protivnike, prvo Deathstroke, pa onda Raz, znam da oni nisu "Batman-only enemies", ali su ipak više Batmanovi neprijatelji nego Oliverovi. U četvroj će biti Dejmijan Dark, mislim da će ta sezona biti možda i najbolja dosad, Tea je postala Red Arrow (Speedy) nakon dugog treninga Malkoma, tako da mi je to nekako normalno, dok je Laurel posle treniranja boxa postaca Black Canary, veoma glupo. Nekako mi je logično da pošto je Tea rekla da je Red Arrow, da će Oliver u 4-toj sezoni postati Green Arrow. Nema više Arsenala, ok, meni totalno nebitan lik, nikakvu priču oko njega nisu napravili po meni, i uopšte se nisam vezao za njega, apsolutno su mi bila nebitna dešavanja oko njega. Čeka se 4-ta sezona.
Spoiler for Hiden:

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1178 : 20.05.2015. 14:23:26 »
Znači 4 sezona, računamo za
Spoiler for Hiden:
Olisiti fanove
omg pa bolje onda da se smuvao sa onom mršavicom

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #1179 : 21.05.2015. 03:49:20 »
Sezona je posle prve borbe Olivera i Ra'sa postala jako losa. LoA i Ra'sa su mogli mnogo bolje da urade ali stvarno deluje kao da nisu znali kako. Scenariji su jako lose napisani, bilo je uzasnih cheesy dijaloga i stvarno mi je bilo tesko da gledam seriju u nekim trenucima.
Laurel i Nisa su katastrofalne i ne pokazuju ni naznake da bi mogle da se poboljsaju. Uzasne glumice i uzasni scenariji za njih. Felisiti samo cmizdri, uopste nije zanimljiva kao u prve dve sezone. Ne stoji joj to plakanje konstantno, delom zbog toga sto Emili i nije neka glumica...

Seriju nosi Oliver uz pomoc Malkolma, Reja i Digla. Stvarno su jako dobri. Zbog njih i pratim seriju.
Gledacu svakako i naredne sezone, koliko god ih bude bilo, jer jako volim DC stripove i sve sto ima veze sa njima. Samo se nadam da ce popraviti seriju jer sam postao jako vezan za neke likove.
« Zadnja izmjena: 21.05.2015. 22:15:39 NemanjaGranger »

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #1180 : 21.05.2015. 11:22:19 »
Sezona je posle prve borbe Olivera i Ra'sa postala jako losa. LoA i Ra'sa su mogli mnogo bolje da urade ali stvarno deluje kao da nisu znali kako. Scenariji su jako lose napisani, bilo je uzasnih chesy dijaloga i stvarno mi je bilo tesko da gledam seriju u nekim trenucima.
Laurel i Nisa su katastrofalne i ne pokazuju ni naznake da bi mogle da se poboljsaju. Uzasne glumice i uzasni scenariji za njih. Felisiti samo cmizdri, uopste nije zanimljiva kao u prve dve sezone. Ne stoji joj to plakanje konstantno, delom zbog toga sto Emili i nije neka glumica...

Seriju nosi Oliver uz pomoc Malkolma, Reja i Digla. Stvarno su jako dobri. Zbog njih i pratim seriju.
Gledacu svakako i naredne sezone, koliko god ih bude bilo, jer jako volim DC stripove i sve sto ima veze sa njima. Samo se nadam da ce popraviti seriju jer sam postao jako vezan za neke likove.
+1

Offline Nightmaster

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • No Sleep
    • Samo-opusteno
Odg: Arrow
« Odgovor #1181 : 22.05.2015. 22:45:16 »
Ja se izvinjavam ako se o ovome pisalo na prošlim stranicama pošto nisam čitao sve, ali kada se dogodilo to da je Laurel dobila sposobnost iratantnog vrištanja kojim obara sve prisutne sa nogu?  rofl

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #1182 : 22.05.2015. 23:00:23 »
Ni ja se ne sećam toga, ali je u Flashu valjda bila epizoda gde joj je Cisco napravio uređaj za taj takozvani Canary Cry.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1183 : 22.05.2015. 23:02:45 »
To je ona epizoda kad su Cisco i Joe došli kod Lancea da im pomogne.

