Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334872 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #510 : 23.05.2013. 15:24:46 »
Jel možda, ko od Vas zna kada če se nastavti serija Arrow?



lp
Na jesen. Mislim da jos uvek nisu utvrdili datume.  Najverovatnije u drugoj polovini sept. 

Da se emituje na nekoju drugoj tv a ne na cw-u imali bi i veci budzet. Bila bi to jos kvalitetnija serija. Ovako prave (kao i sa ostalim serijama) dosta kompromisa i po pitanju price i po pitanju efekata.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Arrow
« Odgovor #511 : 26.05.2013. 23:32:04 »
Zavrsio 18 epizoda serije , ostalo jos 5 , kad zavrsim sezonu pisacu review , bio bi red da neko pogine od jacih likova iako cisto sumnjam , dosta je monotono i
Spoiler for Hiden:
znao sam za onog sto je ubio Diggleovog brata da je ziv posle 2-3 epizode , nzm kako vecina nije skontala , ja sam skontao po mulderovim slikama pa ima ih vise sa onom stvari na oku , kad ga je skinuo strelom u oko , samo sam cekao kada ce se vratiti :D
u svakom slucaju mi je radnja na ostrvu dosta zanimljivija do sada nego ovamo. I da , Thea je hot...
« Zadnja izmjena: 26.05.2013. 23:38:23 lazavr »

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Arrow
« Odgovor #512 : 26.05.2013. 23:58:52 »
Nikada mi se CW devojke nisu svidjale. Mozda zato sto sminku nabacuju lopatom. Pogotovo ova Laurel, fuj.  ;D
Magie Q sa druge strane.... :rose:

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Arrow
« Odgovor #513 : 28.05.2013. 20:31:32 »
Finale sezone je ok. nego
Spoiler for Hiden:
zasto je oliver rekao tomiju da mu nije ubio oca ako jeste? ili ja to nesto nisam lepo video...

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #514 : 28.05.2013. 20:50:12 »
Spoiler for Hiden:
Zato što je bio na samrti, i hteo je da mu barem bude uteha to što mu je otac još uvek živ.
Finale sezone je ok. nego
Spoiler for Hiden:
zasto je oliver rekao tomiju da mu nije ubio oca ako jeste? ili ja to nesto nisam lepo video...
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Arrow
« Odgovor #515 : 28.05.2013. 21:49:11 »
Spoiler for Hiden:
Zato što je bio na samrti, i hteo je da mu barem bude uteha to što mu je otac još uvek živ.
Finale sezone je ok. nego
Spoiler for Hiden:
zasto je oliver rekao tomiju da mu nije ubio oca ako jeste? ili ja to nesto nisam lepo video...

Spoiler for Hiden:
ma u redu to nego mi se cini kao da je tomi zeleo da ga oliver ubije... mozda gresim...

Offline Roma

  • Novi član
  • *
  • Postova: 34
Odg: Arrow
« Odgovor #516 : 30.05.2013. 20:21:55 »
Prvo, hvala na super prevodima. Super je serija za razbibrigu. Odgledala sam sezonu za nekoliko dana i sada je jesen mnogo daleko. I moram da primetim da je najtanji deo serije Lorel, koja je mnogo dosadna i njen odnos sa Oliverom. Totalno su mi bezveze.
Felisiti je  clapp

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #517 : 06.06.2013. 15:05:59 »
Koji kurton od serije. Prica je odlicna, samo sto su toliko usrali sa odvratnom glumom. Jedini vredni pomena sto se tice glume su Malkolm i njegov sin. Ostalo, sto bi englezi rekli šit, nemci šajze, a srbi sranje. Gluma tipa Mocni Rendzeri. Ali uspeo sam da se nateram da zbog price pogledam sve do kraja sezone. Nadam se samo da ce ona advokatica da pogine negde odmah na pocetku druge sezone.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #518 : 06.06.2013. 17:31:15 »
Odgledao sam celu sezonu. Serija mi se svidja, mada jeste gluma u pojedinim delovima mogla biti bolja. Mada dobro na to nije bacena prevelika paznja, vise su gledali da odrade dobro deo sa akcijom, koji je po meni savrsen. :)

Spoiler for Hiden:
Nego jel umro Tomi na kraju ili nije?

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Arrow
« Odgovor #519 : 18.06.2013. 22:20:02 »
Odgledao sam celu sezonu. Serija mi se svidja, mada jeste gluma u pojedinim delovima mogla biti bolja. Mada dobro na to nije bacena prevelika paznja, vise su gledali da odrade dobro deo sa akcijom, koji je po meni savrsen. :)

Spoiler for Hiden:
Nego jel umro Tomi na kraju ili nije?

Spoiler for Hiden:
mislim da je to toliko ocigledno da bi odgovor na to pitanje bio suvisan...  :)

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #520 : 22.06.2013. 12:04:47 »
Odgledao sam celu sezonu. Serija mi se svidja, mada jeste gluma u pojedinim delovima mogla biti bolja. Mada dobro na to nije bacena prevelika paznja, vise su gledali da odrade dobro deo sa akcijom, koji je po meni savrsen. :)

Spoiler for Hiden:
Nego jel umro Tomi na kraju ili nije?

Spoiler for Hiden:
mislim da je to toliko ocigledno da bi odgovor na to pitanje bio suvisan...  :)
:aha:
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline trboye

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #521 : 23.06.2013. 19:30:35 »
Dobra serija! Jedna od boljih ove godine!

Spoiler for Hiden:
Pravo apokalipticno finale. Ovo moze sada da traje jos 20-ak sezona!

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #522 : 25.06.2013. 21:12:17 »
 Premijera druge sezone je 9.10.2012.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #523 : 16.07.2013. 00:44:45 »
Ajde da još malo update-am temu:

Nova glumica koja će se pojavljivati u seriji je Summer Glau (http://www.imdb.com/name/nm1132359/) njezin lik će biti:
Spoiler for Hiden:
Isabel Rochev predsjednica Stellmoor Internationala, tvrtke koja će pokušati preuzeti Queen Consolidated, a njezina prva pojava zakazana je za premijeru druge sezone
trebala bi se pojavljivati povremeno u seriji("Guest Star")

Producenti su najavili
Spoiler for Hiden:
čak dva glavna negativca i povratak Deadshota i kažu da će im inspiracija biti Nolanova trilogija o Batmanu, a najviše će priča biti tipa Batman Begins, a spomenuli su i da će biti par flashback scena o Digglovim turama u Afganistanu

Ovako bi trebala izgledati obnovljena baza:
Spoiler for Hiden:
nakon što je stradala u potresu


ono iza nije akvarij, nego 3D printer   :P

Snimanje druge sezone je u tijeku!

I mali O.T. ali nekako ima veze sa uspjehom serije: Stephen Amell bi se trebao pojaviti u Justice League filmu, ali upitno je i u kojoj ulozi, prva opcija je da glumi Oliver-a Queen-a Greeb Arrow-a, a druga je dosta slična, samo je odijelo drugačije, moguća je zamjena za Christiana Bale-a u ulozi Bruce-a Wayne-a, Batman-a

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: Arrow
« Odgovor #524 : 17.07.2013. 10:38:37 »
http://www.tvguide.com/PhotoGallery/Arrow-DC-Comics-Characters-1067875/1067876

Zanimljiva ideja, ko bi mogao da glumi koje DC Comics likove u novom serijalu Arrowa  smileyNO1

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #525 : 18.07.2013. 01:58:22 »
ja bi volio Riddlera, Nightwinga, a rečeno je da se u seriji neće pojavljivati super moći, dakle (po meni9 otpadaju Green Lantern i Wonder Woman, a bilo bi super kada bi se oliver morao boriti s nekima iz League of Shadows i bilo bi super kada bi ispalo da Liga stoji iza onoga na otoku i da sada pokušavaju uništiti SC, ako ništa drugo mogućnosti ne manjka

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Arrow
« Odgovor #526 : 05.10.2013. 19:07:12 »
Pojavila se neka epizoda: Arrow.S02.Special-Year.One.HDTV.XviD-AFG
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #527 : 05.10.2013. 19:10:22 »
Pojavila se neka epizoda: Arrow.S02.Special-Year.One.HDTV.XviD-AFG


To je retrospektiva prve sezone.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #528 : 10.10.2013. 11:59:04 »
Izasla je 1 epizoda 2 sezone u svim mogucim kvalitetima.
zabranjeni su linkovi do piratskih sadržaja
« Zadnja izmjena: 10.10.2013. 12:07:39 MilanRS »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #529 : 10.10.2013. 12:03:32 »
Oho-ho, znači već je počelo ovo drveno sranje.
« Zadnja izmjena: 10.10.2013. 20:40:19 Mulder »

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Arrow
« Odgovor #530 : 10.10.2013. 14:12:39 »
Pojavila se neka epizoda: Arrow.S02.Special-Year.One.HDTV.XviD-AFG


To je retrospektiva prve sezone.

Moj post je bio vise konstatacija nego pitanje...umem da citam... :mafija
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #531 : 10.10.2013. 14:49:20 »
Moj post je bio vise konstatacija nego pitanje...umem da citam... :mafija
Zanimljivo, ja pomislih da umeš samo da pišeš, a da ti čitanje ne ide.  ;D

Drvena ili ne, počela je druga sezona i to pravim Džejmbondovskim početkom, koji za razliku od DžB filmova ima veze s radnjom koja sledi.

Što se tiče drugih stvari, najvrelija je i dalje Felisiti Smouk, a pohvale, koje su joj naširoko upućivane tokom prve sezone, donele su joj očigledno povećanje vremena u epizodi.

Ko voli da čita - nprimer pparadiso - ovde može da nađe Odu Felisiti Smouk. Sajt je moj omiljeni IO9.

http://io9.com/an-ode-to-felicity-smoak-the-coolest-character-on-arro-471142004

:sef:
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Bobo_NS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #532 : 10.10.2013. 16:52:51 »
Jeste da bi se bolje uklopio turski nego engleski, ali ajde, nije lose, posle posla pre sna. kokicekola

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Arrow
« Odgovor #533 : 10.10.2013. 17:04:09 »
...Zanimljivo, ja pomislih da umeš samo da pišeš, a da ti čitanje ne ide.
Ko voli da čita - nprimer pparadiso...

Cemu takav cinizam...  :\)
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #534 : 10.10.2013. 18:57:09 »
Cemu takav cinizam...  :\)

No, no. To je bila šala u najboljoj nameri. Bilo mi je smešno da si osetio potrebu da naglasiš da umeš da čitaš.

Ništa više.  :murija:
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #535 : 11.10.2013. 01:03:08 »
Pogledana prva  :)

Kakvo jadno otvaranje  ti_si_Bog

Pa u ovakvom trash/guilty pleasureu se jednostavno mora uživati  angeldemon

Spoiler for Hiden:
Walter se vratio

Supermoći i Flash http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424052702304373104579105641351934138 napokon neke supermoći. A i Flash nije kao Vertigo za kojeg su mogli prikriti njegove supermoći.

I zanimljivo kakav su preokret napravili u vezi Black Canary
Spoiler for Hiden:
ipak nije Laurel kao što je u stripu već http://www.huffingtonpost.com/2013/07/19/arrow-black-canary-caity-lotz_n_3623822.html što je još i bolje jer BC i ima plavu kosu. I naravno, mora biti seksi.

League of Shadows sam priželjkivao u prvoj sezoni i to u kompletu da dođu, ali evo ih u 5. epizodi druge sezone. Epizoda se zove League of Assassins što im je naravno drugi naziv.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Arrow
« Odgovor #536 : 11.10.2013. 11:45:51 »
Hvala Silvio na nastavku prevođenja clapp clapp clapp

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Arrow
« Odgovor #537 : 11.10.2013. 21:28:48 »
Po meni predobro otvaranje sezone. Znao sam da ce pre ili kasnije ubaciti super moci u Arrow, bilo je neizbezno, DCU polako poprima oblik necega posebnog. Imam osecaj da DC zeli da spoji Cinematic i Television univerzume u jedan svet, zato tako agresivno napreduje sa radnjom u Arrow.
Ubacivanje supermoci, Oliver polako hint-uje na "Green Arrow", hint-ovi o Flash-u, pa sada i Black Canary...

Ako odigraju karte kako treba, televizijski Green Arrow i Flash mogu komotno da se pojave u Justice League filmu zajedno sa Afleck-om i Cavill-om, nakon cega bi se vratili svojim pricama u TV formatu dok bi ova dvojica nastavila filmski univerzum.
Ovo ima potencijal da postane isto ili bolje od Marvel Cinematic univerzuma. Naravno, samo vreme ce pokazati.

Otvaranje 10/10, brza radnja, mnogo novih elemenata.
Krajem sezone nas ceka origin prica za Flash-a, nakon cega krece i njegova sopstvena serija.
« Zadnja izmjena: 11.10.2013. 21:33:13 rale626 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #538 : 11.10.2013. 21:57:18 »
Da je onaj stari DC, imao bih visoka očekivanja, ali ovaj danas je previše dječji i previše sebe shvaćaju ozbiljno. Zato i jesu takav trash u kojem uživam  angeldemon

Jedini im je sad plus što će napokon ubaciti supermoći. Grant Gustin će glumiti Flasha. Nadam se da je dobro naučio skinuti sarkazam po kojem je Flash u stripovima poznat.

Promo za drugu.


Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #539 : 11.10.2013. 22:01:49 »
Po IMDB-u Flash će da se pojavi u 8. i 9. epizodi: za sad.