Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 335356 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1230 : 13.10.2015. 20:28:38 »
Meni to deluje kao cirkus bez glave i repa, a "Arrow" će samo da im posluži da ožive Saru, ona će otići u tu drugu seriju. Ne sviđa mi se uopšte, jedino mi je žao što su Reja prebacili tamo jer mi je bio neverovatno gotivan lik. Bolje da je ostao ovde ili da je dobio zasebnu seriju.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1231 : 16.10.2015. 09:13:29 »
Od samo pocetka serije ja sam je doziveo kao serija za ubijanje vremena, takva je i ova druga epizoda vrti se sve u krug. Ali gleda se i dalje  rofl
Spoiler for Hiden:
Sam kraj epizode je komedija

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Arrow
« Odgovor #1232 : 17.10.2015. 01:33:27 »
Uskor će postati putujući cirkus Oliver i družina
Čim su Thea i Laurel počele skakutati po zgradama serija je počela gubiti na kvaliteti.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1233 : 18.10.2015. 12:55:09 »
Pocetak sezone je onako, solidan. Svidja mi se odabir negativca, ali videcemo sta ce napraviti od njega. Pokusaj da se ubaci malo veseliji ton u seriju im bas i nije nesto uspesan. Sta ces kad su glumci i scenario ocaj ;D ali gleda se dalje naravno njam-njam

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1234 : 18.10.2015. 21:44:26 »
Prevod očekujte sutra ili prekosutra, ranije nisam mogao. Hvala na razumevanju.

Meni se uopšte ne sviđa ova nova sezona. Prva epizoda mi je bila onako, a druga me je smorila.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1235 : 21.10.2015. 20:43:33 »
Pogledana druga  :)

Dosadna epizoda. Sad su se totalno izgubili u svim tim pričama i
Spoiler for Hiden:
oživljavanjima mrtvih osoba

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1236 : 24.10.2015. 11:11:20 »
Pogledana treca... Definitivno su postali spanska serija odnosno sapunica... Cak nisam mogao ni ironicno da se smejem... Nego sam zaspao pred kraj epizode :D  rofl

Offline shumar4life

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1237 : 24.10.2015. 13:28:54 »
Spoiler for Hiden:
Pa bilo je logično da se Sara putem Lazarus Pita oživi kako bi mogla da bude u drugoj seriji  http://www.imdb.com/title/tt4532368/

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1238 : 30.10.2015. 12:26:21 »
Pogledana cetvrta juce... evo ne mogu ni da se setim sta je bilo...  rofl Ova nova sezona je bas trula...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1239 : 30.10.2015. 12:29:14 »
Pogledana treća  :)

Laurel  :facepalm susramlje me hvata kako glumi
Spoiler for Hiden:
a i sad povratak Sarah. Nadam se da će je se brzo riješiti.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Arrow
« Odgovor #1240 : 30.10.2015. 13:59:39 »
Čini mi se da jako počinju da lutaju, nemaju tačno određen pravac serije, pokušavaju da uvedu što više likova u radnju (verovatno da bi imali što više spin-offova  rofl ), što je po meni jako loša stvar. Čak se izgubio i onaj vigilante osećaj nakon što su doveli šefa policije u jazbinu, čak su i oni flash-backovi izgubili na kvalitetu, tako da se može reći da ovu sezonu gledam čisto zato što sam gledao prethodne tri...

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1241 : 30.10.2015. 14:36:35 »
Odkično su nastavili 4 sezonu.Vraćaju se konačno na nivo 2 sezone.
Scene Detektiva Lensa i Olivera odlične najbolje u epizodi!!!!
Sledeću epizodu jedva čekamo!!!!
JOHN CONSTANTINE

Poslato sa LG G3-D855


Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #1242 : 30.10.2015. 22:52:08 »
Čini mi se da jako počinju da lutaju, nemaju tačno određen pravac serije, pokušavaju da uvedu što više likova u radnju (verovatno da bi imali što više spin-offova  rofl ), što je po meni jako loša stvar. Čak se izgubio i onaj vigilante osećaj nakon što su doveli šefa policije u jazbinu, čak su i oni flash-backovi izgubili na kvalitetu, tako da se može reći da ovu sezonu gledam čisto zato što sam gledao prethodne tri...

Baš tako, često i ja imam isti osećaj. Kao da nisu očekivali da će stići dovde.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1243 : 31.10.2015. 23:22:46 »
navodno je peta epizoda procurila online, ajmo tražit :)

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #1244 : 01.11.2015. 00:31:47 »
navodno je peta epizoda procurila online, ajmo tražit :)

Možeš je naći na kat tačka cr. Da ti olakšam pretragu. :D

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1245 : 03.11.2015. 15:34:44 »
Za sve koji se pitaju zašto nema prevoda, odgovor je da imam dosta obaveza. Nisam preveo dalje od prve epizode, a planiram da završim sve prevode krajem ove nedelje jer ću imati raspust, pa ću imati slobodnog vremena za to i postaviću na cloud-u koji sam poslao članovima koji su tražili. Hvala na razumevanju.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1246 : 09.11.2015. 17:40:57 »
Da, ove sezone zure sa uvodjenjem likova zbog DC's Legends of Tomorrow spin-off-a, pa je glavna prica sezone nekako zabacena. Ova 5. mi je zasad bila naj epizoda ove sezone, naravno zbog
Spoiler for Hiden:
Constantina. Bas steta sto su ukinuli njegovu seriju. Matt ga odlicno glumi. Nadam se da ce se pojaviti jos koji put u Arrowverse-u. A ko zna, mozda nekom magijom ponovo pokrenu njegovu seriju, ne bi bilo lose.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1247 : 09.11.2015. 20:29:10 »
Pogledana četvrta  :)

Dosad sve epizode loše, a ova pogotovo sa Lanceom koji sad kao ima neku glavnu priču. Peta bi trebala biti bolja, Constantin dolazi.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1248 : 11.11.2015. 03:03:20 »
Meni se nimalo ne sviđa kako je počela ova sezona. Počevši od prve epizode koja je bila loša, dosad je svaka sledeće bila lošija. Skroz mi je bez veze što uvode "Legends of Tomorrow" preko "Arrow". Mogli su da
Spoiler for Hiden:
vaskrsenje Sare i Rejov povratak
objasne nekako u početnim epizodama te serije, a ne da troše epizode nove sezone za te gluposti i time smanjuju kvalitet epizode.
Spoiler for Hiden:
Drago mi je što Sara neće ostati dugo u seriji jer ne podnosim tu glumicu, očajno radi svoj posao, a i mislim da nam je svima Sarinih vaskrsenja došlo glave.

Novi negativac mi je skroz bez veze, znači nimalo mi se ne sviđa. Neinteresantan je maksimalno.

Uvođenje magije, supermoći i ostalih gluposti počinje užasno da mi smeta. Napravili su od jedne serije u kojoj nema magije i čarolije sada cirkus gde imamo negativce u vidu metačoveka, gostujuće uloge (Konstantin) sa supermoćima i prokleti Lazarev izvor. Ne kažem da je serija na početku bila realna, ali bar nije imala te gluposti. Mislim da je to trebalo ostaviti za "The Flash" i ne mešati sa ovim.

Konstantin mi je bio neverovatno simpatičan lik. Videh posle da je istoimena serija bila otkazana.

Tea i Digl drama mi se smučila. thumb-down Trebalo je da prođe 5 epizoda da se Digl opasulji, a Tea me sve više nervira.
Sa svim tim novitetma i parolom "sve je moguće", ovo postaje jedan cirkus bez glave i repa koji, po mom mišljenju, ima potencijala da postane "The Vampire Diaries" superheroja gde likovi umiru, vaskrsnu, pa opet umru i vaskrsnu. Uopšte ne volim više seriju kao ranije. Treća sezona je uprkos nebulozama meni bila zanimljiva, pogotovo na početku, ovo u poređenju sa tim je velika 0.
« Zadnja izmjena: 11.11.2015. 03:05:06 Stefy »

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Arrow
« Odgovor #1249 : 11.11.2015. 10:55:20 »
Oćeš da kažeš da
Spoiler for Hiden:
su oni napravi glupost što su pokušali od superheroja da naprave neke likove koji imao samo skill a ne moći? Pošto i sam arrow ima moći.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1250 : 11.11.2015. 18:11:31 »
Oćeš da kažeš da
Spoiler for Hiden:
su oni napravi glupost što su pokušali od superheroja da naprave neke likove koji imao samo skill a ne moći? Pošto i sam arrow ima moći.
Spoiler for Hiden:
Da, baš to. Streline moći nisu natprirodne, ne može zamahom ruke da zaustavi metak pred sobom, dodirom ubije nekoga ili iz tetovaža bacati karte. Koliko god da su nerealne njegove moći, ne graniče se sa natprirodnim u smislu magije.

Ukoliko kažeš da ima moći u stripu, onda ne znam jer ja govorim isključivo kad je serija u pitanju jer stripove čitao nisam. U seriji mu "moći" nisu magijske.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1251 : 11.11.2015. 18:29:08 »
Da nema ono predhodno u epizodi, stvarno ne bi mogao da se setim sta je bilo u predhodnoj... Flash je mnogo bolje poceo od Arrowa.... mozda druga polovina sezone bude bolja videcemo....

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Arrow
« Odgovor #1252 : 11.11.2015. 19:26:56 »
Oćeš da kažeš da
Spoiler for Hiden:
su oni napravi glupost što su pokušali od superheroja da naprave neke likove koji imao samo skill a ne moći? Pošto i sam arrow ima moći.
Spoiler for Hiden:
Da, baš to. Streline moći nisu natprirodne, ne može zamahom ruke da zaustavi metak pred sobom, dodirom ubije nekoga ili iz tetovaža bacati karte. Koliko god da su nerealne njegove moći, ne graniče se sa natprirodnim u smislu magije.

Ukoliko kažeš da ima moći u stripu, onda ne znam jer ja govorim isključivo kad je serija u pitanju jer stripove čitao nisam. U seriji mu "moći" nisu magijske.

Spoiler for Hiden:
Pokušavam da ti kažem da su oni sami zasrali tom idejom da maknu moći iz serije da bi nakon 3 sezone okrenuli za 360 stepeni.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Arrow
« Odgovor #1253 : 12.11.2015. 21:18:26 »
Dugo nisam gledao ovu seriju, i odgledah ovu epizodu sa Constantinom... Samo sam se podsetio zbog cega sam prestao da gledam ovo govno... Sve je iritantno, od glumaca, likova koje tumace, preko radnje, ma sve...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1254 : 13.11.2015. 09:49:00 »
Pogledao sinoc ovu poslednju ep... rofl
Spoiler for Hiden:
Oliver postao mlakonja hahahhaha... serija postala sapunica... ona sara sa cetvrtastom glavom opasno iritantna... fala bogu pa ode... stvarno ne moze da ti se svidi niko od likova svi su poceli da nerviraju... cak i negativci su losi...  rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1255 : 15.11.2015. 17:26:26 »
Pogledana peta i šesta  :)

Constantine dobar dodatak i to je to. Sve ostalo je smijeh. Nema druge riječi nego smijeh od Olivera i Felicity te njihove sapunice pa sve do Sarah, nešto naužasnije što sam vidio u zadnjih nekoliko godina, a da se tiče glume. Lance je isto strahota.

Offline Thomas Shelby

  • Novi član
  • *
  • Postova: 47
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1256 : 05.12.2015. 20:47:19 »
Ne znam za vas ali ja ovo prestajem da pratim, nema smisla vise..

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1257 : 05.12.2015. 22:56:50 »
Jedina serija koju gledam i vise provedem na mobu nego sto pratim..ne volim prekidat gledat serije koje sam poceo tako necu ni ovu..nadam se da ce zavrsit serija sa 5.sezonom i njegovom zadnjom god na otoku!
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1258 : 06.12.2015. 00:07:15 »
Pogledan crossover. Koja sapunica
Spoiler for Hiden:
sa ubacivanjem Oliverovog djeteta pa gluma Felicity, ajme kako je užasna. Ne zna izgovoriti rečenicu već svaki jebeni put onako počne govoriti pa stane i onda opet počne govoriti. Nije mucanje, ali kao da se naglo zaustavlja nakon dvije, tri riječi. Užasna glumica.

Glumci koje su našli za Hawkgirl i Hawkmana su još gori. Flash je spasio epizodu. Bolje da ne spominjem  Digla, Laurel i Oliverovu sestricu. Tri najgora lika koja upravo gledam na televiziji.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1259 : 14.12.2015. 22:59:54 »
Pogledana deveta  :)

Užasna epizoda. Još uvijek se ne mogu načuditi koliko su koreografije borbi loše odrađene pogotovo ako se malo pažljivije prate ti pokreti hahahhahaha. A Dark je jadan negativac. Glumac koji ga glumi - glumi isto lika kakav je bio u Justifiedu. Naravno, samo sa tim moćima  ;D ali uvijek u odijelu, ukočen. Slabo, slabo.