Offline Nightmaster

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • No Sleep
    • Samo-opusteno
Odg: Arrow
« Odgovor #1184 : 23.05.2015. 12:39:24 »
Ni ja se ne sećam toga, ali je u Flashu valjda bila epizoda gde joj je Cisco napravio uređaj za taj takozvani Canary Cry.
Aha, to je u pitanju znači - tek sad se bacam na Flash pa zato nisam znao o čemu se radi  ;)

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: Arrow
« Odgovor #1185 : 23.05.2015. 20:42:23 »
ja cu prokomentarisati jednu zamerku , ubice ligi senki su tako lose predstavljeni , jedna laura koja se do juce nije znala obrisati tuce po trojicu , ona juce pocela a dok su ovi po prici pretpostavljam ceo zivot u toj borbi , ili onaj primer u avionu nisa i oliver potukose sve nindze zajedno sa razom ... preterano su napravljeni slabim a predstavljaju kao opasne....

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #1186 : 23.05.2015. 21:41:51 »
Da, na to se svi žale. Prikazali su Ligu Senki kao drugorazredne amatere. Raz je inače jedan od najvećih Batmanovih neprijatelja, a Oliver ga je tako lako ubio.

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1187 : 23.05.2015. 21:51:46 »
Da, na to se svi žale. Prikazali su Ligu Senki kao drugorazredne amatere. Raz je inače jedan od najvećih Batmanovih neprijatelja, a Oliver ga je tako lako ubio.
Pa normalno kad je poslušao Katanin savet da bude kao on

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: Arrow
« Odgovor #1188 : 26.05.2015. 17:35:30 »
nije fora da svako iz ekipe osvetnika tuce po petoricu iz lige senke a ovi skolovane ubice i treniraju ceo zivot , mora da se razjasni ko je kakva klasa , sto se tice olivera za njega mi je okej da sredi vise clanova lige senke u jednoj borbi al za laurel mi nije jasno po meni je za nju i jedan previse , pre toga je ulicar zajebo...  i jos jedna  stvar mi upadljiva tj zao mi je kraj masea kad pogledas njegovu subinu i njegove porodice bas mi zao, svidja mi se borba olivera i suprotnog flesa dobra ideja ( u epizodi flesa) gde mi mocno deluje....

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #1189 : 13.07.2015. 19:45:19 »
The Green Arrow!


Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1190 : 13.07.2015. 19:49:24 »


Stiže nam Green Arrow,umesto Arrow-a u oktobru.Čak se i prva epizoda četvrtig serijala zove Green Arrow!!!!

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 13.07.2015. 21:03:25 VIZANTIJAC »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1191 : 13.07.2015. 20:37:27 »
svidja mi se ovo novo odelo, deluje ozbiljnije i mnogo bolje...

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Arrow
« Odgovor #1192 : 13.07.2015. 21:41:45 »
Odelo deluje WOW. Ozbiljnije, pokretljivije i zajebanije. Nadam se da ce i sezona biti takva.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1193 : 23.08.2015. 23:45:33 »
[/center]

Novo sedište.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1194 : 31.08.2015. 17:30:10 »

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #1195 : 31.08.2015. 17:42:39 »
Da li to stiže Green Lantern u Arrow?  :D

In brightest day
In blackest night
No enemy shall
Escape my sight
« Zadnja izmjena: 31.08.2015. 17:44:27 Darj-DaNte »

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1196 : 31.08.2015. 17:44:12 »
Tako izgleda!!!!!

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока


Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1197 : 31.08.2015. 21:31:21 »
bilo je i spominjanje u Flashu
Spoiler for Hiden:
Spomenuli su jednom da je Ferris Air izgubio pilota
, ali mislim da ne

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1198 : 04.09.2015. 01:56:31 »

Diglov kostim.  u_jeeeeeeeeee Meni ovo deluje tako retardirano, ovaj šlem mi je zaista nekako bez veze. Bolje da su njega ostavili bez kostima ili da su napravili i od njega superheroja, ovo zaista deluje retardirano i smešno.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1199 : 04.09.2015. 05:31:46 »
realno valja sve osim kacige, koja me nažalost podsjeća me na X-Men The Last Stand


Edit: Navodno će biti staklo preko, ali do tada:
« Zadnja izmjena: 04.09.2015. 05:46:59 zolee »