Novi postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
O serijama / Odg: The Orville
« zadnji post rodjo Jučer u 18:15:03 »
zasad prve tri epizode dobre videcemo kako ce biti dalje   smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1
3
O serijama / Odg: The Dragon Prince
« zadnji post rambo975 30.06.2022. 15:18:29 »
Kompletirana druga sezona  smileyNO1

Odlična serija.
Jednostavna, pitka, dinamična sa dosta avanture, zabave, preokreta...
Ima čak i mudrih i poučnih izreka  pionir

Prihvatljiva za klince,
a preporuka za sve od 7 - 77

Muzika izuzetna.  :mjuza

Uživajte  kokicekola
4

Opis:
Zbog slučaja zamjene identiteta nespretni poduzetnik udruži se sa zloglasnim plaćenim ubojicom zvanim Čovjek iz Toronta kako bi si spasio goli život.

Žanr: akcija, avantura, komedija, triler
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 110 min
Režija: Patrick Hughes
Scenario: Robbie Fox, Chris Bremner, Robbie Fox
Uloge: Kevin Hart, Woody Harrelson, Kaley Cuoco, Pierson Fodé, Jencarlos Canela, Alejandro De Hoyos, Lela Loren, Rob Archer, Martin Roach

IMDb

5
Prijedlozi i najave filmova i dokumentaraca / Spiderhead (2022)
« zadnji post zkarlov 30.06.2022. 07:49:17 »

Opis:
Zatvorenik u najsuvremenijoj kaznenoj ustanovi počne preispitivati svrhu lijekova za kontrolu emocija koje testira za farmaceutskog genija.

Žanr: akcija, kriminalistički, drama, znanstvena fantastika, triler
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 106 min
Režija: Joseph Kosinski
Scenario: George Saunders, Rhett Reese, Paul Wernick
Uloge: Chris Hemsworth, Miles Teller, Jurnee Smollett, Mark Paguio, Tess Haubrich, BeBe Bettencourt, Nathan Jones, Angie Miliken, Ron Smyck

IMDb

6
O serijama / Odg: Stranger Things
« zadnji post amiS 29.06.2022. 09:25:49 »
Dovršio sinoć. Namjerno sam malo odugovlačio da ne čekam dugo finale sezone.

Vrlo sam ugodno iznenađen dosadašnjom sezonom i ovo što sam zasad vidio meni je mrvicu lošije od prve sezone, čisto jer su klinci odrasli pa mi nema više dječji šarm. Ali bome je i serija sazrela i ušla u dosta mračniji horor aspekt, što mi se jako svidjelo. Nisam čitao nikakve spojlere, jedino sam čuo da je nekima dosadna i da epizode predugo traju. Mogu se složiti jedino da je ark s Hoperom posve nepotreban i da se nije trebao vraćati (pogotovo onako da su nam već u prvom trejleru otkrili da je živ).
Radnja s Vecnom je odlična, tj. išla je u smjeru koji sam priželjkivao (iako mi to sad jako sliči jednom liku iz Fantastičnih zvijeri).
Ipak
Spoiler for Hiden:
mislim da su malo zeznuli s kastingom Vecne jer sam čim sam vidio glumca/glumicu pretpostavio sam da je to Vecna, pa je tu falilo iznenađenje na kraju

Seriju sam gledao na Netfliksu i moram pohvaliti prevoditeljicu za jedan od najboljih prijevoda koji sam tamo vidio. Sezona dobiva bod više samo zbog snalažljivog i inteligentnog prijevoda. Prve tri sezone su mogle bit dosta bolje prevedene.
7
O serijama / Odg: Rawhide
« zadnji post mladi.indiana 27.06.2022. 16:59:34 »
Još jedan klasik dolazi na HRT 3. Od sutra svaki dan u 14h!  clapp
8
O serijama / Odg: Obi-Wan Kenobi
« zadnji post Stefy 26.06.2022. 16:22:54 »
I mene nervira što su godinama poricali i izbegavali da povezuju išta sa prequel trilogijom, ali mislim da su ovom serijom prvi put povezali i zapravo dali na značaj tim filmovima i mislim da će ubuduće biti više sadržaja fokusiranog na taj period, što mene raduje, jer jesu dosadili više sa Tatuinom i sa serijama na već viđenim lokacijama.
9
O serijama / Odg: That 70's Show
« zadnji post bianconeriSRB 26.06.2022. 02:37:47 »
Pa sjajno skin'o sam celu prvu sezonu da bih na kraju video da postoji "That 70s Show - 01x01 - That '70s Pilot 720p.BluRay SR" i to jedan jedini prevod za BluRay verziju. 🤡🤡🤡
Prevodi That.70s.Show.DVDRip.XviD-RiVER odgovaraju That.70s.Show.1080p.BluRay.x264-FilmHD.mkv verziji serije. drinks
10
O serijama / Odg: Man vs Bee
« zadnji post bianconeriSRB 26.06.2022. 01:53:35 »
Zanimljiva je, dobra je da se opustite i odmorite mozak. :)
Hvala za prevod! :)
 Str: [1] 2 3 ... 10