Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 335112 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #780 : 17.05.2014. 00:28:02 »
Ocajno finale

Slažem se, razočaravajuće. Ali ni finale 1. sezone nije imalo neki poseban cliffhanger zbog kojeg jedva čekaš sljedeću sezonu  :-\

pa nije poanta finala cliffhanger nego zaključiti radnju sezone

Offline Nightmaster

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • No Sleep
    • Samo-opusteno
Odg: Arrow
« Odgovor #781 : 17.05.2014. 14:22:53 »
Ovaj spin-off je odličan, svidja mi se trejler. To će se pratiti :)

Inače hvala na prevodu, meni se svidela poslednja epizoda, Felicity najjači lik  :andjelak

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #782 : 17.05.2014. 14:58:16 »
Za mene druga sezona bolja i zanimljivija od prve, pogotovo ovih zadnjih par epizoda gde je radnja bila povezana iz epizode u epizodu. Za razliku od većine serija danas nema cliffhangera za kraj sezone, što mi se posebno sviđa.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #783 : 18.05.2014. 02:54:18 »
Ja ne mogu da kažem da mi je druga sezona bila zanimljivija od prve. Uopšte nije, previše su obraćali pažnju na neke nebitne stvari i likove, pa je bilo dosta dosadnih epizoda.

Spoiler for Hiden:
Meni je ovo finale onako, ništa posebno. Nekako mi je prebrzo bilo okončano sve to sa Slejdom.

Mnogo mi se svidela scena kada je Oliver navodno izjavio ljubav Felisiti, ali mi je posle bilo taaako krivo jer to nije bilo stvarno. srcesmajli cry1 Ja bih baš voleo da njih dvoje budu zajedno, nekako mi baš idu zajedno.

Uopšte mi se ne sviđa što sad ponovo uvode novo poglavlje u flešbekovima. Kažem, previše mi je nerealno da mu se sve to dogodilo jer bukvalno iskače iz jedne nevolje u drugu i ti flešbekovi su meni kao neka druga serija.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #784 : 18.05.2014. 14:07:48 »
Spoiler for Hiden:
Uopšte mi se ne sviđa što sad ponovo uvode novo poglavlje u flešbekovima. Kažem, previše mi je nerealno da mu se sve to dogodilo jer bukvalno iskače iz jedne nevolje u drugu i ti flešbekovi su meni kao neka druga serija.

Spoiler for Hiden:
Meni se svidjaju desavanja sa ostrva, jer kako bi drugacije on postao Arrow kada je bio totalni mlakonja pre ostrva.

Offline sean

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #785 : 23.07.2014. 01:42:01 »
Stigao do 20-te epizode druge sezone...i mng me nervira serija,jer je mnogo naivno,i mnogo ga preteruju,sto se tice ovih negativaca.I svi redom poceli me nerviraju.Prva sezona mi je bolja,jer nije bilo sve ovako providno.Tacno sam unapred znao sta ce se dogoditi.Svaki detalj ove druge sezone.!!!!!!

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #786 : 24.07.2014. 23:20:33 »
Prva slika Colton-a Haynes-a iliti Roy-a u kostimu kao Arsenal

http://www.thehollywoodnews.com/wp-content/uploads/Colton-Haynes-Arsenal.jpg

Sta mislite o tome? Po meni da nema blentavu facu, ni ne izgleda lose  ;D Videcemo kako ce to sve izgledati u 3. sezoni :)

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #787 : 26.07.2014. 00:03:37 »
Izgleda odlično, inače kostime za Arrowa(i Flasha) dizajnirala je Colleen Atwood(dobitinica 3 Oscara), nažalost ne znam jel i ovaj njezino djelo

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #788 : 26.07.2014. 08:57:09 »

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #789 : 27.07.2014. 12:28:20 »
Još dva lika će se pojaviti u trećoj sezoni
Spoiler for Hiden:
Ted Grant(Wildcar) i Ra’s Al Ghul - https://www.youtube.com/watch?v=ZKE36sL6jKc

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #790 : 27.07.2014. 14:36:31 »
Meni se sviđaju ovi trejleri, deluje interesantno. Jedva čekam!

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #791 : 13.08.2014. 19:17:36 »
Meni je druga sezona bolja od prve....Jedna od boljih serija po meni.....Manu Benet je maestralnonodglumio Deathstrok-a....
Koliko vidim po trejleru 3 sezona ce isto biti odlicna....

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #792 : 30.08.2014. 04:44:59 »
Liam Neeson je izjavio da bi volio reprizirati ulogu Ra's Al Ghula http://trib.al/ZfCEiRn

Offline djgavra

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: Arrow
« Odgovor #793 : 01.09.2014. 14:19:43 »

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #794 : 29.09.2014. 19:09:57 »
Koga zanima, izasla je prva epizoda fan-made serije Nightwing: The Series. Ko zna malo DC istorije, znace o kom heroju se radi. U ovoj seriji se pojavlje i dobro nam poznati lik Deathstroke. Po meni uopste nije lose za fan-made, iako epizoda kratko traje. Ostale ce izlaziti svaki ponedeljak, mada ne znam koliko epizoda ce biti ukupno. Pa ko voli nek izvoli. :)

https://www.youtube.com/watch?v=o297A1wmys0&feature=youtu.be

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #795 : 29.09.2014. 21:04:02 »
Izvršni producenti su potvrdili da će treća sezona biti sličnija prvoj što se tiče super-moći, a ako nekog zanima crossover s Flashom se zove Flash vs. Arrow(neka refernca na Batman vs. Superman?) a drugi dio se zove The Brave and the bold i tu je sada jedna velika zanimljivost - ovo je iz stripa Flash and Green Lantern na kojemu su(filmu) radili Greg Berlanti i Marc Guggenheim, ovo je već druga velika referenca na Green Lanternov svijet, već se lagano počinjem pitati hoće li se i on uskoro pojaviti u Arrowversu, inače i producenti Gothama su zainteresirani za Crossover, samo što mi to zvuči glupo s obzirom na načine na koje se te serije rade

A sada ono najvažnije, ako smo iz posljednjih (dobrih) stripovskih naučili nešto, to je da je čovjek u ulozi negativca jednako važan kao i onaj koji glumi heroja, u Arrowu će Ra's Al Ghula glumiti australski glumac Matt Nable, Manu je s Novog Zelanda, koji se u Americi baš i nije pokazao, tako da moraju paziti da ne upropaste Ra'sa jer ću biti ljut na njih kao i mnogi drugi fanovi, Bennet je rekao da je Nable odličan izbor i da bi volio susret njega i Nablea na setu

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #796 : 29.09.2014. 23:59:48 »
Ja jedva čekam ovu seriju, baš mi se gleda. clapp Daj Bože da treća sezona bude kao prva jer je meni prva mnogo bolja od druge.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #797 : 09.10.2014. 07:41:47 »
Auuuuui kako su samo krenuli u 3 sezonu
Mislio sam da posle 1 i 2 sezone nista ne moze da me iznenadi ali sam se presao....
Odlicna epizoda  

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #798 : 09.10.2014. 22:03:32 »
Da, premijera je bila odlična, meni se baš svidela. clapp
Spoiler for Hiden:
Neverovatno mi je drago što su maknuli Saru iz serije, mnogo me je nervirala. Felisiti i Oliver su mi divni zajedno, konačno će akcenat biti na njima.

Najava:
Spoiler for Hiden:

Prevod sutra u toku dana.

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Arrow
« Odgovor #799 : 09.10.2014. 22:41:49 »
Sad kad je Stefy definitivno potvrdio da će prevoditi ovu sezonu, onda ja definitivno neću. Nema smisla da se duplicira, pogotovo što trenutno prevodim neke druge serije, i ovako ću imati više vremna za te druge.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Arrow
« Odgovor #800 : 09.10.2014. 22:47:14 »
Šteta.Naučao sam Arrow gledati sa tvojim titlovima.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #801 : 10.10.2014. 03:13:24 »
Odlican pocetak 3. sezone.  smileyNO1

Spoiler for Hiden:
Novi Vertigo je bio dobar, ali izgleda da ga necemo tako brzo ponovo videti. Zanimljiva desavanja kako sa Team Arrow ekipom tako i u flashback-ovima u Hong Kongu. I naravno odlican kraj epizode, barem za mene. Ioanko mi se nije svidela glumica pa mi ne smeta, sto su je se resili (iako ce se pojaviti u jos 2 epizode ove sezone pocevsi sa sledecom). Zanima me ko ju je ubio. Po strelama bih rekao da je mozda Malcolm Merlyn ili nego drugi iz League of Assassins. Videcemo.

Ceka se sledeca epizoda.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #802 : 10.10.2014. 08:00:56 »
Mislim da je očigledno, posebno obzirom na najave, da je to bio  رأس الغول‎ . On ima i motiv i sredstva, a i mora nekako ući u priču. (Arapski umesto spoilera ;) )
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #803 : 10.10.2014. 13:42:40 »
Pa mozda i jeste
Spoiler for Hiden:
Ra's bio taj koji je ubio Saru, iako za njega nije tipicno da koristi luk i strelu. Ali videli smo i ranije da su u seriji dosta toga promenili u odnosu na stripove pa je sve moguce. Zato kazem da je mozda bio neko iz LoA najverovatnije pod komandom Ra's-a.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #804 : 10.10.2014. 13:58:40 »
Spoiler for Hiden:
Ra's bi bilo pogrešno. Nema logike. Pogotovo kakav nam je predstavljen u stripovima, villain koji ne prlja samo tako ruke. Ne bi on izašao tako vani u ubio ju. Pogotovo kod njegovog lika neće biti odstupanja. Ako je Malcolm koji je sad sa Theom, onda bi to značilo da je on taj koji će pozvat Ra's u grad jer je ubio Sarah. Ne vjerujem da je on. Vjerujem da je Komodo makar on nije jedan od onih glavnih villaina tako da i tu ima dosta sumnje.

Sad će Laurel napokon postati BC  :)

« Zadnja izmjena: 10.10.2014. 14:02:39 Mulder »

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #805 : 10.10.2014. 15:45:14 »
Volim serije u kojima glavni likovi mogu da umru
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #806 : 10.10.2014. 17:31:16 »
Postavljen je prevod za 03x01.

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #807 : 10.10.2014. 17:57:18 »
Ja sam ubedjen da je
Spoiler for Hiden:
Komodo ubio Saru.
Matt Ward ga glumi i, po IMDb-u, pojavljuje se u vec sledecoj epizodi.
 
Spoiler for Hiden:
Tako da mislim da je u pitanju Komodo a ne Ra's.

Offline Akcato

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Arrow
« Odgovor #808 : 10.10.2014. 18:36:23 »
Od kad sam otkrio da je ova serija fantastična (već od pilota), sinonim za nju su i fantastični Silvijevi prijevodi... Petak popodne, skola je gotova  clapp  i gleda se Arrow. Zašto mijenjati ono što savršeno funkcionira  :o ... Zato bih zamolio Silvija da jos razmisli i nastavi rad na našoj seriji. Ako to ne napravi, poslužit ću se jednom Oliverovom frazom: Silvio, you have failed this city. :aha:

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Arrow
« Odgovor #809 : 10.10.2014. 19:27:12 »
Od kad sam otkrio da je ova serija fantastična (već od pilota), sinonim za nju su i fantastični Silvijevi prijevodi... Petak popodne, skola je gotova  clapp  i gleda se Arrow. Zašto mijenjati ono što savršeno funkcionira  :o ... Zato bih zamolio Silvija da jos razmisli i nastavi rad na našoj seriji. Ako to ne napravi, poslužit ću se jednom Oliverovom frazom: Silvio, you have failed this city. :aha:
Stefy preuzima seriju po dogovoru, a ne da sam se ja nešto naljutio. On mi je predložio da prevodi, a ja prihvatio.
A prihvatio sam jer sam prošle godine prevodio desetak serija. Nije to 220 titlova, jer nisu sve od 22 epizode, a ima ih i od samo 6 epizoda, ali bilo je jedno cirka 130 titlova. Da mi je netko predložio preuzeti bilo koju od tih serija (osim možda Rectify), ja bih objeručke prihvatio. Ovako će biti manje previda u titlovima serija koje i nadalje prevodim (jer ću manje žuriti), a ja više neću imati kronični manjak slobodnog vremena (bude ga kad se prevodi previše serija paralelno).
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.