Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334885 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #330 : 06.12.2012. 12:18:04 »
Dobra 8. epizoda.

Spoiler for Hiden:
Znala sam da Helenin i Oliverov "savez" neće biti dugog vijeka, ali možda je i bolje tako. Mislim da bi bilo kakva romansa za Olivera pokvarila priču, zasad je bolje da se fokusira na svoju misiju. Bit će djevojaka. ;D 
Jedva čekam sljedeću! ;D

Offline Unicorn

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • All Roads Lead to Amber.
Odg: Arrow
« Odgovor #331 : 06.12.2012. 12:55:28 »
Dobra 8. epizoda.

Spoiler for Hiden:
Znala sam da Helenin i Oliverov "savez" neće biti dugog vijeka, ali možda je i bolje tako. Mislim da bi bilo kakva romansa za Olivera pokvarila priču, zasad je bolje da se fokusira na svoju misiju. Bit će djevojaka. ;D 
Jedva čekam sljedeću! ;D

Slažem se u potpunosti. I nadam se da će Felicity da malo više ubacuju, uvek se nasmejem kad počne sa svojim socially awkward rečenicama.
Spoiler for Hiden:
  Pa će nekad u budućnosti da bude glavna u "osmatračnici".
Spoiler for Hiden:
A što se tiče drugih devojaka, crnkinja mnogo merka Olija.   :D
"The divine is not something high above us. It is in heaven, it is in Earth, it is inside us" ~ Morihei Ueshiba

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #332 : 06.12.2012. 16:59:56 »
Promo za sledecu epizodu.
Spoiler for Hiden:

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Arrow
« Odgovor #333 : 07.12.2012. 00:26:10 »
Svicarski sir bas ima rupa na sebi ali niti priblizno koliko ova serija ima,radnja se odvija nevjerovatnom brzinom,dijalozi kao prepocuvanje djece u obdanistu ciji je tata jaci,maske koje bi trebale da zastite nase junake na sve lice samo na maske ne lice,matrix je mala maca koliko se metaka u epizodu ispuca naravno junake ne moze pogodit i bezbroj jos smijesnih scena da covjek sam sebe zapita koji mi je pa sam se natjerao da gledam ovo,mislim da je to ova epizoda pokazala da serija nema nikakve buducnosti,bar ne dobre.

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #334 : 07.12.2012. 01:11:54 »
Iskreno, ja ovo ni ne gledam jer smatram da je dobra serija, niti od nje to očekujem. Ipak je ovo CW. ;D
Serija je zabavna i to je to. I znam da je glupost, ali ono što me zaista, zaista nervira je (spojler za svaki slučaj ;D )

Spoiler for Hiden:
da Oliveru BAŠ NIKAD ne spadne kapuljača! Ne znam ti kakva da je borba, da gori, čovjek skače, okreće se u zraku, pravi piruete, ali kapuljača jok! Stoji li stoji, ma ni da se malo pomjeri. Mada, možda je nečim pričvrsti ili zalijepi, ipak je to jedina maska kojom krije dragocjeni identitet. A i Helenina maska je genijalna, niko je ne bi uspio prepoznati. :P

Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: Arrow
« Odgovor #335 : 07.12.2012. 08:10:32 »
iz epizode u epizodu sve lošije i lošije thumb-down

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #336 : 07.12.2012. 12:02:05 »
Dobra 8. epizoda.

Spoiler for Hiden:
Znala sam da Helenin i Oliverov "savez" neće biti dugog vijeka, ali možda je i bolje tako. Mislim da bi bilo kakva romansa za Olivera pokvarila priču, zasad je bolje da se fokusira na svoju misiju. Bit će djevojaka. ;D 
Jedva čekam sljedeću! ;D

Slažem se u potpunosti. I nadam se da će Felicity da malo više ubacuju, uvek se nasmejem kad počne sa svojim socially awkward rečenicama.
Spoiler for Hiden:
  Pa će nekad u budućnosti da bude glavna u "osmatračnici".
Spoiler for Hiden:
A što se tiče drugih devojaka, crnkinja mnogo merka Olija.   :D

U Smolvilu Kloi je bila glavna u Osmatračnici, nadam se da će se neki glumci iz serije pojaviljivati ovde. I Justin Hartley je bio mnogo bolji u ulozi Strele, ovaj Stephen Amell kao da ima motku u guzici  :facepalm

Prevod za ovu epizodu večeras (ili sutra ;D) :ceska:

« Zadnja izmjena: 07.12.2012. 20:41:11 lazavr »

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #337 : 07.12.2012. 17:36:24 »
Meni je Amel mnogo bolji. Džastin Hartli mi je išao na živce u Smolvilu.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #338 : 07.12.2012. 20:06:39 »
Meni je Amel mnogo bolji. Džastin Hartli mi je išao na živce u Smolvilu.

+1
Meni se sviđa kako se Amel snašao. Posle one sporedne uloge u Vampirskim dnevnicima nisam mogao da ga zamislim ovde.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #339 : 07.12.2012. 20:42:45 »
Meni je Amel mnogo bolji. Džastin Hartli mi je išao na živce u Smolvilu.

+1
Meni se sviđa kako se Amel snašao. Posle one sporedne uloge u Vampirskim dnevnicima nisam mogao da ga zamislim ovde.

Kad pokuša da glumi emocije to je užas, kaže neku reč napravi pauzu i istim tonom nastavi, očaj.

Offline jca00

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #340 : 07.12.2012. 21:14:42 »
Meni je Amel mnogo bolji. Džastin Hartli mi je išao na živce u Smolvilu.

+1
Meni se sviđa kako se Amel snašao. Posle one sporedne uloge u Vampirskim dnevnicima nisam mogao da ga zamislim ovde.

Kad pokuša da glumi emocije to je užas, kaže neku reč napravi pauzu i istim tonom nastavi, očaj.
a da ti nije palo na pamet da su ga takvog zeleli da glumi u seriji?

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #341 : 07.12.2012. 21:19:17 »
Možda, ali za mene je to loša gluma.

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #342 : 07.12.2012. 22:22:42 »
Možda, ali za mene je to loša gluma.

Potpisujem. Meni je on samo izrazito ugodan za oči. ;D

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #343 : 08.12.2012. 00:34:38 »
Meni je Amel mnogo bolji. Džastin Hartli mi je išao na živce u Smolvilu.

+1
Meni se sviđa kako se Amel snašao. Posle one sporedne uloge u Vampirskim dnevnicima nisam mogao da ga zamislim ovde.

Kad pokuša da glumi emocije to je užas, kaže neku reč napravi pauzu i istim tonom nastavi, očaj.

Čovek ni nema emocije. Prošao je sito i rešeto na ostrvu.  8)

Offline Benetton1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
Odg: Arrow
« Odgovor #344 : 08.12.2012. 01:47:05 »
Hvala na prevodu!!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #345 : 08.12.2012. 04:54:04 »
Pogledana osma  :)

Spoiler for Hiden:
Očekivano ode Huntress, ali će se sigurno vratiti. Ovo postaje sve dosadnije. Epizoda je svaka ista, svaka scena je ista. Samo ubace nove protivnike, neku krimi organizaciju i ovaj ih sve sredi i to je to. Laurel i njegov archenemy, ista stvar. Kako bi bilo puno bolje da su se odlučili za supermoći i da cijela serija nije tako hladna. Puno bolje i zabavnije. Ovako stvarno zijev.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #346 : 08.12.2012. 12:27:27 »
Postavljen prevod  dobar-poso

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #347 : 08.12.2012. 17:25:10 »
Meni je Amel mnogo bolji. Džastin Hartli mi je išao na živce u Smolvilu.

+1
Meni se sviđa kako se Amel snašao. Posle one sporedne uloge u Vampirskim dnevnicima nisam mogao da ga zamislim ovde.

Kad pokuša da glumi emocije to je užas, kaže neku reč napravi pauzu i istim tonom nastavi, očaj.

Čovek ni nema emocije. Prošao je sito i rešeto na ostrvu.  8)

+1
Recimo, po meni je sasvim fino odglumio u flešbekovima.
Hvala na prevodu!  :majstore

Offline laki12

  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #348 : 08.12.2012. 22:55:55 »
Pogledana osma  :)

Spoiler for Hiden:
Očekivano ode Huntress, ali će se sigurno vratiti. Ovo postaje sve dosadnije. Epizoda je svaka ista, svaka scena je ista. Samo ubace nove protivnike, neku krimi organizaciju i ovaj ih sve sredi i to je to. Laurel i njegov archenemy, ista stvar. Kako bi bilo puno bolje da su se odlučili za supermoći i da cijela serija nije tako hladna. Puno bolje i zabavnije. Ovako stvarno zijev.
Spoiler for Hiden:
U potpunosti se slažem.  smileyNO1 Odgledaću još ovu poslednju epizodu u ovoj godini, ako ne bude ništa specijalno od januara neću nastavljati. Ne vidim svrhu.  :zzz

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Arrow
« Odgovor #349 : 08.12.2012. 23:29:12 »
Dobra mi je bila epizoda, mozak na pašu i gledaš kako se zgodni ljudi tuku  ;D


Hvala za prijevod!

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #350 : 11.12.2012. 05:29:54 »
Nemam pojma da li serija prati strip, ali ova Helena mi se nimalo ne sviđa. I šta, sada će u duetu da tepaju loše momke?  thumb-down

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #351 : 13.12.2012. 19:05:03 »
Nakon nekog vremena odlična epizoda. Zakomplicirali su sve i zaintrigirali nas do siječnja. Veselim se nastavku
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Arrow
« Odgovor #352 : 14.12.2012. 00:55:09 »
Trazio sam novi Smallville, a to sam i dobio.
Serija je na momente naivna, ali neverovatno zarazna.
Ceka se nastavak sledece godine!  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #353 : 14.12.2012. 04:40:36 »
Dobro su napravili ovu zadnju epizodu. Očito su se htjeli potruditi zbog stanke.

Ono što je najbitnije je
Spoiler for Hiden:
da se pojavio Merlyn, otac od Tommya. Dark Archer. On je archenemy i super je što će ga biti. Ovaj put su mi čak i scene na otoku bile dobre. Sad je dobio dvije strijele u leđa. Sad će izgledati još drvenije  angeldemon

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #354 : 15.12.2012. 00:29:19 »
Al' ga isprašio taj Dark Archer. ;D Dobra epizoda, iako mi glupo što su morali ugurati božićnu zabavu i gluposti u vezi toga u nju...
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #355 : 15.12.2012. 00:44:43 »
Zanimljiva epizoda.
Spoiler for Hiden:
I meni se sviđa što su malo "zakuhali" stvari, glupo mi je da se u svakoj epizodi riješi jednog neprijatelja i odmah krene na sljedećeg. Tommyjev tata mi izgleda kao prilično zeznut tip. ;D
Mulderu, pošto si ti stručnjak ;D  da li radnja serije prati strip ili su uzeli malo više umjetničke slobode?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #356 : 15.12.2012. 02:18:23 »
Spoiler for Hiden:
Serija se bazira na stripovima Green Arrow: Year One i Green Arrow: The Longbow Hunters. U ovom prvom saznajemo sve o njemu. Kako je došao na otok i kako se vratio. Na otoku je upoznao jednu žensku pod imenom Taiana. Ona mu je dala nadimka Green Arrow i kasnije mu je pomogla da porazi Chinu White. Znači, taj prvi strip je čisto upoznavanje s njim. Ista stvar i s Batmanom jer i Batman ima strip praktički istog naziva. Batman: Year One - u tom stripu se prati dolazak Batmana i Gordona u Gotham City. Što se tiče ovog prvog stripa, dosta vjerno prati cijeli strip. A ovaj drugi, The Longbow Hunters. E, to je nešto sasvim drugo. Taj ne može pratiti u cijelosti pošto u stripu Olie ima 40 godina i njegov sidekick je Black Canary, a Black Canary ti je inače Laurel, a ona će vjerojatno kasnije u seriji i postati BC jer je u jednoj epizodi pokazala svoje vještine. I taj drugi strip je najmračniji Arrow. Ono što ne prati su supermoći bilo kod drugih heroja ili villaina. Tu mi onda nema šarma jer kad dođu neki villaina sa supermoćima, više je cool, zabavnije je. Recimo, Count Vertigo koji bi se trebao pojaviti kasnije i sad ne znam kak su njega zamislili jer on može letjelti i koristiti svoj poznati Vertigo effect nakon kojeg budeš dezorijentiran. I sama Black Canary ima ultrasonic vrisak koje je prilično jako oružje. To bi to bilo uglavnom.  smileyNO1

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #357 : 16.12.2012. 01:21:44 »
Postavljen prevod za poslednju epizodu u ovoj godini  smileyNO1

Offline Maj Moon

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 135
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #358 : 17.12.2012. 16:56:28 »
prestajem gledati seriju. jednostavno mi je glupa, predvidljiva i dosadna. stalno iste šeme i ista radnja. ovaj se najednom ludo zaljubi u Helenu i odmah joj je to sve otvoreno moral reći, ko iz vedra neda. i onda kad napadaju zlikovce, uvijek isto, prvo se ugasi svjetlo, onda ovaj zlikovac veli neke u stilu "trebat ćeš se malo više podruditi da me središ" i onda se ovaj arrow onak isprsi i sve ih sredi ... živi užas ... preporučam svima koji se premišljaju dali da gledaju ili ne, nemojte gledati, ima puunoo boljih serija

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Arrow
« Odgovor #359 : 18.12.2012. 07:51:01 »
Postavljen prevod za poslednju epizodu u ovoj godini  smileyNO1

Hvala za prijevod  smileyNO1

Serija i dalje drži pažnju... dapače zabavna je... Negativci koji se pojavljuju su napravljeni odlično...