Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1381180 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Marco18

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7710 : 26.11.2013. 02:34:38 »
Ima dosta sjajnih filmova, ali i dosta losih... ovo su neki od filmova, koje istina nisam bas gledao u zadnje vreme, ali su vrh... Hodejegerne (2011). Mnogi Holivudski filmovi, koji se snimaju zadnjih godina nisu mu ni prici. Svakako bih preporucio i Eagle Eye (2008), kao i Cold Prey 2 (2008).

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7711 : 26.11.2013. 11:48:10 »
Boyz n the Hood



6/10

Onako.... Poprilicno lose. Jedino gotivno mi je atmosfera 90-tih.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7712 : 26.11.2013. 16:47:36 »


The Kings of Summer
Do zla boga nerealan film ali u isto vreme i baš, baš dobar, pa tako na propuste i ne obratiš pažnju dok ga gledaš. Lepa razonoda, film nije težio da bude ništa spektakularno i zato je i dobar. Preporuka u svakom slučaju za one koji bi malo da se odmore i opuste ali daleko od toga da je ovo neka American Pie vrsta filma. Ne očekujte previše i biće vam super.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7713 : 26.11.2013. 22:48:44 »
Dark Skies



7/10

Dobar, dobra atmosfera, drži pažnju od početka do kraja.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7714 : 27.11.2013. 07:36:54 »
12 Angry Men (1957)



8/10

Bio sam ubijedjen da ce film razvaliti. Ali koliko god sam se trudio , i pored meni bliske i zanimljive teme , film je na mene ostavio dobar , ali ne odlican utisak. Mozda jedan od razloga za to je i sto sam bio jako umoran. Uglavnom , pogledace se jos jednom kroz par godina.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7715 : 27.11.2013. 08:20:40 »
Pogledaj i verziju od Mihalkova. Rimejk, ali mi se svideo.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7716 : 27.11.2013. 14:55:31 »
Legenda No. 17 (2013)


Biografski film o ruskom hokejašu Valeriju Karlamovu. Simpatični svi likovi, posebno trener Tarasov. Njegov lik mi je najbolji. Ne znam je li sve po istinitoj priči, jer ima ona nerealna scena kad se vješaju na kablove. Isto je mala zamjerka jer su Sovjete prikazali malo romantično a Kanađane malo negativno. Preporuka.


http://www.rottentomatoes.com/m/legenda_no_17/

Mrzim lopatare i limune

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7717 : 27.11.2013. 23:42:12 »
Source Code - Posle gomile loših ali zabavnih filmova ubodoh jedan jako dobar i kvalitetan. Drži pažnju svo vrijeme, baš je bilo uživanje gledat ga.

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7718 : 28.11.2013. 01:33:48 »
12 Angry Men (1957)



8/10

Bio sam ubijedjen da ce film razvaliti. Ali koliko god sam se trudio , i pored meni bliske i zanimljive teme , film je na mene ostavio dobar , ali ne odlican utisak. Mozda jedan od razloga za to je i sto sam bio jako umoran. Uglavnom , pogledace se jos jednom kroz par godina.

Meni je ovo extra film, jedan od boljih kojem sam gledao. Drzao mi je paznju cijelo vrijeme.


Hunger Games 2 - pogledao veceras u kinu. Puno mi je bolji 2. dio od prvog, stvarno je bolji. Puno napetiji, bolje su ga uradili..
9/10

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

« Zadnja izmjena: 28.11.2013. 23:20:49 shunja »
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Lepi Dzoni

  • Nevaljala Mačketina Matora
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2582
  • Spol: Muški
  • stručnjak za špansko selo
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7719 : 28.11.2013. 08:11:06 »
El mundo es nuestro



Iako nisam očekivao ništa posebno, ovaj film me je jako zabavio i nasmejao. Slika i prilika današnje Španije i ne samo Španije, kroz prizmu dva tupana koja pljačkaju banku. Vrlo domišljato, iskreno i direktno, mada na momente pomalo naivno.

Ocena: 8/10
« Zadnja izmjena: 28.11.2013. 08:14:20 Lepi Dzoni »
"Pre nego što zaključite da imate depresiju i nizak nivo samopouzdanja,
 obavezno proverite da niste okruženi idiotima."

                                                                     Sigmund Frojd

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7720 : 28.11.2013. 23:30:31 »
Kick Ass 2

9/10 - stvarno zanimljiv film, malo mi je možda bolji od prvog dijela. Nasmijao sam se (Red Mist postaje Motherfucker  rofl rofl)..

Great Gatsby

9/10 - film mi se toliko svidio da sam odlučio pročitati knjigu. Konačno! ;D
Ne znam kad sam nešto zadnji put čitao, osim Poirota i Holemesa.
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7721 : 29.11.2013. 19:19:58 »
Dead in Tombstone (2013)


Kaubojska treš pucačina. Kao takav, dobar je. Danny Trejo i Mickey Rourke standardno loši. Zabavan film.


http://en.wikipedia.org/wiki/Dead_in_Tombstone
Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7722 : 29.11.2013. 19:40:20 »
Dead in Tombstone (2013)


Kaubojska treš pucačina. Kao takav, dobar je. Danny Trejo i Mickey Rourke standardno loši. Zabavan film.

+1
-1

ona pjesma na početku filma mi je fenomenalna

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7723 : 29.11.2013. 20:03:35 »
Dobri su u ovom trešu, ali mislio sam općenito. Nije baš Danćo za neke kompleksne dijaloge, on uglavnom reži :). A ni Miki mi nije bio nešto estetski kvalitetan.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7724 : 29.11.2013. 20:50:56 »
Pogledat ti Mikija u 80-ima pa ćeš vidjet James Deana iz 80-ih. Ovo kasnije je nažalost srednja žalost, ali u 80-ima je imao sjajne uloge.

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7725 : 30.11.2013. 09:54:01 »
12 Angry Men (1957)



8/10

Bio sam ubijedjen da ce film razvaliti. Ali koliko god sam se trudio , i pored meni bliske i zanimljive teme , film je na mene ostavio dobar , ali ne odlican utisak. Mozda jedan od razloga za to je i sto sam bio jako umoran. Uglavnom , pogledace se jos jednom kroz par godina.
Kao što reče Zkarlov za Psycho, za današnje standarde ovo je 100/10. Filmčina koju su (ispod)prosečni reditelji i scenaristi (mislim i na Mihalkova) kasapili i pravili rimejkove kako bi na konto te filmčine probili sebe i zgrnuli lovu. Osim ovog originala, sve ostalo su bačene pare na snimanje rimejka i gubljenje vremena gledalaca.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7726 : 30.11.2013. 10:56:42 »
^
Što se "12 Angry Men" tiče, slažem se, fantastičan film. Za verziju Mihalkova sam čuo samo pozitivne komenatare, pa planiram i to da pogledam. Ti si gledala i nije ti se svideo ili si inače protiv toga da se snima rimejk nekog klasika kao što je ovaj?

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7727 : 30.11.2013. 13:28:58 »
Dobri su u ovom trešu, ali mislio sam općenito. Nije baš Danćo za neke kompleksne dijaloge, on uglavnom reži :). A ni Miki mi nije bio nešto estetski kvalitetan.
+1

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7728 : 30.11.2013. 13:31:49 »
U Srbiji je nedavno bila kampanja o jednoj firmi koja proizvodi mlečne proizvode, pa su se neke poznate ličnosti slikale i svuda su bili neki bilbordi sa sloganom "I ja pijem mleko"... pa sam onda naletela na jedan tweet "I ja pijem mleko! A ako mi još platite rećiću i da jedem pikavce, ližem imalin i šmrčem azbest". E, tako i (plaćeni) kritičari - ne samo zvanični, nego i ovi po blogovima itd., mogu da daju pozitivnu kritiku na rusku verziju, a prosečan gledalac eventualno ako nije gledao original.

Jesam protiv snimanja rimejka, ali to je ovde zadnja stavka. Šta mi konkretno najviše smeta: Mihalkov je zapravo imao jedan dobar film i to je "Varljivo sunce". Onda je valjda skontao da je svu svoju originalnost iscrpeo u tom jednom (ali sjajnom) filmu, pa je krenuo da snima nastavke pod nekakvim izgovorom da je čekao da glumci prirodno ostare, bla bla... kad sam videla da su svi likovi koji su na kraju prvog dela navodno umrli na neki čudan način povaskrsavali za potrebe snimanja nastavaka smučilo mi se.

Dalje, njegovo "remek delo" Sibirski berberin. Odbaci skupe 'aljine i scenografiju koji koštaju više nego ukupan BDP jedno 6-7 državica nastalih raspadom SSSR-a i dobićeš ljubić B produkcije čiji sinopsis za 15 minuta može da smisli bilo koji član ovog foruma.

I na kraju taj nesretni "12" koji je ne samo pokazatelj koliko je ostao bez ideja, nego i suptilna propaganda. Pored svega što imaš u 12 angry man ubačen je etnički momenat
Spoiler for Hiden:
spor se vodi protiv nekog Čečena kog su valjda odgajali Rusi
koji vrlo suptilno treba da auditorijumu usadi u glavu da su sve secesionističke grupe (bar one koje ugrožavaju Ruse) psihopate rođene sa nožekanjama u zubima i da ih treba potamaniti. Naravno da kraj filma nije takav, ali onome ko pažljivije gleda i razmišlja jasno je da je "težnja za pomirenjem" čista inverzija. Nekim scenama je to upravo i cilj, al' dobro, nismo Rusi pa bar nas ne dotiče ;D i možemo da gledamo film i da zanemarimo to u kojoj meri je zapravo cilj politička propaganda, a ne umetnost.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7729 : 30.11.2013. 16:44:31 »
Retko obraćam pažnju na filmske kritičare, verovatno sam na nekim forumima naišao na preporuke (mada i to uzimam sa rezervom). Pogledaću svakako, bez velikih očekivanja  :)
Nisam upoznat sa dotičnim režiserom, ni sa ruskim filmom uopšte. "Vozvrashchenie" mi se npr. baš svideo, planiram da overim Balabanova i Tarkovskog, kada budem u pravom raspoloženju, ali ne znam odakle bih krenuo sa ovim drugim, ako je neko upoznat, može preporuka za neki "lakši" za početak  :)

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7730 : 30.11.2013. 19:31:36 »
U Srbiji je nedavno bila kampanja o jednoj firmi koja proizvodi mlečne proizvode, pa su se neke poznate ličnosti slikale i svuda su bili neki bilbordi sa sloganom "I ja pijem mleko"... pa sam onda naletela na jedan tweet "I ja pijem mleko! A ako mi još platite rećiću i da jedem pikavce, ližem imalin i šmrčem azbest". E, tako i (plaćeni) kritičari - ne samo zvanični, nego i ovi po blogovima itd., mogu da daju pozitivnu kritiku na rusku verziju, a prosečan gledalac eventualno ako nije gledao original.

Jesam protiv snimanja rimejka, ali to je ovde zadnja stavka. Šta mi konkretno najviše smeta: Mihalkov je zapravo imao jedan dobar film i to je "Varljivo sunce". Onda je valjda skontao da je svu svoju originalnost iscrpeo u tom jednom (ali sjajnom) filmu, pa je krenuo da snima nastavke pod nekakvim izgovorom da je čekao da glumci prirodno ostare, bla bla... kad sam videla da su svi likovi koji su na kraju prvog dela navodno umrli na neki čudan način povaskrsavali za potrebe snimanja nastavaka smučilo mi se.

Dalje, njegovo "remek delo" Sibirski berberin. Odbaci skupe 'aljine i scenografiju koji koštaju više nego ukupan BDP jedno 6-7 državica nastalih raspadom SSSR-a i dobićeš ljubić B produkcije čiji sinopsis za 15 minuta može da smisli bilo koji član ovog foruma.

I na kraju taj nesretni "12" koji je ne samo pokazatelj koliko je ostao bez ideja, nego i suptilna propaganda. Pored svega što imaš u 12 angry man ubačen je etnički momenat
Spoiler for Hiden:
spor se vodi protiv nekog Čečena kog su valjda odgajali Rusi
koji vrlo suptilno treba da auditorijumu usadi u glavu da su sve secesionističke grupe (bar one koje ugrožavaju Ruse) psihopate rođene sa nožekanjama u zubima i da ih treba potamaniti. Naravno da kraj filma nije takav, ali onome ko pažljivije gleda i razmišlja jasno je da je "težnja za pomirenjem" čista inverzija. Nekim scenama je to upravo i cilj, al' dobro, nismo Rusi pa bar nas ne dotiče ;D i možemo da gledamo film i da zanemarimo to u kojoj meri je zapravo cilj politička propaganda, a ne umetnost.
Nemam nista protiv toga sto su ocrnili Cecene , mada nemam nista ni protiv Cecena. Svaki film koji sam pogledao u svom zivotu (a pogledao sam ih poprilicno) je izrazito prozet nekom vrstom propagande (neki sa manje , neki sa vise suptilnosti) , tako da ne vidim razlog zasto  bi se Rusi razlikovali. Nisam gledao Mikhalkov 12 , pa ne mogu ulaziti u analizu. A sto se tice 12 Angry Men i dalje smatram da je film vrlodobar , ali ne i odlican kako sam ocekivao. Ima nekih revolucionarnih stvari u filmu , plus sva kritika , ali meni jednostavno to nije to. Ocekivao sam da cu da ga gledam otvorenih usta , kao kad sam gledao Citizen Kane-a.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7731 : 30.11.2013. 22:34:11 »
...Jesam protiv snimanja rimejka...
Skroz da izvučem iz konteksta. Iako na žalost, nije čest slučaj, rimejk, nekad može biti dobra opcija, na primer, kada je tehnologija napredovala i neke stvari mogu mnogo kvalitetnije da se prikažu publici.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7732 : 30.11.2013. 22:51:59 »
Ima takođe i dosta filmova gdje je rimejk bolji nego original. Dešava se rijetko ali se ipak dešava.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7733 : 01.12.2013. 00:42:13 »
Cakana je sve lijepo napisala o remakeu 12 gnjevnih ljudi. Samo što je Mikhalkov imao dva dobra filma  :P Urga mi je čak i bolji od Varljivog Sunca.

Remakeovi u većini slučajeva jednostavno nisu potrebni. Znamo zbog čega se snimaju, sigurno ne zbog toga što su originalni loši filmovi, a nisu već se uglavnom radi o visoko kvalitetnim filmovima. Kada dođe dan da se rade remakeovi loših filmova, onda ću se složiti da su u neku ruku potrebni iako bih i tada smatrao kako je film kada se jednom snimi - da ga treba ostaviti bilo da se radi o lošem ili dobrom filmu.

Retko obraćam pažnju na filmske kritičare, verovatno sam na nekim forumima naišao na preporuke (mada i to uzimam sa rezervom). Pogledaću svakako, bez velikih očekivanja  :)
Nisam upoznat sa dotičnim režiserom, ni sa ruskim filmom uopšte. "Vozvrashchenie" mi se npr. baš svideo, planiram da overim Balabanova i Tarkovskog, kada budem u pravom raspoloženju, ali ne znam odakle bih krenuo sa ovim drugim, ako je neko upoznat, može preporuka za neki "lakši" za početak  :)
Nema lakšeg ni pod navodnicima. Ali sigurno ima onih koje ti je lakše pratiti u smislu brzine/jednostavne radnje, ali lagani nisu jer se svaki bavi teškim temama.

Stalker , Solyaris i Andrey Rublev obavezno ostavljaš za kraj. Tri njegova najsporija filma. Prva dva su ti vizualna poslastica u kojima nećeš moći uživati ako prvo ne pogledaš neke njegove druge filmove. Ne bi me čudilo da odustaneš od prva dva filma jer se jednostavno radi o filmovima koje moraš gledati u određenom trenutku. Po meni je zima idealno godišnje doba za ta dva filma. Ne smiješ biti niti malo umoran zato je najbolje pogledati rano ujutro. Probudiš se oko 7, 8 i pogledaš. Ozbiljan sam  ;D

Inače, pokušajte bilo koji film pogledati rano ujutro. Osjetit ćete ono nešto kad ga pogledate i taj osjećaj ćete imati čitavi dan. Skužit ćeš na što sam mislio.

  Ivan's Childhood je film s kojim trebaš započeti. To je prvi film koji sam ja pogledao od njega i ujedno mi je to njegov najdraži film. Najbolji mi je Stalker jer to smatram njegovim najkompletnijim filmom.

Bergman je rekao za Ivanovo Detstvo "My discovery of Tarkovsky's first film was like a miracle. Suddenly, I found myself standing at the door of a room the keys of which had, until then, never been given to me. It was a room I had always wanted to enter and where he was moving freely and fully at ease."

Isti dojam je bio i kod mene. Snažan film i posebno obrati pažnju na snove jer ćeš kasnije u filmu otkriti na što se oni odnose.
 
Onda   Zerkalo koji je njegov najosobniji film. Nešto kao Bergmanov   Smultronstället

Što se tiče Balabanova, samo Brat "serijal". Ostalo mi nikad nije sjelo.

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7734 : 01.12.2013. 11:27:45 »

Svaki film koji sam pogledao u svom zivotu (a pogledao sam ih poprilicno) je izrazito prozet nekom vrstom propagande (neki sa manje , neki sa vise suptilnosti)
U krajnjoj liniji i nauka (tj. one nauke koje se bave tom tematikom) govori u prilog tome da su film i televizija jedno od najmoćnijih sredstava propagande :) a ovde, kod ruske verzije 12 me je debelo iznerviralo nešto (što nije namenjeno neruskoj publici, ali je meni itekako upalo u oči), ali ću previše otići u off ako krenem da objašnjavam koja scena, zašto mislim da je ubačena, koja se poruka tu krije (Rusima) i sl.

Što se tiče ostalog - dajte jedan dobar film (izbegavajte horore, SF, fantasy i sl. jer te žanrove ne volim i slabo gledam, mada i ono što sam gledala od starijih filmova ima sasvim pristojne efekte i nije im potreban rimejk) kome je potreban rimejk ili gde je napravljen rimejk i da je bolji od originala. Kakvu toplu vodu može da "izmisli" autor rimejka npr. pomenutog Građanina Kejna i da taj rimejk bude bolji od originala sa bilo kog aspekta?

@Dersy, ako ćeš da gledaš Tarkovskog, kreni od Ivanovog detinjstva, lakše će ti biti da "svariš" ostalo. Nemam pojma kakve filmove preferiraš, ali Tarkovski je "težak", Molder je sve lepo elaborirao ;D ako ti se svideo "Brat" i voliš takve filmove, Tarkovski će ti verovatno biti gubljenje vremena i smor.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7735 : 01.12.2013. 12:02:23 »
Ako mu je Tarkovski pretežak, može uvek preći na ostvarenja Tartakovskog. >:dj
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7736 : 01.12.2013. 13:48:39 »
@Mulder hvala na detaljnom odgovoru, pogledaću Ivan's Childhood uskoro.
ako ti se svideo "Brat" i voliš takve filmove, Tarkovski će ti verovatno biti gubljenje vremena i smor.

Nisam ga gledao još, a ne ograničavam se posebnom tematikom ili žanrom, gledam šta stignem  :) . Strpljiv sam, ako ne uspem da svarim njegove filmove, uvek mogu da pokušam ponovo kroz par godina.

Offline DreamOn

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 79
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7737 : 01.12.2013. 16:54:01 »


Vrlo dobar, 4/5  :) Inače, Sony entertainement već otkupio prava za snimanje Američke verzije. Nisam ni sumnjao  ;)

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7738 : 01.12.2013. 17:33:41 »
The Eiger Sanction (1975)

Odličan triler. Clint prosipa neke fore iz Prljavog Harryja. Dobre su i scene iz zraka, kada snimaju krajolik. Isto jebene scene kad se penju na planinu, pošto se ja bojim visine.

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Eiger_Sanction_(film)



Usput, neki dan sam odustao od ruskog filma Metro (2013) i iranskog Turtles Can Fly (2004). Bili su mi dosta dosadni ispočetka. Ruski mi je bio nekako aljkavo snimljen a u iranskom su mi išla na živce nekvalitetni dječji glumci. Ako je netko izdržao do kraja, neka javi valja li to išta, da opet skinem.
Mrzim lopatare i limune

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7739 : 01.12.2013. 18:51:30 »
2 guns - Meni OK film, zanimljiv, pomalo smijesan, sve u svemu simpatican. Denzel i Mark su super ekipa.
8/10

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Tags: