Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334915 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #480 : 04.05.2013. 11:36:04 »
stvarno super epizoda, hvala na prijevodu

Promo za sljedeću epizodu:
Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 07.05.2013. 23:42:59 zolee »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #481 : 08.05.2013. 00:46:08 »
Pogledana 21.  :)

Spoiler for Hiden:
Aaaaaa, napokon nije bilo Laurelinog oca  ti_si_Bog a nije bilo i Roya. Zabavna epizoda. Felicity malo u većoj ulozi.

U finalu se puno toga može dogoditi. Ja se nadam da će se više spomenuti League of Assassins i mogao bi se netko pojaviti iz te grupe. Merlyn je već unutra. I onda tako završi.

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #482 : 09.05.2013. 04:59:55 »
Odlicna 22. ep, jedva cekam finale sezone. :naklon:

Spoiler for Hiden:
Konacno neka interesantna scena izmedju Laurel i Olivera. srcesmajli
Pitam se kako ce sad Oliver da se ispetlja iz ovoga na krajku ep. sa Malcolmom? Felicity je bila divna, kao i uvek. ;D
« Zadnja izmjena: 09.05.2013. 05:04:27 Dark_Princess »

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #483 : 09.05.2013. 13:32:29 »
Vrlo dobra 22. posebno kraj

Spoiler for Hiden:
sad ćemo vidjeti tko će preživjeti događanja na otoku, a posebno zanimljiv će biti Tommy u ostatku serije, jer je povrijeđen a može Olivera uništit u jednom potezu, vjerojatno neće zbog oca.
Inače, ono sa Laurel će se Oliveru obiti o glavu, ali ja ne bi žalio na njegovu mjestu  ;D
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Arrow
« Odgovor #484 : 09.05.2013. 22:48:31 »
Imam jedno pitanje u vezi serije. Verujem da mnoge zanima isto;

Da li su kreatori serije rekli da u Arrow nece uopste biti supermoci? Ili ih jednostavno nema za sada?
Zeleo bih da je rec o ovom drugom, bilo bi zanimljivo videti Olivera i ostale kako se po prvi put suocavaju sa zlikovcima koji su "iznad njih".

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #485 : 10.05.2013. 00:40:13 »
Imam jedno pitanje u vezi serije. Verujem da mnoge zanima isto;

Da li su kreatori serije rekli da u Arrow nece uopste biti supermoci? Ili ih jednostavno nema za sada?
Zeleo bih da je rec o ovom drugom, bilo bi zanimljivo videti Olivera i ostale kako se po prvi put suocavaju sa zlikovcima koji su "iznad njih".

Furaju se na realnost tako da ih verovatno neće biti.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #486 : 10.05.2013. 03:25:18 »
Pogledana 22.  :)

Vjerojatno najbolja epizoda dosad
Spoiler for Hiden:
pogotovo dio u Merlyn korporaciji. Zabavno i napeto. Pogotovo predivna Felicity. Najbolje pogođen lik iz stripa. Drago mi je da mu je Merlyn opet razbio dupe.


Imam jedno pitanje u vezi serije. Verujem da mnoge zanima isto;

Da li su kreatori serije rekli da u Arrow nece uopste biti supermoci? Ili ih jednostavno nema za sada?
Zeleo bih da je rec o ovom drugom, bilo bi zanimljivo videti Olivera i ostale kako se po prvi put suocavaju sa zlikovcima koji su "iznad njih".
Rekli su da će biti bez supermoći što je i sami problem serije jer su si oni odredili da idu na realnost, a ne shvaćajući da se s time dobiva jednolična radnja. Zato izgleda serija kao da se sve ponavlja. Da imamo negativce sa supermoćima, serija bi dobila potrebni stripovski štih i na amtosferi. Al pazi, oni idu na realnost i zato ljudi mogu lakše kritizirati nerealne scene, a ima ih mnogo. Sami su si krivi. Da su stavili supermoći i sve što ide oko toga, ovo bi bila čista zabava.

Inače, bili su u ovoj sezoni negativci koji u stripovima imaju supermoći. Count Vertigo je jedan od njih.  :)

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Arrow
« Odgovor #487 : 10.05.2013. 12:14:50 »
Kako staviti supermoći i nekakav visokotehnološki CGI u seriju koja ima budžet od nekih 50 milijuna dolara za 23 epizode? U što ulaze i plaće glumaca, osoblja, producenata, scenarista i režisera.
Da su tako nešto pokušavali, ispali bi smiješni, kao što serije SyFy većinom ispadaju. Zato mislim da su se pametno odlučili.

Osobno, meni se sviđa realnost. To jest, što zlikovce motivira želja za moći ili novcem, eventualno osveta. A ne da se probudi i kaže "Muahahaha, kako dobar dan za uništititi svijet. Uključite zrake smrti.".
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #488 : 10.05.2013. 14:14:27 »
Bilo bi dosta jer nisu ti to ne znam kakve supermoći. Barem ovi negativci u prvoj sezoni. Count Vertigo ima Vertigo effect (nestane ti ravnoteže, vrtoglavica) i letenje. Dakle, tu ti ne treba puno para već posebni trikovi da se tako nešto izvede.

Recimo, kod Smalvillea za jednu epizodu je potrošeno tri milijuna dolara, a na efekte jako malo. I kao takvi su se sasvim dobro uklopili. Nitko nije očekivao nešto vauuu, ali sasvim dobro za jednu takvu seriju. Ista stvar se može primijeniti na Arrowu, ali eto, oni su odlučili ići na realnost i jednoličnost radnje.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #489 : 10.05.2013. 23:11:31 »
pogledana 22.
hvala na prijevodu
epizoda je super, i
Spoiler for Hiden:
radnja na otoku i u SC završila neizvjesno

Offline thedman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Io Sono Interista!!!
Odg: Arrow
« Odgovor #490 : 10.05.2013. 23:30:45 »
inače obožavam ovu seriju i jedva čekam novi nastavak
ali ovo jednostavno je toliko glupo da moram komentirat

Spoiler for Hiden:
totalna glupost je onaj upad kod  Malcolm Merlyna, da se Diggle
samo tako odjednom zaposli kao zaštitaru najčuvanijoj zgradi !?! :facepalm
i druga stvar da su Felicity koja provaljuje u sve živo što se može provaliti
tj. hackirati a ostavi "trag" da je skuži jedan obični policijski "hacker"  :facepalm

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Arrow
« Odgovor #491 : 10.05.2013. 23:58:12 »
inače obožavam ovu seriju i jedva čekam novi nastavak
ali ovo jednostavno je toliko glupo da moram komentirat

Spoiler for Hiden:
totalna glupost je onaj upad kod  Malcolm Merlyna, da se Diggle
samo tako odjednom zaposli kao zaštitaru najčuvanijoj zgradi !?! :facepalm
i druga stvar da su Felicity koja provaljuje u sve živo što se može provaliti
tj. hackirati a ostavi "trag" da je skuži jedan obični policijski "hacker"  :facepalm
Hahahah, kakvi predrasudi, pa zar ne shvataš da policija ima najbolje hakere, šta je tu čudno? Ne bi radili tamo gdje jesu, da nemaju neko znanje. Nadam se da shvataš koliko ova tvoja izjava zvuči glupo. ;)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #492 : 10.05.2013. 23:59:37 »
Serija pati od toliko gluposti da to hakiranje i sve vezano uz Felicity je najzabavniji dio. Jednostavno mozak na pašu i uživaš u zabavi.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #493 : 11.05.2013. 17:05:23 »
inače obožavam ovu seriju i jedva čekam novi nastavak
ali ovo jednostavno je toliko glupo da moram komentirat

Spoiler for Hiden:
totalna glupost je onaj upad kod  Malcolm Merlyna, da se Diggle
samo tako odjednom zaposli kao zaštitaru najčuvanijoj zgradi !?! :facepalm
i druga stvar da su Felicity koja provaljuje u sve živo što se može provaliti
tj. hackirati a ostavi "trag" da je skuži jedan obični policijski "hacker"  :facepalm
Hahahah, kakvi predrasudi, pa zar ne shvataš da policija ima najbolje hakere, šta je tu čudno? Ne bi radili tamo gdje jesu, da nemaju neko znanje. Nadam se da shvataš koliko ova tvoja izjava zvuči glupo. ;)

policija plača hackere i to masno, u americi kruže cifre oko 40000 dolara, pa ti misli

Offline Niccolo

  • Novi član
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #494 : 11.05.2013. 23:56:37 »
Kako staviti supermoći i nekakav visokotehnološki CGI u seriju koja ima budžet od nekih 50 milijuna dolara za 23 epizode? U što ulaze i plaće glumaca, osoblja, producenata, scenarista i režisera.
Da su tako nešto pokušavali, ispali bi smiješni, kao što serije SyFy većinom ispadaju. Zato mislim da su se pametno odlučili.

Osobno, meni se sviđa realnost. To jest, što zlikovce motivira želja za moći ili novcem, eventualno osveta. A ne da se probudi i kaže "Muahahaha, kako dobar dan za uništititi svijet. Uključite zrake smrti.".

Dobro rečeno, i meni je ovaj realan pristup bolji, onako s lošim efektima bi brzo odustao od gledanja
Potpis je so yesterday

Offline thedman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Io Sono Interista!!!
Odg: Arrow
« Odgovor #495 : 12.05.2013. 02:59:23 »
inače obožavam ovu seriju i jedva čekam novi nastavak
ali ovo jednostavno je toliko glupo da moram komentirat

Spoiler for Hiden:
totalna glupost je onaj upad kod  Malcolm Merlyna, da se Diggle
samo tako odjednom zaposli kao zaštitaru najčuvanijoj zgradi !?! :facepalm
i druga stvar da su Felicity koja provaljuje u sve živo što se može provaliti
tj. hackirati a ostavi "trag" da je skuži jedan obični policijski "hacker"  :facepalm
Hahahah, kakvi predrasudi, pa zar ne shvataš da policija ima najbolje hakere, šta je tu čudno? Ne bi radili tamo gdje jesu, da nemaju neko znanje. Nadam se da shvataš koliko ova tvoja izjava zvuči glupo. ;)

uopće nisu nikakve predrasude!
nisi shvatio što sam htio reći ;) dakle totalna je glupost ta da ona kroz cijelu sezonu provaljuje u FBI, ministarsvo obrane
ma da sad ne nebrajam sve ali shvaćaš poantu, znači nitko je nije skužio nego obični policajac u stanici, razumiješ šta hoću reći?

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Arrow
« Odgovor #496 : 12.05.2013. 13:24:37 »
inače obožavam ovu seriju i jedva čekam novi nastavak
ali ovo jednostavno je toliko glupo da moram komentirat

Spoiler for Hiden:
totalna glupost je onaj upad kod  Malcolm Merlyna, da se Diggle
samo tako odjednom zaposli kao zaštitaru najčuvanijoj zgradi !?! :facepalm
i druga stvar da su Felicity koja provaljuje u sve živo što se može provaliti
tj. hackirati a ostavi "trag" da je skuži jedan obični policijski "hacker"  :facepalm
Hahahah, kakvi predrasudi, pa zar ne shvataš da policija ima najbolje hakere, šta je tu čudno? Ne bi radili tamo gdje jesu, da nemaju neko znanje. Nadam se da shvataš koliko ova tvoja izjava zvuči glupo. ;)

uopće nisu nikakve predrasude!
nisi shvatio što sam htio reći ;) dakle totalna je glupost ta da ona kroz cijelu sezonu provaljuje u FBI, ministarsvo obrane
ma da sad ne nebrajam sve ali shvaćaš poantu, znači nitko je nije skužio nego obični policajac u stanici, razumiješ šta hoću reći?
Ma kapiram te. Ali, i ovaj je pronašao slučajno, tačnije, pukom srećom, tražili istu stvar. Znači da bi je našli moraju da je traže ;)

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #497 : 16.05.2013. 03:33:11 »
Pogledana 23-a. Odlicno finale mada nista manje nisam ni ocekivala. Jedva cekam sledecu sezonu, ovo je serija kojoj se najvise radujem od svih koje su izasle u proteklih godinu dana. :naklon:
Spoiler for Hiden:
Krivo mi je jedino sto je Tommy onako zavrsio, nisam se tome nadala. :zbogom
A i ocekivala sam da ce Roy da se prikljuci Oliveru do sad, no dobro - treba nesto da ostave i za drugu sezonu.

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #498 : 16.05.2013. 13:09:43 »
Odlicno finale, emotivno, bilo je dosta akcije i neocekivanih momenata.
Samo mi je jedna stvar zasmetala.
Spoiler for Hiden:
Nacin na koji je Oliver ubio Merlina. Moglo je to drugacije da se uradi. Nije bas morao kroz sebe da probode strelu. Mogao je da mu je zabode u glavu.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #499 : 16.05.2013. 13:46:04 »
Meni finale baš ništa posebno. Nekako je sve zbrzano bilo.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #500 : 16.05.2013. 15:21:20 »
Odlično finale  :naklon:, popravljali su se kako je sezona odmicala... Definitivno se s nestrpljenjem čeka iduća sezona

Spoiler for Hiden:
Jedino mi je žao Tommya
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #501 : 16.05.2013. 17:59:51 »
Super finale, puno akcije. Ubačen prevod  smileyNO1

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Arrow
« Odgovor #502 : 16.05.2013. 18:10:04 »
Zanimljivo finale.
Što se tiče Tomija...
Spoiler for Hiden:
Jedino je bilo rešenje, jer nije podržavao oca, a samim time bi samo smetao Oliveru i Lorel, tako da, jedino logično rešenje je bilo njega izbacit iz jednačine.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #503 : 16.05.2013. 18:41:59 »
Zabavno finale.
Spoiler for Hiden:
Ipak ništa od Roya zasad. Očekujem ga u drugoj sezoni, ali tamo negdje na početku bih ga želio vidjeti. Tommy si je sam kriv.

Svaka epizoda je prepuna gluposti, ali bit ću darežljiv. 5/10 za sezonu.

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Arrow
« Odgovor #504 : 16.05.2013. 22:23:06 »
Jao kraja, šta je ono..   :o Aj dobro.. Ne znam.. Nije loša serija samo zato što volim superheroje.. Imala je par predosadnih epizoda..
Ne znam, ne znam..  :P
Hvala Silvio i lazavr na prijevodima..   smileyNO1
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #505 : 16.05.2013. 23:36:00 »
ja sam oduševljen sezonom
Spoiler for Hiden:
Šteta za Tommyja, mislio da će biti Oliverov neprijatelj u drugoj sezoni, posebno zbog ljubavnog trokuta, drago mi je da sezona nije imala happy ending jer junake to čini jačima, a sad čekanje...

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Arrow
« Odgovor #506 : 17.05.2013. 00:34:51 »
E ovako treba da izgleda epizoda koja zatvara sezonu! (The Walking Dead, gledam u tebe!)
Mnogo toga se desilo, neki bi rekli i previse. Savrsena epizoda.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Arrow
« Odgovor #507 : 17.05.2013. 10:30:35 »
Hvala Silvio za prevod cijele sezone clapp clapp clapp

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #508 : 17.05.2013. 13:15:59 »
Puno se zahvaljujem ljudima koji su prevodili seriju.  drinks

Ne znam da li ste culi za ovo:

http://splashpage.mtv.com/2013/05/08/arrow-green-lantern/

Bilo bi jako cool.  ;D
Ali mislim da je i neizvodljivo zbog budzeta serije. Svi specijalni efekti u ovoj sezoni su bili jako, jako losi.
Kad samo pomislim da je Tera Nova imala 5 miliona dolara po epizodi... :facepalm
Da Arrow ima takav budzet, bio bi dva puta bolja serija. I ovako je dobra serija, ne shvatite me pogresno.

Offline butec678

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Arrow
« Odgovor #509 : 23.05.2013. 14:54:44 »
Jel možda, ko od Vas zna kada če se nastavti serija Arrow?



lp