Autor Tema: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije  (Posjeta: 101395 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #300 : 17.02.2012. 11:27:11 »
Ovo od rs.com je bilo i za ocekivati. Ako se dobro secam oni su omogucili free user-ima beneficije negde sredinom leta prosle godine. Rapid-u je tada drasticno opadala popularnost jer su ukinuli mogucnost sakupljanja poena. Full brzina, nastavak stopiranih/prekinutih fajlova, bez cekanja izmedju dl itd delovalo je kao akcija od mesec do dva maksimum. Posle sam mislio trajace do NG. Ali oni su i dalje nastavili da povladjuju free korisnicima. Ali posle kraha mnogih servera bilo je pitanje dana kada ce svi biti prinudjeni da uplacuju sada kod njih jer ce jedino tako moci da se skida materijal u potpunim pogodnostima.
Ko hoce da uplacuje nemojte vise od jednog meseca uplatiti. Ko zna sto moze sve da se dogodi u skorije vreme. Mozda rs.com planira da se nagrabi sada masovno para pa ce i njegova sudbina biti neizvesna. rs.de se vise skoro niko ni ne seca, za godinu, dve to isto moze da se dogodi i sa rs.com.

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #301 : 17.02.2012. 12:10:32 »
Tribalo mi je samo 4 sata za 7 serija preko FS ( inače imam brzinu od 1,2 MB, no ovdi nije prelazila 250 KB ), i to sve zbog glupog RS :dash

Urgh, opet torrenti ili čak ti magneti, ako i tamo promine situaciju :ceska:

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #302 : 17.02.2012. 12:31:28 »
Ima resenje za rs, nije idealno ali je bojje od 30kb/s...
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #303 : 17.02.2012. 13:38:08 »
Samo neka poživi mediafire. na freedla.com uvek ima mediaifre linkova i za obične i za 720p verzije seriaj i filmova.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #304 : 17.02.2012. 16:50:57 »
http://grandleech.com

sajt koji uploaduje kod sebe zeljeni rs fajl, i posle mozete da ga skidate po zelji.. Ogranicenje su fajlovi od 200mb, ali 90 % rs fajlova su te ili manje velicine..
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #305 : 18.02.2012. 15:22:00 »
I odakle skidate sad?
Ja ni na jedan ljudski sharing sajt nisam naišao, sve neki felerični.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #306 : 18.02.2012. 15:31:29 »
Ja sam se opredelio za Usenet. Samo da nađem nekog sa PayPal nalogom da mi kupi nalog, jer mi iz Srbije smo vanzemaljci, ne možeš ni PayPal da koristiš.  :facepalm
Ima diler za Usenet za 27 Eura, nalog 12 meseci, download 300kbs sa servera.
Raspitaj se, ima temu tu Usenet. Možeš i delit nalog, podelite cintu i vas 2-3 drugara, uplatit i peglaj. Preleti preko njihovih pretraživača pa videćeš već kako šta imaju u ponudi..
Rade kao i svaki warez, lako se scontat i sa programom i sa pretragom materijala.
Svrati na temu Usenet.
iShare, noProfit


Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #307 : 18.02.2012. 15:53:47 »
Od juche mi ovo olakshava zhivot. :)

http://www.flyshare.info/


Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #308 : 18.02.2012. 19:26:05 »
Ne radi
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #309 : 18.02.2012. 19:31:41 »
Znam...

Server na izdisaju prometa, site ide u redizajn
(free registracija = 7GB dnevno limit)
novosti kroz dan/dva


Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #310 : 18.02.2012. 19:32:42 »
Udavili ste server manijakalnim skidanjem.  rofl

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #311 : 18.02.2012. 19:34:47 »
Naravno da ne radi, jer apsolutno nije moguće da jedan server izdrži takvo nešto. U suštini je moguće, ali su troškovi veliki, a s obzirom da bi svi da skidaju dnevno po 20 GB, a da ništa ne doniraju (KLJUČ problema), bilo kroz novac, seed na torrentu ili nešto drugo, i ovo će vrlo brzo otići u zaborav. Isto kao hakovani premium nalog, traje par dana, saznaju široke narodne mase, i oni ga jednim klikom ugase. Ako je RS odlučio ili skidaj 30 kb/s ili plati, tako će i biti, možete vi njih zeznuti na par dana (ili sati) a onda se sve vraća na isto.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #312 : 19.02.2012. 10:56:15 »
Daaaa, sad sam pročitao to za rapidshare.. Bljeee, gde 30kb mogli su ili 60 makar :D aahah


Ali glupost je, ja bih rado platio premium na rapidshareu, ali kad kao što kaže Nenad, kao vanzemaljci smo.. Nema paypala.. Aj da ima preko sms-a da se plati, platio bih, ali kad nema :(

Edit: Sad pogledah cene, nešto mi se činilo da je pre bilo jeftinije.. Mada ovim će samo izgubiti rapidshare. Sad mi i dalje krivo MU..
Mada 1069din mesečno, pa nisam ja banka :D ahahahhaahah 30kb/s a epizoda je 350mb.. Hmm, to bi skinulo za 2-3 sata po epizodi.. Pih, 6 epizoda preko noći.. Bljeee...
« Zadnja izmjena: 19.02.2012. 11:04:27 Milan95 »

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #313 : 19.02.2012. 12:28:07 »
Lane, ako već daješ novce, onda uzmi Usenet, pa i da plaćaš mesečno, najmanji paket, to te izađe 300 dinara.. 3Mbps down sa servera, pa ja sa tom brzinom opet sam stizao sve kupit, i na RS/MU i na ostalim pilićarima.. samo nađi nekog sa PayPal nalogom da plati umesto tebe, a ti mu daj cintu, ako se opredeliš za to..
iShare, noProfit


Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #314 : 19.02.2012. 13:22:44 »
Dođe mi sa rapida download do 120mb i pukne, svaki put, bilo koji fajl da stavim. Dešaval se još nekom ovo?
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #315 : 19.02.2012. 14:04:22 »
Ček taj usenet, šta je to tačno, neki sajt ili? :D
Msm platim nekome 300din mesečno, i imam full down sa rapidsharea? xDDD

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #316 : 19.02.2012. 14:16:30 »
Ima tema na forumu pod nazivom Usenet.
Ima na benchmark.rs otvorena tema.. kako, gde, kako, šta..
A ima dosta info i na fajlšeringdotkom
Nemaju veze sa RS, princip je skoro isti, kao warez funkcioniše..
iShare, noProfit


Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #317 : 19.02.2012. 15:18:59 »
Pročitao sve 3 strane teme, i dalje ne kontam svrhu toga, i kako bih ja uz pomoć svega toga mogao skidati kako i obično skidam..




Grrrr, mrzim te kompanije koje glume sada nešto, čemu nije moglo ostati kako jeste, kome li je to smetalo osim američkoj stok*, lepo je moglo da se skida full sa rapidsharea, mu je radio, ostali sajtovi se nisu bojali i nisu blokirali toliko često ilegalne fajlove.. Čemu sve ovo... Uffff..

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #318 : 19.02.2012. 16:37:23 »
POstoji još jedan izvrstan servis, zove se Real Derbid, ne znam da li ga je ko napomenuo.

http://www.real-debrid.com/

Vi ubacite link bilo koji link od 92 podržana hostera (tu su svi bitniji), malo pričekate i on vam izbaci premium linkove, to vi kopirate u vaš menadžer i skidate maksimalnom brzinom. Zaista odličan servis a cijene mizerne. 3 eura 20 dana. 9 eura 3 mjeseca. Može se platiti preko kreditne, ja sam uzimao ovo prije nekih 4-5 mjeseci i sve ide kako treba. Drug mi priča kako on sa intesinom debitnom karticom plaća iz Srbije..

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #319 : 19.02.2012. 17:20:24 »
Aj nek dobaci neko pozivnicu za neki dobar tracker ako ima. Hvala.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #320 : 19.02.2012. 17:30:01 »
SS imaš malo niže temu Pozivnice.. tamo ćeš pre dobit, sigurno ne zalaze svi ovde koji koriste p2p.
iShare, noProfit


Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #321 : 20.02.2012. 00:10:14 »
POstoji još jedan izvrstan servis, zove se Real Derbid, ne znam da li ga je ko napomenuo.

http://www.real-debrid.com/

Vi ubacite link bilo koji link od 92 podržana hostera (tu su svi bitniji), malo pričekate i on vam izbaci premium linkove, to vi kopirate u vaš menadžer i skidate maksimalnom brzinom. Zaista odličan servis a cijene mizerne. 3 eura 20 dana. 9 eura 3 mjeseca. Može se platiti preko kreditne, ja sam uzimao ovo prije nekih 4-5 mjeseci i sve ide kako treba. Drug mi priča kako on sa intesinom debitnom karticom plaća iz Srbije..

Imas i djabnih premium generatora. Evo ja maloprije za 5 minuta skinuo 350 MB sa RS-a  :P

@ Milan95 Ako skidas nove epizode americkih serija (vidim racunas po 350 MB koliko ti treba na ovoj bijednoj brzini) onda tebi ne treba nista pored eztv.it. Imas sve serije, epizode izlaze cim zavrsi emitovanje (znaci uglavnom oko 3-4 ujutro), a seedera ima kamara (ja juce skinuo novu epizodu Gray's Anatomy, preko 10.000 seedera, brzina 500KB/s, gotovo za 14 minuta). A ne moras se ni registrovati, ni seedati. Cim skines, ukines  ;D

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #322 : 20.02.2012. 07:49:06 »
evo sta ja radim - svaku seriju, taj dan, skidam s drugog servisa i to dobro ide - stavim ujutro da se skida, odradim kupaonu i kavu i sve je skinuto...


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #323 : 20.02.2012. 09:37:44 »
POstoji još jedan izvrstan servis, zove se Real Derbid, ne znam da li ga je ko napomenuo.

http://www.real-debrid.com/

Vi ubacite link bilo koji link od 92 podržana hostera (tu su svi bitniji), malo pričekate i on vam izbaci premium linkove, to vi kopirate u vaš menadžer i skidate maksimalnom brzinom. Zaista odličan servis a cijene mizerne. 3 eura 20 dana. 9 eura 3 mjeseca. Može se platiti preko kreditne, ja sam uzimao ovo prije nekih 4-5 mjeseci i sve ide kako treba. Drug mi priča kako on sa intesinom debitnom karticom plaća iz Srbije..

Imas i djabnih premium generatora. Evo ja maloprije za 5 minuta skinuo 350 MB sa RS-a  :P

@ Milan95 Ako skidas nove epizode americkih serija (vidim racunas po 350 MB koliko ti treba na ovoj bijednoj brzini) onda tebi ne treba nista pored eztv.it. Imas sve serije, epizode izlaze cim zavrsi emitovanje (znaci uglavnom oko 3-4 ujutro), a seedera ima kamara (ja juce skinuo novu epizodu Gray's Anatomy, preko 10.000 seedera, brzina 500KB/s, gotovo za 14 minuta). A ne moras se ni registrovati, ni seedati. Cim skines, ukines  ;D

Da, ali kao što rekoh, ti servisi su danas tu, sutra ih nema.. Ovaj servis radi već godinu ipo dana bez ikakvog prekida.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #324 : 20.02.2012. 13:25:44 »
Ako moze na pm jos neki servis koji generise rapidlinkove naravno besplatan..
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #325 : 20.02.2012. 15:07:25 »
POstoji još jedan izvrstan servis, zove se Real Derbid, ne znam da li ga je ko napomenuo.

http://www.real-debrid.com/

Vi ubacite link bilo koji link od 92 podržana hostera (tu su svi bitniji), malo pričekate i on vam izbaci premium linkove, to vi kopirate u vaš menadžer i skidate maksimalnom brzinom. Zaista odličan servis a cijene mizerne. 3 eura 20 dana. 9 eura 3 mjeseca. Može se platiti preko kreditne, ja sam uzimao ovo prije nekih 4-5 mjeseci i sve ide kako treba. Drug mi priča kako on sa intesinom debitnom karticom plaća iz Srbije..

Imas i djabnih premium generatora. Evo ja maloprije za 5 minuta skinuo 350 MB sa RS-a  :P

@ Milan95 Ako skidas nove epizode americkih serija (vidim racunas po 350 MB koliko ti treba na ovoj bijednoj brzini) onda tebi ne treba nista pored eztv.it. Imas sve serije, epizode izlaze cim zavrsi emitovanje (znaci uglavnom oko 3-4 ujutro), a seedera ima kamara (ja juce skinuo novu epizodu Gray's Anatomy, preko 10.000 seedera, brzina 500KB/s, gotovo za 14 minuta). A ne moras se ni registrovati, ni seedati. Cim skines, ukines  ;D

Ne brinem ja za nove epizode, ove što trenutno izlaze i skidam sa torenta, međutim kad odgledam epizode sve od serije, i kad nemam šta gledati, počnem skidati sledeću seriju.. Evo tipa sada skidam Glee, jedva nađoh RS linkove, ali džabe kad mi skida samo toliko malo.. Na torentu ima 1 sezona hdtv(nebitno), ali ima seedsa 3 ili 4 pa mi to premalo..

Msm stvarno nek rapid stavi makar 70kb ili 60kb, onda je ok koliko toliko xD

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #326 : 20.02.2012. 23:21:00 »
Milane, pa nije neki problem uplatiti  dva puta godišnje po 10 eura za rapidshare. Ja tako radim: pravim listing serija i filmova
koje hoću da skinem, uplatim za mesec dana, prebacim na rapidpro,  sve poskidam, a posle sedmično skidam free ili preko torrenta ono što izlazi...
Jednostavno napunim oba HDD-a i imam šta da gledam par meseci.  :)
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #327 : 21.02.2012. 11:07:56 »
@Subashiana gde imaju da se vide cene i uslovi placanja za ovaj   http://www.real-debrid.com/, ja na sajtu nigde ne vidim?
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Rapidshare, Megaupload, HF... - diskusije
« Odgovor #329 : 21.02.2012. 17:24:39 »
@Subashiana gde imaju da se vide cene i uslovi placanja za ovaj   http://www.real-debrid.com/, ja na sajtu nigde ne vidim?

Zaboravio sam reći. Kad se registruješ vidjećeš cjenovnik.

Tags: