Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380278 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7530 : 26.08.2013. 14:07:48 »
ma, Collateral sam baš morao gledati, inače ne bih.

ove što si nabrojao nisam i neću gledati jer me takve priče uopće ne zanimaju (ako nije neki SF), osim Mohikanca. ne gledam ni takve serije...

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7531 : 26.08.2013. 20:26:15 »


Mesec. Još jednom se potvrdilo moje nepisano pravilo da je svaki film ispod 100 minuta trajanja — sranje. Ovo ne zaslužuje više od 2/10 i to jedino zbog dobre produkcije, inače bi otišlo u minus. Ne znam šta ljudi vide u ovom „ostvarenju“ pa zavređuje visoku ocenu. :facepalm Film je spor, dosadan, predvidljiv, gluma očajna, scenario proziran. Nekoliko puta su mi se sklopile oči ali sam se prisilio da odgledam do kraja, jer mišljah da je možda završnica ubedljiva, no prevario sam se, kako je ona — najveće razočarenje.

Spoiler for Hiden:
Imaš potpuno automatizovane, robotizovane skalamerije koje sakupljaju i obrađuju čisto gorivo s mesečeve površine, a onda uposliš nekog kloniranog trapađoza u poluraspadnom stanju roka trajanja od tri godine da se vozika tamo i nazad kako bi pokupio kanistere s gorivom i poslao ih na Zemlju. Stvarno? Još gospodin skine kacigu nakon što uđe u kabinu, jer je kiseonika na Mesecu u izobilju. Samo prdneš i udahneš punim plućima. Dakle, nećeš osmisliti dostavnu traku ili uposliti robota za isporuku i pošiljanje tog goriva koji može da radi 24 sata bez prestanka i kome ne trebaju nikakvi resursi za život sem trunke tog goriva koje si već napabirčio, te nadzirati ceo proizvodni proces sa Zemlje, što ionako radiš i što bi bilo daleko isplatljivije i promišljenije? Zaboga, niko nije čuo za besposadne svemirske brodove upravljane sa Zemlje koji idu u izviđanje Marsa npr., to je nečuveno. I najbolje od svega je što u glavnoj stanici imaš — veštačku inteligenciju koja, opet, očito nije sposobna da preuzme to gorivo i pošalje ga na Zemlju, već je „jedino“ dorasla trabunjanju, šišanju, češljanju i pravljenju društva nesposobnjakovićima.

Ali vrhunac je ipak svršetak filma, gde Zemljani navodno treba da se sablazne zbog neetičkog poslovanja ove kompanije, pa ta udarna vest tobože potresa ceo svet. Da, kao i svaka druga vest: posle mesečak dana sve se zaboravi. Uostalom, ako su već u budućnosti usavršene tehnike kloniranja, onda su valjda doneseni i zakoni koji to uređuju, i to nakon duge akademske rasprave o svim aspektima i ishodima takvih delatnosti, pa bi slična vest možda bila samo povod da se kompanija kazni i odgovorni oteraju u zatvor, jer bi ljudi već uveliko bili svesni da se takvo što radi (kao što smo svesni da sve više zemalja poseduje nuklearno oružje, pa se ne zgranjujemo kada čujemo da je još neko napravio atomsku bombu), tako da niko ne bi bio uistinu zaprepašćen, i onda se glavna premisa filma ruši kao kula od karata.

Ili je možda poruka filma da je veštačka inteligencija evoluirala i prevazišla ljudsku, jer je dala pristupnu šifru za ometače telekomunikacionih tornjeva jednom od klonova i dozvolila im da obmanu posadu poslatu sa Zemlje da reši problem, a sve zato što je ona zapravo spoznala kako je to što se radi gore neetički ili šta već? Ovo mi se ipak čini prevelikim zalogajem za ovako tupav film, naročito zbog načina na koji je predstavljen kraj.

Da rezimiram: slobodno zaobiđite ovo smeće i nećete pogrešiti.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7532 : 27.08.2013. 00:25:46 »


Mesec. Još jednom se potvrdilo moje nepisano pravilo da je svaki film ispod 100 minuta trajanja — sranje. Ovo ne zaslužuje više od 2/10 i to jedino zbog dobre produkcije, inače bi otišlo u minus. Ne znam šta ljudi vide u ovom „ostvarenju“ pa zavređuje visoku ocenu. :facepalm Film je spor, dosadan, predvidljiv, gluma očajna, scenario proziran. Nekoliko puta su mi se sklopile oči ali sam se prisilio da odgledam do kraja, jer mišljah da je možda završnica ubedljiva, no prevario sam se, kako je ona — najveće razočarenje.

Spoiler for Hiden:
Imaš potpuno automatizovane, robotizovane skalamerije koje sakupljaju i obrađuju čisto gorivo s mesečeve površine, a onda uposliš nekog kloniranog trapađoza u poluraspadnom stanju roka trajanja od tri godine da se vozika tamo i nazad kako bi pokupio kanistere s gorivom i poslao ih na Zemlju. Stvarno? Još gospodin skine kacigu nakon što uđe u kabinu, jer je kiseonika na Mesecu u izobilju. Samo prdneš i udahneš punim plućima. Dakle, nećeš osmisliti dostavnu traku ili uposliti robota za isporuku i pošiljanje tog goriva koji može da radi 24 sata bez prestanka i kome ne trebaju nikakvi resursi za život sem trunke tog goriva koje si već napabirčio, te nadzirati ceo proizvodni proces sa Zemlje, što ionako radiš i što bi bilo daleko isplatljivije i promišljenije? Zaboga, niko nije čuo za besposadne svemirske brodove upravljane sa Zemlje koji idu u izviđanje Marsa npr., to je nečuveno. I najbolje od svega je što u glavnoj stanici imaš — veštačku inteligenciju koja, opet, očito nije sposobna da preuzme to gorivo i pošalje ga na Zemlju, već je „jedino“ dorasla trabunjanju, šišanju, češljanju i pravljenju društva nesposobnjakovićima.

Ali vrhunac je ipak svršetak filma, gde Zemljani navodno treba da se sablazne zbog neetičkog poslovanja ove kompanije, pa ta udarna vest tobože potresa ceo svet. Da, kao i svaka druga vest: posle mesečak dana sve se zaboravi. Uostalom, ako su već u budućnosti usavršene tehnike kloniranja, onda su valjda doneseni i zakoni koji to uređuju, i to nakon duge akademske rasprave o svim aspektima i ishodima takvih delatnosti, pa bi slična vest možda bila samo povod da se kompanija kazni i odgovorni oteraju u zatvor, jer bi ljudi već uveliko bili svesni da se takvo što radi (kao što smo svesni da sve više zemalja poseduje nuklearno oružje, pa se ne zgranjujemo kada čujemo da je još neko napravio atomsku bombu), tako da niko ne bi bio uistinu zaprepašćen, i onda se glavna premisa filma ruši kao kula od karata.

Ili je možda poruka filma da je veštačka inteligencija evoluirala i prevazišla ljudsku, jer je dala pristupnu šifru za ometače telekomunikacionih tornjeva jednom od klonova i dozvolila im da obmanu posadu poslatu sa Zemlje da reši problem, a sve zato što je ona zapravo spoznala kako je to što se radi gore neetički ili šta već? Ovo mi se ipak čini prevelikim zalogajem za ovako tupav film, naročito zbog načina na koji je predstavljen kraj.

Da rezimiram: slobodno zaobiđite ovo smeće i nećete pogrešiti.
Kralju za jedno 10tak dana ponovo pogledaj ovaj film, ali nemoj da budes ovoliko neraspolozen dok ga gledas i definitivno ces vise ceniti ovaj film.
Jer je ovo definitivno najbolji SF film u zadnjih 10 do 15 godina i Sem Rokvel je pokidao sa ulogom.
« Zadnja izmjena: 27.08.2013. 00:27:25 Master_Chief »

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7533 : 27.08.2013. 00:52:17 »
Slobodno napiši zašto misliš da je ovaj film remek-delo. Napiši celu analizu ako želiš, pročitaću rado i porazgovaraćemo. Ja nisam uspeo da uhvatim poentu, meni je film nepojmljiva tupavština. Bolji mi je onaj s Tomom Kruzom, zaboravih kako se zvaše. A da ga skidam ponovo i gledam, stvarno ne želim (ne sećam se da sam u skorije vreme s većim zadovoljstvom stisnuo shift + delete, to mi je bio najbolji deo filma ;D).
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7534 : 27.08.2013. 01:25:27 »
Meni je ovo jako dobar film! Gledao sam ga ranije i ostao mi bas, bas u veoma dobrom secanju. Film bi se vise uvrstio u psiholosku Sci-fi drama. U njega nije puno ulozeno i ne moze da spada u nove cgi filmove. Film je vise za ljubitelje npr 2001 Space Odyssey, Blade runner, mnoge epizode iz prvih Twilight Zone-a ... Tako da je pravo osvezenje u sci-fi zanru. Sam Rockwell je dobio veoma odlicne pohvale na glumu, a ako se dobro secam, citajuci, nisam nigde video neke kritike na glumu a i licno mi se dopada kako je odradio zivot rudara usamljenika na Mesecu.
Davno sam ga gledao tako da ne bi da ulazim u komentare oko same price. Ali meni je prica na mestu. Nikada ne trazim neku realnost u filmovima a pogotovo ne u sci-fi zanru a i bilo kakvu paralelu sa buducnoscu, koja nadolazi covecanstvu u stvarnom zivotu, uvek pozdravljam ako se zanimljivo prenese na platno. Ispratim uvod, krenem da se unosim u radnju i ostalo me ne zanima.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7535 : 27.08.2013. 01:59:18 »
I ja sam a gledao kad je izasao (kako vrijeme leti , vec ima 4 godine  :( ) tako da i ja ne mogu ici u detalje sto se tice radnje , glume itd. Samo se sjecam da je nakon kraja ostala neka gorcina i praznina u meni.
Spoiler for Hiden:
I to se odnosilo vise na neka filozofska poimanja svjesnosti , zivota , buducnosti , svrhe , nego na sam film.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7536 : 27.08.2013. 12:06:52 »
Bajaderice, sad fino sjedeneš i odgledaš Event Horizon i uživaš.  smileyNO1

Offline Rancher

  • Član plus
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7537 : 27.08.2013. 12:35:54 »
Moja preporuka je Vodeni svet. rofl

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7538 : 27.08.2013. 12:39:33 »
Hvala na preporuci, Rančere. rofl RD, gledao sam taj film odavno. :)
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7539 : 27.08.2013. 17:57:05 »
Evo uvodna spica za Moon. Taman i radnja filma bi trebalo da se odigrava negde oko 2030-2040 god.
http://deepspaceindustries.com/#

 :)

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7540 : 29.08.2013. 03:59:20 »
Fright Night



Ne mogu ga ocijeniti , jer sam ga gledao 3 dana i uz 100 prekidanja. Ne djeluje los film , ali nije ni nista posebno. Za razbibrigu , idealan.
« Zadnja izmjena: 29.08.2013. 04:02:14 dark horse »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7541 : 29.08.2013. 04:04:26 »

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7542 : 29.08.2013. 06:47:09 »
Eeeee to moram pogledati. Nisam znao da je ovo rimejk. Volim taj ugodjaj 80-tih  :o ;D ;D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7543 : 29.08.2013. 18:28:27 »
Planeta Bur (1962)



http://en.wikipedia.org/wiki/Planeta_Bur

http://www.youtube.com/watch?v=4w-_1YBPtnU

Sniman je u vrijeme prije letenje u svemir, tako da su morali biti maštoviti za planet Veneru. Efekti su malo slabiji s obzirom na američke filmove.
Titl je dosta loš, jer se prebrzo izmjenjuju rečenice i zato mi je film bio dosta konfuzan, nisam pohvatao dosta toga. Sovjetski herojski astronauti su prikazani na dosta romantičan način, kako će učiniti sve za druga, isl...
S obzirom na sve, solidan film. Preporuka za gledanje.
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7544 : 30.08.2013. 21:23:12 »
Another Earth (2011)



en.wikipedia.org/wiki/Another_Earth
www.youtube.com/watch?v=QlPfAYpnpuw

Film je pod znakovima navoda ZF. Koliko sam shvatio, ovo je art film, i to jako dobar.
Spoiler for Hiden:
Jedino mi je malo završetak ostao konfuzan: nije prikazano ono kad je ona odustala od putovanja i prepustila ga njemu, taj dio ostane nedorečen.
Preporuka za gledanje.
« Zadnja izmjena: 30.08.2013. 21:26:33 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7545 : 31.08.2013. 03:55:43 »
Olympus Has Fallen



6/10 Da je kraj filma bio u stilu pocetka i sredine , bila bi 7. Ovako mi je kraj previse zbrzan ,
Spoiler for Hiden:
a i promaklo mi je ili nisu ni objasnili otkud im 3. (predsjednikov kod).
Ko ne podnosi klasicne , americke , akcione , nabijene patriotizmom i pretjeravanjem filmove , ovo ne treba ni gledati. Meni je film bio zanimljiv. Prava akcija , koja iznenadjujuce , vecinu filma drzi paznju. A najjaca su mi 2 stereotipa u filmu
Spoiler for Hiden:
ludi general , koji uvijek napada iako svi osim njega znaju da ce akcija propasti (to obavezno ima u svakom filmu ovakve vrste. Kad vidim generale USA u ovakvim filmovima , pitam se da li je Vest Point u USA ili Azejrbedzanu i obavezno je riba/zena glavnog junaka medicinska sestra - nikada doktorica. Jbg ne mogu nabijati komplekse vecini Amera. Ali to je nije nimalo sprijecilo da nosa oko vrata stetoskop  rofl rofl rofl
i jedno pozitivno iznenadjenje
Spoiler for Hiden:
surova pogubljenja sa obe strane , a pogotovo Zerardova zabijanja noza u mozak  ;D
« Zadnja izmjena: 31.08.2013. 03:59:56 dark horse »

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7546 : 31.08.2013. 11:27:44 »
@dark horse
U Americi medicinske sestre imaju puno veće obaveze od ovih naših, pa stoga i stetoskop  ;D Gotovo da su bitnije od liječnika  :)

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7547 : 31.08.2013. 11:35:32 »
U pravu si NamelessOne. Čak imaju nešto što nama deluje smešno: Doctor of Nursing Practice, što bi u prevodu bilo doktor sestrinskih nauka.  ;D ;D ;D

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7548 : 31.08.2013. 16:52:46 »
To ima i kod nas. Ima fakultet za medicinske sestre , a nadam se da ste ironicni. Kakav stetoskop i medicinska sestra , pa ne dao bog da se nesto pacijentu desi , a sestra ga pregledala . Pa od tuzbe bi morali momentalno zatvoriti bolnicu. Naravno da ne omalovazavm tu jako vaznu profesiju , nego sam se vise osvrnuo na politiku u filmu. Radi raznih domacica... mora biti sestra , da im ne bi nabijali komplekse.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7549 : 02.09.2013. 05:01:17 »
Poltergeist



9/10

Film mog djetinjstva  ;D Jos od vremena kada sam ga 1. put gledao , najvise mi se u sjecanju urezala scena
Spoiler for Hiden:
izbacivanja TV-a iz hotelske sobe na kraju  ;D ;D ;D

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7550 : 02.09.2013. 20:58:35 »
Zanimljivo, i ja sam ga gledao sinoc.Po prvi  put.
Star je koliko i ja.Svideo mi se.Devojcica u filmu je odlična.Posle sam procitao da je tragicno zavrsila nakon par godina :(
8/10
Takodje iz iste godine ,
1982. E.T.
Divan film. Vratio me u detinjstvo
9/10

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7551 : 02.09.2013. 21:58:31 »
Scary MoVie



4/10

Slabo , slabo ...

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7552 : 02.09.2013. 22:24:47 »
Scary MoVie



4/10

Slabo , slabo ...

Ja sam prestao da ih pratim posle 3. dijela. Prvi je bio najzanimljiviji, ovo ostalo, i ne baš.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7553 : 02.09.2013. 22:44:41 »


Ce que le jour doit à la nuit aka What the Day Owes the Night (2012)

Sinoć pogledali na TV. Super film. Svakako preporuka. Možda eto ako neko hoće knjigu pre filma, nek proba. Mi slučajno naleteli na njega. Posle smo se tek info. kad nam je 2 ipo sata proletelo uz film. Obožavamo ovakve filmove. Ako neko slično ima, nek preporuči. ;)
iShare, noProfit


Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7554 : 04.09.2013. 15:11:49 »
Sad me vidiš
 ne smrdi, ali ni ne miriše. po trejleru se činio barem zabavan, usprkos blesavoj premisi, ali nije bio.
četiri glavna lika su mi izrazito aroganti i antipatični. ne može se ni usporediti s Prestižem.nema ocjene
hvala neši na prijevodu smileyNO1

Stari drek u jami
razočaran. prvo, jer je reciklaža već viđenog. drugo, jer opet podilazi novim generacijama koje zanimaju samo bombastične scene i akcija. treće, jer ima puno debilana, navodim samo dvije gluposti
Spoiler for Hiden:
kad Scotty šatlom ulazi u onaj supermoderni brod s još 10-ak letjelica i niko ga ne skuži. helou? nemaju li te letjelice senzore kojima će očitati brod uljez? nema li taj ultramegabrod senzore kojima će ga skužiti? kakvo sranje!
i kad se Spock i Kahn fajtaju na onim brodovima na kraju... pa mogo ga je Kahn samo bacit s tog broda i gotovo.
Cucumberbatch je bio solidan, previše teatralan, niš posebno, kao ni ostali. najboli lik mi je
Spoiler for Hiden:
onaj tribblić u ambulanti
5/10

hvala zokiju na prijevodu smileyNO1

zaboravih dodati ovo
Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 04.09.2013. 15:20:45 amiS »

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7555 : 04.09.2013. 15:20:40 »
World War Z 8/10
Dobar film, jedino sto mi je ''smetalo'' su one masivne scene..
Djuricko ko kapetan rofl

Pain & Gain 6,5/10

Evil Dead 4 8/10
Lepo su ukombinovali pricu, najbolja
scena je posle spice.. jedva cekam sledeci deo..

Now You See Me nekih 5/10
slicno imam kao amiS-vo misljelje..
kakav je to film kad Morgan Frimen
Spoiler for Hiden:
zavrsi u zatvoru

Star Trek 2
ocekivao mnogo vise.. ali ajde 7/10

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7556 : 05.09.2013. 02:50:49 »
Alan Ford e il gruppo TNT contro Superciuk (1988)  - Odlična adaptacija! Crtić rađen baš u duhu stripa. Jedina zamjerka su loši glasovi koji su sinkronizirali. Valjala bi ovakva serija  :pevusi:
Mrzim lopatare i limune

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7557 : 05.09.2013. 06:43:29 »
The Place Beyond the Pines



10/10

Remek djelo  clapp clapp clapp Najbolji film u zadnjih par godina.

P.S. Ovaj poster je kao na IMDb-u i tako je odbojan i odvratan , da je on jedan od najvecih razloga zasto sam jako dugo odgadjao gledanje ovog filma.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7558 : 05.09.2013. 19:07:23 »
Ovaj poster je kao za neki domaći film sniman u studijima Pinka u Šimanovcima.  rofl rofl rofl


Tipa oni filmovi Čitulja za Eskobara i slični.

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7559 : 05.09.2013. 21:18:11 »
 rofl rofl rofl
De gustibus non est disputandum.

Tags: