Autor Tema: La nuit a dévoré le monde (2018)  (Posjeta: 1073 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
La nuit a dévoré le monde (2018)
« : 10.06.2018. 19:31:18 »

Opis:
Radnja prati Sama (Anders Danielsen Lie) koji je prespavao party koji se održavao u jednom apartmanu u srcu Pariza. Kad se probudi, u apartmanu nema nikoga, a pod i zidovi prekriveni su krvlju. Pogledom na ulicu shvati da je vani kaos jer ulicama vladaju zombiji. Uzima pušku od susjeda koji su počinili samoubojstvo, blokira ulaz u zgradu i od mrtvog domara uzima ključeve od svih stanova u zgradi. Bit će prinuđen provesti nekoliko mjeseci u zgradi tijekom kojih će se suočiti sa samoćom, nedostatkom hrane i vode i aknsioznosti koja će se postepeno odraziti na njegovo mentalno stanje. Hoće li moći živjeti sam, zauvijek? I je li zaista sam?

Izvor: novosti.hr

Međunarodni naziv: The Night Eats the World
Žanr: horor
Zemlja: Francuska
Jezik: norveški, engleski
Trajanje: 93 min
Režija: Dominique Rocher
Scenarij: Pit Agarmen, Jérémie Guez
Uloge: Anders Danielsen Lie, Golshifteh Farahani, Denis Lavant, Sigrid Bouaziz, David Kammenos, Jean-Yves Cylly, Nancy Murillo, Lina-Rose Djedje, Victor Van Der Woerd, Léo Poulet, Déborah Marique, Tess Osscini Boudebesse Bejjani, Fabien Houssaye, Jean-Louis Priou, Marie-Thérèse Priou

IMDb


« Zadnja izmjena: 11.06.2018. 07:45:57 zkarlov »
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: La nuit a dévoré le monde (2018)
« Odgovor #1 : 11.06.2018. 03:22:58 »
Ovo je pola film o zombijima, pola o čovjekovoj izoliranosti, kad ostane sam na svijetu i koliko će dugo zadržati zdrav razum.
Spoiler for Hiden:
To je najbolje prikazano malo kasnije kad mu dođe djevojka, dobar twist s njom, kao i ono oko požara.

Zombiji mi nisu prezanimljivo napravljeni, više volim da su realniji. Ovi su malo čudni.
Anders Danielsen Lie dobro odglumio.
Mrzim lopatare i limune