Autor Tema: iPhone  (Posjeta: 2196 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
iPhone
« : 19.03.2012. 17:57:46 »
Pozdrav  ;D

Evo da otvorim temu za nas koji imamo iPhone telefone,mozemo razmjenivati utiske,preporuka programa,tema i svega vezanog za iPhone,posjedujem iPhone 2G i znam da nije softwerski jak kao ostali ali sam sa njim prezadovoljan pa ga u skorije vrijeme ne mislim ni mijenjati

iPhone rules  clapp

P.S Androidasi nisu pozeljni  ;D

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: iPhone
« Odgovor #1 : 19.03.2012. 18:01:51 »
Korisnik četvorke ovdje  smileyNO1

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: iPhone
« Odgovor #2 : 19.03.2012. 19:47:34 »
ja sam nedavno prodala 4orku i kupila htc evo 3d... mob je zakon i tako to sve, ali mi fali moj jajofon do bolaaaaa :( :(
prije 4orke imala 3gs, i oba moba su mi bila vrh!!!
svi su mi pricali android ovo, android ono, a ja se vec 10 dana mucim s kontaktima i njihovom sinkronizacijom... prilikom prodaje moba sam sink sve kontakte s gmailom, i htjela ih vratiti, a kad ono on meni pol brojeva pobrisao, dodao mailove svih kojima sam ikada poslala mail i tako to...


i dalje, nista extra... jajofon je bolji :(

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: iPhone
« Odgovor #3 : 19.03.2012. 20:22:44 »
Imam jedan problem i nadam se da mi neko moze nesto objasniti,radi se o prebacivanju videa na iPhone,znaci gledajuci you tube taj postupak izgleda skroz jednostavan,znaci kad skinem neki video sa neta pretezno skidam muzicke spotove konvertujem ih u fajl koji je prepoznatljiv iTunesu,ok to sve uradim ali onda nastaje problem,odem na iTunes otvorim movies i tu lezi problem,umjesto da mi otvori kao My Music i da mi pokaze datoteke ono meni izbaci novi prozor i imam jedino mogucnost da filmove skidam sa iTunes Store,pokusao sam sve moguce ali mi ne uspjeva,pa sam razmisljao da mi iTunes nije uredu a radi se o najnovijoj verziji mislim da je 10.5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: iPhone
« Odgovor #4 : 19.03.2012. 21:30:29 »
kad zavrsis sa kovertovanjem ides file pa add file to library i tu dodas taj fajl sto si konvertovao i onda ce ti se u movies pojaviti taj klip sto si ubaci, onda ga zatim prebacis na fontel naravno sve u itunes.
kolko sam samo ovih ajfonova jailbrejkno da mi je muka od njih al po meni su i najbolji
inace imam desireHD

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: iPhone
« Odgovor #5 : 19.03.2012. 23:19:28 »
kad zavrsis sa kovertovanjem ides file pa add file to library i tu dodas taj fajl sto si konvertovao i onda ce ti se u movies pojaviti taj klip sto si ubaci, onda ga zatim prebacis na fontel naravno sve u itunes.
kolko sam samo ovih ajfonova jailbrejkno da mi je muka od njih al po meni su i najbolji
inace imam desireHD

ma uradim ja tako drug ali nigdje mi ne pokaze fajl u iTunesu,jednostavno mi ne moze uci u movies i gotovo samo se otvori novi prozor i pise downoload movies sa iTunes store,mislio sam izbrisati ovaj iTunes i nabaciti neku stariju verziju neku 7.0 ali se bojim da ne pogubim podatke kad budem sihronizovao sa telefonom,nabacit cu par slika da vidite o cemu se konkretno radi

« Zadnja izmjena: 19.03.2012. 23:25:16 aux »

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: iPhone
« Odgovor #6 : 19.03.2012. 23:26:13 »
a jesi probao da na kompu napravis folder (recimo "jutjub"), zatim kada spojis iphone sa itunesom, tam di su oni tabovi summary, info i to, nades photos, klikni na sync photos i videos manually i nadi taj folder, stavi da se sinkronizira i trebao bi ti ga prebacit...


u tom slucaju, nemoj pobrisati taj folder nakon sinkronizacije jer ce ti itunes sve pobrisati sljedeci put kad spojis mob...


nadam se da si skuzio sto sam rekla? :D :D

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: iPhone
« Odgovor #7 : 20.03.2012. 05:24:52 »
verovatno ti je problem u tome sto nisi uzeo dobar format u koji da ti konvertuje, onda ga itunes ne prepoznaje u tom delu pod movies

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: iPhone
« Odgovor #8 : 20.03.2012. 14:18:01 »
verovatno ti je problem u tome sto nisi uzeo dobar format u koji da ti konvertuje, onda ga itunes ne prepoznaje u tom delu pod movies

mp4 format je u pitanju a od konvertera sam koristio Videodora iPhone Converter i jos neke i uvijek sam dobijao ovaj format

a jesi probao da na kompu napravis folder (recimo "jutjub"), zatim kada spojis iphone sa itunesom, tam di su oni tabovi summary, info i to, nades photos, klikni na sync photos i videos manually i nadi taj folder, stavi da se sinkronizira i trebao bi ti ga prebacit...


u tom slucaju, nemoj pobrisati taj folder nakon sinkronizacije jer ce ti itunes sve pobrisati sljedeci put kad spojis mob...


nadam se da si skuzio sto sam rekla? :D :D

skuzio sam probam to danas napraviti da vidim da li cu uspjeti prebaciti video na telefon ako uspijem imas ruzu od mene  ;D  Smajlicvece

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: iPhone
« Odgovor #9 : 20.03.2012. 15:09:43 »
Što kupujete krš na koji ni video ne može da se prebaci.  rofl rofl

Šala, dobar je, samo mnogo skup za balkanski standard.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: iPhone
« Odgovor #10 : 20.03.2012. 17:29:48 »
Što kupujete krš na koji ni video ne može da se prebaci.  rofl rofl

Šala, dobar je, samo mnogo skup za balkanski standard.

preskup,imao kontakt mali na slusalicama,nekad ima zvuka nekad ne,odnio do servisa cekao 8 dana da ga poprave kad su mi rekli koliki je popravak ma lo je falilo da padnem u komu  ;D za 4 godine koliko ga koristim to je jedini bio kvar,mislim da to dovoljno govori o kvaliteti iPhona

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Tags: