Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1381208 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7380 : 02.07.2013. 23:53:39 »
"Olympus Has Fallen"  8/10

Dosta akcije... pitam se sta bi bilo da se stvarno nesto ovako desi...

Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7381 : 03.07.2013. 00:04:35 »
Pandorum ( 2009)
Zanimljiv, pun akcije, drzi paznju...Jedan od boljih SF-a po meni.
Lepotice nakazice su mi "lepše" u The Descent nego u ovom filmu.
Ocena bi bila 8/10
Eto , da ja Lisac i ja nismo raspravljali , mozda ne bi ni pogledao film  ;D Drago mi je da ti se svidio  smileyNO1

Konj koji mrači je izgleda pušio neke opasne indijanske travke pa mu se ličnost malo podvojila.  rofl rofl rofl


Eto, da ti i Murder niste spamovali, nikad ne bih primetio tu čudnu vezu Descenta i Pandoruma.  ;)

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7382 : 03.07.2013. 00:11:47 »
Film sam odgledao jer volim taj žanr.Plus zbog toga sto sam video-procitao utiske koje si ti Dark napisao :D Tako da nije bilo tebe ko zna kada bi naleteo na njega i odgledao :)
A romane, memoare ,eseje, recenzije, sudsko veštačenje izmedju tebe i Murdera nisam ispratio do kraja.Nisam imao živaca :D

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7383 : 03.07.2013. 00:28:56 »
Pandorum ( 2009)
Zanimljiv, pun akcije, drzi paznju...Jedan od boljih SF-a po meni.
Lepotice nakazice su mi "lepše" u The Descent nego u ovom filmu.
Ocena bi bila 8/10
Eto , da ja Lisac i ja nismo raspravljali , mozda ne bi ni pogledao film  ;D Drago mi je da ti se svidio  smileyNO1

Konj koji mrači je izgleda pušio neke opasne indijanske travke pa mu se ličnost malo podvojila.  rofl rofl rofl


Eto, da ti i Murder niste spamovali, nikad ne bih primetio tu čudnu vezu Descenta i Pandoruma.  ;)

 ;D izgleda da se umjesao James Gandolfini odozgo i zauzeo jedno ja .Eto kad se covjek trudi ispasti pismen . Prvo sam napisao ja i Lisac i onda sam shvatio da treba obrnut redosljed , ali sam zaboravio izbrisati 1. ja  :facepalm

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7384 : 03.07.2013. 09:18:35 »

A Bittersweet Life - odlični korejanci, baš zanimljivo i brutalno odrađen. I glavnog lika su pogodili, a i Kim odličan režiser, baš sam u fazi njegovih filmova trenutno.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7385 : 05.07.2013. 22:49:17 »


Kako dobar film.Nakon dosta akcioni filmova pregledam i jednu dramu koja me je nenormalno iznenadila.Tako jednostavan a briljantan film.Jedino me je malo nerviralo ovo rasisticko prepocuvanje osim toga nemam neke zamjerke  kokicekola

ocjena 4/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7386 : 06.07.2013. 15:46:30 »
Superman Unbound

Jedan od boljih crtaca koje sam pogledao o Supermenu. Svidja mi se sto je malo ozbiljniji, ima krvi i psovki, ne mnogo, ali taman da se napravi razlika u odnosu na one skroz decije.


7.5/10

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7387 : 09.07.2013. 12:29:03 »


Zanimljiv film sa vrlo dobrim specijalnim efektima.Bio bi jos bolji da nije onog nepotrebnog americkog patriotizma pogotovo se odnosi ministricu koja za vrijeme mucenja pjeva americku himnu mislim wtf ali sve u svemu dobar film za ubit vrijeme  kokicekola

ocjena 3/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7388 : 09.07.2013. 16:43:29 »
Atlantic Rim

Pacific Rim za siromahe. Preskočite. 0/10

Battle Royale

znači Igre gladi su kopija ovoga... Sama priča je odlična. Zamjerku imam na izvedbu. Gluma je pretjerana, pokreti glumaca su prenaglašeni pa sam se više smijao nego bio u nekom strahu. Svi ti klinci (osim 3 muška lika) izgledaju jednako, teško sam pratio ko je ko. Neka od te djece su supermeni, ni kila metaka ne može ih ubit.
Film ozbiljne tematike koji je meni ispao posve neozbiljan, Ipak ga preporučujem, ali bolje su mi Igre gladi. 6/10

Right at your door

najbolje mi je sjeo od ova 3, iako se u 90 posto filma ništa ne događa. dobar kraj. 7/10

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7389 : 09.07.2013. 21:28:39 »

A Bittersweet Life - odlični korejanci, baš zanimljivo i brutalno odrađen. I glavnog lika su pogodili, a i Kim odličan režiser, baš sam u fazi njegovih filmova trenutno.

Ovo je filmčina. Spada u mojih Top 5  ;D Toliko me je dojmio da sam kupio 2 Disc Collector's Edition  :P

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7390 : 09.07.2013. 21:35:25 »


Napokon sam se natjerao da pođem gledati ovu triologiju i ovaj mi je prvi dio bio super.Kako i ne bi bio kad se ne mogu nabrojati svi poznati u ovom filmu ipak mi je najbolje bilo vidjeti dva najveca zavodnika jedan pored drugog.Film kao film je dosta zanimljiv i genijalan i na momente je bas nepredvidljiv tako da sam uzivao oko 2 sata  kokicekola

ocjena 3.5/5

P.S Nabacio sam na skidanje A Bittersweet Life  mora da je predobar kad ga ovako hvalite
« Zadnja izmjena: 09.07.2013. 21:40:06 aux »

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7391 : 09.07.2013. 22:29:05 »


Treci film koji sam danas pregledao i sa ovim nisam pogrijesio.Stvarno kvalitetan film sa par poznatih glumaca koji su svi bili na svom nivou.Nisam niti sumljao da ce biti dobar kad mu je tematika ruska mafija i borba za prezivljavanje.Na momente jako brutalan film ali sam uzivao 2 sata  kokicekola

ocjena 3.5/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7392 : 09.07.2013. 23:30:08 »
Spoiler for Hiden:


Trance - 7/10


Spoiler for Hiden:


Furious 6 - 6/10


Spoiler for Hiden:


Superman Unbound - 6/10


Spoiler for Hiden:


Snitch - 5/10


Sent from my HTC One V using Tapatalk 2
« Zadnja izmjena: 10.07.2013. 22:41:12 shunja »
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7393 : 10.07.2013. 00:13:17 »


Napokon sam se natjerao da pođem gledati ovu triologiju i ovaj mi je prvi dio bio super.Kako i ne bi bio kad se ne mogu nabrojati svi poznati u ovom filmu ipak mi je najbolje bilo vidjeti dva najveca zavodnika jedan pored drugog.Film kao film je dosta zanimljiv i genijalan i na momente je bas nepredvidljiv tako da sam uzivao oko 2 sata  kokicekola

ocjena 3.5/5

P.S Nabacio sam na skidanje A Bittersweet Life  mora da je predobar kad ga ovako hvalite
A Bittersweet Life je odličan, ali nije za svakoga  ;D Treba mu malo da dosegne radnu temperaturu, ali onda iz prve prešalta u petu i krene ludilo. Posljednja scena čista poezija  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7394 : 10.07.2013. 00:31:58 »
Dobar je A Bittersweet Life. Čvrsta sedmica. Ima dosta isforsiranih scena, ali scenografija i glazba dosta spašavaju film. A Tale of Two Sisters mi je najbolji od Jee-Woona. Ovaj njegov najnoviji s Arniem, The Last Stand. Točno se vidi koliko je dobio loš scenarij, ali isto tako se točno vidi kako je izvukao najbolje iz njega. Zabava od filma, jako pametan redatelj.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7395 : 10.07.2013. 01:13:56 »
@aux
Prati ti šta je gledam i nećeš pogriješit  ;)
Svakako zadnja scena jedna od najboljih, ali još puno bolja stvar - nisu naforsirali ono nemoguće spasavanje kao kod amerikanaca, kod njih mogu sve pobit, i spasit svijet.
Spoiler for Hiden:
Tip imao čiste sreće, i ono lomljenje ruke, isto brutala fino odrađeno, a pogotovo kiša, jao kako je ona scena bila brutala.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7396 : 10.07.2013. 01:34:14 »
@aux
Prati ti šta je gledam i nećeš pogriješit  ;)
Svakako zadnja scena jedna od najboljih, ali još puno bolja stvar - nisu naforsirali ono nemoguće spasavanje kao kod amerikanaca, kod njih mogu sve pobit, i spasit svijet.
Spoiler for Hiden:
Tip imao čiste sreće, i ono lomljenje ruke, isto brutala fino odrađeno, a pogotovo kiša, jao kako je ona scena bila brutala.
Čisto generaliziranje po kojemu se može zaključiti da samo gledaš one blesave američke akcijske filmove, a ne one gdje je zbilja kvaliteta na visokoj razini. A upravo najbolji korejski akcijski filmovi dosta forsiraju nerealne tučnjave i sve je previše isforsirano. Ista stvar i s Odlboyom, ista stvar s ovim.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7397 : 10.07.2013. 09:12:45 »
Citat:
Čisto generaliziranje po kojemu se može zaključiti da samo gledaš one blesave američke akcijske filmove...
Obožavam ih, kad vidim kad dođe Čak i pospremi sa puškom od 30-tak metaka njih 50-tak, ja stvarno uživam u takvim filmovima, ali bukvalno uživam. Isto i Statham, i njega obožavam, isto glupaste akcije, šta ću kad sam glupast.  :P
Spoiler for Hiden:
Govorim o situaciji kad su u 2 maha mogli da ga ubiju, izvukao se pukom srećom. I atmosfera je mnogo mračnija nego kod američkih (novijih akcija). Čisto poređenje, džaba kad nisam gledao stare akcije, nije svako saturnovac  bleh

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7398 : 10.07.2013. 12:15:31 »


Nisam bas pretjerano odusevljen filmom.Ocekivao sam puno vise ali jednostavno mi nije legao.Ne bih ga bas preporucio.

ocjena 2/5
« Zadnja izmjena: 10.07.2013. 12:21:03 aux »

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7399 : 10.07.2013. 13:54:53 »
Run, Logan, Run!

sinoć pogledao, dosta dobar film, zanimljiva priča. do zadnjih 10 minuta bio mi je za devetku, ali kraj mi je previše mlak i glupo mi je
Spoiler for Hiden:
kako se taj uberkul grad samouništo za 2-3 minute i svi su najednom izašli van
8/10

ono što me oduševilo je savršen prijevod kolege ByShebo, koji je i ovdje član. napiso sam na podnapisima, napisaću i tu: na netu nisam vidio bolje titlove od njegovih (sudim na osnovu ovog filma i još nekoliko njegovih prijevoda koje sam preletio i provukao kroz SW).

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7400 : 10.07.2013. 14:27:06 »
Citat:
Čisto generaliziranje po kojemu se može zaključiti da samo gledaš one blesave američke akcijske filmove...
Obožavam ih, kad vidim kad dođe Čak i pospremi sa puškom od 30-tak metaka njih 50-tak, ja stvarno uživam u takvim filmovima, ali bukvalno uživam. Isto i Statham, i njega obožavam, isto glupaste akcije, šta ću kad sam glupast.  :P
Spoiler for Hiden:
Govorim o situaciji kad su u 2 maha mogli da ga ubiju, izvukao se pukom srećom. I atmosfera je mnogo mračnija nego kod američkih (novijih akcija). Čisto poređenje, džaba kad nisam gledao stare akcije, nije svako saturnovac  bleh
Ma dobro, to su ove akcijske zvijezde od kojih se rade mitovi (Norris) I Arnie ima glupave akcijske filmove poput Commandoa ili Sly i njegov Cobra iako i oni imaju izuzetaka poput Terminatora, Total Recall (akcijski sf) ili prvi Rambo. Al to su sve face. u 80-ima i 90-ima njih dvoje + Willis, Seagal pa u nultima Statham. Prije njih tamo u 60-ima i 70-ima Bronson, McQueen, Marvin, Eastwood, Lee i Bud Spencer/Terence Hill. Oni dolaze kao neka doza adrenalina. uzimaju svaku scenu i stvarno uživamo u njihovim cool scenama i one-linerima.

Pa sigurno si gledao The French Connection http://www.imdb.com/title/tt0067116/?ref_=sr_1 inače, film po istinitom, a jedan od boljih predstavnika tog žanra. Pa The Getaway sa McQueenom od Peckinpaha. Ili legendarni Bullitt http://www.imdb.com/title/tt0062765/

Bullit mi ima najbolju car chase scenu koju sam vidio na filmu. Nije ti kao danas gdje koriste specijalne efekte već je sve direktno. I Francuska Veza ima genijalnu.

Bullit car chase 1 - Bullit car chase 2

Run, Logan, Run!

sinoć pogledao, dosta dobar film, zanimljiva priča. do zadnjih 10 minuta bio mi je za devetku, ali kraj mi je previše mlak i glupo mi je
Spoiler for Hiden:
kako se taj uberkul grad samouništo za 2-3 minute i svi su najednom izašli van
8/10

ono što me oduševilo je savršen prijevod kolege ByShebo, koji je i ovdje član. napiso sam na podnapisima, napisaću i tu: na netu nisam vidio bolje titlove od njegovih (sudim na osnovu ovog filma i još nekoliko njegovih prijevoda koje sam preletio i provukao kroz SW).
Kako je ovo legendaran film  ti_si_Bog

Što se tiče Battle Royale, ako voliš čitati mange, pročitaj. Likovi su puno bolje analizirani, a onaj glavni negativac, Kazuo Kiriyama je detaljno objašnjen. Pogotovo njegovi motivi dok je u filmu samo jedan od likova.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7401 : 10.07.2013. 14:33:22 »


Dosta mlak pocetak i dosadan malo je trebalo da ugasim ali bolje sto nisam jer kad krene akcija ne prestaje.Vrlo zabavan film sa odlicnim vizuelnim efektima.Kraj filma maestralno odrađen  kokicekola

ocjena 3/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7402 : 10.07.2013. 14:59:55 »
Što se tiče Battle Royale, ako voliš čitati mange, pročitaj. Likovi su puno bolje analizirani, a onaj glavni negativac, Kazuo Kiriyama je detaljno objašnjen. Pogotovo njegovi motivi dok je u filmu samo jedan od likova.
vidio sam da je film snimljen prema romanu, ali non-stop sam mislio kako bi to zakon izgledalo u mangastoj formi ili još bolje u onim njihovim animiranima jer ne čitam ni mange ni stripove  :)

a čini se da je u pripremi rimejk Logana.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7403 : 10.07.2013. 17:37:20 »
Od nabrojanih gledao sam samo The Getaway  ;D
Sad gledam ove isječke iz Bullitt, jbt, Mustang  kokicekola, obožavam ga! Moraću bacit pogled. Ovo baš snimano na ulicama San Franciska  :neverovatno:
« Zadnja izmjena: 10.07.2013. 17:39:24 Red Dragon »

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7404 : 10.07.2013. 17:40:15 »


Dosta losiji film od prvog dijela.Nije me nesto posebno odusevio.A sada se bacam na treci dio da vidim Pacina  clapp

ocjena 2/5
« Zadnja izmjena: 10.07.2013. 17:42:33 aux »

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7405 : 10.07.2013. 18:09:43 »
Od nabrojanih gledao sam samo The Getaway  ;D
Sad gledam ove isječke iz Bullitt, jbt, Mustang  kokicekola, obožavam ga! Moraću bacit pogled. Ovo baš snimano na ulicama San Franciska  :neverovatno:
Da, San Francisco, "Bullitt is notable for its car chase scene through the streets of San Francisco, regarded as one of the most influential in movie history. Still, the tight editing and consistent, fresh, cinematographic styling and lighting gave Bullitt a unity within which the car-chase scenes are powerful complements, not artificial insertions. The revolutionary 10-minute-long chase scene in Bullitt was far longer and far faster than what had gone before, and placed cameras so that the audience felt as though they were inside the cars. Even during the most calamitous scenes, the star - Steve McQueen - could be clearly seen at the wheel of the vehicle."

Al ono što je fascinantno da u današnje vrijeme nitko ne može snimiti takvu jurnjavu. Razlog leži i u tehnologiji. Koristi se previše, a u Bullitu toga nema. Sve je na redatelju i glumcima. I baš zbog te realnosti dere sve car chase na filmu. Taj Mustang 390 je postao kultan. Tih 10 minuta utrke ti se snimalo dva tjedna  ;D ovdje je to jako dobro opisano http://www.vidiauto.com/off_record/index01.php?id=filmovi.php

The King of Cool šteta što je tako rano otišao.

Kad smo kod akcijskih filmova. Većinom kultni postaju baš od takvih glumaca koje sam nabrojao jer su cool, hodajuće karizme, čista zabava. Imaju loših i dobrih filmova. No, to je ustvari jedan ogroman žanr jer recimo i Indiana Jones serijal je akcijska avantura nabijena s puno akcije. Ima tu dosta žanrova koji se mješaju s akcijom kao spomenuti Terminator gore ili Predator.

Spominjao sam i Peckinpaha gore i njegov The Getaway koji si gledao, a imaš i ovaj http://www.imdb.com/title/tt0071249/ Tarantino je dosta toga uzeo iz njegovih filmova i uvijek je govorio kako mu je to jedan od uzora i stvarno se vidi dosta sličnosti. Otkačeni i brutalni filmovi kao The Wild Bunch koji isto spada u najveće klasike 60-ih.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7406 : 11.07.2013. 00:28:15 »


Duga filmska noc provedena u drustvu malom ali izabranom  ;D The Call je dosta kvalitetniji film od Tower Heista ali nista cudno sa obzirom kakvu radnju obrađuje,Tower je za jednokratno gledanje sa par dobrih fora,par poznatih faca i logicnim redosljedom radnje.Sa druge strane The Call dosta kvalitetniji film sa vrlo dobrim glumcima.Jedino kraj filma mi je malo poglupo odrađen.Sve u svemu ne pamtim dan kad sam pregledao 4 filma koji su manje vise svi bili kvalitetni.

ocjena i za jedan i za drugi 3/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7407 : 11.07.2013. 00:58:41 »
Gledam sad poster za Tower Heist, znam da sam ga gledao, ali ne mogu da se setim o cemu se radi, da me jebes. Toliki je utisak ostavio na mene  ;D ;D

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7408 : 11.07.2013. 01:05:37 »
Gledam sad poster za Tower Heist, znam da sam ga gledao, ali ne mogu da se setim o cemu se radi, da me jebes. Toliki je utisak ostavio na mene  ;D ;D

Vjerovatno i mene ista sudbina ceka za nekih 7 dana  ;D mozda pomogne ferrari u apartmanu???

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7409 : 11.07.2013. 01:06:49 »
Gledam sad poster za Tower Heist, znam da sam ga gledao, ali ne mogu da se setim o cemu se radi, da me jebes. Toliki je utisak ostavio na mene  ;D ;D

Radnja je kao u svakoj akcionoj komediji 90-tih , a u tome je i car ovog filma  ;D

Tags: