Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 227246 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1170 : 22.10.2015. 02:08:55 »
Počela nova, sad reklame  :)

Hahahahaha
Spoiler for Hiden:
a je Woo debil. Zahvaljuje im se što vjeruju u njega hahahahah. Budalo, ne vjeruju u tebe već znaju da ne možeš pobijediti.

Opa, izgleda da je sad editing nešto drugačiji. Kimmi i Monica nastupaju.

EDIT:

Zanimljiv RC, zamalo je bio
Spoiler for Hiden:
ogroman comeback. Spencer ih je jako brzo stigao, ali Keith i Woo su dali dobili dodatni pogon. Monica sjebala. Po svemu sudeći Baon pleme ide na TC pošto je editing Kimmi vs Monica od početka.

EDIT:

Op op, dakle imamo petorku
Spoiler for Hiden:
Keith, Ciera, Kaos Kass, Kelley i Joe. Joe napokon kaže u svojoj sezoni je bio odmah prva meta nakon mergea i da se boji kako će to ovdje biti, ali sad je važno da ostanu kao petorka jer je to većina i ta petorka stvarno može do kraja. Žao mi je Terrya.

U drugom plemenu Spencer napokon dobiva iskustvo i sviđa mi se kako sad igra. A u trećem plemenu jebote ova Abi je stvarno bolesna
Spoiler for Hiden:
ako netko priča iz srca, to je Woo. Pa nije ispričao tu priču o majci i moždanom udaru da prikupi NAMJERNO simpatije već mu je jednostavno došlo, a ova Abi luda to shvatila. Di ti je moral curo. Odvratna je.

EDIT:

Da
Spoiler for Hiden:
oečkivano ide Bayon na TC. Bilo je očito odmah na početku kad sam vidio editing od Kimmi i Monice. Baš me zanima tko će ispasti. Stephen jako loše ovu epizodu.

Woo ne mogu vjerovat, ali odličan ovu epizodu. Jedan je od najlošijih u strategiji u cijelom Survivoru, ali u izazovu je vrlo dobar i jednostavno ga svi vole. Takav je, neiskvaren. Baš mi postao drag. Trudi se, tako treba.
« Zadnja izmjena: 22.10.2015. 02:42:05 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1171 : 22.10.2015. 03:18:11 »
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zemljani moji kakav blindside  ti_si_Bog

Najbolji TC ove sezone
Spoiler for Hiden:
bilo bi mi žao da je Kelly ili Spencer ispala/o. Monica je zaslužila, a sve je zakuhala naravno Kimmi. Tako je voljela raditi i u originalnoj sezoni. Pa pa new school. Stephen gutao slinu na krjau od napetosti hahahahah, ali ono kad su Spencer i Kelly završili govore jer su i oni mislili kao Monica i Monica se nasmije i bum, blindside.

Po promou za iduću izgleda da je Stephen napokon počeo igrati. Ok, idemo na ocjene.

BAYON PLEME
Spencer - 7 - bio je dobar ovu epizodu iako su izgubili dva izazova, ali jedini je pokazao nešto + strateški je jako dobro odigrao. Dobio bi i više jer je zaslužio, ali jebiga dva izazova izgubljena.
Jeremy - 6.5 - iako dva izazova izgubljena, jeben blindside.
Stephen - 6.5 - isto
Kimmi - 7.5 - dobit će najviše iz ovog plemena jer je sve zakuhala. Kako je samo Stephenu i Jeremyu unijela paniku.
Monica - 3 - loša igra jednostavno. Napravila velike poteze jednostavno prerano.
Kelly - 6 - kratko i jasno rekla sve što ima.

Prosječna ocjena za pleme BAYON 6

TA KEO PLEME
Joe - 7 - tu su dva izazova + dao je do znanja kako poslije mergea. Petorka.
Terry - 6 - nije ga se vidjelo u ovoj, ali izazovi.
Ciera - 7 - isto kao Joe.
Kass - 7 - isto kao Joe i Ciera.
Keith - 7.5 - isto kao Joe, Ciera, Kaos Kass, ali najveća ocjena u ovom plemenu jer je bio najviše zaslužan za dva izazova.
Kelley - 7 - isto kao Joe, Ciera, Kaos Kass i Keith.

Prosječna ocjena za pleme TA KEO 6.9

ANGKOR PLEME
Tasha - 7 - dva izazova i jer su ona i Savage napokon uspjeli.
Abi - 3 - jednostavno loša socijalna i strateška igračica.
Woo - 7.5 - bravo! Najveća ocjena radi izazova gdje je bio najzaslužniji i jer je stvarno prihvaćen osim od Abi.
Savage - 7 - isto kao Tasha.

Prosječna ocjena za pleme ANGKOR 6.1

Sad zbrojene ocjene nakon pet epizoda.

BAYON PLEME
Spencer - 30.5
Jeremy - 35
Stephen - 29.5                                     
Kimmi - 31
Kelly - 30.5

TA KEO PLEME
Joe - 39.5
Terry - 37
Ciera - 30.5
Kass - 32.5
Keith - 31
Kelley - 32

ANGKOR PLEME
Tasha - 36.5
Abi - 21
Woo -  30.5
Savage - 39

Postaje zanimljivo.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1172 : 22.10.2015. 16:37:49 »
Interesantna epizoda


Zuti


Spoiler for Hiden:
Abi leti sledeca, niko normalan je ne bi drzao pred merge...


