Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334700 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #720 : 29.03.2014. 18:06:10 »
Kao She-Hulk  ;D

Užasna glumica, kao i svi u ovoj seriji s užasnim scenarijom i forsiranjem nekakvih emocionalnih scena  rofl rofl zato mi je drago što se barem mogu nasmijati na ovakav trash.

@Darj-DaNte,

Merlyn se mora pojaviti jer je archenemy Arrowu, a i jedini glumac koji vrijedi je upravo Merlyn to jest John Barrowman. Vjerojatno će se još pojaviti na kraju sezone i opet biti glavni u trećoj sezoni. Vidjet ćemo što su još smislili sa League of Shadows.


Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #721 : 29.03.2014. 18:49:39 »
Nekako bi vise volela da je Shado tu umesto Sare -.-
« Zadnja izmjena: 29.03.2014. 18:52:48 co2 »

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #722 : 02.04.2014. 14:01:48 »
Spoiler for Hiden:
Najjači deo serije je kad ne prepoznaš rođenu sestru zbog maske koja prekriva samo oči  u_jeeeeeeeeee

Slažem se, to je meni toliko zasmetalo u ovoj epizodi. Isto tako mi smeta
Spoiler for Hiden:
i to što ni Olivera niko nikad ne uspe da prepozna, a baš se vidi, a ovo sa Sarom je sad stvarno preterivanje.

Inače, mene glumica koja igra Saru užasno nervira, tako mi je nekako sva odvratna i stalno pući ona njena usta i to me izluđuje. Svaki put kada dođe scena sa njom, ja se nerviram.

Lorel mi je okej, mada su je skroz uništili kao lik. U prvoj sezoni mi je bila bolja iako nikada nije imala neku bitnu ulogu, ali je bila tu kao neka Oliverova ljubav, a otkad se Sara vratila, meni se ona više ne sviđa.

Isto tako mi se Oliver i Sara uopšte ne sviđaju kao par, nadam se da će se on smuvati sa Felisiti koja mi je preslatka i koju obožavam.

Jedva čekam sledeću epizodu, mislim da će biti dobra.

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Arrow
« Odgovor #723 : 02.04.2014. 21:05:23 »
Najgora epizoda do sada... :facepalm
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #724 : 03.04.2014. 11:11:46 »
Spoiler for Hiden:
Jedino dobro u epizodi je što je još  neko saznao da je on "Strela".

 citajpravila
« Zadnja izmjena: 03.04.2014. 14:26:06 lazavr »

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #725 : 05.04.2014. 00:12:32 »
Hvala na prijevodu, evo nakon nekoliko nebitnih epizoda za glavnu radnju(logično kada sezona ima 23. epizode), čini se da se pripremaju za finale, odlična napetost je stvorena u onoj sceni kada Thea kaže
Spoiler for Hiden:
Znam tvoju tajnu


moram pohvaliti opet odlično urađene scene borbi, sljedeća epizoda tek 16.4. ali promo je ovdje:
http://www.youtube.com/watch?v=JTjWKYcftNQ


Spoiler for Hiden:


Spoiler for Hiden:
žao mi je samo što Dark Archer nije uskočio pomoći svojoj kćeri, to bi bila odlična borba

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #726 : 05.04.2014. 18:45:18 »
da ubedljivo najslabija ep u sezoni sa toliko gresaka i smesnih scena ali u negativnom smislu... Podsetila me na one glupave ep iz Smolvila hahahha....

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #727 : 18.04.2014. 12:29:10 »

Offline NinoL

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #728 : 18.04.2014. 21:06:41 »
Arrow postaje malo "tetkast". Bolje bi bilo da bude malo više akcije a manje emocija. Prvi serijal je znatno bolji. Mada je i Merlyn bio upečatljiviji negativac od Slade-a. Bennett je dobar glumac ( bio odličan u seriji Spartacus) i malo su ga zapostavili.

Offline Sasha

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 53
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #729 : 18.04.2014. 23:02:05 »
Spoiler for Hiden:
Jedino pozitivno u poslednoj epizodi je to sto  Lorel nije pravila neke scene u vezi sazanja ko su zapravo Oliver i Sara .. Ocekivao sam dramu, niste mi rekli, krijete od mene , bla, bla , bla ... Pozitivno sam se iznenadio
Da li se to samo meni cini ili Lorel mnogo podseca na Milicu Todorovic .. Uvek kad je gledam "vidim " ovu drugu :D
« Zadnja izmjena: 19.04.2014. 00:02:45 lazavr »

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Arrow
« Odgovor #730 : 19.04.2014. 21:34:54 »
Spoiler for Hiden:
Odlična mi je fora kada Slade, koji je Kriks u "Spartaku", priča Oliveru kako su i zašto u starom Rimu žigosali kriminalce.  clapp smileyNO1
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #731 : 19.04.2014. 22:37:59 »
Ova nova epizoda bi bila super da nisu toliko pažnje posvetili
Spoiler for Hiden:
odnosu Tee i Olivera, meni su oni taaako dosadni. Inače, slažem se da je serija postala previše mlaka, ima manje akcija, a više pažnje je posvećeno emocionalnom odnosu između likova.

Izabel mi je fenomenalna još otkako se prvi put pojavila, a sada je još više volim kao negativku. Nadam se da je preživela i da onaj kraj znači da je i u njoj mirakuru. :D

Mojra mi je isto predosadna više, stvarno me nervira. Krivo mi je što se Merlin pojavio samo nakratko u drugoj sezoni, voleo bih da ga prikažu malo više.
Meni je isto prva sezona dosta bolja od ove, uopšte mi se ne sviđa ni ubacivanje toliko "super-heroja", dok je bio samo Oliver, bilo mi je nekako mnogo interesantnije.

Najava za sledeću mi je bezveze, u centru pažnje je Roj koji me užasno nervira.
Spoiler for Hiden:

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #732 : 24.04.2014. 20:16:44 »
ova epizoda :majstore
Spoiler for Hiden:
Sarah otisla,nadamo se za vjek i vjekova,keva je mrtva,e to nisam ocekivala..Fina osveta..:D

Offline Sasha

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 53
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #733 : 25.04.2014. 01:25:12 »
Nije losa epizoda ... Iznenadilo me je ovo na kraju

Bas me interesuje kako je Slajd saznao da ....
Spoiler for Hiden:
Oliver ima dete, kad ni sam Oliver za to ne zna . Cim su prikazali ono secanje Mojre, a i zadnja recenica Slejda gde kaze da jos neko mora umreti, msm da je logican zakljucak da se odnosi na to dete.. 

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #734 : 25.04.2014. 18:11:53 »
U poslednje tri epizode su upropastili celu seriju... to sam i ocekivao od ove serije samo dugo su se dobro drzali ali cim su krenuli sa pricom koju nadovezuju iz epizode u epizodu sve su upropastili... Steta!

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Arrow
« Odgovor #735 : 25.04.2014. 19:30:16 »
Znao sam ja, zato sam na vrijeme i odustao od serije  ;D

Offline Miki_ze

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #736 : 26.04.2014. 11:45:12 »
Spoiler for Hiden:
Najjači deo serije je kad ne prepoznaš rođenu sestru zbog maske koja prekriva samo oči  u_jeeeeeeeeee


Slažem se, to je meni toliko zasmetalo u ovoj epizodi. Isto tako mi smeta
Spoiler for Hiden:
i to što ni Olivera niko nikad ne uspe da prepozna, a baš se vidi, a ovo sa Sarom je sad stvarno preterivanje.

Dobro je, nisam jedini s tim mišljenjem  ;D
To je užas s tim maskama i kao niko nikog ne može prepoznati. Ova druga sezona je dosta slabija od prve. Valjda će nešto promijeniti na bolje, ovo kako je krenulo ne sviđa mi se baš.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #737 : 26.04.2014. 12:30:21 »
Spoiler for Hiden:
Mene samo zanima njihov glas. Na šta to Oliver priča pa to niko ne prepozna. Meni kad neko sa sto metara daljine viče ime, prepoznam ko je. A kamoli da stoji ispred tebe na 3 metra i onda onako glava malo nakrivljena.

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #738 : 26.04.2014. 12:50:27 »
Dobar kraj ove epizode, sama epizoda poprilično loša, ubili je s
Spoiler for Hiden:
Royem
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline Nightmaster

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • No Sleep
    • Samo-opusteno
Odg: Arrow
« Odgovor #739 : 26.04.2014. 14:00:39 »
Odlilčna ova poslednja epizoda, mada nisam očekivao
Spoiler for Hiden:
da će ubiti Moiru. Ja sam shvatio da planira da ubije i Sarah kada je rekao da je potrebno ubiti još nekoga...

Spoiler for Hiden:
Mene samo zanima njihov glas. Na šta to Oliver priča pa to niko ne prepozna. Meni kad neko sa sto metara daljine viče ime, prepoznam ko je. A kamoli da stoji ispred tebe na 3 metra i onda onako glava malo nakrivljena.
Spoiler for Hiden:
Visoka neka tehnologija taj prigušivač glasa ili šta je već  :pevusi:

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #740 : 26.04.2014. 14:52:17 »
Odlilčna ova poslednja epizoda, mada nisam očekivao
Spoiler for Hiden:
da će ubiti Moiru. Ja sam shvatio da planira da ubije i Sarah kada je rekao da je potrebno ubiti još nekoga...

Spoiler for Hiden:
Mene samo zanima njihov glas. Na šta to Oliver priča pa to niko ne prepozna. Meni kad neko sa sto metara daljine viče ime, prepoznam ko je. A kamoli da stoji ispred tebe na 3 metra i onda onako glava malo nakrivljena.
Spoiler for Hiden:
Visoka neka tehnologija taj prigušivač glasa ili šta je već  :pevusi:
[/Spoiler]

Spoiler for Hiden:
Glupost, da je to kao neki mikrofon, opet bi se čuo glas njegov makar malo, pa čoveče i akcenat i sve je isto, prosto deluje kao da smo svi mi ostali glupi, odnosno oni u seriji. Debili i lutke kojima se upravlja. :D

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #741 : 26.04.2014. 15:50:26 »
Spoiler for Hiden:
Pa to sa maskama i glasom je stara prica ne samo iz Arrowa nego i iz ostalig filmova serija, nego to je jednostavno takav prilaz ljudi iz DC-a. Kad su ih pitali da to objasne rekli su da gledaoci treba da zamisle da su junaci zapravo skroz maskirani i da imaju dugi glas... ali da to ne rade iz cistog razloga jer bi gledaocima bilo dosadno da gledaju skroz maskirane glumce i sa promenjenim glasom... to je totalno komercialna fora DC comica... Nije propust.... (mislim jeste glupo ali sta da se radi) Ali ovaj Slejd i ovo sa Sedou to je propust i blagi uzas :D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Arrow
« Odgovor #742 : 27.04.2014. 02:24:09 »
Bzvz epizoda, kraj malo izvukao...

Offline NastyB

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 189
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #743 : 27.04.2014. 10:02:12 »
Spoiler for Hiden:
Pa to sa maskama i glasom je stara prica ne samo iz Arrowa nego i iz ostalig filmova serija, nego to je jednostavno takav prilaz ljudi iz DC-a. Kad su ih pitali da to objasne rekli su da gledaoci treba da zamisle da su junaci zapravo skroz maskirani i da imaju dugi glas... ali da to ne rade iz cistog razloga jer bi gledaocima bilo dosadno da gledaju skroz maskirane glumce i sa promenjenim glasom... to je totalno komercialna fora DC comica... Nije propust.... (mislim jeste glupo ali sta da se radi) Ali ovaj Slejd i ovo sa Sedou to je propust i blagi uzas :D

Spoiler for Hiden:
Potpuno si u pravu za ovo sa DC comics likovima. Setiti se samo Supermena - Klark Kent samo promeni odelo, skine cvikere bez dioptrije i niko ne može da prepozna da je on leteći baja, čak ni Lois Lejn koja radi sa Kentom, a ljubaka se sa Supermenom.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #744 : 27.04.2014. 22:37:32 »
Spoiler for Hiden:
Pa to sa maskama i glasom je stara prica ne samo iz Arrowa nego i iz ostalig filmova serija, nego to je jednostavno takav prilaz ljudi iz DC-a. Kad su ih pitali da to objasne rekli su da gledaoci treba da zamisle da su junaci zapravo skroz maskirani i da imaju dugi glas... ali da to ne rade iz cistog razloga jer bi gledaocima bilo dosadno da gledaju skroz maskirane glumce i sa promenjenim glasom... to je totalno komercialna fora DC comica... Nije propust.... (mislim jeste glupo ali sta da se radi) Ali ovaj Slejd i ovo sa Sedou to je propust i blagi uzas :D

Spoiler for Hiden:
Potpuno si u pravu za ovo sa DC comics likovima. Setiti se samo Supermena - Klark Kent samo promeni odelo, skine cvikere bez dioptrije i niko ne može da prepozna da je on leteći baja, čak ni Lois Lejn koja radi sa Kentom, a ljubaka se sa Supermenom.
Spoiler for Hiden:
ma da skine naocare niko ne zna ko je hhahahah uvek su mi takve scene smesne hhahaha...

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #745 : 28.04.2014. 13:51:25 »
Slažem se sa vama da je ova nova epizoda dosta loša, jedino ju je kraj izvukao.

Spoiler for Hiden:
Cela drama oko Tee i Roja mi se smučila, a ova epizoda se svodila na to. Znači, dosta više sa tim glupostim, a još me više Tea nervira sa svojim odbijanjem majke i brata od sebe i onda stalno drami oko toga kako je lažu. u_jeeeeeeeeee Katastrofa.

Kraj mi je bio neočekivan, dok nisu ubili Mojru, tripovao sam da je to neki Oliverov san dok je u bolnici jer je slika bila nekako zamućena. Kako god, biće sad interesantnije jer će Oliver verovatno biti besan na Slejda, pa će želeti baš da se osveti, a Tea zna da je Slejd bio sa Oliverom na ostrvu, pa joj on možda otkrije još nešto.

Nije mi bila najjasnija potreba flešbeka u kome je Oliver onoj devojci napravio dete. Možda se ispostavi da ga je rodila, pa se pojavi u sledećim epizodama.

Generalno, evo već je 20. epizoda 2. sezone i meni je cela 2. sezona dosta slaba. Otkako je počela, meni retko koja epizoda je bila baš zanimljiva, tu i tamo je poneka bila dobra. Prva mi je bila mnogo bolja, uopšte mi se nije svidelo

Spoiler for Hiden:
Sarino vaskrsenje u drugoj sezoni i cela ova priča sad na ostrvu. Mislim, koliko je realno da se sve to desilo na tom ostrvu? Da je baš Sara, sa Oliverovog broda, upala na brod sa Ajvom i da je posle toga ostala sa Oliverom na ostrvu. To mi nekako deluje kao druga serija, mada kontam da mora tako da bude da bi i ti flešbekovi bili interesantni.

Najava za sledeću:
Spoiler for Hiden:


Deluje zanimljivo, valjda će biti akcije u ove poslednje 3 epizode.

Što se tiče prepoznavanja naših "super-heroja", meni je to bilo glupo sa Oliverom, ali trenutak kada Lorel nije prepoznala Saru, a likuša je samo imala povez oko očiju mi je bio vrhunac. Mada, ako je to uobičajeno, okej, ali da je glupo i nerealno, jeste.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #746 : 28.04.2014. 17:29:19 »
bas mlaka ova zadnja epizoda

Spoiler for Hiden:
Roy i njegovi ispadi me jako nerviraju, o Thei da i ne govorim, ali sam kraj epizode me je dosta iznenadio.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #747 : 28.04.2014. 19:46:36 »
Ja od ove epizode nisam imao baš nikakva očekivanja jer nije trebala biti o Arrowu već Backdoor pilot za Flasha, možda su se i zato toliko fokusirali na Roya, iduće tri epizode će biti vrh u to ne sumnjam, barem u zadnju, a do kraja sezone najavili su povratak
Spoiler for Hiden:
Lige Ubojica, Merlyna i Nysse

Offline NinoL

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #748 : 29.04.2014. 10:07:09 »
Ova epizoda je bila neuporedivo bolja od nekoliko predhodnih. Vratila se dinamičnost i očekujem da tako ostane do kraja. Što se tiče prepoznavanja, svi maskirani likovi se susreću sa poznanicima po noći, tako da je logično da se teško prepoznaju, imaju elektronski mutiran glas a tu je i uticaj stripa u kome se radnja odvija na sličan način i tu se ne može mnogo promijeniti. Ipak je to Arrow, koji je obučen upravo onako kako treba. Takođe, ovo nije neka realna drama već više SF.

Offline sean21

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #749 : 29.04.2014. 21:36:51 »
hvala na prijevodu serije Silviju