Autor Tema: Revenge  (Posjeta: 200165 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #570 : 14.02.2013. 00:06:39 »
Haha, ja nisam ni primijetio avatar  rofl rofl

Odličan je, da  :)

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #571 : 15.02.2013. 00:37:54 »
Pa dobro, avatar ne mogu da stavim u spojler, da mogu, stavio bih ga. :) Inače, ne podnosim da znam unapred šta će da se desi, nešto što me uvek izludi kad slučajno pročitam.

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #572 : 15.02.2013. 01:48:31 »
Tek sada pogledah ovu zadnju, i ne znam šta bi mislio. Veliki je pad u ovoj drugoj sezoni, iako mi se činilo da idu na bolje, ali ovo sve sa Inicijativom je meni predosadno. Ems je stavljena po stranu, i čitava početna premisa serije i sve ono šta mi je i bilo dobro u prvoj sezoni.

Slažem se sa Mulderom, i meni je Konrad odličan lik (doduše Ems je ipak prva. I Nolan).
A što se tiče Viktorije, tu sam očito usamljen, ali je meni ona preočajna  :facepalm :facepalm Svaka njena pojava i teatralno izgovaranje riječi me tjeraju da lupam glavom od zid.
A i Ejden iliti Rajko me takođe nervira. Da, Ems traži od njega puno, ali je očito da je ona tamo rijetka sa nadprosjećnom inteligencijom pa bi ju pametno bilo slušati, a ne naivno vjerovati da ovi iz Inicijative iskreno pričaju.
Braća i fejk Amanda. Koga briga.

Hvala na prevodu.  :rose:

« Zadnja izmjena: 15.02.2013. 01:54:27 djdusko »

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #573 : 18.02.2013. 13:31:50 »
Samo da najavim da će prevod biti večeras, nzm tačno kada, imam neke goste pa čim odu bacam se na prevod  smileyNO1

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #574 : 18.02.2013. 19:07:22 »
Samo da najavim da će prevod biti večeras, nzm tačno kada, imam neke goste pa čim odu bacam se na prevod  smileyNO1
Hvala. :naklon: Mada ću ja epizodu tek u sredu gledati zbog obaveza.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #575 : 18.02.2013. 22:57:41 »
Ja se stvarno izvinjavam ali ipak će prevod biti sutra, tek sam pre sat vremena počela da prevodim i ne verujem da ću izdržati da ga završim. Sutra kad se odmorim završavam  drinks

Sorry  :(

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #576 : 18.02.2013. 23:04:56 »
Ma kaj se ispričavaš. Nema potrebe  smileyNO1

Upravo skidam epizodu  navijacica

Jedva čekam scene na brodu  :aha:

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #577 : 20.02.2013. 00:43:42 »
Evo postavih napokon prevod, uživajte  drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #578 : 20.02.2013. 05:06:25 »
Solidna epizoda, ali zadnjih 10 minuta je odlično  ti_si_Bog

Spoiler for Hiden:
Zbilja jako emotivna scena između Emms i lažne Amande. Umrla ona i jedan od evil braće. Jack j živ  :( pogotovo mi je bilo dobro kad Emms kaže "i ja tebe volim". Tada nije mogla reći jer nije osjećala ništa za nju, ali u sadašnjosti ju je zavoljela. A Nolan je valjda najbolji haker na svijetu  rofl rofl

Graysoni su bili cool kao i inače.

Hvala na prijevodu  smileyNO1

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #579 : 20.02.2013. 17:31:32 »
Hvala na prijevodu, idem sad gledati  smileyNO1


Što se tiče prethodne epizode, očekivao sam da će Viki
Spoiler for Hiden:
ubiti Helen. Jedino sam mislio da će je upucati dok joj je okrenuta leđima, ali na kraju ju je zbog provokacije upucala. Najjače mi je ono "Ma nećeš pucati, nemaš muda!", "Šta nemam? BUM!!" rofl

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #580 : 20.02.2013. 18:23:19 »
Odlična epizoda (2x14), definitivno najbolja u ovoj sezoni!


Spoiler for Hiden:
Najbolje su mi scene Amanda/Jack/Nate/Emily/Nolan. Nisam očekivao da će Amanda umrijeti  :neverovatno:

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #581 : 20.02.2013. 20:05:59 »
Svidjela mi se epizoda.

Spoiler for Hiden:
Počevši sa onom genijalnom "porodičnom" scenom kad Graysoni umotavaju Helen u tepih (tu sam se ismijala rofl ), a kasnije sa poprilično emotivno nabijenim scenama. Već sam ranije rekla da Nate i Amanda umiru, ali nisam znala da će mi biti ovako žao zbog nje. Baš sam se rastužila, ona scena sa njom i Emily, flashback i "Volim i ja tebe"... baš je bilo potresno vidjeti ledenu Ems kako plače. Zbogom Amanda. :zbogom
Znam da sada Padma ispada žrtva Inicijative kao i Aiden, ali joj ja i dalje ne vjerujem. Previše mi je hinjava. :ne-zna  Nolan mi je bio divan, kao i uvijek. srcesmajli
Mislim da se sada opet vraćamo na Emily i osvetu Graysonima, što me raduje.
Hvala na prijevodu i svala čast! smileyNO1 smileyNO1
 

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Revenge
« Odgovor #582 : 21.02.2013. 00:32:53 »
Dobra epizoda,

Spoiler for Hiden:
Iako sam pročitao spojlere, potajno sam se nadao da Amanda neće umrijeti. ;D Baš je scena bila tužna.

Hvala za prijevod!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #583 : 21.02.2013. 03:49:47 »
Spoiler for Hiden:
Kaj mislite kad će Graysoni saznati da je Emms prava Amanda? Iskreno, ostavio bih to za kraj treće sezone. Malo mi je prerano iako se bliži kraj druge sezone. Još nek se nadmudruju i onda najveći twist u seriji za koji mi znamo da će se desiti, ali Graysoni ne znaju.  :D jedva im čekam vidjeti face, haha. Victoria će  :cupam-kosu

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #584 : 21.02.2013. 11:05:10 »
Spoiler for Hiden:
Kaj mislite kad će Graysoni saznati da je Emms prava Amanda? Iskreno, ostavio bih to za kraj treće sezone. Malo mi je prerano iako se bliži kraj druge sezone. Još nek se nadmudruju i onda najveći twist u seriji za koji mi znamo da će se desiti, ali Graysoni ne znaju.  :D jedva im čekam vidjeti face, haha. Victoria će  :cupam-kosu

Spoiler for Hiden:
Ma mogli bi to i sad za kraj druge sezone. Baš sam razmišljao što će staviti za kraj druge, a ostalo je još 8 eps do kraja, pa da previše ne odugovlače, mogli bi to staviti. Ili za midseason finale S03. Mada, tko zna jel scenaristi to smatraju toliko bitnim za cliff za kraj sezone s obzirom da gledatelji znaju ;D

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #585 : 21.02.2013. 11:10:43 »
Spoiler for Hiden:
I meni bi bilo žao da odmah odigraju tu kartu, ali mislim da se sada Emily vraća dobroj, staroj osveti protiv Graysona zbog Amande, pa me ne bi čudilo da reciklira neke trikove iz 1. sezone.
A moguće da će napraviti neki dramatičan obrat na kraju ove, pa da se do početka 3. pitamo znaju li Graysoni istinu ili ne. Ali bi mi to nekako ubilo draž serije, ovako žive u blaženom neznanju. ;D 
I samo da ne spoje Emily i Jacka. :-X

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Revenge
« Odgovor #586 : 21.02.2013. 11:16:59 »
Spoiler for Hiden:
Koliko god mi je ova serija dobra, mislim da bi trebala završiti s drugom sezonom. Eventualno da se u ovoj sezoni završi priča oko Graysona, a u trečoj da krena na Inicijativu.

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Revenge
« Odgovor #587 : 21.02.2013. 11:38:30 »
Ja ne znam šta da mislim o ovoj epizodi  :-\ Svakako je među najboljima, ali sam se prvo iskidala od smijeha na scene kad Emily i Nolan plove, jel moguće da se tako očito vidi da je snimano ispred platna, čak mom amaterskom oku to smeta?!  :facepalm

Spoiler for Hiden:
Tužna sam zbog Amande na kraju, po meni nije trebala otići, taman je postala dobar, bitan i skoro pa ključan lik otkad se Emily zapetljala u Inicijativu. Graysoni su preludi, i po zadnjoj Viktorijinoj rečenici da je Amanda našla krivog neprijatelja, mislim da vidimo jasnu najavu da se sve vraća na Emilynu osvetu njima. Ja bih da to što prije otkriju, barem do kraja ove sezone, pa da u trećoj imamo Real Amanda vs. Graysons i ništa više

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #588 : 22.02.2013. 00:20:52 »
Spoiler for Hiden:
Meni je epizoda bila malo dosadna jer sam dosta spojlera saznao s obzirom da sam je tek sada odgledao. Uopšte mi nije žao što je Amanda umrla, taman neće više da smara. Baš mi se svidelo kako je Viktorija izvela da Amanda ispadne kriva za Helenino ubistvo. Danijel mi je tako neprepoznatljiv, totalna suprotnost od njegovog lika u prvoj sezoni, tako je olako prihvatio sve ovo, očekivao sam da će više da drami.

Jesu amaterske one scene sa Nolanom i Emili kad krstare, baš se vidi da snimaju ispred platna. :facepalm



Serija se vraća tek 10. marta. :facepalm

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #589 : 22.02.2013. 01:00:37 »
Spoiler for Hiden:
ja se samo nadam da s obzirom da sada amande vise nema, nece valjda spojiti jacka i emily... on je toliko bljutav, mlitav :/ njoj treba neko pravo musko :D

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #590 : 22.02.2013. 01:20:21 »
Džabe se vi nadate, naravno da će Ems i Džek biti zajedno, to se zna od početka, takav im je horoskop  rofl
Nije džabe ovako rečeno  ;D



Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #591 : 22.02.2013. 01:31:24 »
A očito da nikoga od scenarista ne zanima to što su realno, nikakav par, sa 0% hemije i što su potpuno nekompatibilni kao osobe.
Čak nisu ni neke privlačne suprotnosti zbog koji sijevaju varnice, nego samo... bljeh. thumb-down  Za mene je njihova "povezanost" uginula zajedno sa onim divnim psom.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #592 : 22.02.2013. 01:38:56 »
Slažem se s vama da nema kemije između njih. I kao što je netko prije napisao, zašto bi oni trebali biti zajedno samo zato što su se u djetinjstvu igrali u pijesku. Totalno nerealno! Jesmo mi danas u vezi/u braku s curicom/dečkićem iz vrtića? NE. Ahwell... Nadam se da neće biti tako predvidljivi  :\)
« Zadnja izmjena: 22.02.2013. 01:40:28 AryMan »

Offline Lazaxxx

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
    • prijevodi
Odg: Revenge
« Odgovor #593 : 22.02.2013. 01:54:28 »
Ovo je kao "Nikita", ne? Oni joj uniste porodicu, ona pokusava da se osveti ... ja sam odgledao prve 3 epizode, ali nema scena sa pistoljima itd. Kako im se to sveti?

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #594 : 22.02.2013. 02:06:26 »
I meni su Džek i Amanda zajedno 0, totalno bez hemije. Džek me štaviše mnogo nervira i mrzim to što potenciraju Emili i njega jer su se igrali u detinjstvu i venčavali se, kao što ste gore napisali, previše nerealno i glupo. Meni su Ejden i Emili najlepši zajedno. Dok Ejdena nije bilo, i Danijel je bio okej, ali mi sada Emili više uz Ejdena ide. ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #595 : 22.02.2013. 02:15:00 »
Scenaristi će se morati okrenuti fanovima. Dovoljno sam dugo u nekoliko fandoma pa znam kako to ide. Revenge trenutno ima dobru brojku fanova i napravili su si fandom pa tako znam da već dosta fanova surađuju sa scenaristima i daju im ideje. Vidjet ćemo hoće li to uroditi plodom. Ne brinite se, znaju scenaristi da vi fanovi ste protiv Emms i Jacka. Vjerujem kako će poslušati i nešto iskemijati.

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Revenge
« Odgovor #596 : 22.02.2013. 10:39:08 »
A očito da nikoga od scenarista ne zanima to što su realno, nikakav par, sa 0% hemije i što su potpuno nekompatibilni kao osobe.
Čak nisu ni neke privlačne suprotnosti zbog koji sijevaju varnice, nego samo... bljeh. thumb-down  Za mene je njihova "povezanost" uginula zajedno sa onim divnim psom.

Umrla sam od smijeha s ovim za psa  rofl Ja grozna osoba  rofl

Ni ja nisam za Jacka, ali mislim kako je Mulder rekao, da će nas poslušati, kao što su nam u TVD dali Elenu i Damona. Mada, kakvo je sad stanje, meni nijedan ne paše uz nju, a i nekako mi je cijeli love story ovdje nebitan, bitnije mi je da vidim rasplet OSVETE  ;D

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #597 : 22.02.2013. 14:38:13 »
Ovo je kao "Nikita", ne? Oni joj uniste porodicu, ona pokusava da se osveti ... ja sam odgledao prve 3 epizode, ali nema scena sa pistoljima itd. Kako im se to sveti?

Pa ako si odgledao prve 3 epizode kako nisi shvatio na koji način im se sveti? Uništila je Bila, pa onog senatora Kingslija, i Lidiju valjda, više se ni ne sećam koga sve, ali u tim prvim epkama je redom uništavala život onima koji su imali veze sa zaverom protiv njenog oca. Ne mora osveta biti sa pištoljima i ubijanjima, meni je ovo mnogo bolji način za osvetu od kokanja svih redom, pa nije ona ubica.

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #598 : 22.02.2013. 19:27:14 »
Mislim da ima mnogo mrtvih koji se ne bi složili sa tim. :D



Offline aquariusbg011

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Revenge
« Odgovor #599 : 23.02.2013. 15:39:55 »
Revenge je definitivno najbolja serija u poslednje vreme !!!
Pohvala takodje za prevodioce ;)