Interesantno da


Spoiler for Hiden:
je samo 6 originalnih Ta Keo ostalo, a od tih 6 svi su na dnu, Terry u svom plemenu, Spencer i Wiggle u svom, Abi i Woo u svom a Kelley se najbolje snasla i jedina je prezivela kako treba raspodelu novu. Tacnije Bayon ce igrati sam protiv sebe, napravice se 2 alijanse a bolje ce proci onaj ko bude imao vise ljudi uz sebe, mislim da je sadasnjem Ta Keo plemenu bitno da odu sa 6 u ujedinjenju i mislim da bi im onda i Savage i Tasha prisli i imali bi apsolutnu vecinu. Videcemo, to je neko moje razmisljanje ali kljucno je da se rese Abi.


Sto se tice Bayon


Spoiler for Hiden:
Mislim da je dobra odluka, ovo zamena plemena je najbolje Fishu dosla, bio je na dnu u Bayonu, sad je glavni sa Jeremyem, Kimmi odlicno iskoristila situaciju jer joj sigurno bolje sa Jeremyem i Fishom a i osigurala je merge sebi. Mislim da ako odu opet na TC da ce glasati za Wiggle, ali ko god da ostane sa njima, bice zajedno u mergeu.


Ta Keo


Spoiler for Hiden:
Solid 5 i stvarno dobra ekipa, Joe kao neka vrsta lidera, Keith kao iskusan igrac, Ciera i Kelley koje su se super "uvalile" i Cass koja je najvise tu tempirana bomba, meni bi bilo logicnije da je Terri sa njima ali izgleda da je Kelley svesno njega sklonila i napravila deal sa ovima. Oni su u svakom slucaju solid 5 i videcemo sa koliko ce ljudi biti merge, ako bude sa 11 oni imaju prednost(Ta Keo), ako bude sa 12 mogu se naci u manjini ako se Savage i Tasha priklone Jeremyu i ekipi






Mulder podseti me molim te


U originalnom Bayonu ko se najbolje slagao?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1173 : 22.10.2015. 16:48:29 »
U Bayonu su bili Joe, Jeremy, Ciera, Fishbach, Tasha, Kass, Keith, Monica, Savage i Kimmi. I prije razdvajanja Joe, Jeremy i Savage su bili odlični. Trojka. I svi ostali su ih pratili, ali nije se još moglo primijeti tko je s kim. Sad će biti zanimljivo jer sad imamo Jeremy i Fishbacha pa kad bude merge, dolazi Savage koji je sad odličan sa Tashom i iz onog plemena dolazi Joe koji je sad u toj petorci.

Dakle, od te trojke jedino Joe ima kraj sebe četiri igrača. Savage ima Tashu koje je originalni Bayon i Jeremy ima Fishbacka koji je isto originalni Bayon. Joe ima Kaos Kass, Keith, Cieru. Sve originalni bayonci. Jedina crna ovca je Kelley. Ona je bila iz Ta Keo, ali ona ima skriveni idol. Ima i Jeremy.

Dakle, praktički svi bayonci su sklopili saveze među sobom i kad bude merge, bilo bi čudo da ne ostanu sami. Jedino tu Kelley nešto može. Bit će zanimljivo. Stvarno moćno pleme, još mi je uvijek žao što su ih tako brzo razdvojili jer sad izgldaju još moćnije. Mi još nismo vidjeli kako bi bilo na njihovom TC-u da su zajedno. To ćemo tek vidjeti u mergeu.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1174 : 22.10.2015. 18:07:24 »
Odlicna epizoda
Spoiler for Hiden:
Kakav blindside... Mislim da je Moniki trebalo nedelju dana da dodje sebi. Realno, ona je posle Abi najslabiji igrac ove sezone i trebalo je da ispadne. Drago mi je sto su ostali Spencer i Kelly, konacno da ne ispadne neko iz bivseg Ta Keo-a. 
Bice zanimljivo kad dodju do merge-a
Spoiler for Hiden:
U Bayon-u su bliski Jeremy i Stephen, plus Kimi sa strane, u Angkor-u Tasha i Savage, plus Woo sa strane, u Ta Keo-u imamo petorku. Vidim kao mogucnost da se Jeremy i Savage udruze i krenu na Joe-a. Za ovo ce im biti potrebni Spencer i Kelly, naravno ako prezive do merge-a.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1175 : 29.10.2015. 17:22:45 »
Odgledao epizodu


Inace sto se tice Terija
Spoiler for Hiden:
sin mu je imao uspesnu transplataciju srca preko leta  :)


Sto se epizode tice


Spoiler for Hiden:
Spenser zivi na ivici svaku epizodu  ;D Bice zanimljivo ako Bayon ode na TC, ali ne znam kako ce Ta Keo dobiti kad nije danas kad nije bila fizicka igra, u igri snage nemaju sansu u ovakvoj konstalaciji snaga.

Offline Jessy

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1176 : 29.10.2015. 17:45:32 »
hvala za info i Terija

Spoiler for Hiden:
sledeca epizoda je ujedinjenje, bar sam tako skontala iz najave, tako da Spenser ima sanse bar malo da odahne

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1177 : 29.10.2015. 18:40:43 »
Dobra epizoda u kojoj je Kaos Kass pokazala svoje pravi lice i odredila si ispadanje to jest nemogućnost da pobijedi. Tako se sjebala i u prvoj sezoni. Pa ovo što je napravili iako je uspjela, ali za duge staze je loše jer sad nema šanse za pobjedu. Ne kao u prvoj sezoni, ali nema šanse jer ju svi znaju kao Kaos Kass iz prve sezone i sad je to ovdje pokazala. Kao da je to jače od nje, nevjerojato egoistična žena. Abi isto još jednom pokazala koliko je loša igračica i koliko je licemjerna. Drugima zamjera kako se prebacuju iz tabora u tabor, a što ona radi? Najviše se puta prebacila. Nadam se da će ju Jeff izrešetati na Reunionu da joj barem objasni kako to izgleda jer ona očito nije svjesna svojih grešaka. Tako da iako su Abi i Kaos Kass uspjeli odigrati to, svejedno neće dobiti veliku ocjenu jer na duže staze im je to bio jako loš potez.

Šteta zbog Terrya.

BAYON PLEME
Joe - 6.5 - u prvom izazovu dobro bacio, ali izgubili RC. U drugom izgubio od Kelly u jedenju, ali pobijedili.
Tasha - 7 - samopouzdana, razorila IC.
Keith - 6.5
Kelley - 7 - dobra i u prvom i u drugom izazovu.
Jeremy - 7 - isto
Stephen - 7 - e ovo je zanimljivo. Dobar strateški potez.
Spoiler for Hiden:
Zna se da želi riješit Joea jer je alfa mužjak i jer će u mergeu dominirati kroz izazove. On i Jeremy. Zato je čekao da netko nešto napravi iz njegovog plemena i to je bio Joe kad je predložio da izbace Kimmi i to je bila prilika Stephenu da kaže Jeremyu o gle kakav je Joe, on želi izdati pleme bla bla. Bravo, Stephen.
Kimmi - 5.5 - slaba ovaj put

Prosječna ocjena za pleme BAYON 6.6

TA KEO PLEME
Kass - 5.5 - ne mogu joj dati više jer iako je uspjela, jednostavno je pokvarila ovih prvih 15 dana gdje je bila stvarno dobra i simpatična. Pa jebote ona je imala dobru socijalnu igru i sad je samo ovako izdala. Da je igrala kao prvih 15 dana i da je došla do kraja, imala bi šanse za pobjedu. Ovako se pretvorila u Kaos Kass i sve pokvarila.
Ciera - 6 - dosta nezrelog ponašanja.
Abi - 3 - ista ocjena kao prošli put. Užasna i licemjerna.
Spencer - 6 - jako puno sreće.
Woo - 6 - nije mogao ništa
Savage - 7 - dobar plan i sve, odigrao je sasvim logički, ali jebiga.
Kelly - 7 - drago mi je da se držala. Izazove rasturila. Ovako, ja Kelly sad vidim jako daleko. I to zato što će sad merge i svi će vidjeti nepriajtelja u posve drugim igračima. Imamo alfe mužjake, imamo i Tashu te Stephena za kojeg znaju da je jak strateg. Kelly, zmija kako ju je nazvala Sue u prvoj sezoni upravo tako i igra. Gmiže i igra under the radar igru. Držim fige.

Prosječna ocjena za pleme TA KEO 5.7

Sad zbrojene ocjene nakon šest epizoda.

BAYON PLEME
Joe - 46
Tasha - 43.5
Keith - 37.5
Kelley - 39
Jeremy - 42 
Stephen - 36.5
Kimmi - 36.5

Prosječna ocjena za pleme BAYON 6.6

TA KEO PLEME
Kass - 38
Ciera - 36.5
Abi - 24
Spencer - 36.5
Savage - 46
Kelly - 37.5

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1178 : 29.10.2015. 20:05:26 »
Zbog ovakvih epizoda gledam Survivor


Spoiler for Hiden:
Spencer je sve vreme na ivici, a uspeo je da dodje do merge-a. Svaka cast Ciera-i na igri, i ne mogu da verujem da cu da cu ovo da kazem-drago mi sto ponovo vidim Chaos Kass u akciji
« Zadnja izmjena: 29.10.2015. 20:09:57 Doof »
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1179 : 29.10.2015. 20:25:03 »
Ciera ovu epizodu aposlutno ništa nije napravila. Zasrala na izazovima i ponašala se nezrelo. Kaos Kass je ta koja je odlučila da nešto napravi. Ona je prišla Spenceru. I skužio sam zašto se pretvorila u Kaos Kass. Pa to je njoj bio prvi TC i samim time je jače od nje da bude mirna. Morala je nešto napraviti i sjebala si cijelu igru jer sad nema šanse da pobijedi. Da je nastavila igrati kao prvih 15 dana gdje je zbilja izgradila dobre odnose i nije se ponašala kao u prvoj sezoni, imala bi šanse ako bi kojim slučajem došla do F2 ili F3 ne znam kak je ove godine. Ovako svi znaju kakva je.

Stvarno nikad nisam kužio takve igrače. Kao, vole Survivor i žele pobijediti i onda rade krive poteze, a trebali bi biti svjesni tih poteza jer su tako očiti. Kao glupi Russell koji nikad neće pobijediti jer je sveukupno loš igrač koje msu pomagali skriveni idoli. I zato mi je drago što ga je Survivor zajednica odjebala sa top lista jer su skužili da ne mijenja igru u niti jednoj sezoni kojoj je igrao.

Tako i Kaos Kass. Na trenutak me iznenadila, tih prvih 5 epizoda, ali ovo sad si je sve sjebala. Ne bi riječ rekao da je takva od početka ove sezone, ali ako si u jebenih 15 dana uspjela stvarno napraviti dobre odnose, e onda si jednostavno glupa ko kurac bez obzira kaj ti je sad plan uspio, ali na duže staze aj boook.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1180 : 29.10.2015. 20:43:18 »
Ciera ovu epizodu aposlutno ništa nije napravila. Zasrala na izazovima i ponašala se nezrelo. Kaos Kass je ta koja je odlučila da nešto napravi. Ona je prišla Spenceru. I skužio sam zašto se pretvorila u Kaos Kass. Pa to je njoj bio prvi TC i samim time je jače od nje da bude mirna. Morala je nešto napraviti i sjebala si cijelu igru jer sad nema šanse da pobijedi. Da je nastavila igrati kao prvih 15 dana gdje je zbilja izgradila dobre odnose i nije se ponašala kao u prvoj sezoni, imala bi šanse ako bi kojim slučajem došla do F2 ili F3 ne znam kak je ove godine. Ovako svi znaju kakva je.

Stvarno nikad nisam kužio takve igrače. Kao, vole Survivor i žele pobijediti i onda rade krive poteze, a trebali bi biti svjesni tih poteza jer su tako očiti. Kao glupi Russell koji nikad neće pobijediti jer je sveukupno loš igrač koje msu pomagali skriveni idoli. I zato mi je drago što ga je Survivor zajednica odjebala sa top lista jer su skužili da ne mijenja igru u niti jednoj sezoni kojoj je igrao.

Tako i Kaos Kass. Na trenutak me iznenadila, tih prvih 5 epizoda, ali ovo sad si je sve sjebala. Ne bi riječ rekao da je takva od početka ove sezone, ali ako si u jebenih 15 dana uspjela stvarno napraviti dobre odnose, e onda si jednostavno glupa ko kurac bez obzira kaj ti je sad plan uspio, ali na duže staze aj boook.
Spoiler for Hiden:
Ciera je zasluzna za ovo bar 80%. Da ona nije odlucila da ide Woo, a ne Spencer, od toga nista ne bi bilo. Drugo, morala je da ubedi Abi i Kass, a to nije nimalo lako. Abi je manje vise bliska sa Woo-om, a Kass ne podnosi Spencera. Tek nakon njene intervencije, je Kass usla u pricu sa Spencerom. Ciera - cista 10. Sto se tice Kass, drago mi je sto se vratila sebi i svojoj lucidnosti. Mnogo puta je zanimljivije gledati kako pravi haos, nego brojanice/
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1181 : 29.10.2015. 21:42:12 »
Konačno jedna epizoda iznad proseka, mada moram priznati, imam viša očekivanja od povratničkih igrača  smileyNO1

Spoiler for Hiden:
Kakva bi komedija bila da se Kass i Spencer u alijansi dočepaju kraja, to mislim da niko nije očekivao  rofl rofl rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1182 : 29.10.2015. 21:50:57 »
Zamisli to  ;D Spencer se dosad jako jako vuče. Prvo je napravio krivi potez sa Shirin gdje se slomio tako rano i to mu je bila stvarno loša igra i potez, ali je uvjerio sa govorom na TC-u i otad samo govori ga spašavaju ili u ovom slučaju Kaos Kass jer je to jače od nje. Ako bi njih dvoje bili, Spencer osvaja bez problema.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1183 : 05.11.2015. 02:06:57 »
Počela nova epizoda.

Jako zanimljiv početak.
Spoiler for Hiden:
Mergeeeeeeeeeeee
ovo bi mogla biti najbolja epizoda ove sezone. Pa koliko će ih biti. Uh, jedva čekam TC.

EDIT:

Počelo je, počelo je. Joooj, kako sam nervozan  ;D

13 ih je, aaaaaaaaaaaaa. Savage odmah počeo
Spoiler for Hiden:
jednostavno je rekao. Bayon vs Ta Keo. Savage, Tasha, Kelly, Jeremy, Stephen, Kimmi, Joe protiv Spencera, Kaos Kass, Kelley, Keith, Ciera i Abi. 7 vs 6, ali tako e zasad. Vidjet ćemo hoće li ostati. Ne zaboravimo da Jeremy i Kelley imaju idole.

EDIT 2:

Kako luda epizoda zasad. IC
Spoiler for Hiden:
Joe osvojio, ali Spencer i Tasha opet blizu. Tasha je odlična u izazovima. Sjetimo se da je tri osvojila u svojoj prvoj sezoni. Joe nekako očekivano. Izgleda da će ići putem Ozzya i samo derat po izazovima.

I koja ludnica Kaos Kass je i službeno psihopat. Ono kako je napalu Tashu radi tako banalne stvari i pokušala natjerati da nešto kaže što ne želi, a tek Ciera kako me razočarala. Mala ima potencijal, ali upravo sad taj potencijal kvari tako što je uz Kaos Kass.

Ajmooo, Bayon!!!
« Zadnja izmjena: 05.11.2015. 02:41:42 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1184 : 05.11.2015. 03:24:50 »
Završila epizoda  ti_si_Bog

TC fantastičan!!! Znači, 13 igrača smo imali. Najveći TC u povijesti Survivora.
Spoiler for Hiden:
Kaos Kass ispala. Zbog toga mi je drago. Igrala je 15 dana baš dobro, under the radar kako je i sama rekla i sve upropastila u zadnjih šest dana. Loše, loše.

Ma idemo odmah po ocjene. Sad postaje zanimljivo ooo

ORKUN PLEME
Joe Anglim - 8 - vrlo dobar do odličan ovu epizodu. Idol je tu, dobar razgovor sa Spencerom i uspješno izbjegao da ga svi gledaju kao prijetnju. Barem u ovoj epizodi, ali tek od iduće epizode mora pokazati da može. Odlučio je biti Ozzy koji je pomoću izazova došao do kraja pa nek mu je sretno iako smatram da još uvijek nije razina Ozzya u izazovima, a i Boston Roba koji je bio tako odličan i zato što je vođa pa sve zajedno spojeno ispadne odlično. Colby i Tom isto tu mogu.
Spencer Bledsoe 7.5 - našao se u sredini kao Joe. Dobar u izazovu, jako malo mu falilo i odlučio je tići na pravu stranu.
Jeremy Collins - 7 - dooobar. Rekao je da će mu Joe biti štit i trenutno mu to uspijeva. I još svi dolaze njemu što znači da je izgradio nekakav autoritet.
Ciera Eastin - 5 - ne mogu joj dati više. Krive poteze je radila iako je imala zanimljiv govor na TC-u koji je po meni promašen. Potencijala još uvijek ima, ali kud uz Kaos Kass.
Stephen Fishbach - 7 - sve bolji i bolji. Sad će njegova strategija izaći na vidjelo.
Tasha Fox - 7 - opet dobra u izazovu i dobra u laganju Kaos Kass. Od napada se uspješno obranila.
Abi-Maria Gomes - 5 - nevidljiva.
Kimmi Kappenberg - 6 - držala se plana.
Kaos Kass - 2 aj boook.
Keith Nale - 6 ma Keith je prevrtljivac, ali nitko ne obraća pažnju na njega. Barem je u tome uspio.
Andrew Savage 7 - dobar, uspješno se obranio i odmah sklopio pakt. Rekao je ono što treba.
Kelley Wentworth 5 - fakat ne znam što je s njom. Bila je dobra prve tri, četiri epizode, ali kao da se previše trudi ostaviti nekakav dojam.
Kelly Wiglesworth - 7 - za Kelly još uvijek navijam i prezadovoljan sam kako joj ide. Ona trenutno igra najbolju under the radar igru još od vremena Sandre koja je kraljica u takvoj igri. Ja ju stvarno vidim u finalu.

Prosječna ocjena za pleme URKAN 6.1

Sve zbrojene ocjene nakon sedam epizoda.

Joe Anglim 54
Spencer Bledsoe 44
Jeremy Collins 49
Ciera Eastin 41.5
Stephen Fishbach 43.5
Tasha Fox 50.5
Abi-Maria Gomes 29
Kimmi Kappenberg 42.5
Keith Nale 43.5
Andrew Savage 53
Kelley Wentworth 44
Kelly Wiglesworth 44

TOP igrači koji se trenutno izdvajaju.
Joe Anglim 54
Andrew Savage 53
Tasha Fox 50.5
Jeremy Collins 49

Jako sam zadovoljan s ovim ocjenama. Mislim da je ovo stvarno realno stanje, ali ono zašto svi volimo Survivor je da od ova četiri favorita idući put netko može lako ispasti. Jer kao i što mi ovdje vidimo, dobti stratezi poput Stephena vide Joea kao prijetnju i naravno da će se uskoro dogoditi lov na Joea.

Pogledajmo recimo skupljene ocjene za Spencera i Kelly. Oboje po 44 boda. Svi ćemo se složiti da je Spencer vidljiviji, više ga ima, ali to je upravo zbog te under the radar igre koju Kelly igru. Odvrtite malo film i vratite se u prvu sezonu, Borneo i pogledajte kako je došla do finala.

A i razlog zašto Spencer nema nešto više bodova je druga epizoda u kojoj je bio loš. Kelly recimo nije bila tako loša u niti jednoj epizodi. Tu je Spencer imao meltdown, izabrao je krivo (Shirin) i poptuno krivu taktiku. Da je tu epizodu dobro odigrao, Spencer je sad mogao imati 48, 49 bodova.

Idemo dalje  :D
« Zadnja izmjena: 05.11.2015. 03:27:07 Mulder »

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1185 : 05.11.2015. 09:09:20 »
Hvala ti boze da je
Spoiler for Hiden:
Cass ispala, da je vise ne gledam koliko je iritantna.
Licno navijam za
Spoiler for Hiden:
Savagea i Fishbach.
Videcemo ko ce dalje da dogura.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1186 : 05.11.2015. 11:49:59 »
Ludi TC.
Spoiler for Hiden:
Kass je zasluzila da ispadne. Previse je napadala i stavljala sebe u prvi plan.
Meni je mnogo veca nepoznanica: Ko je glasao za Savage-a? Spencer ili Ciera?
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1187 : 08.11.2015. 13:15:19 »
Ludi TC.
Spoiler for Hiden:
Kass je zasluzila da ispadne. Previse je napadala i stavljala sebe u prvi plan.
Meni je mnogo veca nepoznanica: Ko je glasao za Savage-a? Spencer ili Ciera?

Spoiler for Hiden:
Ciera, pokazu na kraju glasove.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1188 : 08.11.2015. 13:41:28 »
Meni opet upada u oko Joe, iz nekoliko razloga:

Spoiler for Hiden:
Ne znam da li je do editinga, ali Joe je totalno u drugom planu, svi drugi taktiziraju dok on stoji u pozadini i čeka pravi momenat. Svi znamo da je on dobar challenge igrač, tako da mislim da je u dobroj poziciji da stigne do kraja.
Sa druge strane, Spencer

Spoiler for Hiden:
Čovek ima pravi rollercoaster, prvo je u super poziciji, pa je na dnu, pa ga spasi Kass, pa onda on učestvuje u izbacivanju Kass, pa je sada navodno opet u većini? HAOS  rofl On će biti najzabavniji za praćenje, ali mislim da će u nekom momentu biti šutnut iz igre.
I po meni ima jako puno igrača koji su pravo topovsko meso

Spoiler for Hiden:
Keith je po meni totalno na marginama, Kimmy mi deluje da samo čeka da bude izbačena, ništa nije uradila, Ciera ima još nekih trikova, ona neće otići lako, Savage se ništa ne pita, možda uzme neki challenge pa produži život u igri...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1189 : 09.11.2015. 13:25:51 »
Po meni najbolji editing do sada ima


Spoiler for Hiden:
Savage


U prosloj sezoni se pokazalo da je pobednik imao najbolji editing...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1190 : 12.11.2015. 02:05:11 »
Počelo je  :)

Spoiler for Hiden:
Odmah su se Ciera i Stephen udružili. Imam osjećaj da će uspjeti izbaciti nekog između Joea/Jeremya/Savagea.

EDIT:

Izazov iz prve sezone.
Spoiler for Hiden:
Zamalo su napravili jeben comeback, ali Joe i kompanija su ipak uspjeli.

EDIT 2:

 ;D

Jebena strategija. Ovi kaj su osvojili RC
Spoiler for Hiden:
Joe, Ciera, Kimmi, Kelly, Keith i Kelley. Ciera je počela pričati o strategiji i Joe je rekao da zna kako su oni tamo jako dobri među sobom i da će ga u jednom trenutku izbaciti. Sad ako je stvarno sa Cierom, a s druge strane Stephen radi velik potez, ali sad imam osjećaj kako će Stephen ispasti. Rekao je Jeremyu koji igra odlično ove sezone, pogotovo strategiju. Strategija mu je štit napravljen od Joea i zato ga još ne želi da ispadne, a i nekako mi se čini da ako bi Joe i Jeremy bili u finalu, da bi Jeremy pobijedio jer kad bi im rekao za tu strategiju i da se šititio preko Joea, to je izvrsno. Ili će ga izbacit u zadnjim epizodama. Sad još ne želi jer zna da je on idući.

Spenceru je isto rekao. Tashi isto, ali Savage je čuo. Bit će zanimljivo.

Keith  rofl rofl rofl rofl rofl

EDIT 3:

IC  ti_si_Bog odličan i napet
Spoiler for Hiden:
Joe opet osvojio i sad je kod mene službeno.
top 5 igrača što se tiče izazova u povijesti Survivora. Jednostavno je talent što pojedinačno što u grupi.

Sad TC  ;D
« Zadnja izmjena: 12.11.2015. 02:39:26 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1191 : 12.11.2015. 04:10:55 »
 :o :o :o :o :o

Ovo nisam očekivao! Najbolja epizoda sezone. Epizoda za pamćenje. 31 sezona, preko 400 TC-ova i ovo je u top 20 blindsideova ikad. Htio sam napisati top 10, ali neka prvo malo smirim  ;D i zasigurno jedan od najboljih idol playa.

Ciera me jako razočarala. Postala je pravo malo derište. Ono kolutanje s očima, bezobrazna. Baš nema poštovanja prema igračima koji su normalni niti prema igri. Glasna je i govori o strategiji, a govori sve krivo. Dobro joj je Stephen odgovorio.

Spencer je ispao dvoličan. Ove sezone je molio druge da ga sačuvaju, a sad ne želi drugima pokušat pomoć što je ok jer je igra, ali dosta se pretvara.

TC
Spoiler for Hiden:
prvo, zašto nisu prepolovili glasove. Njih je troje, Abi, Ciera i Kelley. Drugo, zašto su glasali za Kelley. Sve je upućivalo na Cieru, a i cijele sezone Ciera je glasnija kao što je bila Kaos Kass. To znači da je jedan dio editinga loš. Očito znaju da je Kelley velika prijetnja.

Treće, zašto one nisu uzele Jeremya jer očito znaju da je najveća prijetnja. Stephen je izgledao da će ići, ali ipak smo vidjeli da su Ciera i Stephen dobri i da će im pomoći oko Joea ili Kelley je dobra sa Joeom koji će joj pomoći oko Stephena. Kelley je dobro rekla kad joj je Probst rekao hoćeš li reći tko ti je prišao, a ona njemu da će možda s njime surađivati idući dan ako ostane. Predobar odgovor.

I onda buuum, Savage  :o

Idemo na ocjene. Prva desetka će pasti.

ORKUN PLEME
Joe Anglim - 8 monstrum za izazove. I ne krivim ga
Spoiler for Hiden:
što je odustao od Stephena. Jeremy je glavni i svi ga slušaju. Da je išao solo na Stephena, kako bi to izgledalo, a Jeremy ga ne želi izbacit kao i Stephena.
Spencer Bledsoe - 6 ništa posebno.
Jeremy Collins - 7 malo se na kraju zeznuo, ali njegova strategija mi se najviše sviđa o odlična je.
Spoiler for Hiden:
zeznuo se što nije prepolovio glasove. Kažem to za njega jer je glavni, ali ne zaboravimo da još ima idol i da mu je Joe štit, a još je odličan sa Stephenom. Nitko od njih dvoje ga ne želi izbaciti, a njih dvoje su top 3 mete  ;D
jedan od favorita.
Ciera Eastin - 5 ne mogu joj dati višu bez obzira što je bila dio ovog blindsidea iako je jako malo napravila. Razmađena je kao da joj je 15 godina, stalno koluta s očima i ne zna se ponašati prema normalnim igračima. Strategija joj je nikakva ove sezone. To što je glasna i to što stalno priča o strategiji, ne znači da dobro igra.
Stephen Fishbach - 6 zna igru, odličan strateg, ali je prenagao. Toliko je opsjednut sa Joeom  ;D ali ima sreće što je tu Jeremy koji ga je spasio ovu epizodu.
Tasha Fox - 5.5 žao mi je kaj ti dajem jednu od najslabijih ocjena dosad jer si mi jedna od dražih igračica ove sezone, ali nije te baš bilo ovu epizodu.
Abi-Maria Gomes - 5 nevidljivi potrčko.
Kimmi Kappenberg - 5 ništa, drži se plana.
Keith Nale - 7 ovo je bila i Keithova epizoda. I dalje nije prijetnja, ali je prezabavan i pokazao se odličnim u izazovu.
Andrew Savage - 6  :(
Kelley Wentworth - 10 evo prve desetke i zaslužila je. U sezonu krenula jako pa se malo smirila, ali uvijek je bila tu i razmišljala i ovu epizodu rasturila.
Kelly Wiglesworth - 6 opet sam je promatrao i kako se prilagođava. Sve što joj se kaže, odmah kuži. Samo promatra i ide prema finalu  srcesmajli

Prosječna ocjena za pleme URKAN 6

Sve zbrojene ocjene nakon osam epizoda.

Joe Anglim 62
Spencer Bledsoe 50
Jeremy Collins 56
Ciera Eastin 46.5
Stephen Fishbach 49.5
Tasha Fox 56
Abi-Maria Gomes 34
Kimmi Kappenberg 47.5
Keith Nale 50.5
Kelley Wentworth 54
Kelly Wiglesworth 50

TOP igrači koji se trenutno izdvajaju.
Joe Anglim 62
Jeremy Collins 56
Tasha Fox 56
Kelley Wentworth 54

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1192 : 12.11.2015. 12:31:34 »
 :mjuza :mjuza :mjuza :mjuza :mjuza :mjuza

Spoiler for Hiden:
Ode Savage kao da ga nikad nije ni bilo  rofl rofl rofl

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1193 : 12.11.2015. 17:47:46 »
Bilo je Divlje  rofl
Spoiler for Hiden:
Ako je dosad Savage imao nocne more o Survivoru, sad vise nece moci da spava uopste. Ovo nije izbacivanje, ovo je bilo Divlje odrubljivanje glave. Ali i ovo pokazuje da u Survivor-u, sreca ili nedostatak iste, imaju itekako veliki uticaj. Sta je sve trebalo da se poklopi da Savage izadje.
Prvo  je Stephen krenuo da okuplja ljude protiv Joe-a, pa je Joe uzeo imunitet i gotovo skupio ekipu za izbacivanje Stephena. Da nije bilo Jeremy-ja to bi glat proslo. Onda od one tri odaberu Kelly pored Ciere :o. I neko odluci da svi glasovi idu na Kelly(kao da su jeli bunike). I na kraju ova izadje sa jednim od najbolje odigranih imuniteta u poslednjih 5 sezona. 

Strasno dobra epizoda.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1194 : 12.11.2015. 23:36:33 »
Odlicna epizoda


Iako navijam za vodeci klan


Spoiler for Hiden:
Drago mi je sto je Savage ispao, kad su glupi i ne dele glasove, tako im i treba. I odlican editing po meni jer ni u jednom trenutku nismo sumnjali ni sekunde da su svi glasali za Wentworth iako je bilo jasno da jesu nakon sto je izvadila HII :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1195 : 19.11.2015. 02:09:08 »
Počelo je  :)

Spoiler for Hiden:
Svi u potrazi za idolom.

Nadam se još jednoj odličnoj epizodi. Bit će teško nadmašiti prošlu.

EDIT:

Kakav RC  u_jeeeeeeeeee
Spoiler for Hiden:
koja sramota za ove druge. Ovi ih uništili.

EDIT 2:

Ajme koliko se toga dogodilo sad. Prvo kao pobjednici na RC-u
Spoiler for Hiden:
Ciera je odmah počela o strategiji. Tamo su bili Stephen, Tasha, Spencer, Joe. Odmah je rekla da će pobijediti Jeremy ako ode do kraja što je točno. Isto je rekla da će Kelly pobijediti ako ode do kraja, a Tasha odmah rekla da da, Kelly sa svima razgovara hahahahahha što znači da nam ne pokazuju ni izbliza Kelly. Editing za nju je takav.

I kad su se vratili, Jeremy našao drugi idol  ;D da bar sad pobijedi.

I Stephen malo pretjeruje. Kao, igra se brže nego ikada. Joooj, pa u 8. sezoni All Stars koja je za mene najbolja sezona igralo se najbrže. Doslovno od početka do kraja. Stephen  ne shvaća ako svi pričaju o strategiji, ne znači da ju svi igraju dobro.

EDIT 3:

Kakav brutalan izazov.
Spoiler for Hiden:
Abi skoro pobijedila, ali ipak opet Joe  ;D i Stephen dobio ekstra glas. Joooj, imam osjećaj da će izbaciti Kelly.
« Zadnja izmjena: 19.11.2015. 02:41:38 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1196 : 19.11.2015. 04:58:02 »
Završila epizoda.

TC kišovit  ;D
Spoiler for Hiden:
Ode Kelly. Čim je rekla prilično sam sigurna, znao sam da odlazi. Ništa nije mogla. Jednostavno se uvukla paranoja, a ima ljudi koji su toliko uporno da rade velike poteze.

Stephen ne znam kaj radi. Izdajice nikad ne pobjeđuju. Da, bilo je takvih, ali na ovaj način ne. Ne shvaćam da takav izvrstan strateg napravi takav potez. Što, toliko su ovisni (On, Ciera) da naprave neki velik potez. To mi izgleda kao da žele samo namjerno to napraviti da ih se pamte. Za Kelley kužim. Imala idol, morala je to napraviti. Za njih dvoje i njihove govore kako moramo igrati, kako želimo napraviti velike poteze. Dajte se ubite  :facepalm znači, ako igrate za pobjedu, onda takve poteze ne radite. Ja sam sto posto siguran da Stephen neće pobijediti.

Kako jebeno ne shvaćaju da poanta Survivora nije stalno pričati o strategiji i ta atrakcija (veliki potez + izdaja) već mix svega. Trebaju sve stvari kombinirati pomalo. Kao Kaos Kass u onoj sezoni i sad ovoj. Stephen nije izdao na taj način, ali
Spoiler for Hiden:
bilo ih je mnogo. Da, vidim da su Spencer i Jeremy išli za njim, ali to im je bio pametan potez ako su već išli jer im je Stephen štit. On je to predložio, a i Jeremy ima dva idola. Jeremy cijelo vrijeme o tome govori. O štitu. Još ima Stephena, tri djevojke/vještice i Joea.
sa te strane Jeremy ovu sezonu ubija. Stephen priča i priča o strategiji kao da je to nešto obavezno da se napravi neki velik potez. Kao da piše u nekom pravilu. I onda pogledam Jeremya i njegovu strategiju. Pa brutalno. Štit strategija + izvrsna under the rada igra jer samo mi gledatelji znamo kako igra. Nitko od njih ne zna da Jeremy tako igra. Nitko ne zna da ima dva idola, a svi znaju da Stephen želi izbaciti Joea, da stalno pričao o jebenoj strategiji.

I sve će se znati to na final TC-u kad pitaju Jeremya zašto zaslužuješ biti pobjednik. Sve će to objasniti. Što će Stephen? Nema argumenata da mu daju pobjedničke glasove protiv Jeremya, Joea pa i Tashe. Abi mu je najbolji izbor da ode s njom.

Velikih poteza mora biti, ali isto tako ima velikih poteza koji štete onom igraču koji je to napravio. Kao Kaos Kass u svojoj prvoj i ovoj sezoni, kao i Stephen sad ovdje.

Sad imamo Tashu, Keitha, Joea, Kimmi koji nisu tako glasali. Stephen, Jeremy i Spencer su njima lagali, ali ne sumnjam da se neće tako ljutiti na Spencera i Jeremya kao na Stephena. Samim time je Stephen unio paranoju i nepovjerenje Tashi, Keithu, Joeu i Kimmi, a još znamo da je Joe protiv njega + sa strane imamo tri male vještice Cieru, Abi i Kelley koje će sve to iskoristiti.

Lijep potez Stephen, ali trebaš gledati za budućnost i kako će to sve kasnije izgledati. Joooj, kako ne volim igrače koji idu samo da rade velike poteze bez smisla i koji će im naštetiti. Ako Stephen pobijedi, pojest ću svaku riječ koju sam napisao. Sad mi nema nikakvog smisla. Kažem, bilo je igrača koji su bili izdajice i pobijedili, ali oni su to radili profinjeno kao Tony. Jebote, kako je igrao  ;D ali Stephen tako ne igra.

Editing ove sezone je nekad dobar, a nekad užasno loš.

Joe Anglim - 8 prvi izazov vodio, drugi opet ubio. Nemam kaj drugo reći. Izgleda da je sad i službeno. Ide putem Ozzya. Samo će derat po izazovima.
Spencer Bledsoe - 7 prošao je svašta. Izbacio je prijetnju, a da se ne zaprlja.
Jeremy Collins - 9 dat ću mu devetku jer se sad vidi koliko igra genijalnu strategiju. Ima tri vještice kao štit. Ima Joea kao štit. I ima Stephena kao štit + našao je drugi idol. Bolesno.
Ciera Eastin - 7 dobit će dobru ocjenu ma koliko god mi bila sad antipatična, ali odigrala je dobro i uspjela je Stephena preobratiti.
Stephen Fishbach - 7 i on će dobit dobru ocjenu bez obzira kaj sam gore napisao jer je bio dobar blindside, ali neće dobit devetku kao što bi se inače dobilo za takve poteze jer s ovim potezom se izbacio.
Tasha Fox - 6 bila mirna danas, ali ništa nije loše napravila.
Abi-Maria Gomes - 7 isto antipatična, ali dobit će dobru ocjenu. Bila odlična u drugom izazovu, i smirila se. Toliko se smirila da svi žele van prije Cieru i Kelley.
Kimmi Kappenberg - 6 isto kao Tasha.
Keith Nale - 7 ma Keith je car! A pazite, nema strategije, u izazovima je čak i dobar, a socijalna igra mu je isto dobra. Jednostavno je tu. Nikome se ne zamjera. Hoće li pobijediti? Neće, ali ima priliku s ovom igrom daleko dogurati.
Kelley Wentworth - 7 isto kao Ciera.
Kelly Wiglesworth - 6 isto kao Tasha i Kimmi.

Prosječna ocjena za pleme URKAN 7

Sve zbrojene ocjene nakon devet epizoda.

Joe Anglim 70
Spencer Bledsoe 57
Jeremy Collins 65
Ciera Eastin 53.5
Stephen Fishbach 56.5
Tasha Fox 62
Abi-Maria Gomes 41
Kimmi Kappenberg 53.5
Keith Nale 57.5
Kelley Wentworth 61


TOP igrači koji se trenutno izdvajaju.
Joe Anglim 70
Jeremy Collins 65
Tasha Fox 62
Kelley Wentworth 61

Evo sad slušam Cesternina i njegov podcast, a on je jedan od najboljih prijatelja Stephenu i dosad mu je Stephen uvijek bio gost u recapu, al isad ga nema jer je igrao i baš kaže Cesternino da nije baš zadovoljan sa njegovim potezom. Da mu se sviđa njegov screen time, ali potez ne.

 rofl rofl rofl rofl rofl
Spoiler for Hiden:

Survivor OZ je napravio 10 razloga zašto ponoviti 10. sezonu, Palau http://survivoroz.com/2015/11/18/survivor-oz-top-10-top-10-reasons-to-re-watch-survivor-palau/ meni osobno fantastična sezona s odličnim Tomom Westmanom i Stephenie. Sezona puna velikih momenata.

Evo da malo uživate  ;D http://survivoroz.com/2012/09/14/25-hottest-survivor-female-contestants-of-all-time/ Colleen mi je još uvijek najslađa.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1197 : 19.11.2015. 09:08:24 »
Ja bih stvarno volela da Jeremy pobedi, brutalno igra.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1198 : 19.11.2015. 12:12:52 »
Biće ludilo do kraja, jedva čekam  kokicekola kokicekola kokicekola

Mulder, slike su  rofl rofl rofl rofl

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1199 : 19.11.2015. 14:58:42 »
i ja navijam za Jeremya, jednostavno zasluzio je...

Tags: