Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380220 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7680 : 24.11.2013. 01:51:36 »
Ja kad zacrtam neki flim da gledam on moze biti najgluplji (laskava titula)  ja cu ga odgledati. ;)
Tako da nije do tebe :P

Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2


Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7681 : 24.11.2013. 02:24:26 »
The Internship

Njaaaa... Predvidivo i tupavo, sa par komicnih situacija (ne vise od 3-4).

5/10

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7682 : 24.11.2013. 10:32:07 »
Ja kad zacrtam neki flim da gledam on moze biti najgluplji (laskava titula)  ja cu ga odgledati. ;)
Tako da nije do tebe :P

Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

Da se nadovežem na ovo: svaki blockbuster bude ovde maksimalno popljuvan, nema veze ko i kako glumi i kakva je režija, a što su bolji efekti, pljuvačina je veća, onda uvek ide priča u stilu: slaba priča, sve zamaskirano efektima, bla, bla... Pozitivni komentari idu uglavnom samo za filmove van engleskog govornog područja, art filmove, nezavisne i sve što nije komercijala. Na 257 strana ove teme nijedan takav film nije dobio negativnu kritiku. Ne volite blockbustere, ali ne možete da ih ne pogledate i dotrčite ovde da pljunete, pa što ste toliki mazohisti  ;D

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7683 : 24.11.2013. 11:02:22 »
Ih bre, Pakleni, što si nakraj srca, pa nije Elizijum uopšte loš film, ne znam što ga kritikuju ostali forumaši. Ja mislim da je najozbiljniji ovogodišnji kandidat za prestižnu nagradu Zlatno govno ili šta se već dodeljuje za film koji opravdava ime nagrade. Mislim da je Metu Dejmonu bilo bolje da je snimio Bornovo nasleđe nego ovaj film.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7684 : 24.11.2013. 11:08:05 »
Ja kad zacrtam neki flim da gledam on moze biti najgluplji (laskava titula)  ja cu ga odgledati. ;)
Tako da nije do tebe :P

Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

Da se nadovežem na ovo: svaki blockbuster bude ovde maksimalno popljuvan, nema veze ko i kako glumi i kakva je režija, a što su bolji efekti, pljuvačina je veća, onda uvek ide priča u stilu: slaba priča, sve zamaskirano efektima, bla, bla... Pozitivni komentari idu uglavnom samo za filmove van engleskog govornog područja, art filmove, nezavisne i sve što nije komercijala. Na 257 strana ove teme nijedan takav film nije dobio negativnu kritiku. Ne volite blockbustere, ali ne možete da ih ne pogledate i dotrčite ovde da pljunete, pa što ste toliki mazohisti  ;D

Ja bas dajem dobre ocjene blokbasterima koji mi se svide. Cak nemam problem dati visoku ocijenu i nekoj komediji sto je ovdje jako rijetko , a filmove van americke produkcije , a kamo li engleskog govornog podrucja jakoooooooooo rijetko gledam  bleh bleh
Tako su otjerali onog jadnog aux-a. Lik voli akcije i nove filmove i kad pogleda neki film , a koji je rimejk , odmah navale da je to sranje i da pogleda original. Meni je npr. jako glupa ona floskula kako se samo filmovi dijele na stare i nove , a knjige , slike idr, ne. Postujem , pravi film je pravi bezobzira kad je snimljen. Ali majku mu kako nije lakse i ljepse gledati nesto u ful hd-u sa lijepom slikom i zvukovima , dobrim efektima , nego sa kartonskim kucama i cudovistima. A dozivljaj slike i knjige je isti kad god ona bila naslikana/napisana (mislim na culni) , tako da su ova poredjenja u najmanju ruku neumjesna.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7685 : 24.11.2013. 11:26:26 »
Mudro zboriš, Dorate. Ja delim svu umetnost, bio to film, bila to knjiga, nebitno šta, — isključivo na dobru u lošu, nebitno kad je snimljen, napisana, šta god, i trudim se da se držim prve kategorije. Uostalom, ova tema služi da se iznose lična mišljenja, a da li će neko poslušati nečiju preporuku — to je na samom pojedincu. Znamo recimo da kad Šćepo nešto preporuči, to treba zaobići u najširem luku, a znamo i čije preporuke da sledimo; neke okvirne smernice postoje, no ničije stanovište nije obavezujuće. ;D
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7686 : 24.11.2013. 11:48:48 »
Ovo sro je heller rekao, ja moram reci da tih problema nemam. Ima dosta blokbastera unazasd 3 godine koji su mi se svidjeli. Ali zar stvarno mozes reci da je ovo kvalitetan film?  Ajde sto je radnja prezvakana jedno X puta, za ovakvu vrstu filma treba sto vise borbi da dodju pare sto bolje do izrazaja, ovdje ni toga nema, tacnije ima, 2 (2 pisljive borbe za film od 1 sat i 49 min, ma molim te). Istina da ima ponekad u pretjerivanju, kao sto sam i rekao za precijenjenju seriju Most. Ali sto se tice ovog filma, svaka rijwc je na mjestu. Pa cak mi se vise svidiio R.I.P.D koji je takodje debilana, ali je barem zabavan.

Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2


Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7687 : 24.11.2013. 11:50:29 »
Parker

Glumi Jason Statham. Toliko o kvaliteti filma... ;D

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7688 : 24.11.2013. 12:05:22 »
Okle toliko slobodnog vremena? Da ti nije dozvolila you-know-who?  bleh

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7689 : 24.11.2013. 12:09:52 »
Zaslužio sam, bio sam dobar u zadnje vrijeme. :om:

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7690 : 24.11.2013. 12:28:22 »
Moj post gore se nije odnosio na Elysium, nego na ljude kojima ništa ne valja, a non-stop gledaju takve stvari  :)

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7691 : 24.11.2013. 13:26:24 »


Vizontele (2001)

Prvo da se zahvalim drugu članu sipa na prevodu. Super je filmić.. samo nas je kraj filma "sasekao" kao mačem.
iShare, noProfit


Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7692 : 24.11.2013. 13:28:06 »
Percy Jackson 2
Percy Jacskon: Sea of Monsters - za mene bezveze film. Prvi dio mi je bio puno bolji, baš puno. Ovaj mi je nekako "navrat nanos". Iako sam veliki ljubitelj mitologije, nisam se baš našao ovdje.
Još su ostavili kraj za nastavak..
4/10

Parker
Parker - za razliku od Kinga, ja volim filmove Jason Stathama, tako da mi se i ovaj u priliku svidio. Ono, zanimljiv film. Radnja već viđena, ali Jason je kralj.  smileyNO1
7/10

Poirot
Agatha Christie's Poirot: Elephants Can Remember - odlična ekranizacija, vrhunska gluma. David Suchet je genijalan. Još je bolje gledati nakon što pročitaš knjigu.
Najdraži detektivi: Sherlock Holmes i Hercule Poirot -  :naklon:
10/10

« Zadnja izmjena: 24.11.2013. 13:38:58 shunja »
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7693 : 24.11.2013. 13:39:48 »
Una pura formalità

Olujna noć, pucanj, covek trci kroz sumu izgubljen i završava u policijskoj stanici. Zbog sumnje da je umešan u zločin koji se dogodio te noći ostaje zadržan na ispitivanju. Odlicni dijalozi i atmosfera, klupko se polako odmotava kako se film bliži kraju.

Polanski i Depardieu sjajni u glavnim ulogama, najbolji film koji sam gledao u poslednje vreme.
Ko hoce detaljnije utiske o filmu neka pazi na spojlere, to bi sigurno smanjilo užitak gledanja, ja sam ih srećom izbegao  :)

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7694 : 24.11.2013. 14:03:22 »


7/10

Za današnje standarde ništa posebno, jedino atmosfera u filmu je nešto posebno.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7695 : 24.11.2013. 14:32:41 »
Parker
Parker - za razliku od Kinga, ja volim filmove Jason Stathama, tako da mi se i ovaj u priliku svidio. Ono, zanimljiv film. Radnja već viđena, ali Jason je kralj.  smileyNO1
7/10

Nemam ja ništa protiv Jasona, tip proizvodi uglavnom pristojan trash. Ima i ovaj film neke neprocjenjive dijelove. Konkretno, ono njegovo hablanje južnjačkim naglaskom i izigravanje Teksašana rođenog u Ekvadoru. Nenadjebivo... rofl

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7696 : 24.11.2013. 15:18:59 »


7/10

Za današnje standarde ništa posebno, jedino atmosfera u filmu je nešto posebno.

