Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380295 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1500 : 10.11.2009. 14:40:40 »
Iz koje je godine taj Martyrs? Nesto ne mogu da nadjem linkove... :)

http://www.imdb.com/title/tt1029234/

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1501 : 10.11.2009. 14:44:29 »
hehe,,da stvarno ima odvratnih i jedva gledljivih scena,ali to i čini ovaj film posebnim...

Spoiler for Hiden:
šta ti misliš o onom kraju,kad se ona baba ubila,,šta je ona rekla babi da se ova odlučila ubiti..

Spoiler for Hiden:
Ovako sam ja shvatila, oni su željeli od nje napraviti mučenicu, kao i što je objašnjeno, dovesti je do samrti mučenjem kako bi vidjela što ima sa druge strane, drugi svijet. Ona baba mislim da je umirala i željela je saznati to, vjerojatno je ona cura vidjela da postoji život nakon smrti i baba je dobila snage da se ubije. To je bio cilj i oni ostali ljudi koji su se okupili su željeli znati. Jel ima smisla  :)

Spoiler for Hiden:
naravno da ima smisla,i ja sam mislio ovo kao ti,,ali sam mislio i da joj je ova opisala da gore ima i pakao i kako je u njemu užasno,i baba se razočarala jer je ona mislila da radi nešto dobro za čovječanstvo,i kada je skužila da će završiti u paklu,ubila se,,a sad ima dosta toga što bi se moglo zaključiti,zato mi je taj kraj jako dobar :)

Spoiler for Hiden:
Ma odličan kraj, kao i što kažeš baš zbog toga jer nije dorečeno do kraja i ostavljeno je nama da razmišljamo, inače sam ja jako radoznala pa volim znati o čemu je riječ al u ovom filmu mi baš paše ta misterija, svaka im čast  :)

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1502 : 10.11.2009. 14:44:47 »
hehe,,da stvarno ima odvratnih i jedva gledljivih scena,ali to i čini ovaj film posebnim...

Spoiler for Hiden:
šta ti misliš o onom kraju,kad se ona baba ubila,,šta je ona rekla babi da se ova odlučila ubiti..

Spoiler for Hiden:
Ovako sam ja shvatila, oni su željeli od nje napraviti mučenicu, kao i što je objašnjeno, dovesti je do samrti mučenjem kako bi vidjela što ima sa druge strane, drugi svijet. Ona baba mislim da je umirala i željela je saznati to, vjerojatno je ona cura vidjela da postoji život nakon smrti i baba je dobila snage da se ubije. To je bio cilj i oni ostali ljudi koji su se okupili su željeli znati. Jel ima smisla  :)

Spoiler for Hiden:
naravno da ima smisla,i ja sam mislio ovo kao ti,,ali sam mislio i da joj je ova opisala da gore ima i pakao i kako je u njemu užasno,i baba se razočarala jer je ona mislila da radi nešto dobro za čovječanstvo,i kada je skužila da će završiti u paklu,ubila se,,a sad ima dosta toga što bi se moglo zaključiti,zato mi je taj kraj jako dobar :)
Odgledao i eksta je!
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1503 : 10.11.2009. 14:47:05 »
hehe,,da stvarno ima odvratnih i jedva gledljivih scena,ali to i čini ovaj film posebnim...

Spoiler for Hiden:
šta ti misliš o onom kraju,kad se ona baba ubila,,šta je ona rekla babi da se ova odlučila ubiti..

Spoiler for Hiden:
Ovako sam ja shvatila, oni su željeli od nje napraviti mučenicu, kao i što je objašnjeno, dovesti je do samrti mučenjem kako bi vidjela što ima sa druge strane, drugi svijet. Ona baba mislim da je umirala i željela je saznati to, vjerojatno je ona cura vidjela da postoji život nakon smrti i baba je dobila snage da se ubije. To je bio cilj i oni ostali ljudi koji su se okupili su željeli znati. Jel ima smisla  :)

Spoiler for Hiden:
naravno da ima smisla,i ja sam mislio ovo kao ti,,ali sam mislio i da joj je ova opisala da gore ima i pakao i kako je u njemu užasno,i baba se razočarala jer je ona mislila da radi nešto dobro za čovječanstvo,i kada je skužila da će završiti u paklu,ubila se,,a sad ima dosta toga što bi se moglo zaključiti,zato mi je taj kraj jako dobar :)

Spoiler for Hiden:
Ma odličan kraj, kao i što kažeš baš zbog toga jer nije dorečeno do kraja i ostavljeno je nama da razmišljamo, inače sam ja jako radoznala pa volim znati o čemu je riječ al u ovom filmu mi baš paše ta misterija, svaka im čast  :)

Spoiler for Hiden:
da stvarno ta misterija čini film posebnim,najbolji mi je dio onda kad lagano gitara se čuje a ona prihvaća da se neće izvući,stvarno ekstra scena,a glazba paše nevjerovatno

delrey da čujemo tvoje viđenje kraja filma!


Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1504 : 10.11.2009. 14:55:41 »
Spoiler for Hiden:
Ja mislim da je Ana nekako rekla babi da ne postoji zivot nakon smrti. I tu je baba pukla i bilo joj krivo i ubila se.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1505 : 10.11.2009. 14:58:19 »
Spoiler for Hiden:
Ja mislim da je Ana nekako rekla babi da ne postoji zivot nakon smrti. I tu je baba pukla i bilo joj krivo i ubila se.

Spoiler for Hiden:
da i to ima smisla....ali..hehe,po tome je poseban kraj,svatko je rekao drugačije mišljenje o kraju,a svačije može biti točno

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1506 : 10.11.2009. 15:05:04 »
Preporuke svima. Film je fenomenalan. Samo moram reci da je film pun scena mucenja, tako da deci ne prikazivati.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1507 : 10.11.2009. 19:16:20 »

Super je. Ima dosta akcije,mada sam mislio da nece imat. Kao i svaki Andersonov film i ovaj sasvim dobar i  scream
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1508 : 10.11.2009. 19:37:53 »
Stavila skidati  smileyNO1

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1509 : 10.11.2009. 22:28:38 »
Blueprint For Global Enslavement
Pogledati pre vakcinisanja
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1510 : 11.11.2009. 14:13:17 »
Pandorum

Meni ništa posebno, početak je bio dobar ali negde kod sredine se režiser malo pogubio. Film je neka mešavina Dead Space-a i Event Horizona.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline brankone

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1511 : 11.11.2009. 17:11:56 »
Koju verziju Pandorum-a ste skidali?Ja nisam mogao da nadjem nijednu sa dobrim zvukom.Inace poslednji film koji sam gledao je Transformers 2.Necu nista da komentarisem,banovali bi me od silnog pljuvanja po filmu.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1512 : 11.11.2009. 17:29:59 »
Koju verziju Pandorum-a ste skidali?Ja nisam mogao da nadjem nijednu sa dobrim zvukom.Inace poslednji film koji sam gledao je Transformers 2.Necu nista da komentarisem,banovali bi me od silnog pljuvanja po filmu.
Nema devederiip, samo R5, tako da je zvuk losiji.
« Zadnja izmjena: 11.11.2009. 17:31:30 delrey »
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1513 : 11.11.2009. 19:21:09 »
Koju verziju Pandorum-a ste skidali?Ja nisam mogao da nadjem nijednu sa dobrim zvukom.Inace poslednji film koji sam gledao je Transformers 2.Necu nista da komentarisem,banovali bi me od silnog pljuvanja po filmu.
Nema devederiip, samo R5, tako da je zvuk losiji.
ja sam skinuo ovu verziju Pandorum.2009.DVDRip-IMAGINE

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1514 : 11.11.2009. 20:54:49 »
"The boy in the striped pyjamas" (8.5-10) jedan od boljih filmova ove godine. Dokaz da budzet gomila fancy glumaca i glupa holivudska propaganda nista ne znace.
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1515 : 11.11.2009. 21:03:29 »
Koju verziju Pandorum-a ste skidali?Ja nisam mogao da nadjem nijednu sa dobrim zvukom.Inace poslednji film koji sam gledao je Transformers 2.Necu nista da komentarisem,banovali bi me od silnog pljuvanja po filmu.
Nema devederiip, samo R5, tako da je zvuk losiji.
ja sam skinuo ovu verziju Pandorum.2009.devederiip-IMAGINE

To je takođe R5, bez obzira što piše da je DVDRip

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1516 : 12.11.2009. 01:34:51 »
Pogledao The Hangover.
Dobri su. U jednom trenutku sam pomislio da neće biti nešto, počeli su razvlačiti, ali brzo su se popravili i doveli film vrlo zanimljivom kraju. :)


Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1517 : 12.11.2009. 08:51:17 »
Ma kraj mi je bio najbolji
Spoiler for Hiden:
Kad su pregledavali slike rofl
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1518 : 14.11.2009. 13:52:03 »
District 9.

Prvih pola sata filma mi je bio bas smor i jos dok sam se navikao na kameru. E onda je proslo tih pola sata. Fenomenalno do kraja. Odlicno. Juzna Afrika (aparthejd). Sve mi se svidja... Od mene 9/10 za film...

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1519 : 14.11.2009. 14:29:38 »
District 9.

Strpljivo sam dočekao blu ray verziju i sad se "oštrim" da pogledam u opuštenoj atmosferi :)




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1520 : 14.11.2009. 14:31:28 »
Veoma je glupo da se pogleda a da nije blueray...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1521 : 14.11.2009. 14:34:14 »
Veoma je glupo da se pogleda a da nije blueray...

to je istina,jbg ja sam pogledao r5line i zvuk je bio loš,film je predobar pa i to  nije toliko utjecalo na dojam,, ali ovakav film se mora pogledati u bluray izdanju..

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1522 : 14.11.2009. 14:41:55 »
Biću radostan kad negde nabasam na objašnjenje zašto toliko ripova rade na 6.5 GB. To ne staje na dvd, premalo je za dual, ne uklapa se dobro na blu-ray (nema mesta za 4 takva ripa a sa 3 ostaje previše slobodnog mesta)...
:)




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1523 : 14.11.2009. 15:07:47 »
Ja skidam BRRip kompresovan sa xvid kodekom. Avi fajlovi tezu oko 2,2 GB
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1524 : 14.11.2009. 16:50:57 »
i sad se "oštrim"  u opuštenoj atmosferi :)


šiljiš ga a? hehehehe

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1525 : 14.11.2009. 16:53:33 »
ja sam ovo gledao jutros... zastrašujući dokumentarac


Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Grunfo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1526 : 14.11.2009. 17:23:35 »
Ja skidam BRRip kompresovan sa xvid kodekom. Avi fajlovi tezu oko 2,2 GB

Ajde kad si već to rekao imam jedno pitanje. Ja obično skinem DVDRip od 700 MB ili 1,3 GB. Nedavno sam prvi put za probu skinuo BRRip od 2 GB (Terminator Salvation) i film je ripan u rezoluciji koju moj DVD (Pioneer DV-400 sa Smash the Mac V3.1 firmwareom) podržava. Sve je bilo o.k. do jedno polovice filma, malo više od polovice. Nakon toga stop! Nema gledanja. Zanimljivo je da na premotavanju RADI a na reprodukciji NE. Uvijek stane na tom dijelu filma i ne ide dalje. Da li ovaj DVD player možda ne može učitati DiVX od 2 GB, ili u čemu je problem? DiVX od 1,3 GB radi normalno a ovaj ne. Znaš li nešto o tome? Ili netko drugi možda zna. Naravno, ne moram spominjati da na kompu radi najnormalnije.

Pozdrav!

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1527 : 14.11.2009. 17:30:05 »
Pojma nemam. Ja na kompu gledam filmove.
Vidi probaj neki drugi film, pa vidi sta ce biti.
Ja napisah ovo gore jer sam hteo da ukazem da dva takva BRRipa staju na dvd disku

EDIT: I drugi dosta koriste tu foru, gledaju BRRipove na dvd, niko se nie zalio.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline magla

  • Kompjuterski zavisnik
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 304
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1528 : 14.11.2009. 18:12:39 »
Ja skidam BRRip kompresovan sa xvid kodekom. Avi fajlovi tezu oko 2,2 GB

Ajde kad si već to rekao imam jedno pitanje. Ja obično skinem devederiip od 700 MB ili 1,3 GB. Nedavno sam prvi put za probu skinuo BRRip od 2 GB (Terminator Salvation) i film je ripan u rezoluciji koju moj DVD (Pioneer DV-400 sa Smash the Mac V3.1 firmwareom) podržava. Sve je bilo o.k. do jedno polovice filma, malo više od polovice. Nakon toga stop! Nema gledanja. Zanimljivo je da na premotavanju RADI a na reprodukciji NE. Uvijek stane na tom dijelu filma i ne ide dalje. Da li ovaj DVD player možda ne može učitati DiVX od 2 GB, ili u čemu je problem? DiVX od 1,3 GB radi normalno a ovaj ne. Znaš li nešto o tome? Ili netko drugi možda zna. Naravno, ne moram spominjati da na kompu radi najnormalnije.

Pozdrav!
Ja imam isti problem sa LG plejerom. Ocigledno je da ti DVD/Divx plejeri ne podrzavaju divx fajlove koji su veci od 2 gb. Ovaj moj kao da se zbuni, ne znam zasto se to desava, ali mozda bi trebalo izguglovati i videti da li ima resenja, npr. updejtovanje firmware.

Offline Grunfo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 54
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #1529 : 14.11.2009. 18:40:26 »
Lako moguće da je to. Ne vidim drugog razloga. Player svaki put prije početka reprodukcije učita file, a ovaj ne učita do kraja nego počne sa reprodukcijom a da se ne prikaže traka sa oznakom da je 100% učitano. Što se tiče novijih firmwera, za LG ne znam, ali za moj Pioneer je taj koji imam najnoviji (i najbolji). Ne vjerujem da bi bilo koji firmware tu bilo što pridonio. Vjerojatno DVD nema dovoljno memorije za to.

Tags: