Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334887 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #690 : 13.02.2014. 20:07:52 »
Izgleda da je serija obnovljena za treću sezonu.

Citat:
FACEBOOK!

Arrow Season 3 is happening.

I LOVE EVERYBODY!!!

https://www.facebook.com/stephenamell/posts/578869928864945

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #691 : 13.02.2014. 20:22:08 »
ništa neočekivano, ali lijepo je imati službenu potvrdu

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #692 : 17.02.2014. 19:03:21 »
Jeste, obnovljena je serija za 3. sezonu. :)

Offline Toma Kuruz

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #693 : 23.02.2014. 13:40:40 »

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #694 : 28.02.2014. 00:40:34 »
Nova epizoda manje-više okej. Meni se svidela, mada mi je u pojedinim delovima bila dosadna.

Spoiler for Hiden:
Sara mi užasno ide na živce otkad se vratila, glumica me nervira, lik me nervira, sva mi je nekako fuj. Oliver i ona su mi nikakav par, ja samo čekam Oliver-Felisiti trenutak, valjda će se dogoditi nekad.

Flešbek sa ostrva nije doneo ništa novo, bolje da ga nije ni bilo u ovoj epizodi. Nedostajali su mi, ali je ovaj bio skroz bezveze. Baš bitno jer je Sin ćerka onog pilota. :\)

Kraj epizode me je oduševio, jedva čekam da vidim sukob Slejda i Oliera. clapp

Najava za sledeću:

Spoiler for Hiden:

Offline Baltazar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #695 : 28.02.2014. 23:58:27 »
Nervira me što je kraj skoro svake epizode neki boom, pa mi je onda samo teže da čekam sledeću  ;D

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #696 : 01.03.2014. 01:07:21 »
promo za sljedecu izgleda odlicno... crixus aka slade  notworthy notworthy
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #697 : 01.03.2014. 12:37:39 »
Prva slika Fleša:


Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #698 : 01.03.2014. 12:43:11 »
Hvala na prijevodu, po meni jako loše iskorišten odličan gostujući glumac, s time da je kraj epizode odličan uvod za dalje, jer
Spoiler for Hiden:
sada Oliver zna da je Slade živ i u Starlingu

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #699 : 05.03.2014. 01:48:46 »
Isprike za dupli post, izašao novi "specijalni" trailer za nastavak sezone:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uEZQUcjG6AY

EDIT: dodan link za trailer na yt
« Zadnja izmjena: 05.03.2014. 11:10:03 zolee »

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #700 : 05.03.2014. 15:43:37 »
Jujuju, jedva čekam. :)  :neverovatno:

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #701 : 07.03.2014. 02:21:20 »
Hvala na prijevodu, epizoda vrh, uglavnom o otoku


U idućoj epizodi Suicide Squad:
Spoiler for Hiden:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=u2VVz5R_8M0
Nego ako je ARGUS oteo Diggla onda su i oni sa Sladeom(?) u al će biti dobro

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #702 : 08.03.2014. 21:55:15 »
Nova epizoda je meni bila odlična, pažnja je posvećena flešbekovima i to je kul, treba češće biti ovakvih epizoda.

Spoiler for Hiden:
Nikako ne mogu da se naviknem da je Slejd negativac. I dalje ne shvatam zašto Oliver krivi sebe da je izabrao Saru, a ne Šado. U sceni kada ubijaju Šado, Oliver ni u jednom trenutku nije rekao da bira Saru, nego je Ajvo samo rekao da je vreme isteklo i upucao Šado. Malo mi je glup taj motiv Slejdove osvete, ali biće interesantno gledati njihov sukob.

Inače me nervira glumica koja glumi Saru, nervira me neki tik sa njenim usnama kada ih stalno krivi, užasna mi je.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #703 : 09.03.2014. 00:45:57 »
Spoiler for Hiden:
Nikako ne mogu da se naviknem da je Slejd negativac. I dalje ne shvatam zašto Oliver krivi sebe da je izabrao Saru, a ne Šado. U sceni kada ubijaju Šado, Oliver ni u jednom trenutku nije rekao da bira Saru, nego je Ajvo samo rekao da je vreme isteklo i upucao Šado. Malo mi je glup taj motiv Slejdove osvete, ali biće interesantno gledati njihov sukob.

Spoiler for Hiden:
Ivo je naciljao Saru i Oliver se bacio pred nju, a on mu je rekao da je odabrao i upucao Shado

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #704 : 11.03.2014. 18:42:55 »
Još jedna slika Fleša:


Offline Toma Kuruz

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #705 : 14.03.2014. 19:03:56 »
Spoiler for Hiden:
Nikako ne mogu da se naviknem da je Slejd negativac. I dalje ne shvatam zašto Oliver krivi sebe da je izabrao Saru, a ne Šado. U sceni kada ubijaju Šado, Oliver ni u jednom trenutku nije rekao da bira Saru, nego je Ajvo samo rekao da je vreme isteklo i upucao Šado. Malo mi je glup taj motiv Slejdove osvete, ali biće interesantno gledati njihov sukob.
Spoiler for Hiden:
Da, Slejdova motivacija izgleda dosta slabo, bez obzira na mirakuru... Nadam se da ce u narednim epizodama biti barem jos necega...

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #706 : 21.03.2014. 21:22:28 »
Hvala na prijevodu, malo Diggle flashbackova je veliki plus, ali mislim da će te kroz epizodu steći dojam da ovo nema veze s dosadašnjim dijelom sezone, ipak na kraju nam daju hint da ima(ili bi moglo imati) sve nekakve veze


inače sljedeća eizoda zove se
Spoiler for Hiden:

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #707 : 27.03.2014. 09:43:57 »
Felicity OH! OH! It's getting really hard to keep track of who knows whose secret identity  ;D rofl rofl

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #708 : 28.03.2014. 20:04:34 »
Felicity OH! OH! It's getting really hard to keep track of who knows whose secret identity  ;D rofl rofl
da taj deo je bio smesan :D ali ep si sve iste nije mi jasno kako taj tempo odrzavaju, kada kazem iste mislim nisu nezanimljive a nisu i previse savrsene, drze tu zlatnu sredinu... sto nije lose :D

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #709 : 28.03.2014. 20:56:06 »
Felicity OH! OH! It's getting really hard to keep track of who knows whose secret identity  ;D rofl rofl
da taj deo je bio smesan :D ali ep si sve iste nije mi jasno kako taj tempo odrzavaju, kada kazem iste mislim nisu nezanimljive a nisu i previse savrsene, drze tu zlatnu sredinu... sto nije lose :D
Ne znam...nekako me Sara nervira, ne znam zasto kao i njena sestra...Felicity mi je retko dobar lik. Malo je postalo dosadno. :( ja se nadam da ce u ovih par epizoda popraviti to. Volela bih da Flash malo navrati (bez ozbira sto ce biti spin off-a).

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #710 : 28.03.2014. 20:59:07 »
Felicity OH! OH! It's getting really hard to keep track of who knows whose secret identity  ;D rofl rofl
da taj deo je bio smesan :D ali ep si sve iste nije mi jasno kako taj tempo odrzavaju, kada kazem iste mislim nisu nezanimljive a nisu i previse savrsene, drze tu zlatnu sredinu... sto nije lose :D
Ne znam...nekako me Sara nervira, ne znam zasto kao i njena sestra...Felicity mi je retko dobar lik. Malo je postalo dosadno. :( ja se nadam da ce u ovih par epizoda popraviti to. Volela bih da Flash malo navrati (bez ozbira sto ce biti spin off-a).
da Felisiti ja skroz super lik... mene nervira Slejd lik pukao odjednom za Sedou... Ne mogu da se setim prve sezone zar  bese on ima zenu i dete?

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #711 : 28.03.2014. 21:23:30 »
Felicity OH! OH! It's getting really hard to keep track of who knows whose secret identity  ;D rofl rofl
da taj deo je bio smesan :D ali ep si sve iste nije mi jasno kako taj tempo odrzavaju, kada kazem iste mislim nisu nezanimljive a nisu i previse savrsene, drze tu zlatnu sredinu... sto nije lose :D
Ne znam...nekako me Sara nervira, ne znam zasto kao i njena sestra...Felicity mi je retko dobar lik. Malo je postalo dosadno. :( ja se nadam da ce u ovih par epizoda popraviti to. Volela bih da Flash malo navrati (bez ozbira sto ce biti spin off-a).
da Felisiti ja skroz super lik... mene nervira Slejd lik pukao odjednom za Sedou... Ne mogu da se setim prve sezone zar  bese on ima zenu i dete?
Ja mislim da da...Valjda je Billy kum njegovom sinu..tako nesto :O uopste mi se ne svidja kao negativac...za sada od negativaca mi je najbolji Deadshot. :)

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #712 : 28.03.2014. 22:10:52 »
Slejd Vilson je i po stripu Deathstroke, tako da to nije nista cudno, ja sam od pocetka znao da je on Deathstroke, samo sam se pitao hoce li se pojavljivati kao Deathstroke, i kako ce uklopiti tu pricu. Po meni uopste nije lose odradjen taj deo, sta vise zadovoljan sam, samo se pitam kako ce se Malkom Merlin uklopiti u ostatku sezone, to jest hoce li se pojavljivati ponovo.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #713 : 28.03.2014. 23:06:02 »
Felicity OH! OH! It's getting really hard to keep track of who knows whose secret identity  ;D rofl rofl
da taj deo je bio smesan :D ali ep si sve iste nije mi jasno kako taj tempo odrzavaju, kada kazem iste mislim nisu nezanimljive a nisu i previse savrsene, drze tu zlatnu sredinu... sto nije lose :D
Ne znam...nekako me Sara nervira, ne znam zasto kao i njena sestra...Felicity mi je retko dobar lik. Malo je postalo dosadno. :( ja se nadam da ce u ovih par epizoda popraviti to. Volela bih da Flash malo navrati (bez ozbira sto ce biti spin off-a).
da Felisiti ja skroz super lik... mene nervira Slejd lik pukao odjednom za Sedou... Ne mogu da se setim prve sezone zar  bese on ima zenu i dete?
Ja mislim da da...Valjda je Billy kum njegovom sinu..tako nesto :O uopste mi se ne svidja kao negativac...za sada od negativaca mi je najbolji Deadshot. :)
Deadshot je skroz cool...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #714 : 28.03.2014. 23:09:20 »
Slejd Vilson je i po stripu Deathstroke, tako da to nije nista cudno, ja sam od pocetka znao da je on Deathstroke, samo sam se pitao hoce li se pojavljivati kao Deathstroke, i kako ce uklopiti tu pricu. Po meni uopste nije lose odradjen taj deo, sta vise zadovoljan sam, samo se pitam kako ce se Malkom Merlin uklopiti u ostatku sezone, to jest hoce li se pojavljivati ponovo.
Spoiler for Hiden:
znam da je Deathstroke negativac i po stripu.... ali mi se nesvidja taj deo ima zenu i dete zaljubi se u Sedov sa kojom nije ni bio i odjedamput mrzi ceo svet :D

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #715 : 29.03.2014. 11:56:18 »
Hvala na prijevodu! Ova epizoda je bila dobra, Sara vs Helena, a i Felicity je imala nekoliko odličnih i smiješnih dobacivanja, ali najvažnije za nastavak sezone je razvoj veze izmešu Roya i Olivera koji će sigurno utjecati na razvoj priče, jer Roya je jednino
Spoiler for Hiden:
smirivalo kada mu je Oliver spominjao Teu, a sada mu je rekao da je ostavi


I sljedeća epizoda zove se "Deathstroke", a trailer je ovdje:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kmsSyXULdxw

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #716 : 29.03.2014. 12:41:59 »
Spoiler for Hiden:
Mnogo mi se svideo trenutak kada je na Roya povikao Speedy! jer sada znamo da ce on najverovatnije da se zove Speedy kada bude obukao kostim.[/s]
Spoiler for Hiden:
znam da je Deathstroke negativac i po stripu.... ali mi se nesvidja taj deo ima zenu i dete zaljubi se u Sedov sa kojom nije ni bio i odjedamput mrzi ceo svet :D

Spoiler for Hiden:
Pa da, to je nekako lose, jer odjednom se zaljubio u Shado i nakon njene smrti se skroz pogubio, ali je i bilo logicno da ce on zbog neke gluposti da pukne jer je bio dobar lik na tom ostrvu, a ipak su morali nekako da nameste da on tamo zamrzi Olivera i da zbog toga se vrati da mu se osveti.

Offline -Sho.rs!

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #717 : 29.03.2014. 13:38:14 »
Spoiler for Hiden:
Najjači deo serije je kad ne prepoznaš rođenu sestru zbog maske koja prekriva samo oči  u_jeeeeeeeeee

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Arrow
« Odgovor #718 : 29.03.2014. 16:34:34 »
Spoiler for Hiden:
Najjači deo serije je kad ne prepoznaš rođenu sestru zbog maske koja prekriva samo oči  u_jeeeeeeeeee
Hahaha to je i meni smejurija

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #719 : 29.03.2014. 17:47:33 »
Spoiler for Hiden:
Najjači deo serije je kad ne prepoznaš rođenu sestru zbog maske koja prekriva samo oči  u_jeeeeeeeeee
Hahaha to je i meni smejurija

Spoiler for Hiden:
Koja uzgred ima toliko karakteristična usta. Pa u Hulka da se pretvori usta bi joj bila prepoznatljiva.  ;D ;D