Lazo za današnje standarde ovo je 100/10...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7697 : 24.11.2013. 15:51:27 »
Moj post gore se nije odnosio na Elysium, nego na ljude kojima ništa ne valja, a non-stop gledaju takve stvari  :)
Eto, ponovo se vraćamo na prežvakanu temu. Zašto je to toliko teško shvatiti? Pogotovo kod filmova, kako ću ja znati dal' mi se viđa film ili ne ako ga ne odgledam? Sam si rekao da su blokbasteri najgledaniji i najkritikovaniji, avaj, zašto ne bi neko odgledao takav film?

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7698 : 24.11.2013. 15:52:21 »


7/10

Za današnje standarde ništa posebno, jedino atmosfera u filmu je nešto posebno.

Lazo za današnje standarde ovo je 100/10...

šta znam, za mene su efekti cool  ;D ;D ;D

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7699 : 24.11.2013. 20:14:54 »
The Last Days on Mars

Tuga i žalost. Izgleda kao neki horor B produkcije. thumb-down


Contagion

Gledljivo, ali ništa posebno. Ima Soderbergh puno kvalitetnijih filmova od ovog.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7700 : 24.11.2013. 21:44:51 »
Ja kad zacrtam neki flim da gledam on moze biti najgluplji (laskava titula)  ja cu ga odgledati. ;)
Tako da nije do tebe :P

Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

Da se nadovežem na ovo: svaki blockbuster bude ovde maksimalno popljuvan, nema veze ko i kako glumi i kakva je režija, a što su bolji efekti, pljuvačina je veća, onda uvek ide priča u stilu: slaba priča, sve zamaskirano efektima, bla, bla... Pozitivni komentari idu uglavnom samo za filmove van engleskog govornog područja, art filmove, nezavisne i sve što nije komercijala. Na 257 strana ove teme nijedan takav film nije dobio negativnu kritiku. Ne volite blockbustere, ali ne možete da ih ne pogledate i dotrčite ovde da pljunete, pa što ste toliki mazohisti  ;D
Nije istina. Ima dobrih blockbustera u zadnjih 5, 6 godina. Distrikt 9, Up, Skyfall, The Hangover...

Što je više efeketa, to je gore. Samo treba pogledat novog Supermana gdje ne znaš ko pije, a ko plaća. Sve više i više efeketa stavljaju, a nepotrebno je toliko. Prije su blockbusteri imali pravu priču s kojom si se mogao povezati, a danas je toga sve manje. A onaj koji misli da u blockbusterima moraju biti smo efekti, neka malo ponove gradivo i iznenadit će se koji su sve filmovi blockbusteri. Današnji klinci misle kako su blockbusteri samo oni s efektima. Dajte molim vas pogledajte kako su prije izgledali.

Možda malo pomognem. The Godfather, The Graduate, The Sting, American Graffiti, Rocky...

Jel ste uopće znali da je Kum bio blockbuster i ovi ostali? Bilo je i tada blockbustera s efektima. Pa možemo onda spomenut najutjecajniji svih vremena, Jaws. Ili Indianu Jonesa. Pa Back to the Future. Sad pogledajte kakva je to kompleksna i pametna napisana priča u BTTF u usporedbi sa današnjim. Dakle, ima danas dobrih, ali veći je problem što nekom smeta drugačije mišljenje ako se kritiziraju današnji blockbusteri. Što vam točno smeta? Ne bi vam trebalo smetati jer se upravo radi samo o drugačijem mišljenju, ali svatko ima svoje razloge.

Ja bome imam temelja u Kumovima, Diplomcu ili Raljama, Indiani. Jako volim i cijenim blockbustere, ali isto tako i ostale vrste filmova. Kum je art i blockbuster u jednom. Savršeno!

Isto tako, nije istina da se na 257 stranica niti jedan film nije dobio negativnu kritiku, a da je nekakav art ili nezasivan. Bilo je puta kad sam i ja popljuvao takve filmove jer previše zaseru s umjetnošću ili otiđu u nekom drugom pravcu.

I opet se vraćamo na ono što vam točno smeta? Smeta vam to što netko kritizira blockbustere  ti_si_Bog drugačije mišljenje nikome ne treba smetati ako taj ima temelja za svoje tvrdnje i točka. Tako je i na serijama, tako je i ovdje.

Inače, Distrikt 9 pogledajte ako niste. I to obavezno prije Elysiuma.

Lazo za današnje standarde ovo je 100/10...

Psiho je jedan od najvećih horora ikad snimljenih i bez njega moderni horori bi došlo desetljeće kasnije. Ali potšujem lazino mišljenje i ne tražim da mi objasni što mu se nije svidjelo jer ionako to neće promijeniti njegovo mišljenje.

Ali volio bih da pročita ovo http://www.slobodnadalmacija.hr/Kultura/tabid/81/articleType/ArticleView/articleId/106926/Default.aspx

Inače, teško se prebacivati na crno bijele filmove samo tako. Treba si uzet neki lakši i onda se udariš sa Psihom. Baš se u Psihu vidi ona najsavršenija režija, kadrovi, scenarij, gluma... To je ono što starije filmove čine kompletnima.

Sad nevezano za raspravu. Al najjači su oni kaj seru po malo težim filmovima samo da bi srali jer ne žele biti etiketirani kao oni koji gledaju takve filmove, a pritom ne shvaćajući da takvi gledaju sve vrste filmova. Nikom ne bi trebalo predsavljat problem to prebacivanje s jedne vrste filma na drugi. Film je umjetnost i uvijek je bila i uvijek će biti. Još su mi jači oni koji misle da se može samo uživati u nekim kvazi zabavnim filmovima. Ne, upravo se najviše može uživati u takvim težim filmovima kada svršavaš na pametnu priču/scenarij, režiju, glumci daju sve od sebe. Kad vidiš taj entuzijazam kod redatelja/glumaca, znaš da gledaš nešto u čemu uživaš. Smiješak ti je na licu jer voliš film kakav god bio.

Zato ljudi, uživajte, a ne generalizirajte o nečemu. Istražite prvo. Ima toliko filmskih pravaca u kojem se svako od vas može naći. Pa zašto ne eksperimentirati. Film to traži od nas i ako mi to potražimo, naći ćemo.
« Zadnja izmjena: 24.11.2013. 21:48:41 Mulder »

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7701 : 24.11.2013. 22:47:23 »
Danas blockbuster i blockbuster pre 20 godina.. ne može se porediti. Jer sad stoji armija proizvoda koja mora da se proda uz taj film, pepsi, kola, kokice, snickers, mars, hot-dog i koje kakve razne kuhinje koje ulaze uz karte, 3d/XYd čudima, plazme/LCD/smart čuda uz 3d od 100' na koje kakvim izdanjima BR u motherfucker rezoluciji.. pre toga nije bilo, a čovek je od majmuna postao, sve mu je interesantno, samo nek sija, nek svira, nek je bučno, nek je kao u NBA shoot and run.. to ga kupuje, zato takvi filmovi, jeste to lepo gledati na pladži nekoj u motherfucker izdanju, ali ja ih prvi ne volim, ne gledam, nekad kad sam baš u fazi otpadanja od života bude na HBO pa otpadnem uz njega.. inače da vučem sa mreže, prestao sam.. to su filmovi sa ciljanom grupom, široke narodne mase.. koji trebaju da prodaju sebe i još masu stvari iza sebe, nema kvaliteta, tog koji je bio ranijih godina u blockbusterima.. moje mišljenje, ne pljujem već samo iznosim..
iShare, noProfit


Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7702 : 24.11.2013. 23:18:12 »


2Guns
Idealno što se mene tiče. Naravno ne pričam o kvalitetu filma ili tako nešto, već ono što sad u ovo doba tražim od filma, 2 odlična glumca se sprdaju, jedna riba, pucnjava... Odlično.

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7703 : 25.11.2013. 01:53:44 »
Elysium
Odgledah ga i ja.
Koji tresh.
Ali ona sklopocija na njemu hahaha

4/10

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7704 : 25.11.2013. 09:10:42 »
The Heat



5/10

Ni sam ne znam sta sam odgledao. Bas je los film. Jedino pozitivno je Melissa McCarthy , koja je odvalila oskarovku.

Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7705 : 25.11.2013. 13:31:33 »
2 guns - 8.5/10 iznimno zabavan film
elysium - nategnutih 7/10 debelo precijenjen film
prisoners - 9/10 filmčina
getaway - 0/10 jedan od najgorih filmova pogledan u zadnje vrijeme
cvjetni trg - 7/10 prijatno iznenađenje

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7706 : 25.11.2013. 14:26:44 »
Eraserhead



U jebo te...
Spoiler for Hiden:
nista nisam skontao...  :-[

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7707 : 25.11.2013. 14:37:55 »
Konačno stigloh da kompletiram X-Mene (ove što su izašle do sada).

X-Men (2000) - Dosta mlak početak, mada to se i očekivalo, upoznavanje sa likovima itd. Rouge mi je jako loše odrađen lik. Nekim mutantima ne daju da se istaknu onoliko koliko stvarno vrijede, npr. Storm, prejake moće a ispada da skoro svako može da je pojede za doručak. Kraj takođe mlak, ali uvod za dobru priču.
Magneto vadi situaciju, odličan villain. Moj favorit od sporednih mutanata je Sabretooth.

X2 (2003) - Iako sam imao očekivanja da će drugi dio biti dosta bolji, ipak je ostao dosledan prvom, i takođe dosta forsiranja nekih čudnih stvari koje se meni nisu ni malo svidjele. Radnja se vrti oko Wolverina,
i njegovog "nastajanja". Dobro, mogu reći da je kraj dosta dobar bio, u ondosu na prvi dio, ali generalno gledano skoro pa dva ista filma (po kvalitetu). Favorit - Nightcrawler.

X-Men: The Last Stand (2006) - Ovdje se vidi promjena režisera, a i meni se ovaj dio jako svidio, možda i najbolji od svih. Dosta nabijen emocijama, i odličnim scenama, Wolverine i Phoenix. Nju nisam ni pominjao dok nije prešla na "mračnu stranu", a to je zbog ovog dijela upravo, po meni najjači mutant. Scena sa mostom odlična! Favorit - Multiple Man.

X-Men Origins: Wolverine (2009) - Ovoo je svakako najlošji dio do sada, iako sama priča nije loša, gledajući film konstantno sam mislio da nešto fali, da postoji neka rupa u cijelom filmu. Iskreno, ne sviđa mi se previše forsiranje Wolverina (iako je to logično, s obizorm da je glavni lik). Ovaj film po meni nosi Sabretooth, odlično odrađena ta veza između njega i Wolverina. Favorit - Sabretooth.

X-Men: First Class (2011) - Ovaj dio nije dobar koliko bitan za predstojeću radnju. Bitan jer se tačno vidi gdje je nastao raskol između X-a i Magnetoa. Ko zazuima koju stranu itd. Upoznavanje sa životom svih likova. Ona glavna tema filma, manje-više dobra. Favorit - Azazel i Beast.

The Wolverine (2013) - E sad, ovaj film sam za sebe je zanimljiv, ali za glavnu priču ama baš nikakavog efekta sem zadnih 2-3 min gdje ima ogromni twist  te sam se ponadao da ću vidjet Phoenix, ali ipak ništa od toga. Favorit - Kenuichio Harada.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7708 : 25.11.2013. 15:54:53 »


Pacific Rim
Aj kao da odgledam, glume Idris i mali motociklista, interesantna kombinacija, rekoh, svaka čast za kasting. Onda na pola filma još dva oduševljenja, dodatak iz SOA plus legendarni Čarli Dej. Kad sam njega video film je već postao odličan bez ozbira na sve. Film... Kombinacija Moćnih rendžera, odnosno kraja svake epizode i Deep Impacta. Ništa vau, ali držao mi je pažnju s obzirom da sam laik za ovakve tematike.

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7709 : 25.11.2013. 19:24:09 »
Pacific Rim - s obzirom na ovako ogromno glupo temu ( ogromni roboti se bore protiv ogromnih "dinosaura" ) uradili su dobar film.
Nista spektakularno, nista posebno.
6/10

Elysium - nista posebmo, film me nije nicim dojmio. Ocekivao sam bolju borbu između glavnog negativca i M. Damona.
6/10
Sent from my HTC One V using Tapatalk 2
« Zadnja izmjena: 25.11.2013. 19:26:53 shunja »
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Tags: