Autor Tema: Alcatraz  (Posjeta: 89372 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Alcatraz
« Odgovor #120 : 19.01.2012. 15:02:29 »
U jebote pa da! Ipak je to JJ Abrams! smileyNO1
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Alcatraz
« Odgovor #121 : 19.01.2012. 15:13:38 »
Ja i nisam primetio muziku, ne znam gde vam je smetala, u web-dl je sve to lepo upakovano sa kristalnom slikom. Fina serija sa puno potencijala, mislim da ce svaka epizoda imati po jedan slucaj ali da ce se glavna radnja otkrivati kroz pojedinacne slucajeve
Spoiler for Hiden:
zasto su nestali, gde su bili, ko im daje zadatke

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Alcatraz
« Odgovor #122 : 19.01.2012. 15:22:22 »
Ja i nisam primetio muziku, ne znam gde vam je smetala, u web-dl je sve to lepo upakovano sa kristalnom slikom. Fina serija sa puno potencijala, mislim da ce svaka epizoda imati po jedan slucaj ali da ce se glavna radnja otkrivati kroz pojedinacne slucajeve
Spoiler for Hiden:
zasto su nestali, gde su bili, ko im daje zadatke
U pojedinim scenama gdje je bila prenaglašena. Pogotovo kada vode najnormalniji razgovor i onda ubace onu jaku muziku. Inače, muzika je meni dosta dobra, ali kao što rekoh, u nekim scenama je prenaglašena.

I ja isto mislim da će biti slučaj po slučaj i onda pomalo razotkrivati sve oko tog zatvora i zatvorenika  :)

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Alcatraz
« Odgovor #123 : 19.01.2012. 21:15:00 »
Hvala za prevode..

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Alcatraz
« Odgovor #124 : 19.01.2012. 22:52:12 »
Moram naglasiti da me je serija iznenadila koliko je dobra, a stvarno ima i velikog potencijala da bude jedan od hitova ove godine... jedva čekam sljedeću epizodu da još više zaglibimo u misteriju Alcatraza ;D

još jednom hvala za prijevode  clapp

 

Offline secret_samadhi

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
Odg: Alcatraz
« Odgovor #125 : 20.01.2012. 01:34:46 »
Meni se najvise dojmilo kakvo fino i mocno poprsje ima ova mala plava. Uh. I fina je inace, gdje su je iskopali, svaka cast.  :mjuza

Spoiler for Hiden:
  Sad malo o radnji. Ne kontam, ako je i ona doktorica dosla iz tog starijeg doba, kako je ovaj Garcia iz Losta nije skuzio? Njegov lik je ocigledno hodajuca enciklopedija za Alcatraz, zna gdje se ko i kad pokakio a da ne skuzi nju? 

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Alcatraz
« Odgovor #126 : 20.01.2012. 04:23:33 »
Odgledala. Za sad mi je super. Ja nisam primetila muziku uopste, tj. nije mi smetala. Serija zaista ima potencija da postane veliki hit. Jedva cekam novu epizodu. ;D
Hvala puno na prevodima. srcesmajli
« Zadnja izmjena: 20.01.2012. 04:25:05 Dark_Princess »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Alcatraz
« Odgovor #127 : 20.01.2012. 09:24:14 »
Meni se najvise dojmilo kakvo fino i mocno poprsje ima ova mala plava. Uh. I fina je inace, gdje su je iskopali, svaka cast.  :mjuza

Spoiler for Hiden:
  Sad malo o radnji. Ne kontam, ako je i ona doktorica dosla iz tog starijeg doba, kako je ovaj Garcia iz Losta nije skuzio? Njegov lik je ocigledno hodajuca enciklopedija za Alcatraz, zna gdje se ko i kad pokakio a da ne skuzi nju? 
Spoiler for Hiden:
Rekao sam na prošloj stranici da je njegov lik tu da baca razne refernce na pop kulturu te da bude nekakav komedijaš. Nije me impresionirao nešto. A možda zato što je nov pa mu je teško sa svim tim ubojstvima, a ima ih već puno u ove dve epizode. Nadam se da će njega najviše promjeniti

A mala plava

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: Alcatraz
« Odgovor #128 : 20.01.2012. 09:58:34 »
ja bi htio samo zahvaliti na prijevodima, a o seriji jos ne bi... koliko god sam zelio, bas mi i nije nekako sjela... no naravno, pratim je i dalje... nekako vjerujem da ce mi ipak sjesti :)

a mozda to i nije bilo do serije, mozda je bilo do mene, mozda sam samo imao los dan tj. noc, kad sam je gledao ;)

i da, da nisam ovdje, sad, procitao sta neki misle o muzici u seriji, ja uopce ne bi znao da je bilo kakve muzike :) - nije mi smetala.

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Alcatraz
« Odgovor #129 : 20.01.2012. 11:11:08 »
ja bi htio samo zahvaliti na prijevodima, a o seriji jos ne bi... koliko god sam zelio, bas mi i nije nekako sjela... no naravno, pratim je i dalje... nekako vjerujem da ce mi ipak sjesti :)

a mozda to i nije bilo do serije, mozda je bilo do mene, mozda sam samo imao los dan tj. noc, kad sam je gledao ;)

i da, da nisam ovdje, sad, procitao sta neki misle o muzici u seriji, ja uopce ne bi znao da je bilo kakve muzike :) - nije mi smetala.

slažem se, nisam je ni ja primjetio, da me netko pita kakva ti je muzika u seriji, rekao bi mu da je nema  ;D

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Alcatraz
« Odgovor #130 : 20.01.2012. 11:45:51 »

A mala plava

Znao sam da mi je poznata odnekud...glumila je u SoA ćerku Zobella u 2. sezoni.  :)

Mnogo simpatična i sviđa mi se njen lik, za sad, u Alcatrazu. :)

HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Alcatraz
« Odgovor #131 : 20.01.2012. 11:50:26 »
Samo ću reći: "me like it"

Offline the man

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Alcatraz
« Odgovor #132 : 20.01.2012. 11:52:26 »
Serija bar po meni e odlicna za sada

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Alcatraz
« Odgovor #133 : 20.01.2012. 11:57:05 »
ni meni muzika nije smetala, cak mi je odgovarala jer me posjecala na Lost  ;D

kad smo vec kod Losta
Spoiler for Hiden:
mozda je doktorica pomaknila otok kao Ben  rofl rofl

meni je serija super sjela, mozda i zbog toga sto dugo nije bila neka dobra serija ili film s radnjom u zatvoru/o zatvoru
kao npr Oz, Prison Break (S1), The Shawshank Redemption, Alcatraz...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Alcatraz
« Odgovor #134 : 20.01.2012. 12:42:19 »
ni meni muzika nije smetala, cak mi je odgovarala jer me posjecala na Lost  ;D

kad smo vec kod Losta
Spoiler for Hiden:
mozda je doktorica pomaknila otok kao Ben  rofl rofl

meni je serija super sjela, mozda i zbog toga sto dugo nije bila neka dobra serija ili film s radnjom u zatvoru/o zatvoru
kao npr Oz, Prison Break (S1), The Shawshank Redemption, Alcatraz...
Slažem se za serije da nije bilo duge neke koja je dobra, a da je radnja smještena u zatvor. Makar nije u potpunosti smještena, ali tamo je centralna radnja. Prison Break ne brojim je ne vrijedi ni pišljiva boba ta serija  :P

No, jesi li siguran za filmove? Redemption je snimljen 1994., a bome u ovih 16, 17 godina smo dobili nekoliko odličnih zatovrskih filmova. Francuski Un Prophete je jedan od njih, iz 2009.  smileyNO1

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Alcatraz
« Odgovor #135 : 20.01.2012. 12:54:37 »
nisam mislio da poslije Shawshanka nije bilo dobrih filmova, nego sam navodio primjere a Shawshank je jedan od najboljih,
nego daj ti meni PM imena tih filmova kojih se sjetis

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Alcatraz
« Odgovor #136 : 20.01.2012. 13:33:05 »
kad sam mu ja to rekao, stigla mi lista 50 filmova  rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Alcatraz
« Odgovor #137 : 20.01.2012. 13:37:52 »
Ma drugo je sa određenim žanrom  ;D zatvorski filmovi su podžanr, a s tim se automatski smanjuje popis filmova  :)

@lijencina, poslano  :)

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Alcatraz
« Odgovor #138 : 20.01.2012. 14:02:34 »
kad sam mu ja to rekao, stigla mi lista 50 filmova  rofl

s time da mu je to bilo onako brzinski iz glave  ;D


@lijencina

meni je bio jako dobar film Bound by Honor http://www.imdb.com/title/tt0106469/, ako me sjećanje dobro služi jedan dio filma se događa u zatvoru, istina gledao sam ga prije 15+ god.  ;D
« Zadnja izmjena: 20.01.2012. 14:04:40 tejma »

Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Odg: Alcatraz
« Odgovor #139 : 21.01.2012. 11:49:34 »
Hvala na prijevodima  smileyNO1
Pogledat ću vjerojatno prvu sezonu do kraja, ideja mi se sviđa, moglo bi biti zanimljivo...

Vidim da svi hvalite detektivku, a meni nikako ne paše :D
Jest da ima sisu ubojicu (:D), ali to i je jedino što valja, gluma mi se ne sviđa  :(

Offline secret_samadhi

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
Odg: Alcatraz
« Odgovor #140 : 21.01.2012. 13:12:47 »
Hvala na prijevodima  smileyNO1
Pogledat ću vjerojatno prvu sezonu do kraja, ideja mi se sviđa, moglo bi biti zanimljivo...

Vidim da svi hvalite detektivku, a meni nikako ne paše :D
Jest da ima sisu ubojicu (:D), ali to i je jedino što valja, gluma mi se ne sviđa  :(

Nemoj tako govoriti o njoj, ubit ce te sisom.  :lubenica:

Spoiler for Hiden:
Meni radnja ide nekako prebrzo. Valjda zbog tog fazona da u jednoj epizodi rijese slucaj. Jedino sto mi je bezveze bilo je onaj ultramoderni zatvor,ono mala koliba u sred sume i otvore vrata a ono ko iz scena Men ijn Black. Jer kad vani prikazuju kolibu nema sanse da se krije onakav prostor iza. 

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Alcatraz
« Odgovor #141 : 21.01.2012. 13:22:53 »
Spoiler for Hiden:
Jedino sto mi je bezveze bilo je onaj ultramoderni zatvor,ono mala koliba u sred sume i otvore vrata a ono ko iz scena Men ijn Black. Jer kad vani prikazuju kolibu nema sanse da se krije onakav prostor iza. 

Spoiler for Hiden:
Ne krije se iza, već ispod zemlje.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Alcatraz
« Odgovor #142 : 22.01.2012. 02:44:22 »
strasno ... strasno  :facepalm   promasaj decenije  :facepalm
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline CSInvestigator

  • Ex prevoditelj
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: Alcatraz
« Odgovor #143 : 22.01.2012. 16:54:20 »
Prvo, hvala na prevodima Eriče...  Nisam ni sumnjala da će biti odlični clapp

Drugo, odgledala sam pilot epizodu, nije loša, mada daleko ispod očekivanog... Vidim da se mnogi žale na muziku, meni nije smetala i nisam je primećivala, sem na momente kad sam se "setila" da treba da je primetim, zbog pročitanih komentara... Da nije bilo njih, verovatno bi se fino provukla  :)  Dalje, glumica mi se ne sviđa, deluje mi nekako blentavo, kao tuljan... Odgledaću još par epizoda da vidim u kom pravcu ide serija, možda bude situacija kao sa Fringe, koja je iz gledljive prerasla u adikciju...  ;D I jedno pitanje, koliko vidim na netu J.J. Abrams ne piše scenario, već je samo producent?
Citat:
(20:41:49) King_Eric: ja sam tvrdoglava budaletina B)

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Alcatraz
« Odgovor #144 : 22.01.2012. 17:11:31 »
Hmm, po meni ovo nista posebno nu u jednom aspektu. Nijedan lik mi nije nesto posebno zanimljiv, serija mi je suvise naivna
Spoiler for Hiden:
(Kao recimo da je detektivka za sekund provalila da savije novine, izvadi staklo iza naocara i napravi durbin ili sta vec. Cvrc Milojka! :D Ima jos nekoliko nelogicnih i bezveze stvari. )
, gluma jako slaba... U principu, dacu joj jos jednu - dve epizode fore, jer sam zaista dosta ocekivao od nje, ali ne verujem da ce to nesto znacajno promeniti moj utisak...

Offline shinedesign

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • let your light shine....
    • ShineDesign
Odg: Alcatraz
« Odgovor #145 : 22.01.2012. 18:35:22 »
I ja se slazem sa prethodnim komentarima. Ocekivao sam mnogo vise, nesto tipa lost, sa akcentom na misteriju, kad ono procedural. Izgleda da kod krimi/sci-fi serija bolje prolaze procedurali. Ukinute su serije koje su po mom ukusu, a nisu procedurali, a ostaju losije seije, koj to jesu.
Ova serija me podseca na breakout kings. Nista posebno...
Daleko od toga da necu nastaviti da gledam, ali ocekivao sam nesto spektakularno a dobio osrednje.

Offline miki69

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
Odg: Alcatraz
« Odgovor #146 : 24.01.2012. 16:04:23 »
Hmm, po meni ovo nista posebno nu u jednom aspektu. Nijedan lik mi nije nesto posebno zanimljiv, serija mi je suvise naivna
Spoiler for Hiden:
(Kao recimo da je detektivka za sekund provalila da savije novine, izvadi staklo iza naocara i napravi durbin ili sta vec. Cvrc Milojka! :D Ima jos nekoliko nelogicnih i bezveze stvari. )
, gluma jako slaba... U principu, dacu joj jos jednu - dve epizode fore, jer sam zaista dosta ocekivao od nje, ali ne verujem da ce to nesto znacajno promeniti moj utisak...

Bas vala. I sta je time postigla??? I dalje mi nije jasno, sta je on to gledao tako bitno??? Budalastina....

Spoiler for Hiden:
Jos jedna glupost u nizu je i kada samo ona "provali" brdo sa koga je pucano, a kao svi oni silni specijalci nisu (a brdo bode oci). I povrh svega, pronadje cauru u zbunju....  :dash

Spoiler for Hiden:
A onda tacno zna gde ce ovaj ici (na jedan od ona dva tornja/vrha zgrade), samo me cudi ako je to gledao sve vreme dok je bio u zatvoru, sto nije prvo otisao tamo???
Kraj epizode - sjajan!  smileyNO1

Ideja mi se jako dopada, volim misterije, ali se plasim da ne bude neko tesko $ranje na kraju. BTW, koliko ima epizoda u prvoj sezoni?


Pozdrav,
Miki
« Zadnja izmjena: 24.01.2012. 16:13:46 miki69 »
The general who became a slave. The slave who became a gladiator. The gladiator who defied an emperor.

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Alcatraz
« Odgovor #147 : 24.01.2012. 17:26:38 »
Meni se serija u sustini svidja, muzika za koju pricate nisam primetio ali zato sisu jesam  ;D posebno mi se svidja
Spoiler for Hiden:
dobra pozadinska prica, misterija koja te vuce da gledas...

Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: Alcatraz
« Odgovor #148 : 24.01.2012. 18:06:12 »
pogledah prvu epizodu, poprilično razočaravajuće  :-[

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Alcatraz
« Odgovor #149 : 24.01.2012. 18:52:31 »
Iako je imam skinutu na racunaru ne gleda mi se jer kad sam vidio da je isti covjek radio kao i seriju Lost odmah sam je otpisao,kad je onakvu seriju kao sto je Lost mogao unistiti onda ni ova nece bolje proci,mozda kad njega otpuste mozda je i pođem gledati  :mafija

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Tags: