Autor Tema: Alcatraz  (Posjeta: 89256 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: Alcatraz
« Odgovor #390 : 02.04.2012. 15:58:30 »
znaci.... :facepalm

cekas seriju 7 meseci u iscekivanju da ces pogledati nesto jako dobro istorijski uradjeno na cinjenicama...i sta dobijes?... :ceska:

dobijes navodno istinu o alkatrazu?.. ???

ovo je uradjeno po istinitom dogadjaju?... bbq

posle prve epizode pao je DELETE bez ponovnog razmisljanja vise ikada staviti ovo na skidanje....(kome se ovo svidja svaka cast..i da se zna-alkatraz je zatvoren zato sto su dva zatvorenika pobegla iz njega i to je za to vreme bilo neverovatno jer je glasio za najcuvaniji zatvor na svetu i to se nigde ne krije)....

moje misljenje o seriji je   wc1 wc1 wc1 wc1


... i sta se desi?...odgledam tu par nekih serija koje pratim i vise nisam imao sta da gledam...a dosadno mi...i ja se nakanim da skinem ovu seriju ko reko ajde jebi ga nemam nista daj bar ovo da odgledam....i isto..prve dve tri nekako izguram i onda krene da se stvari desavaju i postane zanimljivo...po ranijim komentarima vidim da niste bas nesto odusevljeni ovom serijom...pa pazite...mnogo veca smeca od ovih su se snimala i nisu imala nagla prekrajanja i prekidanja...tu par serija ima koji uopste ne zasluzuju da se stavi ni cent na njihovo snimanje (sa zadovoljstvom bi poceo da ih nabrajam ali bi verovatno popio ban na jedno mesec dana jer su te serije za neke ovde TOP 5 i imaju 863 sezone a u stvari smece da ne moze biti vece)..tako da ljudi gledajte ovo do kraja nije tako strasno a mozda se neko i seti da ovo stavi u neki ok kolosek....seti te se da je i LOST ovako poceo nja nja nja nja i ispade na kraju dobro.... 8)
...so say we all...

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Alcatraz
« Odgovor #391 : 02.04.2012. 16:04:46 »
O ukusima se ne raspravlja... Moje mišljenje je da je Lost svoj vrhunac imao po sredini, a kraj totalno sranje. Svoja mišljenja držim za sebe, ali kad si ga već spomenuo...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Alcatraz
« Odgovor #392 : 02.04.2012. 17:37:46 »
O ukusima se ne raspravlja... Moje mišljenje je da je Lost svoj vrhunac imao po sredini, a kraj totalno sranje. Svoja mišljenja držim za sebe, ali kad si ga već spomenuo...
+1

Offline madmitch

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
Odg: Alcatraz
« Odgovor #393 : 02.04.2012. 18:08:12 »
Meni je serija taman za pre  :zzz, ne trebaš razmišljati, nešto se događa i to je to, tematika mi odgovara. Nekako mislim da i ako nastave sa drugom sezonom, trebaju nešto promijenit, jer da bi gledali svakog zatvorenika, kako ga love, to bi trebalo trajat 20 sezona i kusur.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Alcatraz
« Odgovor #394 : 02.04.2012. 18:36:57 »
Pogledao zadnju.

Spoiler for Hiden:
Šteta da ostave onakav kraj. Najviše me zanima situacija "dole", mada ako će 2 sezona biti kao prva (skoro pa identične epizode, a glavnu radnju ćemo prije otkriti u turskoj sapunici nego ovdje), onda ne vrijedi..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Alcatraz
« Odgovor #395 : 02.04.2012. 18:51:08 »
Ajd, napokon je ovo završilo. Finala trebaju biti najbolja, ali pošto se ovdje radi o seriji koja je ispala debelo razočaranje, za finale sam spustio maksimalno očekivanja i na kraju ispalo sasvim ok. Sad kad je završilo, dojam je mlak. Ovo je još jedna od onih serija koju pratim reda radi. Ako bude druge sezone, morat ću gledat. Jače je to od mene  ;D

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Alcatraz
« Odgovor #396 : 03.04.2012. 03:11:37 »


Spoiler for Hiden:
ne znam samo na koju nas foru uzimaju ako prikazu da se glavni glumac bori za zivot... finale alcatraza i finale
Spoiler for Hiden:
californicationa
u nekoliko dana zavrsava isto.. ne znam za koga sam se prije prepao...

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Alcatraz
« Odgovor #397 : 05.04.2012. 04:16:39 »
Upravo zavrsio svih 13 epizoda, pa ne znam sta bih rekao o utiscima, ni dobro ni lose, od 1-5,neka  prosjecna 3.
Pocelo je dobro, radnja, odnosno prica dobra, ocekivao sam puno puno vise, medjutim komotno se moze pogledati 1, 12 i 13 epizoda i znaces sve o seriji, jer od 2-11, je maltene svaka za sebe i totalno propustana generalna prica.

Naravno pravljena je i za 2 sezonu, samo zavisi od rejtinga sve i budzeta.

Spoiler for Hiden:
Ocekujem da u drugoj glavni lik dobije istu onu krv od nekog od zarobljenika i da prezivi naravno.


Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Alcatraz
« Odgovor #398 : 18.04.2012. 14:03:40 »
Prava serija za posle rucka...gledati je u nadi da ce vas na kaucu uhvatiti san.Kao sto rekose mnogi prije mene,svaka epizoda ista i slaba gluma...to je obiljezilo ovu seriju uprkos dobroj ideji.

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Alcatraz
« Odgovor #399 : 22.04.2012. 22:18:01 »
Pocela sam gledati Fringe. Ja verujem vecini ljudi da je ta serija super, ali kasnije. U pocetku deluje kao veci promasaj od Alcatraz-a, pod uslovom da je Alcatraz promasaj. Mozda ipak naprave gresku, ako ne daju drugu sezonu ovoj seriji.

Offline lyna

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 78
Odg: Alcatraz
« Odgovor #400 : 25.04.2012. 16:41:02 »
ja sam fringe odgledala prvu sezonu, i nikako dalje....
mogla bi se baciti na to.... :lubenica:

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Alcatraz
« Odgovor #401 : 26.04.2012. 20:36:56 »
nastavi dalje da gledas fringe neces se pokajati...  :)

Offline Milutin 92

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 127
Odg: Alcatraz
« Odgovor #402 : 26.04.2012. 20:57:35 »
ne znam sta svi vidite u fringe, serija mi je jako dosadna. alcatraz mi je bolji, barem je imao bolju pricu

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Alcatraz
« Odgovor #403 : 27.04.2012. 00:15:02 »
ne znam sta svi vidite u fringe, serija mi je jako dosadna. alcatraz mi je bolji, barem je imao bolju pricu


Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Alcatraz
« Odgovor #404 : 27.04.2012. 00:29:57 »
ne znam sta svi vidite u fringe, serija mi je jako dosadna. alcatraz mi je bolji, barem je imao bolju pricu

Nisi ti ukapirao o čemu se radi u Fringe-u, čim možeš da napišeš nešto ovako. ;D

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Alcatraz
« Odgovor #405 : 27.04.2012. 00:35:39 »
ne znam sta svi vidite u fringe, serija mi je jako dosadna. alcatraz mi je bolji, barem je imao bolju pricu

Nisi ti ukapirao o čemu se radi u Fringe-u, čim možeš da napišeš nešto ovako. ;D

U Fringeu se ne radi o ničemu. Šuplja filozofija i totalno preseravanje, daleko najgluplja serija koju sam vidio u ohoho vremena. Čak je toliko jadno, da ne može se čovjek ni nasmijati. Ono, gledati kao komediju.
Rađena je za pseudointelektualce koji misle da čim nešto nije mainstream, da je automatski dobro. E, nije.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Alcatraz
« Odgovor #406 : 27.04.2012. 00:37:50 »
ne znam sta svi vidite u fringe, serija mi je jako dosadna. alcatraz mi je bolji, barem je imao bolju pricu

Nisi ti ukapirao o čemu se radi u Fringe-u, čim možeš da napišeš nešto ovako. ;D

U Fringeu se ne radi o ničemu. Šuplja filozofija i totalno preseravanje, daleko najgluplja serija koju sam vidio u ohoho vremena. Čak je toliko jadno, da ne može se čovjek ni nasmijati. Ono, gledati kao komediju.
Rađena je za pseudointelektualce koji misle da čim nešto nije mainstream, da je automatski dobro. E, nije.

E ima nas koji volimo ovu seriju! (Fringe) ;D Bajone, još jednom... drinks

Offline Milutin 92

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 127
Odg: Alcatraz
« Odgovor #407 : 27.04.2012. 00:39:09 »
ne znam sta svi vidite u fringe, serija mi je jako dosadna. alcatraz mi je bolji, barem je imao bolju pricu

Nisi ti ukapirao o čemu se radi u Fringe-u, čim možeš da napišeš nešto ovako. ;D

jesam naravno :D ali mi je skroz nezanimljiva prica serije, ni alcatraz nije toliko bolji ali mi se svidja cela ta prica o alcatrazu, a fringe mi je skroz bzvz osmiljenja cas procedural cas alt univerzum epizode

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Alcatraz
« Odgovor #408 : 27.04.2012. 02:25:45 »
ne znam sta svi vidite u fringe, serija mi je jako dosadna. alcatraz mi je bolji, barem je imao bolju pricu

Nisi ti ukapirao o čemu se radi u Fringe-u, čim možeš da napišeš nešto ovako. ;D

U Fringeu se ne radi o ničemu. Šuplja filozofija i totalno preseravanje, daleko najgluplja serija koju sam vidio u ohoho vremena. Čak je toliko jadno, da ne može se čovjek ni nasmijati. Ono, gledati kao komediju.
Rađena je za pseudointelektualce koji misle da čim nešto nije mainstream, da je automatski dobro. E, nije.
:facepalm :facepalm :facepalm

a za ovo boldovano imaš jedan poseban  :facepalm
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Alcatraz
« Odgovor #409 : 27.04.2012. 02:40:55 »
dje ste pseudointelektualci  ;D ;D

fringe je lost u gradu, alcatraz lost u zatvoru.. lost je (kod amera) bio bolji i popularniji jer ima daleko zanimljivije likove (citaj, guzice i sise) od ostale dvije.

1. sezona fringe-a i 1. alcatraza su isto smece.. vidjecemo sta alcatraz donosi u drugoj (ako je uopste i bude)

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Alcatraz
« Odgovor #410 : 27.04.2012. 12:07:41 »
U Fringeu se ne radi o ničemu. Šuplja filozofija i totalno preseravanje, daleko najgluplja serija koju sam vidio u ohoho vremena. Čak je toliko jadno, da ne može se čovjek ni nasmijati. Ono, gledati kao komediju.
Rađena je za pseudointelektualce koji misle da čim nešto nije mainstream, da je automatski dobro. E, nije.

Ni u Hausu se ne radi ni o čemu: neki mizantrop rešava slučajeve u glupom proceduralu i pusti pokoju dobru foru. :\) Ni Saut Park nije ništa bolji, nema nikakvu radnju, samo neko proseravanje, a i dvadeset godina nikako da odrastu tih šest klinaca. Isto ko i Simpsoni. :\) Zamisli tek onu Prljavu značku: četiri pandura iskvarena do koske idu naokolo i ubijaju druge pandure, skidaju kajmak od narkodilera i šta ti ja znam, i tako sedam sezona! :\) Ili Razotkrivači mitova: neke dve nakaze u dvesta epizoda proveravaju da li voda ključa na sto stepeni... :\) ŠKK mi uopšte gledamo?

De nam sastavi Sveti spisak svemiropolisnih serija à la Silvio, pa da pogledamo nešto kvalitetno za promenu.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Alcatraz
« Odgovor #411 : 27.04.2012. 13:56:54 »
Gledam Alcatraz, gledam i Fringe. Fringe je mnogo bolji  :mafija

Offline Sheenter

  • Član
  • ***
  • Postova: 502
  • Spol: Muški
  • Hodajuća reklama za D.I.N.-Duvansku industriju Niš
Odg: Alcatraz
« Odgovor #412 : 27.04.2012. 14:42:46 »
Gledao sam i Alcatraz i Fringe i obe serije mi se nisu svidele... ;D

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Alcatraz
« Odgovor #413 : 27.04.2012. 17:48:00 »
Ja eto samo kazem da sam odgledala 5 epizoda Fringe i da meni to nije bolje od toliko kritikovanog Alcatraz-a. I kad se malo procitaju komentari ljudi kako su reagovali u vreme kada su te epizode Fringe-a izlazile, sve je jasno. Mozda zato treba sansu dati i Alcatrazu, da se serija dokaze. A za Fringe verujem da ce postati bolji, jer svi kazu, ali to je nista manje procedural u pocetku nego Alcatraz, cak jos i vise, sa manje kvalitetnih misterija. Dakle, pricam samo u poredjenju recimo prvih 13 epizoda, koliko je za sada data prilika Alcatrazu. Uporedite konkretno taj deo sa prvih 13 epizoda Fringe!

Offline Milutin 92

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 127
Odg: Alcatraz
« Odgovor #414 : 27.04.2012. 19:15:46 »
slazem se, fringe jisto bio pa i dalje je samo procedural bez glavne price. alcatraz ima lepu ideju i treba m udati sansu, pa neka i njega prebace na petak ali zasluzuje novu sezonu

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Alcatraz
« Odgovor #415 : 27.04.2012. 19:26:33 »
ne znam sta svi vidite u fringe, serija mi je jako dosadna. alcatraz mi je bolji, barem je imao bolju pricu
slazem se, fringe jisto bio pa i dalje je samo procedural bez glavne price. alcatraz ima lepu ideju i treba m udati sansu, pa neka i njega prebace na petak ali zasluzuje novu sezonu

Ok, skužili smo.  ;) Uživaj uz Alkatraz  drinks , a Fringe ćemo gledati mi koji smo jedva uspjeli jednu epizodu ovog Alkatraza pogledati.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Alcatraz
« Odgovor #416 : 28.04.2012. 10:28:36 »
U Fringeu se ne radi o ničemu. Šuplja filozofija i totalno preseravanje, daleko najgluplja serija koju sam vidio u ohoho vremena. Čak je toliko jadno, da ne može se čovjek ni nasmijati. Ono, gledati kao komediju.
Rađena je za pseudointelektualce koji misle da čim nešto nije mainstream, da je automatski dobro. E, nije.

Alo, a da prestanemo sa vrijeđanjem ljudi koji gledaju Fringe?! Ok, tebi se ne sviđa, kažeš razlog zašto, sve pet,
ali onda pljuvati po ljudima koji gledaju tu seriju baš neće ići.

Dat ću jedan primjer i znam da mi moj kolega mijau neće zamjeriti, ali ja ne mogu provariti 30 Rock. Ja ne vidim tu ništa niti
smješno niti zanimljivo. Ali ne smatram sebe pametnijom, a njega kretenom zato što mu se sviđa. Postoje različite serije za različite ukuse,
nismo svi ljudi isti, ono što se tebi sviđa, ne mora se svidjeti drugima. Nitko ti ne brani da kažeš kako jednostavno nisi vidio ništa zanimljivog
niti vrijednog pažnje u dotičnoj seriji.


U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline dragan.j

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Alcatraz
« Odgovor #417 : 28.04.2012. 16:57:06 »
evo završio sam sinoć prvu sezonu i osobno mišljenje je da je serija gledljiva, al nakon svih kritika koje sam pročitao ovde na formu evo jedna i od mene, po meni najveći problem je taj što se protiv najgorih američkih kriminalaca 60-ih bori agent kojem bi, barem po mom izračunu, trebalo bit oko 70 god. detektivka koja i nije baš nešto zastrašujuća(općenito ne razrađen lik) i 150 kg težak ljubitelj stripova koji i nije baš najhrabriji lik i uglavnom ostaje u autu i čeka. Možda malo previše kritika ali u biti žao mi je jer serija je mogla biti puno bolja, ili su moji kriteriji poslije  shield-a previsoko...ali sve u svemu uspio sam prevalit jednu noćnu s alcatrozom, od koga je dosta je.   

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Alcatraz
« Odgovor #418 : 30.04.2012. 01:06:52 »
U Fringeu se ne radi o ničemu. Šuplja filozofija i totalno preseravanje, daleko najgluplja serija koju sam vidio u ohoho vremena. Čak je toliko jadno, da ne može se čovjek ni nasmijati. Ono, gledati kao komediju.
Rađena je za pseudointelektualce koji misle da čim nešto nije mainstream, da je automatski dobro. E, nije.

Zanimljivo da su ti postovi u vezi Fringe copy/paste sa imdb :)
zasto je alternativni univerzum idiotizam, a putovanje kroz vrijeme i to medju dinosaurse realnost i blize SF-u? :D

ovo boldirano dugo nisam procitao niti cuo, vidio, osjetio a da sam se toliko nasmijao. hvala ti srcesmajli
« Zadnja izmjena: 30.04.2012. 01:09:00 Adriano »

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Alcatraz
« Odgovor #419 : 30.04.2012. 01:16:27 »
Dat ću jedan primjer i znam da mi moj kolega mijau neće zamjeriti, ali ja ne mogu provariti 30 Rock.

Cato, sad mi još fino proroštaj srce tim nožem.

Spoiler for Hiden:
Šala, naravno.  ;D ;D ;D ;D ;D :rose:




Sad staje svaka daljnja rasprava o Fringeu u ovoj temi, sljedeći off-topic spomen brisat će se bez ikakvog upozorenja. Naslov teme je Alcatraz, slobodno povedite raspravu o njemu.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Tags: