Autor Tema: How to Get Away with Murder  (Posjeta: 56557 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #180 : 16.10.2016. 23:58:55 »
Ep#3.04
Spoiler for Hiden:
>>OK, dakle Eve je natrag, što znači da je korak bliže ostvarenju ono što sam ja napisao ovdje prije par tjedana (da bi Eve mogla biti ona koja je umrla).
>>Naravno da će se probat :najbolja:
>>Oh, ne, Eve ne može!
>>Annalise više nema svoju dozvolu kao odvjetnica... Ajoj, što ćemo sada?!
>>Kako nepredvidljivo, svađa između Nate i Annalise zato što je ovo pravi život i bilo bi totalno nerealno da su ostali sretni!
>>Aha, aha, znači sad Laurel ipak gaji osjećaje prema Wesu... uff intrige li...
ALI ONDA
>>opa bolnica opa netko je živ
>>opa Meggy radi u bolnici
>>...
>>opa.
>>ona je trudna.
>>...
>>ali tko je o--
>>
>>
>>
Spoiler for Hiden:
shit hit the fan.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #181 : 18.10.2016. 04:11:51 »
Postavljen prevod za 3x04.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #182 : 21.10.2016. 11:00:15 »
Najbolja epizoda ove sezone do sad. Najviše toga se dogodilo, nije bilo slučaja nego su se fokusirali na dramu (što mi se sviđa) i otkrili su toliko toga...

Spoiler for Hiden:
Dakle ne samo da su otkrili da je Oliver živ, nego da je i Michaela živa. Plus sad još znamo da je netko muško umro.
Na početku epizode sam bio "Ma nije Wes" jer je Maggie bila presmirena i definitivno bi onak... drugačije se ponašala... Onda Wes kaže u epizodi da bi trebao prekinuti s njom, tako da još nije sigurno, ali mislim da nije Wes. Ne mislim da je Nate, nego Frank. Jedino, bi li Annaliseina reakcija bila takva za Franka, a čujte, ne znamo.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #183 : 21.10.2016. 11:09:15 »
Ups, jednu stvar sam još zaboravio nadodati:
Spoiler for Hiden:
Nevjerojatno dobra montaža trenutaka kada se Annalise sjeća Sama. Po meni highlight epizode. Fantastično su to napravili, uklopili, bravo.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #184 : 21.10.2016. 22:19:19 »
Najbolja epizoda ove sezone do sad. Najviše toga se dogodilo, nije bilo slučaja nego su se fokusirali na dramu (što mi se sviđa) i otkrili su toliko toga...

Potpuno se slazem.
Sto se tice ubistva.
Spoiler for Hiden:
Ok, sada znamo da je musko u pitanju, i od ranije znamo da je crne puti. Dakle, Ves ili Nejt. Na pocetku sezone sam bio potpuno ubedjen da nece ubiti Vesa, ali sada prihvatam i tu mogucnost. I dalje smatram da je Nejt, a u sustini, kao sto sam i napisao posle prve epizode, samo Ves i Nejt mogu da izazovu onakvu reakciju kod Analiz.

Bilo bi mi zao da Ves umre, najmanje je iskvaren od svih njih i poprilicno se razvio kao karakter. Eto.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #185 : 21.10.2016. 22:43:11 »

Spoiler for Hiden:
Ok, sada znamo da je musko u pitanju, i od ranije znamo da je crne puti. Dakle, Ves ili Nejt. Na pocetku sezone sam bio potpuno ubedjen da nece ubiti Vesa, ali sada prihvatam i tu mogucnost. I dalje smatram da je Nejt, a u sustini, kao sto sam i napisao posle prve epizode, samo Ves i Nejt mogu da izazovu onakvu reakciju kod Analiz.

Bilo bi mi zao da Ves umre, najmanje je iskvaren od svih njih i poprilicno se razvio kao karakter. Eto.

Spoiler for Hiden:
Ako bude Nejt u pitanju, to bi bilo nešto najgore. Šta je on toliko značajno doprineo? Nekad i zaboravim da je jedan od likova. Najveći "impact" bi bio da je to Ves. Mada na sajtovima se nešto puno spominje onaj novi. Posle onoga s flajerom, ne znam šta bih rekao za njega. So many questions  :-[
« Zadnja izmjena: 21.10.2016. 22:52:26 Goran88 »

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #186 : 21.10.2016. 23:16:05 »

Spoiler for Hiden:
Ok, sada znamo da je musko u pitanju, i od ranije znamo da je crne puti. Dakle, Ves ili Nejt. Na pocetku sezone sam bio potpuno ubedjen da nece ubiti Vesa, ali sada prihvatam i tu mogucnost. I dalje smatram da je Nejt, a u sustini, kao sto sam i napisao posle prve epizode, samo Ves i Nejt mogu da izazovu onakvu reakciju kod Analiz.

Bilo bi mi zao da Ves umre, najmanje je iskvaren od svih njih i poprilicno se razvio kao karakter. Eto.

Spoiler for Hiden:
Ako bude Nejt u pitanju, to bi bilo nešto najgore. Šta je on toliko značajno doprineo? Nekad i zaboravim da je jedan od likova. Najveći "impact" bi bio da je to Ves. Mada na sajtovima se nešto puno spominje onaj novi. Posle onoga s flajerom, ne znam šta bih rekao za njega. So many questions  :-[

Spoiler for Hiden:
Nejt je tu od pocetka i voli Analiz. Ona takodje oseca nesto prema njemu. To je manje vise sve o njemu. Nikakvi flesbekovi, pozadinske price koje bi znacile nesto vise, nista. Slazem se kad kazes da nema nikakvu ulogu. Sem sto je njen rame za plakanje i njen pet sto bi rekli ameri. U ovoj sezoni su sa njime otisli i korak morbidnije, pa sad od svih zena jebe jos jednu advokaticu... Mislim, daj, zar ne postoji zena koja ne radi u pravosudnom sistemu u seriji?

Sto se tice ovog novog, hmm ne. Tek cemo saznati nesto vise o njemu, ali mislim da nece sa njime povuci neku vecu pricu. Mozda kasnije.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #187 : 22.10.2016. 10:31:23 »
Sto se tice ubistva.
Spoiler for Hiden:
Ok, sada znamo da je musko u pitanju, i od ranije znamo da je crne puti.
Spoiler for Hiden:
NOooooooo
Spoiler for Hiden:
radili su s lutkom koja takve puti izgleda zbog lightninga i svega toga. Zašto ne bi znali tko će umrijeti a raditi s lutkom crne puti? Mislim, to bi puno govorilo o njima...

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #188 : 22.10.2016. 14:22:32 »
Sto se tice ubistva.
Spoiler for Hiden:
Ok, sada znamo da je musko u pitanju, i od ranije znamo da je crne puti.
Spoiler for Hiden:
NOooooooo
Spoiler for Hiden:
radili su s lutkom koja takve puti izgleda zbog lightninga i svega toga. Zašto ne bi znali tko će umrijeti a raditi s lutkom crne puti? Mislim, to bi puno govorilo o njima...

Spoiler for Hiden:
Ma te price da niko nije znao ko je ubijen i da tek treba da odluce su cista manipulacija javnosti zbog podizanja rejtinga. Naravno da su vec imali isplaniranu sezonu i da je onaj koji eventualno vise nece biti deo serije morao biti obavesten. To je profesionalna stvar.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #189 : 25.10.2016. 02:32:56 »
Postavljen prevod za 3x05.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #190 : 27.10.2016. 16:57:46 »
Sto se tice ubistva.
Spoiler for Hiden:
Ok, sada znamo da je musko u pitanju, i od ranije znamo da je crne puti.
Spoiler for Hiden:
NOooooooo
Spoiler for Hiden:
radili su s lutkom koja takve puti izgleda zbog lightninga i svega toga. Zašto ne bi znali tko će umrijeti a raditi s lutkom crne puti? Mislim, to bi puno govorilo o njima...

Spoiler for Hiden:
Ma te price da niko nije znao ko je ubijen i da tek treba da odluce su cista manipulacija javnosti zbog podizanja rejtinga. Naravno da su vec imali isplaniranu sezonu i da je onaj koji eventualno vise nece biti deo serije morao biti obavesten. To je profesionalna stvar.

Spoiler for Hiden:
Čuj, ako su stvarno tek prije tri tjedna snimali osmu epizodu, onda profesionalnost produkcije meni nije valjani argument  rofl

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #191 : 28.10.2016. 20:45:41 »
Sviđa mi se šesta.

Spoiler for Hiden:
Neke jako napete scene, zanimljive točke u radnji, napredak plota.
Dvije stvari mi se nikako nisu svidjele: Bezveze do svih granica mi je bio slučaj. U prvoj sezoni slučajeve puno više povezivali s radnjom, bili su puno razrađeniji, imali su više smisla. Sad su slučajevi glupi extras za koje bih rađe da ih nema nego da ih rade ovakve. I još ona ljubavna scena s Oliverom mi je bila nepotrebna i bezveze.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #192 : 03.11.2016. 02:32:57 »
Postavljen prevod za 3x06.

Offline Mostar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Povremeni komentator
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #193 : 03.11.2016. 23:15:00 »
Glavna radnja mi je ok, polako se otkriva ko nije mrtav, ko je druga osoba koja je preživjela. Usputni slučajevi su uglavnom na nivou.
Ali ono što mi smeta je pravljenje sapunice sa ovim nekakvim ljybavnim aferama. Ne zna se više ko koga nije dosad. Plus što to sve izgleda nekako vještački i prenategnuto.

Offline toponipi9

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #194 : 04.11.2016. 08:42:19 »
Meni je najbolji trenutak epizode kad Connor dolazi u kuću i Ves mu otvara a on na to: "jel isprobavaš njene haljine i perike kao Norman Bates"

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #195 : 04.11.2016. 15:32:04 »
Spoiler for Hiden:
Nisam oduševljen jučerašnjim preživelim, ali moram da se začudim oko nečega. Zašto je Lorel uznemireno pitala za Vesa?

Deluje mi kao da su Ves i Lorel namamili Frenka u kuću i potom je zapalili i da se zato zabrinula za njega da li se izvukao.


A možda i nije... Ugh!!!
« Zadnja izmjena: 04.11.2016. 15:34:39 Goran88 »

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #196 : 04.11.2016. 23:58:39 »
Zbunjujuca epizoda.
Spoiler for Hiden:
Sad, zasto je Lorel napisala Vesovo ime. Ja vidim dva razloga, prvi jer ga voli i brine sta je sa njime, a drugi da je htela da kaze da je Ves ubio nekoga/zapalio kucu.

I dalje verujem da je Nejt ubijen, ali kako su ga zapostavili u poslednje dve epizode, nista nije sigurno.

Najbolji deo ove epizode je scena u kojoj Boni postavlja Frenka tamo gde mu je i mesto. Veoma mocno.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #197 : 05.11.2016. 15:25:04 »
Spoiler for Hiden:
Da, i ja sam se iznenadio moćnom scenom između Bonnie i Franka. Nedavno sam govorio da su im slučajevi u zadnje vrijeme bezveze. Ovaj je bio, barem meni, najbolji u trećoj sezoni. Zanimljiv, kratak, i iako nije utjecao na glavnu radnju, eto, barem nije bio dosadan kao neki prijašnji.

Stvarno sam mislio da će Wes umrijeti, ali postoji još jedna mogućnost:
Spoiler for Hiden:
Znamo već kako se u seriji vole igrati satom i vremenom (ista stvar kao i 2 tjedna kasnije i to). Moguće je da je Wes potpisao imunitet puno prije požara.

OK epizoda, ne preveliko poboljšanje u odnosu na prošle. Još dvije epizode dok ne saznamo!

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #198 : 05.11.2016. 15:30:35 »
Spoiler for Hiden:
Stvarno sam mislio da će Wes umrijeti, ali postoji još jedna mogućnost:
Spoiler for Hiden:
Znamo već kako se u seriji vole igrati satom i vremenom (ista stvar kao i 2 tjedna kasnije i to). Moguće je da je Wes potpisao imunitet puno prije požara.

Video sam to u komentarima na fejsu.
Spoiler for Hiden:
Ali cini mi se da oni stalno naglasavaju pre scene kada se nesto desava, tipa ono 2 weeks later i slicno. Nisam potpuno siguran, ali mislim da je uvek naglasavano. Mozda gresim. Sad, ne iskljucujem ni tu mogucnost, ali je manje verovatno.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #199 : 05.11.2016. 15:42:15 »
Spoiler for Hiden:
Stvarno sam mislio da će Wes umrijeti, ali postoji još jedna mogućnost:
Spoiler for Hiden:
Znamo već kako se u seriji vole igrati satom i vremenom (ista stvar kao i 2 tjedna kasnije i to). Moguće je da je Wes potpisao imunitet puno prije požara.

Video sam to u komentarima na fejsu.
Spoiler for Hiden:
Ali cini mi se da oni stalno naglasavaju pre scene kada se nesto desava, tipa ono 2 weeks later i slicno. Nisam potpuno siguran, ali mislim da je uvek naglasavano. Mozda gresim. Sad, ne iskljucujem ni tu mogucnost, ali je manje verovatno.
Ne znam, bojim se da će masakrirati ovu mogućnost, odnosno događaj koji su si dali na početku sezone.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #200 : 07.11.2016. 01:40:57 »
Postavljen prevod za 3x07.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #201 : 15.11.2016. 02:55:19 »
Još malo i saznaćemo ko je. Iskreno se nadam da nije u pitanju
Spoiler for Hiden:
Nejt.



Postavljen prevod za 3x08.

Offline Mostar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Povremeni komentator
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #202 : 15.11.2016. 08:45:26 »
Još malo i saznaćemo ko je. Iskreno se nadam da nije u pitanju
Spoiler for Hiden:
Nejt.



Postavljen prevod za 3x08.

Spoiler for Hiden:
Nisam još pogledao osmu, ali ja sam ubijeđen da je Frenk.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #203 : 15.11.2016. 10:36:38 »
Još malo i saznaćemo ko je. Iskreno se nadam da nije u pitanju
Spoiler for Hiden:
Nejt.



Postavljen prevod za 3x08.

Spoiler for Hiden:
Nisam još pogledao osmu, ali ja sam ubijeđen da je Frenk.
Spoiler for Hiden:
A moguće je da će se Frank ubit, da. Ali ja još uvijek mislim da bi najveći šok bio Wes, a sve drugo (osim ovog s Frankom) bezveze. Čak i onaj vrisak iz prve epizode ima smisla ako je Frank - Annalise ga je fejkala.

Offline Mostar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Povremeni komentator
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #204 : 15.11.2016. 11:00:38 »
Još malo i saznaćemo ko je. Iskreno se nadam da nije u pitanju
Spoiler for Hiden:
Nejt.



Postavljen prevod za 3x08.

Spoiler for Hiden:
Nisam još pogledao osmu, ali ja sam ubijeđen da je Frenk.
Spoiler for Hiden:
A moguće je da će se Frank ubit, da. Ali ja još uvijek mislim da bi najveći šok bio Wes, a sve drugo (osim ovog s Frankom) bezveze. Čak i onaj vrisak iz prve epizode ima smisla ako je Frank - Annalise ga je fejkala.

Wes nije sigurno,
Spoiler for Hiden:
jer njega pokažu kako potpisuje onu neku izjavu protiv Annalise.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #205 : 15.11.2016. 11:52:37 »
Još malo i saznaćemo ko je. Iskreno se nadam da nije u pitanju
Spoiler for Hiden:
Nejt.



Postavljen prevod za 3x08.

Spoiler for Hiden:
Nisam još pogledao osmu, ali ja sam ubijeđen da je Frenk.
Spoiler for Hiden:
A moguće je da će se Frank ubit, da. Ali ja još uvijek mislim da bi najveći šok bio Wes, a sve drugo (osim ovog s Frankom) bezveze. Čak i onaj vrisak iz prve epizode ima smisla ako je Frank - Annalise ga je fejkala.

Wes nije sigurno,
Spoiler for Hiden:
jer njega pokažu kako potpisuje onu neku izjavu protiv Annalise.
E, ali
Spoiler for Hiden:
i ranije sam napisao ovdje kako je moguće da je to on napisao dan prije ili tako nešto. Znaš kako se u HTGAWM vole igrati sa onim satom.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #206 : 18.11.2016. 10:50:37 »
Spoiler for Hiden:
JESAM LIJEPO REKAO! JESAM VAM LIJEPO REKAO DA SE VOLE IGRAT SA SATOM MADERFAKERI! Uff...
Evo pokazali su da imaju balls. Fantastično su konstruirali epizodu od početka do kraja. Zadnjih pet minuta je... ono, udarno. Sve kako bismo na kraju završili s bijelom pozadinom i crnim slovima. Baš je dobra epizoda, stvarno, svaka čast.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #207 : 18.11.2016. 15:07:29 »
E, to se zove dobro polufinale  ;D  ;D  ;D

Kao što TimeLordHR kaže, fantastično konstruisana epizoda. Bio sam napet tokom cele epizode, posebno na kraju.


Spoiler for Hiden:

Do osme epizode sam bio uveren da je Ves #underthesheet jer niko ne može ostaviti toliko traga na svima kao Ves. Ali pokolebali su me u somoj epizodi. Ali da, ispalo je onako kako sam mislio.

Ali ono što najbolje rade je postavljanje misterije za drugu polovinu. Ko je ubio JR-a?  rofl rofl rofl Hoću reći, Vesa  ;D

Opa za Nejta  ;D Izgleda da on ipak ima potencijala za nešto više. Maybe murder?  :ono-kao


Offline Mostar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Povremeni komentator
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #208 : 18.11.2016. 15:23:24 »
E, to se zove dobro polufinale  ;D  ;D  ;D

Kao što TimeLordHR kaže, fantastično konstruisana epizoda. Bio sam napet tokom cele epizode, posebno na kraju.


Spoiler for Hiden:

Do osme epizode sam bio uveren da je Ves #underthesheet jer niko ne može ostaviti toliko traga na svima kao Ves. Ali pokolebali su me u somoj epizodi. Ali da, ispalo je onako kako sam mislio.

Ali ono što najbolje rade je postavljanje misterije za drugu polovinu. Ko je ubio JR-a?  rofl rofl rofl Hoću reći, Vesa  ;D

Opa za Nejta  ;D Izgleda da on ipak ima potencijala za nešto više. Maybe murder?  :ono-kao

Spoiler for Hiden:
Ma meni je Ves dosadio još od prošle sezone
i iskreno - ovo je pravi potez.

Ono što smo dosad "naučili" kroz ovu seriju, to je da Annalise nikad nikoga nije ubila niti naredila ubistvo, nego da su uvijek drugi ubijali da bi nju (ili sebe) zaštitili - bez njenog znanja.

S obzirom da Nate još uvijek nema breme ubistva na leđima, ne bi me čudilo da se i on ovaj put nađe s druge strane zakona.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: How to Get Away with Murder
« Odgovor #209 : 18.11.2016. 21:51:34 »
Vrhunska, ali vrhunska epizoda. Cojones!
Jedna zanivljivost:
Spoiler for Hiden:
#WhokilledSam
Wes
#WhoshotAnnalise
Wes
#WhoisChristophe
Wes
#Underthesheet
Wes
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.