Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334894 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fire

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #990 : 26.01.2015. 14:07:07 »
Ljudi gledaju naucnu fantastiku pa se pitaju zasto se ovako nesto desava = Pisas uz vetar pa se pitas zasto si mokar   bleh

Vinnie fucking Jones!  >:dj

Offline sean

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #991 : 30.01.2015. 20:04:22 »
Odgledao 11-tu i po meni bzv epizoda,smaracka

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #992 : 30.01.2015. 22:37:14 »
Solidna 11. epizoda. Malo bolja od prethodne, iako nista posebno.
Spoiler for Hiden:
Snalazi se ekipa nekako i bez Olivera. Drago mi je da ne brzaju sa Laurel, lepo je dobila malo batina rofl

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #993 : 31.01.2015. 00:10:59 »
Postavljen je prevod za 3x11.

Meni je 11. epizoda bila solidna. Ne nešto preterano zanimljiva, ali bolja od prethodne.
Spoiler for Hiden:
Jedino glupo u celoj epizodi mi je ono Lorelino glumatanje da je Sara. :facepalm
Najave za predstojeće epizode:
Spoiler for Hiden:




Oli nam se vraća već sledeće nedelje. Jedva čekam da se vrati Detstrouk. clapp
« Zadnja izmjena: 31.01.2015. 13:35:02 Stefy »

Offline Vladimir Jeger

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #994 : 31.01.2015. 01:21:27 »
Hvala Stefy  drinks
"Since you consort with eagles, I will draw a blood eagle on your back. And your rib cage will spring apart. Yes! Like Wings"

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #995 : 31.01.2015. 04:53:57 »
Bolja epizoda od predhodne.
Drago mi je da su pokazali da Loeral mora još mnogo da vežba
Spoiler for Hiden:
Najače je bilo kad je skočila na kombi i pala,a Arsenal je samo pogledao

Sledeća epizoda će biti mnogo dobra osećam.

Spoiler for Hiden:
Tata Merlin će da se bori zajedno sa Tim Arrow i vraća nam se Sin.



Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Arrow
« Odgovor #996 : 31.01.2015. 16:19:52 »
Izgleda da scenaristi nemaju vise kvalitetnih ideja.
Spoiler for Hiden:
Odjednom jedna odvjetnica kojoj je sok kad joj pukne nokat postaje junakinja. Ona iz ureda prebije kriminalca koji je godinama na ulici.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #997 : 31.01.2015. 17:01:52 »
Izgleda da scenaristi nemaju vise kvalitetnih ideja.
Spoiler for Hiden:
Odjednom jedna odvjetnica kojoj je sok kad joj pukne nokat postaje junakinja. Ona iz ureda prebije kriminalca koji je godinama na ulici.

Spoiler for Hiden:
Nije da nemaju ideja, nego je tako i u stripu, a moraju da bar donekle isprate strip, tačnije ove najvažnije delove, a u stripu Lorel postaje Black Canary.
Spoiler for Hiden:

Inače po meni sasvim solidna epizoda, iako mi se uopšte ne sviđa što nisu:

Spoiler for Hiden:
objasnili kako se Oliver vratio u život. Ispada da je bio živ, iako je ležao u snegu 3-4 dana. Nisu ništa o tome prikazali niti rekli, samo su rekli kako mu je Katana spasila život, a sigurno da ga onaj zavoj nije mogao spasiti.
Spoiler for Hiden:

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #998 : 31.01.2015. 17:04:54 »
Oduvek me je nerviralo kad nekoga udare nečim od čega bi trebao biti mrtav a ne bude. Ili kad nekoga flašom udare pa onako ništa ne bude. Ja mislim kad bi nekoga onom gvozdenom cevi udario da bi umro na mestu dok ovaj najnoviji negativac kao da ga perjem udara. Ni glavu da pomeri. Ponekad je baš preterano.

A to skakanje me isto počelo nevirati. Sa nebesa skoči i ništa. Ja šetam i zgazim na rupu i onda 3 dana šepam...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #999 : 31.01.2015. 17:26:25 »
Da, i onda pokušavaju to opravdavati da je to superhero serija. Ne znam jel postoji gluplji argument od toga, a još u ovoj seriji nema nikakvih supermoći osim u par epizoda.

Spoiler for Hiden:
Al ono, Oliver preživi onu oštricu, padne sa 100 metara litice na jebena leđa i onda ga ova oživi sa čajem. Ma dajte molim vas  rofl rofl


Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1000 : 31.01.2015. 18:22:40 »
Spoiler for Hiden:
Merlyonovi motivi o pristupanju Team Arrowu - nakratko



@Mulder
ja mislim da je tvoja pretpostavka da se ova serija shvaća ozbiljno pogrešna, jer meni se ne čini tako, ona scena s ključevima :D

@Stefy
hvala na prijevodu
« Zadnja izmjena: 31.01.2015. 18:26:16 zolee »

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1001 : 31.01.2015. 20:08:11 »
Spoiler for Hiden:
Al ono, Oliver preživi onu oštricu, padne sa 100 metara litice na jebena leđa i onda ga ova oživi sa čajem. Ma dajte molim vas  rofl rofl

Upravo to.
Spoiler for Hiden:
Znači 10 sekundi je trajalo "spuštanje kamere" niz liticu i on onako leži dole ni krvav ni ništa. Glava mu visi, pa čoveke otpala bi mu. Mogli su makar da padne na 4-5 metara pa onda u neku pećinu se skotrlja nekako pa ajde. Al skroz si u pravu. :D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1002 : 31.01.2015. 22:00:40 »
Spoiler for Hiden:
Ipak je medicina bila malo jaca, a ne samo caj. Dala mu je i antibiotike.  Mogao je bar neku kost da skrcka.
Nego razmisljam da odem na neki karate kurs na mesec dva pa da krenem da sredjujem ove nase ulice. Mnogo je tu kriminala. Fali mi samo maska za oci, ali dok je ne nabavim pomocice i malo razmazane senke.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Arrow
« Odgovor #1003 : 01.02.2015. 00:42:09 »
Jbt na kraju ispade stvarno
Spoiler for Hiden:
Da je ostao ziv bez ikakve pomoci... Znaci probodes coveka macem, gurnes ga niz liticu, on padne 50 metara i ostane ziv, i onda scenaristu kazu nece da bude supermoci i tih stvari, pa ne moze veca super moc od ove  rofl rofl rofl
Koliko je serija postala komedija, limunada...

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1004 : 01.02.2015. 01:07:43 »
Ma od serije kojom sam se radovao svakoj ep u početku....došla je do serije koju bi bilo bolje ukinut...al eto ne odustajem od serija tako da gleda se dalje ova limunada...
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Arrow
« Odgovor #1005 : 01.02.2015. 02:28:49 »
Ja sam prvi put dosao u situaciju da jedva cekam da epizoda zavrsi, cak sam i premotavao po minut-dva, kad mi se to desilo sa Once Upon a Time, 2 epizode nakon toga sam je i prestao gledati... Mnogo je pala kvaliteta, limunada teska, ne znam sta mogu napraviti pa da me opet zainteresuju, da su uveli LP mozda bi uspeli, ovako su doziveli teski debakl...

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #1006 : 01.02.2015. 02:55:14 »
Spoiler for Hiden:
Da su uveli LP, onda bi ispalo da su svi likovi dosad izginuli džabe. Plus što više niko ne bi u seriji otišao zauvek, nego lepo kad umre, op u LP, pa ajmo nazad i tako ukrug. Tek bi tada izgubila serija smisao. Bar po meni. Samo me malo čudi što Oliver kada mu je Raz Al Gul rekao da ga niko nije izazvao 67 godina ili koliko već nije odreagovao sa nekom WTF reakcijom, umesto što je samo gledao u njega i slušao ga kao da je to normalna stvar. :D
Spoiler for Hiden:

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1007 : 03.02.2015. 21:26:12 »
Pogledajte kako ce izgledati Ray-evo A.T.O.M. odelo u seriji http://comicbook.com/2015/02/03/arrows-a-t-o-m-exosuit-revealed/

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1008 : 03.02.2015. 23:28:47 »

 clapp clapp clapp

prejebeno, čini se da će debitirati na Flashu: http://instagram.com/p/ypv460gVKz/

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1009 : 04.02.2015. 16:49:33 »
Skoro mi žao zbog duplog posta :P


Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #1010 : 05.02.2015. 12:11:22 »
Ja nemam pojma sta se zapravo desilo sa Oliverom. Da li je bio mrtav ili nije... Bas su lose odradili ovo...  :facepalm

Inace, solidne tri epizode. U ovoj poslednjoj Laurel mi nije uopste skakala po zivcima. Tolerantna je bila skroz.

Offline sean

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1011 : 05.02.2015. 19:09:24 »
Odgledah 12-tu,i mogu reci razocarenje za mene.Ali veliko razocarenje.Kako su lose vratili Olivera to nije normalno!!!

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1012 : 05.02.2015. 21:59:48 »
12. epizoda je bila ok, ali
Spoiler for Hiden:
daaaaj, Oliver jedva dosepa do grada, i odmah u akciju, kao da se nista nije desilo. Mislim totalno glupavo su napravili sve ovo. thumb-down

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1013 : 06.02.2015. 13:55:53 »
Meni je 12. epizoda bila totalno bez veze
Spoiler for Hiden:
i nije mi se svideo Oliverov povratak, očekivao sam da će biti teatralnije, a ne ovako. Slažem se da su totalno glupo odradili ovo da je on preživeo, mogli su bar neku travku da ubace kao lek ili tako nešto, a ne ovako. Onda mi je skroz glupo da on trčkara u kostimu, a jedva je stigao do Starlinga zbog rana. thumb-down Znači, ovo je veliki minus u seriji dosad.

Previše mi je bila zbrzana eliminacija Brika. Očekivao sam da će ova bitka biti duža i zanimljivija, a cela priča oko Brika je bez veze zaključena. Ove poslednje 3 epizode su mnogo loše odrađene, mogli su da se potrude i naprave mnogo bolje to. Bio im je potreban bolji negativac i bolji Oliverov oporavak i povratak.

Flešbek sa Merlinom mi je skroz suvišan. :facepalm
Kako god da je sve ovo, meni nije toliki užas. Meni je druga sezona bila mnogo gora u ovom periodu prošle godine. Sredina 2. sezone mi je bila užasno dosadna, ova 3. mi je mnogo bolja i zanimljivija od 2.

Najava za sledeću:
Spoiler for Hiden:

Prevod očekujte večeras oko ponoći.

Offline Iggy74

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Bez starca nema udarca
Odg: Arrow
« Odgovor #1014 : 07.02.2015. 11:44:33 »
Jbt na kraju ispade stvarno
Spoiler for Hiden:
Da je ostao ziv bez ikakve pomoci... Znaci probodes coveka macem, gurnes ga niz liticu, on padne 50 metara i ostane ziv, i onda scenaristu kazu nece da bude supermoci i tih stvari, pa ne moze veca super moc od ove  rofl rofl rofl
Koliko je serija postala komedija, limunada...

Popularni Kantri pevac Hank Williams jr.je 70-tih godina pao sa litice vise od 50 metara pa je ostao ziv.Kao i nasa stjuardesa kada se avion srusio pa je ostala ziva.Prema tome nemojte bzv da lupetate kada neznate nego uzmite pa procitajte,ima dosta clanaka o tim dogadjajima!!!


« Zadnja izmjena: 07.02.2015. 11:48:12 Iggy74 »

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1015 : 07.02.2015. 12:07:51 »
A ja promašim stepenicu i iskrivim nogu i dve nedelje ne mogu normalno šetati...

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1016 : 07.02.2015. 12:09:12 »
Jbt na kraju ispade stvarno
Spoiler for Hiden:
Da je ostao ziv bez ikakve pomoci... Znaci probodes coveka macem, gurnes ga niz liticu, on padne 50 metara i ostane ziv, i onda scenaristu kazu nece da bude supermoci i tih stvari, pa ne moze veca super moc od ove  rofl rofl rofl
Koliko je serija postala komedija, limunada...

Popularni Kantri pevac Hank Williams jr.je 70-tih godina pao sa litice vise od 50 metara pa je ostao ziv.Kao i nasa stjuardesa kada se avion srusio pa je ostala ziva.Prema tome nemojte bzv da lupetate kada neznate nego uzmite pa procitajte,ima dosta clanaka o tim dogadjajima!!!
Da ima tih slučajeva,naša stujardesa je preživela pad sa 10000 metara,śto je ujedno i najveća visina sa koje je neko preživeo pad.

Послато са GT-I9300I уз помоћ Тапатока


Offline Iggy74

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Bez starca nema udarca
Odg: Arrow
« Odgovor #1017 : 07.02.2015. 13:52:13 »
A ja promašim stepenicu i iskrivim nogu i dve nedelje ne mogu normalno šetati...

Pa nece valjda prikazivati dve nedelje kako se leci! :) Prikazivali su da je lecen u 1-2 epizode sto je sasvim dovoljno :) ,nije odmah ustao i "odsetao" kako neki ovde pisu.Hocu da kazem da ukljucite malo one "sive viuge"pa onda napisite :D.Inace ova serija je po meni mnogo bolje odradjena nego ovaj novi The Flash.Bez natprirodnih moci samo hladna i vatrena oruzija sto je realno i u prirodi!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1018 : 07.02.2015. 15:56:31 »

Popularni Kantri pevac Hank Williams jr.je 70-tih godina pao sa litice vise od 50 metara pa je ostao ziv.Kao i nasa stjuardesa kada se avion srusio pa je ostala ziva.Prema tome nemojte bzv da lupetate kada neznate nego uzmite pa procitajte,ima dosta clanaka o tim dogadjajima!!!
Ne možeš objasniti ovakve situacije s ekstremnim primjerima koji se dešavaju jednom u milijun slučajeva. Ono što je činjenica da scenaristi sau retardirani ljudi koji stalno govore kako žele prikazati realnost, a Arrow je sve samo ne realna serija. Lik padne sa jebenih 200 metara, a prije mu je ovaj probio plućnu koš i onda je pao na jebena leđa. Pa ne da to možeš objasniti s ovakvim blesavim primjerom koji si dao već ne možeš objasnit s ničim. Polomio bi se isti čas. Ovo je greška scenaristi koji su ponavljam, retardirane osobe jer nema drugog objašnjenja.

 rofl rofl
Spoiler for Hiden:

Pa nece valjda prikazivati dve nedelje kako se leci! :) Prikazivali su da je lecen u 1-2 epizode sto je sasvim dovoljno :) ,nije odmah ustao i "odsetao" kako neki ovde pisu.Hocu da kazem da ukljucite malo one "sive viuge"pa onda napisite :D.Inace ova serija je po meni mnogo bolje odradjena nego ovaj novi The Flash.Bez natprirodnih moci samo hladna i vatrena oruzija sto je realno i u prirodi!
Ne, nisu ništa prikazali kako je trebalo. Nisam ni sumnjao da nećeš shvatiti razliku između The Flasha i Arrowa.

The Flash je serija koja ne skriva da nije realna. The Flash je serija u kojoj se koriste supermoći i scenaristi ju ne prikazuju realnom jer to ne žele niti o tome ne govore. Isto kao što je sa filmovima kao što su Avengersi, Superman i slično.

A po ovom boldanom se vidi tvoje nepoznavanje same tematike.

Činjenica 1: Arrow NIJE realna serija. Ti misliš da je jer tako scenaristi stalno govore, a znaš zašto tako govore?

Činjenica 2: Govore da bi tebe i takve slične uvjerili u svoje gluposti i da bi kasnije imali nekakav izgovor da su stalno govorili kako je realna. Stalno ponavljaju jedno te istu laž samo da bi što više ljudi čulo i onda se stvori taj efekt zbog kojeg ljudi misle kako je Arrow realna serija.

Činjenica 3: To je problem ove serije. Što se pretvara da je ozbiljna i realna, a ona to nije. Realno nije da jedan čovjek u zelenom odijelu sa strijelama šeće po gradu i uspije sam pobijediti 15 naoružanih kriminalaca. To nije realno niti će se ikada dogoditi u stvarnom svijetu. Ni najbolje obučavani vojnici u stvarnosti kao što su izraelski nisu u stanju tako nešto napraviti.

Činjenica 4: Takve scene gdje je on u mogućnosti pobijediti toliko ljudi samo sa strijelama oni ponavljaju stalno.

Dakle, to je samo jedan primjer koji se ponavlja i ponavlja te zbog kojeg serija nije realna kako scenaristi stalno ponavljaju ko papagaji. Ponavljaju jer znaju da će biti ljudi koji će popušiti te njihove gluposti. Ubace malo dramskih momenata, malo napetosti, uglavnom neka bude po mraku i voila. Rade na marketingu, reklamama i svime sličnome. Toliko puta viđeno. Ne mogu oni govoriti stalno o nekakvoj realnosti, a onda to pobijati sa svakom trećom epizodom gdje stave neviđene gluposti. Pa jebemu, više bi cijenio da su iskreni i da onda ne glumataju s takvim imbecilnim rješenjima.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1019 : 07.02.2015. 16:12:27 »
Spoiler for Hiden:


HAHAHAHAHA... taman isa ovo postavit..fail totalni!!! Mulder svaka ti je na mistu  clapp
« Zadnja izmjena: 07.02.2015. 16:18:10 12361085 »
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.